Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ❤️


UandI

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες σας :)

Ετοιμαζόμαστε! Καποιες ισως έχουμε ήδη το ραντεβού κλεισμένο. Για καποιες απο εμας ειναι η δεύτερη προσπάθεια και για κάποιες η πρώτη!

Οπως και να'χει, θελει ψυχραιμία! Ψυχραιμία γιατι χανόμαστε! Θελω να ευχηθώ σε όλα τα κοριτσια (εντος και εκτός φόρουμ) που ειναι εκει εξω και προσπαθούν , παιρνουν τα χάπια τους, τις ενέσεις τους, "υποφέρουν" σιωπηλά και χαμογελαστά , οτι αυτη η προσπάθεια θα πετύχει ! 

Πάμε λοιπόν, εμεις εχουμε ραντεβου για 06/06. Ειναι η δευτερή προσπάθεια που κανουμε.

Την πρώτη δυστηχως δεν ολοκληρωθηκε αφου ειχαμε κενό σακο. ΣΟΚ. Το ότι δεν ειδαμε - ακούσαμε τίποτα μας βοηθησε -ομολογώ-  να ειμαστε ψύχραιμοι. Ναι πόνεσε πολύ. Πονεσε ακομα περισσότερο όταν μου ειπαν πως ηταν κοριτσακι. Πάει όμως αυτό περασε, και πάμε σε αλλα.

Περιμένω τα δικά σας νέα, τις δικές ημερομηνίες και εμπειρίες ! ! !

Σας αγαπω, σας φιλώ 😘 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σημειώσω ένα πρόσφατο tip που ανακάλυψα και φυσικά ρώτησα τον γιατρό μου προτού εφαρμόσω! Εγώ έχω τεράστιο πρόβλημα με τις ενέσεις (!!!) Και κυρίως με τις αντιπηκτικες που κάνω κάθε βράδυ (Ivor) Με πονάνε πολύ πολύ! Και το τσίμπημα της βελόνας αλλά και το φάρμακο.. τέλος πάντων,  μην τα πολυλογώ   την λύση την βρήκα σε gel ξυλοκαινης που εφαρμόζω τοπικά στο σημείο που θα την κάνω και πραγματικά,  ΚΆΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΆ! Εντάξει, το φάρμακο συνεχίζει να έχει αυτό το τσούξιμο όταν περνάει αλλά τουλάχιστον το τρύπημα είναι πλέον ανώδυνο... 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι!! Να ευχηθώ καλή επιτυχία και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ έκανα τη 2η εμβρυομεταφορά στις 24/5 και αναμένω μεθαύριο την χοριακή🙏☺️✌️έχω ήδη ένα παιδάκι 1,5 χρονών από την 1η και είναι ότι καλύτερο έχω στη ζωη μου 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι!! Εγώ είμαι στη πρώτη προσπάθεια. Περιμένω με το καλό να με ενημερώσουν ποτε θα γίνει η έμβρυο μεταφορά. Είχα ωοληψια 10/5. 

Οσο αφορά τις ενέσεις, στις ωοληψιας και εγώ πονουσα υπερβολικά μπορώ να πω. Αλλα όλα αξίζουν για αυτό που παλεύουμε όλες μας!

Με το καλό να γίνει η εμβρυομεταφορα σου, και στο κορίτσι μας που είναι σε αναμονή για χοριακη να ευχηθώ μια τεράστια χοριακη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Να ευχηθώ καλή επιτυχία και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ έκανα τη 2η εμβρυομεταφορά στις 24/5 και αναμένω μεθαύριο την χοριακή🙏☺️✌️έχω ήδη ένα παιδάκι 1,5 χρονών από την 1η και είναι ότι καλύτερο έχω στη ζωη μου 💝

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Εγώ είμαι στη πρώτη προσπάθεια. Περιμένω με το καλό να με ενημερώσουν ποτε θα γίνει η έμβρυο μεταφορά. Είχα ωοληψια 10/5. 

Οσο αφορά τις ενέσεις, στις ωοληψιας και εγώ πονουσα υπερβολικά μπορώ να πω. Αλλα όλα αξίζουν για αυτό που παλεύουμε όλες μας!

Με το καλό να γίνει η εμβρυομεταφορα σου, και στο κορίτσι μας που είναι σε αναμονή για χοριακη να ευχηθώ μια τεράστια χοριακη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️

Πόσο χαιρομαι! Ευχομαι να πάνε όλα καλά, σε όλες μας!  Με το καλό η χοριακή σου! Υπομονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρίζονται τα παρακάτω φάρμακα:

4 vasclor

14 innohep 0,45

3 κουτια cyclacur

3 utrogestan

1 vibramicyn 

Όποια ενδιαφέρεται της τα στέλνω με courier. Εγώ μένω Πάτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Ειμαι στην δευτερη εμβρυομεταφορα αφου η πρωτη αν και με θετικό αποτέλεσμα δεν προχωρησε τελικα. Αυτη την φορα κάναμε Εμβρυομεταφορα στις 27/05/2023 και ειμαι στην 8η μερα με βλαστοκυστες 5 ημερών. Τα μόνα συμπτώματα που ειχα ειναι πόνος στο στηθος και εχθες λιγα ροζ-καφε υγρα! Επισης δεν ξερω αν ειναι επειδη καταναλωνω πολυ νερο αλλα παω σιγουρα καθε μια ωρα τουαλετα εδω και δυο μερες. Σημερα ειχα πονο στη μεση χαμηλα. Απλα αυτο που με αγχωσε ειναι πως εδω και δυο μερες εκλαψα δυο-τρεις φορες λογω καποιου τσακωμου. Προσπαθησα να ηρεμησω αλλα δεν τα καταφερα και τωρα νιωθω τυψεις πως αν δεν παει καλα εγω θα φταιω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mary27 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ειμαι στην δευτερη εμβρυομεταφορα αφου η πρωτη αν και με θετικό αποτέλεσμα δεν προχωρησε τελικα. Αυτη την φορα κάναμε Εμβρυομεταφορα στις 27/05/2023 και ειμαι στην 8η μερα με βλαστοκυστες 5 ημερών. Τα μόνα συμπτώματα που ειχα ειναι πόνος στο στηθος και εχθες λιγα ροζ-καφε υγρα! Επισης δεν ξερω αν ειναι επειδη καταναλωνω πολυ νερο αλλα παω σιγουρα καθε μια ωρα τουαλετα εδω και δυο μερες. Σημερα ειχα πονο στη μεση χαμηλα. Απλα αυτο που με αγχωσε ειναι πως εδω και δυο μερες εκλαψα δυο-τρεις φορες λογω καποιου τσακωμου. Προσπαθησα να ηρεμησω αλλα δεν τα καταφερα και τωρα νιωθω τυψεις πως αν δεν παει καλα εγω θα φταιω. 

Να μην νιώθεις τύψεις αν ήταν φυσική η σύλληψη και θα έκλαιγες κ θα έτρεχες κ όλα. Αν είναι να πάει καλά θα πάει. Παρόλα αυτά προσπάθησε να μη ζοριζεσαι και να είσαι ήρεμη. Καλά αποτελέσματα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Να μην νιώθεις τύψεις αν ήταν φυσική η σύλληψη και θα έκλαιγες κ θα έτρεχες κ όλα. Αν είναι να πάει καλά θα πάει. Παρόλα αυτά προσπάθησε να μη ζοριζεσαι και να είσαι ήρεμη. Καλά αποτελέσματα!❤

Ευχαριστώ πολύ! Την τρίτη πάμε για χωριακή !🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2023 at 10:22 ΜΜ, ο/η UandI είπε:

Ξέχασα να σημειώσω ένα πρόσφατο tip που ανακάλυψα και φυσικά ρώτησα τον γιατρό μου προτού εφαρμόσω! Εγώ έχω τεράστιο πρόβλημα με τις ενέσεις (!!!) Και κυρίως με τις αντιπηκτικες που κάνω κάθε βράδυ (Ivor) Με πονάνε πολύ πολύ! Και το τσίμπημα της βελόνας αλλά και το φάρμακο.. τέλος πάντων,  μην τα πολυλογώ   την λύση την βρήκα σε gel ξυλοκαινης που εφαρμόζω τοπικά στο σημείο που θα την κάνω και πραγματικά,  ΚΆΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΆ! Εντάξει, το φάρμακο συνεχίζει να έχει αυτό το τσούξιμο όταν περνάει αλλά τουλάχιστον το τρύπημα είναι πλέον ανώδυνο... 😉

Αν βάλεις τοπικά παγο πάλι βοηθάει παρα πολυ με τις ενέσεις! Μουδιαζει το δερμα και ετσι το κανεις πιο ευκολα. Σημερα εβαλα πρωτη φορα μονη μου τις ενεσεις (prolutex και clexane) με αυτο τον τροπο. Και σημειωστε δεν μπορουσα με τιποτα τοσο καιρο να τις βαλω μονη μου και ο παγος με βοηθησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/6/2023 at 12:30 ΠΜ, ο/η Mary27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Την τρίτη πάμε για χωριακή !🥰🥰

Κορίτσι μου ;σήμερα έκανες χοριακη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου ;σήμερα έκανες χοριακη;; 

Ναι την εκανα σημερα ! 171,1!!! Θα κανουμε ξανα χωριακη την Πέμπτη!😊😊😊🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2023 at 8:56 ΜΜ, ο/η Mary27 είπε:

Ναι την εκανα σημερα ! 171,1!!! Θα κανουμε ξανα χωριακη την Πέμπτη!😊😊😊🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια 🎊!!!

αντε σιγά σιγά να μοιραζομαστε τα καλα τα νέα μεταξύ μας, να παίρνουμε δυναμη ! 

Εύχομαι καλα αποτελεσματα και στα σημερινη σου εξεταση! 

Εμεις εχουμε την Πεμπτη στις 15/06 την πρώτη μας χοριακή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η UandI είπε:

Συγχαρητήρια 🎊!!!

αντε σιγά σιγά να μοιραζομαστε τα καλα τα νέα μεταξύ μας, να παίρνουμε δυναμη ! 

Εύχομαι καλα αποτελεσματα και στα σημερινη σου εξεταση! 

Εμεις εχουμε την Πεμπτη στις 15/06 την πρώτη μας χοριακή! 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ! Να πάνε όλα ΤΕΛΙΑ!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η UandI είπε:

Συγχαρητήρια 🎊!!!

αντε σιγά σιγά να μοιραζομαστε τα καλα τα νέα μεταξύ μας, να παίρνουμε δυναμη ! 

Εύχομαι καλα αποτελεσματα και στα σημερινη σου εξεταση! 

Εμεις εχουμε την Πεμπτη στις 15/06 την πρώτη μας χοριακή! 

Έκανα και την δεύτερη χοριακή σήμερα! 523!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2023 at 8:56 ΜΜ, ο/η Mary27 είπε:

Ναι την εκανα σημερα ! 171,1!!! Θα κανουμε ξανα χωριακη την Πέμπτη!😊😊😊🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η UandI είπε:

Συγχαρητήρια 🎊!!!

αντε σιγά σιγά να μοιραζομαστε τα καλα τα νέα μεταξύ μας, να παίρνουμε δυναμη ! 

Εύχομαι καλα αποτελεσματα και στα σημερινη σου εξεταση! 

Εμεις εχουμε την Πεμπτη στις 15/06 την πρώτη μας χοριακή! 

Με το καλο εύχομαι κ σε σένα να μας πεις τα ευχάριστα!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2023 at 8:26 ΠΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Να ευχηθώ καλή επιτυχία και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ έκανα τη 2η εμβρυομεταφορά στις 24/5 και αναμένω μεθαύριο την χοριακή🙏☺️✌️έχω ήδη ένα παιδάκι 1,5 χρονών από την 1η και είναι ότι καλύτερο έχω στη ζωη μου 💝

Βικακι μου τι έγινε με τα αποτελέσματα σου? ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Εφόσον υπάρχει κάποιο κορίτσι, με προηγούμενη αποτυχημένη προσπάθεια (από εξωσωματική) ίσως να μπορεί να με βοηθήσει... 

Την προηγούμενη φορά, όπως σας ανέφερα,  είχα κενό σάκο.  Σε αυτή την προσπάθεια ο γιατρός μου έδωσε μεταξύ των υπολοίπων (cyclacur, utregestan, ivor, vasclor, D3,  Filicine, Salospir) και prezolon που είναι "κορτιζόνη " αλλά όχι σαν την κλασική.  Ξέρετε λοιπόν πως θα βοηθήσει (?) έχει κάνει κάποια παρόμοια αγωγή ? 

Ευχαριστώ πολύ.😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2023 at 8:56 ΜΜ, ο/η Mary27 είπε:

Ναι την εκανα σημερα ! 171,1!!! Θα κανουμε ξανα χωριακη την Πέμπτη!😊😊😊🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια!!! Όλα τα καλά εύχομαι!♥️ Να το χαρείς με τη ψυχή σου αυτό το ταξίδι 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η UandI είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Εφόσον υπάρχει κάποιο κορίτσι, με προηγούμενη αποτυχημένη προσπάθεια (από εξωσωματική) ίσως να μπορεί να με βοηθήσει... 

Την προηγούμενη φορά, όπως σας ανέφερα,  είχα κενό σάκο.  Σε αυτή την προσπάθεια ο γιατρός μου έδωσε μεταξύ των υπολοίπων (cyclacur, utregestan, ivor, vasclor, D3,  Filicine, Salospir) και prezolon που είναι "κορτιζόνη " αλλά όχι σαν την κλασική.  Ξέρετε λοιπόν πως θα βοηθήσει (?) έχει κάνει κάποια παρόμοια αγωγή ? 

Ευχαριστώ πολύ.😔

Καλημέρα κοπέλα μου, σου έκανε εξετάσεις κυτταροτοξικότητας μετά την πρώτη αποβολή σου; 
Σίγουρα σου την έδωσε για να πάνε όλα καλά οπότε αυτό να έχεις στο νου σου, τα πολύ φαρμακολογικά ρώτα κι εμένα χειρότερα είναι να τα ξέρεις. Μείνε στο ότι όσες γυναίκες είχαν μία αποβολή(στην περίπτωση σου κενός σάκος), έχουν πολύ καλές πιθανότητες επιτυχίας σε επόμενη προσπάθεια! Καλή επιτυχία και όλα θα πάνε τέλεια!!!! Με το καλό να έχεις μία τέλεια χοριακή ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!🌸

εκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 3/6 και θα κάνω χοριακη 16/6 

ευχομαι σε όλες σας κουραγιο κ καλή επιτυχία🌟🌟🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η UandI είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Εφόσον υπάρχει κάποιο κορίτσι, με προηγούμενη αποτυχημένη προσπάθεια (από εξωσωματική) ίσως να μπορεί να με βοηθήσει... 

Την προηγούμενη φορά, όπως σας ανέφερα,  είχα κενό σάκο.  Σε αυτή την προσπάθεια ο γιατρός μου έδωσε μεταξύ των υπολοίπων (cyclacur, utregestan, ivor, vasclor, D3,  Filicine, Salospir) και prezolon που είναι "κορτιζόνη " αλλά όχι σαν την κλασική.  Ξέρετε λοιπόν πως θα βοηθήσει (?) έχει κάνει κάποια παρόμοια αγωγή ? 

Ευχαριστώ πολύ.😔

Καλησπέρα.

Εγώ παίρνω κορτιζόνη σε κάθε ε/τ. Την prezolon, όπως εσύ. Δεν σχετίζεται με προηγούμενη αποτυχία απαραιτήτως, απλώς όσοι γιατροί την χορηγούν (δεν το θεωρούν όλοι απαραίτητο), το κάνουν για να καταστείλουν κάπως την άμυνα του οργανισμού και να μην αποβάλλει το έμβρυο ως ξένο σώμα. Λειτουργεί δηλαδή βοηθητικά. ...Και αυξάνει την όρεξη και σε φουσκώνει (αν τυχόν αναρωτιέσαι!).

Εγώ έπαιρνα πάντα δύο χαπάκια κάθε πρωί και την ξεκινούσα περίπου 5-10 μέρες πριν την ε/τ, αναλόγως αν είχα κάνει σ' εκείνον τον κύκλο ωοληψία ή όχι.

Και τα υπόλοιπα φάρμακα που σου έδωσε είναι τα συνηθισμένα που δίνουν οι γιατροί στην ε/τ.

Μην ανησυχείς. Ο γιατρός σου κάνει το καλύτερο για να πετύχεις! Στο εύχομαι!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marant είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!🌸

εκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 3/6 και θα κάνω χοριακη 16/6 

ευχομαι σε όλες σας κουραγιο κ καλή επιτυχία🌟🌟🌟

Καλή επιτυχία!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλησπέρα.

Εγώ παίρνω κορτιζόνη σε κάθε ε/τ. Την prezolon, όπως εσύ. Δεν σχετίζεται με προηγούμενη αποτυχία απαραιτήτως, απλώς όσοι γιατροί την χορηγούν (δεν το θεωρούν όλοι απαραίτητο), το κάνουν για να καταστείλουν κάπως την άμυνα του οργανισμού και να μην αποβάλλει το έμβρυο ως ξένο σώμα. Λειτουργεί δηλαδή βοηθητικά. ...Και αυξάνει την όρεξη και σε φουσκώνει (αν τυχόν αναρωτιέσαι!).

Εγώ έπαιρνα πάντα δύο χαπάκια κάθε πρωί και την ξεκινούσα περίπου 5-10 μέρες πριν την ε/τ, αναλόγως αν είχα κάνει σ' εκείνον τον κύκλο ωοληψία ή όχι.

Και τα υπόλοιπα φάρμακα που σου έδωσε είναι τα συνηθισμένα που δίνουν οι γιατροί στην ε/τ.

Μην ανησυχείς. Ο γιατρός σου κάνει το καλύτερο για να πετύχεις! Στο εύχομαι!!❤️

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, σου έκανε εξετάσεις κυτταροτοξικότητας μετά την πρώτη αποβολή σου; 
Σίγουρα σου την έδωσε για να πάνε όλα καλά οπότε αυτό να έχεις στο νου σου, τα πολύ φαρμακολογικά ρώτα κι εμένα χειρότερα είναι να τα ξέρεις. Μείνε στο ότι όσες γυναίκες είχαν μία αποβολή(στην περίπτωση σου κενός σάκος), έχουν πολύ καλές πιθανότητες επιτυχίας σε επόμενη προσπάθεια! Καλή επιτυχία και όλα θα πάνε τέλεια!!!! Με το καλό να έχεις μία τέλεια χοριακή ❤️ 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...