Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δυο μέρες πριν την περίοδο


Recommended Posts

Καλημέρα, είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο και δεν έχω ακόμα κανένα σύμπτωμα. Πάντα έχω πονάκια και άπειρα σπυράκια στο πρόσωπο. Έχει συμβεί σε καμία ;;; Πώς εξηγείται;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2023 at 11:16 ΠΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα, είμαι δυο μέρες πριν την περίοδο και δεν έχω ακόμα κανένα σύμπτωμα. Πάντα έχω πονάκια και άπειρα σπυράκια στο πρόσωπο. Έχει συμβεί σε καμία ;;; Πώς εξηγείται;;; 

Εγώ είχα ακριβώς το ίδιο αυτό τον μήνα! Ενώ πονάει η κοιλιά μου και έχω καφέ υγρά πριν την περίοδο, αυτό τον μήνα τίποτα! Και τελικά 3 θετικά τεστ!! 😂😂

Εφόσον είσαι τόσο κοντά στην περίοδο δεν παίρνεις κανένα τεστακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχαχαχ κι εμένα στα πλευρά δεξιά με έχει πεθάνει,τι πράγμα είναι αυτό 🤣
    • @Elli13 ποσο σε καταλαβαίνω δεν φαντάζεσαι. Και γω τ ιδια σκέφτομαι. Περυσι τετοιο καιρο ημουν εγκυος. Βλεπω μωρακια κ λεω τωρα τ δικο μ τοσο θα ήταν. Η λεω εδω καθομουν πέρυσι με τ παιδια κ ημουν εγκυος. Φέτος θα ειχα καροτσι... κ μετα μετανιωνω την ωρα κ τη στιγμή π πηρα τν απόφαση να διακοψω την κυηση. Περιμένω και περιοδο κ οι ορμονες ειναι αστα. Να εισαι γερη κουκλα μου! Να χαιρεσαι καθε στιγμή με τ μωρακι σου. Περναει τοσο γρήγορα ο καιρος... και σου εύχομαι τ χρονου τ καλοκαιρι να πατε διακοπες 4! @marinamanoulitsa διακοπες πάντα σε διχωρο. Τουλάχιστον ενα υπνοδωμάτιο μη σου πω και δύο χαχαχ. Εχουμε κ μεις αναγκες κυρια μου αχχα.
    • Ο γιατρός εν ολίγοις δεν ήθελε να κάνω δεύτερη φορά αποξεση. Ξυσε ξυσε φοβάται για συμφυσεις. Εκτός αυτού μου είπε ότι δεν του έχει συμβεί ποτέ, αλλά αν πάθαινα μια διάτρηση αγγείου στο νοσοκομείο, λόγω του σαλοσπιρ που έπαιρνα θα έχανα τη μήτρα. Ήταν ρίσκο ουσιαστικά είπε μια δεύτερη αποξεση. Ωστόσο εγώ τον ενημέρωσα ότι ψυχολογικά ήταν εφιάλτης η αποβολή στο σπίτι με χάπια, ειδικά εγώ που ήμουν 11 εβδομάδων, οπότε και όσα έβγαιναν από μέσα ήταν τεράστια κομμάτια (συγγνώμη για την περιγραφή).  Τελοσπαντων, έπρεπε μου λέει να με πάρεις τηλ εφόσον έβλεπες ότι έχανες τόσο πολύ αίμα, και από τη στιγμή που ένιωσες να σβήνεις, ώστε να έρθεις στο νοσοκομείο επιτόπου (ότι πεθαίνω ένιωσα για την ακρίβεια για πρώτη φορά στη ζωή μου).  Μου κόστισε πολύ αυτή η αποβολή και δεν νομίζω να ξαναγίνω ποτέ η Έλλη που ήμουν...
    • Και να μην έκανα τεστ..σε καθυστέρηση είμαι..3η μερα..ο κύκλος μου είναι ρολοι οποτε πάλι θα καταλάβαινα ότι πέρασα βιοχημική..
    • Τον ρώτησες κορίτσι μου γιατί έπρεπε να το πέρασεις όλο αυτό με αυτόν τον τρόπο τελικά; Γιατί δεν μπορούσε να σε βάλει στο νοσοκομείο για απόξεση;  Οι απώλειες πάντα μένουν χαραγμένες μέσα στην ψυχή μας γλυκιά μου! Καμία δεν ξεχνάει το/τα μωρά που έχασε ποτέ!!! Δυστυχώς κάποιες απο εμάς το έχουμε περάσει πάνω απο μία φορά! Έχεις απόλυτο δίκιο... κάθε φορά είναι πιο δύσκολη. Απλά προσπάθησε να κοιτάξεις μπροστά και να δεις τα θετικά που υπάρχουν γύρω σου. Θέλει χρόνο κορίτσι μου όλο αυτό που πέρασες... Άκου το σώμα σου και την καρδούλα σου κι εμείς είμαστε εδώ να μας λες ότι και όποτε θέλεις!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...