Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Δεκεμβρίου 2023 🎄☃️❤️


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλά για τον θηλασμό άλλο θέμα…που η μικρή είχε αλλεργία κ λόγω αυτού δεν έπαιρνε βάρος, ήταν και γενικά ανόρεχτη και μου έλεγαν συνεχώς πως δεν έχω πολύ γάλα. Στο μεταξύ εγώ είχα υπερπαραγωγή και έβγαζα κιόλας πριν θηλάσω για να μην πνίγεται.. 

Ο κάθε άσχετος λέει τα δικά του! Εγώ αυτό έχω καταλάβει! Τα πεθερικά μου έχουν φαγωθεί να βγάλει την πάνα. Δες τον ξάδερφο σου, κάνει τσισα και κακά στην τουαλέτα και πάει λέγοντας. Ε εμένα μου τη δίνει. Κι εγώ θέλω η μεγάλη να βγάλει την πάνα, αλλά το παιδί δεν είναι έτοιμο. Όταν έρθει η ώρα θα γίνει και αυτό. Τέλος πάντων! Βλέπεις πάντα όλοι κάτι θα πουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 476
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα η δικιά μου έκοψε την πάνα μόνη της όταν ένιωσε έτοιμη!! Της δείχναμε της πήραμε σκαλάκια και κάθισμα ρωτούσα αν ήθελε να πάει αλλά ποτέ δεν πίεσα ποτέ δεν μάλωσα και μια μέρα μόνη της απλά δεν ξαναέκανε στο παμπερς..και σε ταξίδι κιόλας!! Όλα θα γίνουν δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βιάζονται;; Όταν αφορά εμένα δεν με πειράζει να λέει ο καθένας αλλά αυτό το πράγμα που νομίζουν όλοι ότι μπορουν να κρίνουν και να έχουν λόγο για τα παιδιά των άλλων με τρελάνει..τωρα φαγώθηκαν εμας να της λένε εσύ είσαι μεγάλη τώρα και τέτοια( ολόκληρη κοπέλα είσαι μην κάνεις αυτό μην λες εκείνο) γιατί δεν ήθελε τον μικρό άκου να τα κάνουν χειρότερα δηλαδή μεγάλη 3 χρόνων..αφού λέω να την στείλω γυμνάσιο του χρόνου..χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...