Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλεεεε τι υπέροχες φωτογραφίες ανεβάζετε!!!!! Αχχχ μου φτιάξατε και άλλο τη διάθεση!!! 

Ε δεν γινεται να μη πάει φανταστικά το θεματακι μας αυτόν τον μήνα! Ξεκινήσαμε τόσο δυναμικά και με θετική ενέργεια!!! 

Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!!

Άντε κοριτσουδι εσύ ξεκινάς το baby dancing νομίζω σύντομα ε;;;κάνεις τεστ ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άντε κοριτσουδι εσύ ξεκινάς το baby dancing νομίζω σύντομα ε;;;κάνεις τεστ ωορρηξίας;

Εγώ σήμερα θα ξεκινήσω τον πρώτο... "χορό" !!! Δεν έχω κάνει τεστ ωορρηξίας ακόμη. Θα κάνω ένα το απόγευμα! Και βλέπουμε πώς παμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Χαχα αυτό το κατακόρυφο το έχω ακούσει κ εγώ αλλά βάζω ένα μαξιλάρι πίσω κ τα πόδια στον τοίχο για λιγάκι! 

Κι εγώ αυτό κάνω! Ένα μαξιλάρι και τα πόδια ψηλά! 😁 Ένα δεκάλεπτο κάθομαι περίπου! Καλά είναι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κατάλαβα... Υπομονουλα δλδ μέχρι Αύγουστο... Θα κάνω κορίτσια μου βουτιτσες για όλες... Προς το παρόν παίρνω βιταμίνη d 🥰 γιατί έτσι κάτασπρη που είμαι σίγουρα η d είναι μηδαμινή!!!! Μπας κ πάρω κ λίγο χρώμα!!

Όχι μόνο θα πάρεις χρώμα αλλά η σύνθεση της d θα βοηθήσει και στη σύλληψη!!! ✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εγώ αυτό κάνω! Ένα μαξιλάρι και τα πόδια ψηλά! 😁 Ένα δεκάλεπτο κάθομαι περίπου! Καλά είναι λέτε?

Κατακόρυφο καμία;;;μα καμία γυμνασμενη εδώ μέσα;;;😂🤸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου!! Καλό μήνα κι από εμένα!! Τέλειες οι φωτογραφίες σας!! Εγώ δυστυχώς βλέπω τις απέναντι πολυκατοικίες τώρα 😆 αλλά το τριημεράκι σκοπεύω να πάω πολλές βολτίτσες σε ωραία μέρη! Μη βρέχει μόνο εύχομαι.. αμάν αυτός ο καιρός😠 Είμαι κι εγώ πολύ αισιόδοξη!!!😍❤️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κατακόρυφο καμία;;;μα καμία γυμνασμενη εδώ μέσα;;;😂🤸

χαχα εγώ λίγο φοβάμαι τα ανάποδα.. κατά τα άλλα κάνω pole dance!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

χαχα εγώ λίγο φοβάμαι τα ανάποδα.. κατά τα άλλα κάνω pole dance!! 😊

Ααααααα ε τότε μπορείς να κάνεις στάνταρ..έχεις και στο σπίτι και κάνεις προπόνηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααααααα ε τότε μπορείς να κάνεις στάνταρ..έχεις και στο σπίτι και κάνεις προπόνηση;

Δεν έχω πάρει ακόμη λόγω έλλειψης χώρου! Αν καταφέρω να ελευθερώσω λίγο χώρο ίσως πάρω! Σιγά σιγά βελτιώνομαι, οπότε ίσως κάνω και το κατακόρυφο😁 Μέσα σε λιγότερο από έναν χρόνο πάντως έχω δυναμώσει αρκετά!! Εσύ προλαβαίνεις γυμναστική με τα μπεμπέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Όχι μόνο θα πάρεις χρώμα αλλά η σύνθεση της d θα βοηθήσει και στη σύλληψη!!! ✌️✌️

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Ναι μπας κ βοηθήσει την κατάσταση 🙂 με ψηλά τα ποδια κ εγώ κάθομαι κάνα τέταρτο το πολύ μισή ωρίτσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Εγώ με φουλ αρνητικό τέστ μέχρι χθες δεν ξέρω τι παίζει!! Κανονικά έπρεπε να έχω το θετικό... Κ έχω μόνο 3 τεστακια γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα είχα μέχρι σήμερα ωορηξια 🤷.... Λέτε να είναι από το cyclacur ξέρει κάποια? Αλλάζει τον κύκλο? Δεν θα ξέρω κ πότε θα αδιαθετησω αν δεν βρω κ το θετικό 🤪... Μήπως μου τον κάνει 28 μέρες αντί για 26 που είχα?? Πάλι θα τον λιώσω στις επαφές μην χάσουμε την μέρα 😂😂😂 θα μου πει να φύγω νωρίτερα στο τέλος!!! Λέτε να μην έχω ωορηξια αυτόν τον μήνα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Εγώ με φουλ αρνητικό τέστ μέχρι χθες δεν ξέρω τι παίζει!! Κανονικά έπρεπε να έχω το θετικό... Κ έχω μόνο 3 τεστακια γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα είχα μέχρι σήμερα ωορηξια 🤷.... Λέτε να είναι από το cyclacur ξέρει κάποια? Αλλάζει τον κύκλο? Δεν θα ξέρω κ πότε θα αδιαθετησω αν δεν βρω κ το θετικό 🤪... Μήπως μου τον κάνει 28 μέρες αντί για 26 που είχα?? Πάλι θα τον λιώσω στις επαφές μην χάσουμε την μέρα 😂😂😂 θα μου πει να φύγω νωρίτερα στο τέλος!!! Λέτε να μην έχω ωορηξια αυτόν τον μήνα????

Καλημέρααααα 🌞🌞🌞

Τι γίνεται βρε κορίτσια με την ωορηξια?? Και εγώ έκανα χθες τεστ και εμένα εντελώς αρνητικό! Εγώ κάνω τον τελευταίο καιρό πολύ νωρίς ωορηξια και χθες κανονικά έπρεπε να δω ότι αυξάνεται σιγά σιγά η ορμόνη! Αλλά Τζιφος.λες και έψαχνα γραμμή σε τεστ εγκυμοσύνης ένα πράμα! Σήμερα είμαι στην 10η μέρα του κύκλου και τους προηγούμενους μήνες είχα 11η ,10η 12η κλπ ...έχω ακόμη μέρες αλλά λέω μπας και δε κάνω αυτόν τον μήνα? Διάθεση για ζουζουνιες δεν έχω ιδιαίτερη...και χθες δεν είχα επαφή μιας και άργησα πάρα πολύ να σχολασω το βράδυ και γύρισα πτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ....

@Girly καμία φορά μπορεί να γίνει λίγο αργότερα η ωορρηξία..δεν πειράζει...το καλοκαίρι λίγο αλλάζει ο κύκλος....εμένα είναι από 28 έως 31 ημέρες ο κύκλος άρα και η ημέρα ωορρηξίας δεν είναι στάνταρ...συνεχίστε τα τεστακια και θα δείτε και το θετικό 😉 μην απογοητεύστε αμέσως , @cat12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Εγώ. Πάντως σίγουρα αυτόν τον μήνα δεν έκανα ωορρηξία. Αλλά μου το επιβεβαίωσε η γιατρός. Εσείς @Girly και @cat12 ίσως ακόμα να μην κάνατε! Έχετε μέρες μπροστά.. μπορεί λόγο καλοκαιριού να ταράχτηκαν οι ορμόνες. Κάντε και σήμερα ίσως να ανέβει η ορμόνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σας ανεβαζω το τεστ μου..πρώτη φορά έτσι αν και έχω κάτι ψιλοπονακια ωορηξιας από προχθές...

IMG_20230602_110815.jpg

Εγώ πάλι εκανα έτσι απλα γ ν δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξιας τα life control που μ έφερε ο άντρας μ από την εταιρεία π δουκευει και εκανα 8η μέρα κύκλου κ ήταν έτσι!!!λετε ν κάνω νωρίτερα ωορρηξια η ανεβοκατεβαίνει η ορμόνη;;

0BBE0D55-6CCD-41C7-96C2-F1887B32055B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Σας ανεβαζω το τεστ μου..πρώτη φορά έτσι αν και έχω κάτι ψιλοπονακια ωορηξιας από προχθές...

IMG_20230602_110815.jpg

Κ εμένα έτσι είναι τι γίνεται??? Κ έχω κάθε μέρα υγρά κ καθόλου πόνο... Άλλαξε σε όλες μας η μέρα ωορηξιας?? 3 μήνες ήταν στάνταρ μέχρι 12 μέρα το πολύ θετικό... Κ έκανα πριν τα ψηφιακά κ ήταν έτσι... Κ που να μπει καλά καλά το καλοκαιράκι ο κύκλος μας θα τα παίξει εντελώς με την θάλασσα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια ....

@Girly καμία φορά μπορεί να γίνει λίγο αργότερα η ωορρηξία..δεν πειράζει...το καλοκαίρι λίγο αλλάζει ο κύκλος....εμένα είναι από 28 έως 31 ημέρες ο κύκλος άρα και η ημέρα ωορρηξίας δεν είναι στάνταρ...συνεχίστε τα τεστακια και θα δείτε και το θετικό 😉 μην απογοητεύστε αμέσως , @cat12

Μου έχουν μείνει τώρα δύο 😞😞 δεν πήρα αλλά γιατί νόμιζα ότι θα μου φτάσουν.... Επαφή είχα χθες κ προχθές γιατί το υπολόγιζα αλλιώς.... Σήμερα που είναι αρνητικό λέω μήπως κάνουμε ρεπό κ να έχουμε αύριο επαφή πάλι..  δεν ξέρω πραγματικά πως θα πάει όλο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωω.. κι εμένα κάπως έτσι είναι τα τεστ μου.. περιμένω την επόμενη Παρασκευή Σάββατο βέβαια ωορρηξία, αλλά κάνω από τώρα μην τυχόν και μου ξεφύγει!!

Κάνω τα απλά τεστ και από αύτιο θα ξεκινήσω τα clear blue που σας έλεγα ότι μπορούν να προβλέψουν 4 μέρες πριν. 

Για να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 @Girly ίσως αργησει λίγο η ωορρηξια! Ίσως άλλαξε ο κύκλο σας ! Εσείς κάντε επαφουλες να είστε σίγουρες❤️ και εγώ στον προηγούμενο κύκλο άργησα να κάνω ωορρηξια   Έκανα 2 μέρες μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ωωω.. κι εμένα κάπως έτσι είναι τα τεστ μου.. περιμένω την επόμενη Παρασκευή Σάββατο βέβαια ωορρηξία, αλλά κάνω από τώρα μην τυχόν και μου ξεφύγει!!

Κάνω τα απλά τεστ και από αύτιο θα ξεκινήσω τα clear blue που σας έλεγα ότι μπορούν να προβλέψουν 4 μέρες πριν. 

Για να δούμε!!

Α τελεια να μας πεις γνώμες! Αργείς εσυ ακόμη για ωορρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πάλι εκανα έτσι απλα γ ν δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξιας τα life control που μ έφερε ο άντρας μ από την εταιρεία π δουκευει και εκανα 8η μέρα κύκλου κ ήταν έτσι!!!λετε ν κάνω νωρίτερα ωορρηξια η ανεβοκατεβαίνει η ορμόνη;;

0BBE0D55-6CCD-41C7-96C2-F1887B32055B.jpeg

Δεν ξερω πως δουλεύουν αυτά ! Μου φαινετε έντονη η γραμμουλα όποτε μπορεί να κανεις και νωρίτερα!🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε αλλά νέα κοριτσια μου σήμερα είμαι στεναχωρημένη καθώς έμαθα από τον δικό μου ότι θα λείπει από 18 Ιουνίου μέχρι τελος αυγουστου και βλεπουμε! Πφφφ δύσκολο το καλοκαιρι μου🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πάλι εκανα έτσι απλα γ ν δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξιας τα life control που μ έφερε ο άντρας μ από την εταιρεία π δουκευει και εκανα 8η μέρα κύκλου κ ήταν έτσι!!!λετε ν κάνω νωρίτερα ωορρηξια η ανεβοκατεβαίνει η ορμόνη;;

0BBE0D55-6CCD-41C7-96C2-F1887B32055B.jpeg

Αυτό εγκυμοσύνης είναι καλέ...το self clear!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ σε αλλά νέα κοριτσια μου σήμερα είμαι στεναχωρημένη καθώς έμαθα από τον δικό μου ότι θα λείπει από 18 Ιουνίου μέχρι τελος αυγουστου και βλεπουμε! Πφφφ δύσκολο το καλοκαιρι μου🥲

Ποποπο πάρα πολύ θα λείπει..ναυτικός είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...