Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

 

Να σας ζήσει το παλικαρακι σας... Με το καλό να αποκτήσει και αδελφάκι ❤️❤️❤️❤️ Ταυρακια τα Ταυρακια μας είναι έρωτας... Εμένα είχε 13/05 Γενέθλια.. Είναι πολύ καλλιτεχνικά ζώδια... Και πολύ ευαίσθητα... ❤️❤️❤️ Να τον χαίρεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου αν δεις ότι συνεχίζεται να πας να κανεις μια καλλιεργεία υγρών ! Μπορεί όμως και να είναι περιστασιακή η φαγούρα και τα υγρα να είναι από σπορακι🙏🙏🙏

Τώρα το μεσημέρι ξεκίνησε λίγο... έχω πάθει ξανά αλλά με φουλ φαγούρα τσούξιμο κ έκανα καλλιέργεια κ είχα πάρει λίγες ημέρες αντιβίωση κ ήμουν οκ αλλά αυτό είναι πολύ light... Μακάρι αλλά τα υγρά ήταν πολύ περίεργα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Και εγω τα πήρα αυτά δεν τα χρησιμοποίησα για μεγάλο διάστημα κανένα μήνα περίπου αλλά ειδα διαφορά στα υγρά είχα πιο πολλά αλλά δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη για αυτά αλλά σίγουρα θα τα ξανά δοκίμαζα 😊 νομίζω από το φακελάκι είναι πιο καλά 

Εσύ κορίτσι μου μου είχες πει να τα δοκιμάσω και αφού πήρα το οκ από την γιατρό μου τα άλλαξα! Βασικά πρώτα τα άλλαξα και μετά το είπα στην γιατρό 😁😁😁 σε μένα πάντως έκαναν τρομερή δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Τα πήρες μόνη σου; Ή σου τα έδωσε ο γιατρός σου;; Ααα για να τα τσεκαρω!!

Εμένα η γιατρός μου τα έδωσε αλλά μου είπε να πάρω τα απλά inofert που είναι σε σκόνη!! Μετά από αρκετό καιρό όμως έβλεπα ότι πολλά κορίτσια έπαιρναν τα inofert plus  και έτσι με μια συζήτηση που έκανα εδώ με μια κοπέλα την @Elk αποφάσισα να τα αλλάξω και να παίρνω τα plus.. επειδή είναι συμπλήρωμα διατροφής και όχι φάρμακο δεν χρειάζεται συνταγή δηλαδή θεώρησα ότι είναι οκ να τα αλλάξω χωρίς να ρωτήσω την γιατρό! Όταν της το είπα μου είπε ότι είναι καλό το plus αφού το απλό δεν με βοήθησε πολύ! Αλλά όπως σου είπα θέλει 3 μήνες τουλάχιστον για να κάνουν δουλειά! Ρωτά τον γιατρό σου η ακόμα καλύτερα ενδοκρινολόγος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

 

Να το χαιρεσαι το αγόρι σου !!! Να ειναι γερό τυχερό και δυναμικο όπως η μανουλα του !!!! 🎉🎉🎉🎂🎂🎂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εμένα η γιατρός μου τα έδωσε αλλά μου είπε να πάρω τα απλά inofert που είναι σε σκόνη!! Μετά από αρκετό καιρό όμως έβλεπα ότι πολλά κορίτσια έπαιρναν τα inofert plus  και έτσι με μια συζήτηση που έκανα εδώ με μια κοπέλα την @Elk αποφάσισα να τα αλλάξω και να παίρνω τα plus.. επειδή είναι συμπλήρωμα διατροφής και όχι φάρμακο δεν χρειάζεται συνταγή δηλαδή θεώρησα ότι είναι οκ να τα αλλάξω χωρίς να ρωτήσω την γιατρό! Όταν της το είπα μου είπε ότι είναι καλό το plus αφού το απλό δεν με βοήθησε πολύ! Αλλά όπως σου είπα θέλει 3 μήνες τουλάχιστον για να κάνουν δουλειά! Ρωτά τον γιατρό σου η ακόμα καλύτερα ενδοκρινολόγος 

Ναι θα ρωτήσω την ενδοκρινολόγο!!

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!! 🌼🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

 

Να το χαίρεστε το θαυματακι σας!! Να είναι γερό και να το καμαρώνετε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια έβγαλα κάτι υγρά πολύ στερεά σαν κρεμώδης σορυ για το πώς το λέω, κ έχω μια πολύ ελαφριά αίσθηση φαγουρας κ αυτό μόνο στο σκούπισμα... Τι φάση? Να ανησυχησω κ εγώ λέτε? Μου ξεκινάει κάτι??

Κρεμώδη υγρά και φαγούρα, μύκητες μου μυρίζουν... Κάνε πλύσεις με χαμομήλι ή αν έχεις κάποιο ειδικό σαπούνι για το ph της περιοχής εκεί κάτω. Και αν δεις ότι επιδεινωθεί η φαγούρα γρήγορα γυναικολόγο. Να το προλάβεις όσο είναι η αρχή! Έχω περάσει πολύ ταλαιπωρία εγώ με μυκητιάσεις για αυτό στο λέω. Επίσης όχι σεξ χωρίς προφυλακτικό γιατί θα κολλήσει και ο άντρας σου 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Κρεμώδη υγρά και φαγούρα, μύκητες μου μυρίζουν... Κάνε πλύσεις με χαμομήλι ή αν έχεις κάποιο ειδικό σαπούνι για το ph της περιοχής εκεί κάτω. Και αν δεις ότι επιδεινωθεί η φαγούρα γρήγορα γυναικολόγο. Να το προλάβεις όσο είναι η αρχή! Έχω περάσει πολύ ταλαιπωρία εγώ με μυκητιάσεις για αυτό στο λέω. Επίσης όχι σεξ χωρίς προφυλακτικό γιατί θα κολλήσει και ο άντρας σου 😕

Α με χαμομήλι δεν έχω δοκιμάσει ναι θα το κάνω!!!! Γενικά είναι άοσμο αλλά με φόβισε λίγο... Ο άντρας μου λείπει οπότε πάει κ το σεξ για τις επόμενες εβδομάδες 😜... Ευχαριστώ κορίτσι μου που μου απάντησες θα δοκιμάσω με το χαμομήλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Α με χαμομήλι δεν έχω δοκιμάσει ναι θα το κάνω!!!! Γενικά είναι άοσμο αλλά με φόβισε λίγο... Ο άντρας μου λείπει οπότε πάει κ το σεξ για τις επόμενες εβδομάδες 😜... Ευχαριστώ κορίτσι μου που μου απάντησες θα δοκιμάσω με το χαμομήλι!!

Ναι ναι με χαμομηλιιι κάνει φοβερή δουλειά❤️ βράσε νεράκι με χαμομηλακι και άστο να κρυώσει φτιάξε μπόλικο και πλύσου με αυτό ! Έπειτα μη ξεπλυθείς με νερό στην ευαίσθητη περιοχή😁  λείπει ε;😞 και εμένα θα φύγει για 12 μέρες 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι με χαμομηλιιι κάνει φοβερή δουλειά❤️ βράσε νεράκι με χαμομηλακι και άστο να κρυώσει φτιάξε μπόλικο και πλύσου με αυτό ! Έπειτα μη ξεπλυθείς με νερό στην ευαίσθητη περιοχή😁  λείπει ε;😞 και εμένα θα φύγει για 12 μέρες 😞

Θα το κάνω γιατί με αγχωσε λίγο έτσι ξαφνικά που ξεκίνησε!!! Ναι έφυγε την Τρίτη κ θα γυρίσει 8 του μήνα... Πάνε οι γόνιμες μέρες 😭 αν κ σκέφτομαι μήπως καταφέρω να πάω εγώ... Αν έχω τον ίδιο κύκλο θα έχω γύρω 1η του μήνα ωορηξια...  Εκτός αν αλλάξει κάτι 🥰🙏 κ δεν χρειαστεί να πάω!!!! Κ εσύ θα έχεις καλά αποτελέσματα μέχρι να φύγει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Εσύ κορίτσι μου μου είχες πει να τα δοκιμάσω και αφού πήρα το οκ από την γιατρό μου τα άλλαξα! Βασικά πρώτα τα άλλαξα και μετά το είπα στην γιατρό 😁😁😁 σε μένα πάντως έκαναν τρομερή δουλειά 

Ααα το είχα ξεχάσει οτι τα λέγαμε μαζί τώρα που το ειπες το θυμήθηκα 

Τα είχα δοκιμάσει και τα δυο τα φακελάκια 3 μήνες και το plus ένα μήνα περίπου αλλά έμεινα εγκυος και τα σταμάτησα τώρα θα ξανά παρω όταν θα μπορεσω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι να σκάσω! Εκεί που ήμουν όλη μέρα περδίκι, τώρα με έπιασε πάλι αυτή η πίεση κ η συχνοουρία (σε μισή ώρα πήγα 3 φορές). Πίνω βέβαια κ νερά οκ αλλά και πάλι δε δικαιολογείται.. τα πυοσφαίρια στην γενική βγήκαν 2-3 κ μικροοργανισμοί λίγοι. Τα έστειλα και στον γιατρό και περιμένω ενημέρωση, αν και φοβάμαι πως δε την γλιτώνω 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/5/2023 at 6:17 ΜΜ, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Βοήθεια μέχρι να βγει η χοριακη !!! 
 

δεν ξέρω αν με θυμάστε γτ έχω καιρο να γράψω (δυο χρόνια προσπαθούμε με πολυκυστικες κ ασταθή περίοδο και αφαίρεση πολύποδα τον Μάρτιο!) 

 

τελευταια περίοδος ήταν 4 Απρίλη! 
Τις τελευταίες μέρες έχω λίγο πρησμένο στήθος αλλά κ πόνο ειδικά τα πρωινά π ξυπνουσα έντονο πόνο στη μέση. Φοβόμουν ότι έπαθα κάτι από πολλές ώρες καθιστής δουλειάς στον υπολογιστή. Το πρωί δν ξέρω πως μ ήρθε με πρώτα πρωινά ουρα εκανα τεστ για πλάκα, και έχει δυο ξεκάθαρες γραμμές νομίζω. (Αλλά μετά από τόσα αρνητικά τεστ δν μπορώ να το πιστέψω !!!) πήγα τρέχοντας στο μικροβιολογικό έδωσα αίμα (αυτή μ είπε δν έχει αρκετά αντί δραστήρια - δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό αλλά θα προσπαθήσει να βγάλει αποτέλεσμα & θα με ενημερώσει μέχρι αύριο ) πήγα δουλειά έφαγα κλπ κ τώρα π ήρθα σπίτι ξαναέκανα τεστ και νομίζω δείχνει κ αυτό δυο γραμμές. Με γελούν τα μάτια μ κ έχω πάλι παραισθήσεις ;; Τι λέτε ; 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

9DAEE627-DAC8-4124-95F1-3D7B62FC7FE6.jpeg

51A06287-231A-4B55-A7AD-B1E6285960B2.jpeg

κορίτσι μου εκανες χοριακή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Elli13 αρχηγέ μας τι κανεις εσυ; Πες μας τα νέα σου🌺

Εδώ είμαι κοριτσακι μου γλυκο και διαβαζω τα νεα σας..

Τι παθατε καλε ολες μαζι;; Απιστευτο!!

@Girly μου να τον χαιρεσαι τον παίδαρό σου, να είναι υγιής και τυχερός στη ζωή του, και συντομα με ενα αδερφάκι ❤️

@marinaP χάρηκα πολύ με τα νέα σου.. Πολύ σύντομα θα εισαι έγκυοοοος!!!

@misofeggaro τα δικά σου νεα τα διαβαζω απο το αλλο θεματακι.. Υπονονή θα σου πω μόνο, και επιμονή!!! Θέλει δύναμη η ολη διαδικασία, το καταλαβαινω και ας είμαι απ εξω! Σου στελνω απειρη θετικη ενεργεια και μια μεγαλη αγκαλια ❤️ Η σκέψη μου ειναι μαζί σου!!

Εγώ κοριτσια μου όπως τα ξερετε.. Παλευω να κρατηθώ στα ποδια μου με την πιεση στη δουλεια και τις απειρες εργασιες του μεταπτυχιακου. Εχω κουραστει τοσο πολυ, δεν ξερω ουτε και εγω με τι κουραγιο συνεχιζω. Κατά τα αλλα τη Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου για υπερηχο. Εχω να παω περιπου 1 μηνα και εννοειται ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ!!! 😂

Σε άλλα νεα, σημερα καταφερα τον αντρα μου μετα απο τόσους μηνες (έχω μπει στον 5ο, οποτε καταλαβαινετε!!!). Αφού λοιπόν σηκωθηκαμε, χαιδεψε την κοιλια μου και ζητησε συγγνωμη απο το μπεμπακι 😂 Πριν καμια ωρα μου ομολογησε οτι σκεφτεται μονο αυτό, μην εγινε καποιο κακο που ειχαμε επαφη! Βρε καλε μου, βρε χρυσε μου, ο γιατρός μας το επιτρέπει... τίποτα αυτός! Αν ειναι ετσι λεω το αφήνω το αθλημα για μετα τη γεννα- πρώτα ο Θεός.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι να σκάσω! Εκεί που ήμουν όλη μέρα περδίκι, τώρα με έπιασε πάλι αυτή η πίεση κ η συχνοουρία (σε μισή ώρα πήγα 3 φορές). Πίνω βέβαια κ νερά οκ αλλά και πάλι δε δικαιολογείται.. τα πυοσφαίρια στην γενική βγήκαν 2-3 κ μικροοργανισμοί λίγοι. Τα έστειλα και στον γιατρό και περιμένω ενημέρωση, αν και φοβάμαι πως δε την γλιτώνω 😞

Έτσι είχε βγει και εμενα πριν 2-3 μηνες (κανω καθε μηνα γενική ουρων) και δεν μου ειπε τίποτα ο γιατρός. Δεν είχα ενοχληση βεβαια, αλλά αν γράφει μονο αυτά, δεν είναι δειγμα ότι κατι κακο συμβαίνει. Πάντως μην αγ΄χωνεσαι, εμενα  γυναικολογος μου ειπε η ουρολοίμωξη ειναι νο1 στην εγκυμοσύνη! Είναι πολύ συνηθισμένο δηλαδή, αλλα βάσει εξετασης δεν βλεπω λόγο ανησυχίας!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι να σκάσω! Εκεί που ήμουν όλη μέρα περδίκι, τώρα με έπιασε πάλι αυτή η πίεση κ η συχνοουρία (σε μισή ώρα πήγα 3 φορές). Πίνω βέβαια κ νερά οκ αλλά και πάλι δε δικαιολογείται.. τα πυοσφαίρια στην γενική βγήκαν 2-3 κ μικροοργανισμοί λίγοι. Τα έστειλα και στον γιατρό και περιμένω ενημέρωση, αν και φοβάμαι πως δε την γλιτώνω 😞

Μια χαρα είναι η γενική σου όμως και τα πυοσφαίρια και οι μικροοργανισμοί που λένε λίγοι! Στείλε μας να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός σου κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εδώ είμαι κοριτσακι μου γλυκο και διαβαζω τα νεα σας..

Τι παθατε καλε ολες μαζι;; Απιστευτο!!

@Girly μου να τον χαιρεσαι τον παίδαρό σου, να είναι υγιής και τυχερός στη ζωή του, και συντομα με ενα αδερφάκι ❤️

@marinaP χάρηκα πολύ με τα νέα σου.. Πολύ σύντομα θα εισαι έγκυοοοος!!!

@misofeggaro τα δικά σου νεα τα διαβαζω απο το αλλο θεματακι.. Υπονονή θα σου πω μόνο, και επιμονή!!! Θέλει δύναμη η ολη διαδικασία, το καταλαβαινω και ας είμαι απ εξω! Σου στελνω απειρη θετικη ενεργεια και μια μεγαλη αγκαλια ❤️ Η σκέψη μου ειναι μαζί σου!!

Εγώ κοριτσια μου όπως τα ξερετε.. Παλευω να κρατηθώ στα ποδια μου με την πιεση στη δουλεια και τις απειρες εργασιες του μεταπτυχιακου. Εχω κουραστει τοσο πολυ, δεν ξερω ουτε και εγω με τι κουραγιο συνεχιζω. Κατά τα αλλα τη Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου για υπερηχο. Εχω να παω περιπου 1 μηνα και εννοειται ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ!!! 😂

Σε άλλα νεα, σημερα καταφερα τον αντρα μου μετα απο τόσους μηνες (έχω μπει στον 5ο, οποτε καταλαβαινετε!!!). Αφού λοιπόν σηκωθηκαμε, χαιδεψε την κοιλια μου και ζητησε συγγνωμη απο το μπεμπακι 😂 Πριν καμια ωρα μου ομολογησε οτι σκεφτεται μονο αυτό, μην εγινε καποιο κακο που ειχαμε επαφη! Βρε καλε μου, βρε χρυσε μου, ο γιατρός μας το επιτρέπει... τίποτα αυτός! Αν ειναι ετσι λεω το αφήνω το αθλημα για μετα τη γεννα- πρώτα ο Θεός.

 

Όλα τελεια θα είναι στον υπερηχο κοριτσάκι μου❤️❤️❤️❤️ εγινεεε δουλιτσααα😛😛😛 θα το ξαναπροσπαθήσετε πάλι σε λίγο καιρο και μετά θα το συνηθίσει 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Έτσι είχε βγει και εμενα πριν 2-3 μηνες (κανω καθε μηνα γενική ουρων) και δεν μου ειπε τίποτα ο γιατρός. Δεν είχα ενοχληση βεβαια, αλλά αν γράφει μονο αυτά, δεν είναι δειγμα ότι κατι κακο συμβαίνει. Πάντως μην αγ΄χωνεσαι, εμενα  γυναικολογος μου ειπε η ουρολοίμωξη ειναι νο1 στην εγκυμοσύνη! Είναι πολύ συνηθισμένο δηλαδή, αλλα βάσει εξετασης δεν βλεπω λόγο ανησυχίας!! 😊

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μια χαρα είναι η γενική σου όμως και τα πυοσφαίρια και οι μικροοργανισμοί που λένε λίγοι! Στείλε μας να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός σου κορίτσι μου❤️

Καλημέρα κορίτσια!! Ευχαριστώ πολυυυ!! Η αλήθεια είναι ότι απλά σύγκρινα με μια παλιότερη εξέταση που ήταν καθαρή, πριν κάτι μήνες και γι αυτό αγχώθηκα. Ο γιατρός όμως ευτυχώς είπε πως του φαίνονται καλά και περιμένουμε την καλλιέργεια! Τώρα τι είναι αυτό που με πιάνει κάθε βράδυ, δεν ξέρω.. δεν πειράζει κιόλας αν δεν είναι μικρόβιο, θα το αντέξω 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Πήγα εχθές στον γιατρο τελικά έχω κύστη στην ωοθήκη οπότε ξεκίνησα θεραπεία για να σπάσει και να μου έρθει η περιοδος!!

Πάμε για τον άλλο μηνα 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Πήγα εχθές στον γιατρο τελικά έχω κύστη στην ωοθήκη οπότε ξεκίνησα θεραπεία για να σπάσει και να μου έρθει η περιοδος!!

Πάμε για τον άλλο μηνα 💪💪💪

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Δυναμικά στον επόμενο κύκλο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Πήγα εχθές στον γιατρο τελικά έχω κύστη στην ωοθήκη οπότε ξεκίνησα θεραπεία για να σπάσει και να μου έρθει η περιοδος!!

Πάμε για τον άλλο μηνα 💪💪💪

Καλημεραααα όλα καλα κοριτσι μου ,θα κανεις την θεραπεία σου και στον επόμενο κύκλο θα εισαι έτοιμη παλι για τη προσπάθεια σου !! 
τι σου εδωσε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...