Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!! Άντε να έρθει η περιοδοοοοοος!!!! Όλα τέλεια θα πανεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Τελειαααααα γιουπιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ το ή τα μπεμπακι-α σου είναι πολύ κονταααααααα😍😍😍 μπραβο κοριτσάκι μου πολυυυυ χάρηκα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου♥️♥️ 

@Girly μου γιατί σε παρέπεμψε σε ουρολόγο; Δεν κατάλαβα 🤷 εμένα μετά την καλλιέργεια πάντα μου λεει τι να πάρω για να περάσει... Τι να πω κορίτσι μου,αφου βρήκες ραντεβού τόσο νωρίς παλι καλά. Πήγαινε παρε μαζι και τα αποτελέσματα και όλα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ ωορρηξίας clear blue.. Έδειξε αρνητικό αλλά φαίνεται έντονα η γραμμή.. Να ξανακάνω άλλο ένα το βράδυ;;;; ή αύριο; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 4 έχω 

Ναι ναι να κανεις άλλο ένα το βραδακι πιστεύω θα βγει θετικο μέχρι το πολύ αυριοοο🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εμ τάχει γιατί τελειώνω το διάλειμμα μου....

🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 Αυτά έχω να πω! Έχω θυμώσει πολύ. Ευτυχώς βρήκα γιατρό μετά τη δουλειά να πάω. 

Αφού βρήκεςγιατρο μη σε νοιάζει τίποτα 🥰όλα καλά θα πανε τώρα ❤️ ηρεμησεεε είσαι στην αναμονη και δεν θελουμε νεύρα κυρία μου😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσυ γενικα τι κύκλο έχεις και σε ποια μέρα του κύκλου εισαι σήμερα;

Αχ μακάρι να ήξερα! Είμαι στην 21η μέρα σήμερα αλλά άγνωστο πότε έγινε η ωορρηξία! Τον επόμενο μήνα θα κάνω μη σου πω και τις 30 μέρες τεστ! Θέλω να δω τι μου γίνεται!Μου είπε πάντως ότι και για μια μέρα μπορεί να έχει διαφορά η μέτρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Ουάου!!! Πιο τέλεια δε γινόταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ένα μήνυμα σε όλες σας! Με αγάπη πάντα ♥️ όλες μα όλες αξίζουμε χίλια μπράβο για αυτά που περνάμε. Έχω περάσει πριν (το γνωρίζετε εδώ και μήνες) όλο αυτό που περνάτε. Και εγώ ακόμα το περνάω μην νομίζετε οτι σταμάτησα να αγωνιώ να αγχώνομαι,να σκέφτομαι την αποτυχία κι ας με περιμένουν τα παγωτινια μου 🥹... Αξίζει και με το παραπάνω αυτό όλο που περνάμε. Ο αγώνας μας είναι ο ίδιος όπως και η λαχτάρα μας. Είμαστε τοσο δυνατές που δεν το φαντάζεστε. Σε κάθε ένεση πονούσα υπερβολικά γιατί είμαι πολύ λεπτή (δεν έχω ίχνος λίπους η άτιμη😁) και έκλεινα καθε φορά τα μάτια μου έπαιρνα βαθιά ανασα και σκεφτόμουν ένα νινακι στο στήθος μου. Αξίζουν όλα και με το παραπάνω. Πριν μήνες δεν περίμενα με τίποτα οτι θα εκανα αυτό το βήμα. Ήμουν κατηγορηματικά αντίθετη να επέμβω στα σχέδια του Θεού. Όμως μετά από συζητήσεις με τον πνευματικό μου κατάλαβα οτι όλες μπορούμε να γίνουμε μανουλες. ΟΛΕΣ. είτε το μωράκι είναι δικό μας είτε όχι. Και είπα θα εξαντλήσω όλα τα περιθώρια και αν δεν θα υιοθετήσω ενα μωράκι. Και αυτό κάνω. Και αυτό θα κάνουμε όλες!

Μην σταματήσετε λεπτό να το ονειρεύεστε. Θα πέσουμε αλλά θα σηκωθούμε ακόμα πιο δυνατές. Ειναι στη φύση μας.♥️ Σας στελνω άπειρες αγκαλιές στην καθε μία ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για δείτε το τεστ... Να ξανακάνω σήμερα ή αύριο;; ;εχθές δεν φαινόταν καθόλου σχεδόν η γραμμή 

IMG_20230516_171319_edit_78405814775535.jpg

Κορίτσι μου αυτά τα χρησιμοποιουσα και εγώ είναι πάρα πολύ καλά. Εμένα όμως οταν πλησίαζαν οι μέρες ηταν πολύ πιο έντονη η γραμμή. Αν δεν έχεις πολλα ακόμη, μην κάνεις άλλο. σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου αυτά τα χρησιμοποιουσα και εγώ είναι πάρα πολύ καλά. Εμένα όμως οταν πλησίαζαν οι μέρες ηταν πολύ πιο έντονη η γραμμή. Αν δεν έχεις πολλα ακόμη, μην κάνεις άλλο. σε ποια μέρα είσαι;

Είμαι 16η ημέρα!!! Και νιώθω ωορρηξία από δεξιά σήμερα ... Μετά από 2 χρόνια σχεδόν... Από εκεί μένω έγκυος έχω παρατηρήσει..και παρακαλούσα το Θεό να κάνω από δεξιά να το πιάσω πάλι το σποράκι .. Και νιώθω ότι γίνεται!!!σχεδόν κάθε μήνα κάνω από αριστερά... Τώρα επιτέλους το νιώθω από δεξιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπεραααα τι κάνετε??

Εγώ ακόμα εδώ περιμένω την περιοδο να φανεί 3η μέρα καθυστέρησης,δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,έκανα ένα τεστ πάλι αρνητικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου♥️♥️ 

@Girly μου γιατί σε παρέπεμψε σε ουρολόγο; Δεν κατάλαβα 🤷 εμένα μετά την καλλιέργεια πάντα μου λεει τι να πάρω για να περάσει... Τι να πω κορίτσι μου,αφου βρήκες ραντεβού τόσο νωρίς παλι καλά. Πήγαινε παρε μαζι και τα αποτελέσματα και όλα θα πάνε καλα

 

Μου είπε ότι αυτό το κικροβιο δε το πιστεύει. Ότι είναι ενδονοσοκομειακο μικρόβιο και εκαλο θα ήταν να με δει ουρολόγος για να δούμε αν θα ζητήσει επανεξέταση. Τι να πω δε ξέρω .μόλις σχολασα και σε λίγο έχω το ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια ένα μήνυμα σε όλες σας! Με αγάπη πάντα ♥️ όλες μα όλες αξίζουμε χίλια μπράβο για αυτά που περνάμε. Έχω περάσει πριν (το γνωρίζετε εδώ και μήνες) όλο αυτό που περνάτε. Και εγώ ακόμα το περνάω μην νομίζετε οτι σταμάτησα να αγωνιώ να αγχώνομαι,να σκέφτομαι την αποτυχία κι ας με περιμένουν τα παγωτινια μου 🥹... Αξίζει και με το παραπάνω αυτό όλο που περνάμε. Ο αγώνας μας είναι ο ίδιος όπως και η λαχτάρα μας. Είμαστε τοσο δυνατές που δεν το φαντάζεστε. Σε κάθε ένεση πονούσα υπερβολικά γιατί είμαι πολύ λεπτή (δεν έχω ίχνος λίπους η άτιμη😁) και έκλεινα καθε φορά τα μάτια μου έπαιρνα βαθιά ανασα και σκεφτόμουν ένα νινακι στο στήθος μου. Αξίζουν όλα και με το παραπάνω. Πριν μήνες δεν περίμενα με τίποτα οτι θα εκανα αυτό το βήμα. Ήμουν κατηγορηματικά αντίθετη να επέμβω στα σχέδια του Θεού. Όμως μετά από συζητήσεις με τον πνευματικό μου κατάλαβα οτι όλες μπορούμε να γίνουμε μανουλες. ΟΛΕΣ. είτε το μωράκι είναι δικό μας είτε όχι. Και είπα θα εξαντλήσω όλα τα περιθώρια και αν δεν θα υιοθετήσω ενα μωράκι. Και αυτό κάνω. Και αυτό θα κάνουμε όλες!

Μην σταματήσετε λεπτό να το ονειρεύεστε. Θα πέσουμε αλλά θα σηκωθούμε ακόμα πιο δυνατές. Ειναι στη φύση μας.♥️ Σας στελνω άπειρες αγκαλιές στην καθε μία ♥️

Έλα ρε κορίτσι μου!!! Με συγκινησες...έτσι είναι...όλες θα κρατάμε σε λίγο καιρό μωράκι αγκαλιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για δείτε το τεστ... Να ξανακάνω σήμερα ή αύριο;; ;εχθές δεν φαινόταν καθόλου σχεδόν η γραμμή 

IMG_20230516_171319_edit_78405814775535.jpg

Ωραία έχει αρχίσει να ανεβαίνει αλλά σίγουρα θέλει ακόμη μια μέρα. Και εγώ θα συμφωνήσω αύριο να ξανακάνεις το απόγευμα. Εφόσον δεν έχεις πολλά μη σπαταλάς το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είμαι 16η ημέρα!!! Και νιώθω ωορρηξία από δεξιά σήμερα ... Μετά από 2 χρόνια σχεδόν... Από εκεί μένω έγκυος έχω παρατηρήσει..και παρακαλούσα το Θεό να κάνω από δεξιά να το πιάσω πάλι το σποράκι .. Και νιώθω ότι γίνεται!!!σχεδόν κάθε μήνα κάνω από αριστερά... Τώρα επιτέλους το νιώθω από δεξιά 

Εγώ θα πω ξεκινά επαφές! Ασχέτως αποτελέσματος ξέρω ότι είναι προτιμότερο να περιμένουν τα σπερματοζωάρια το ωάριο παρά το αντίθετο! Δε θέλουμε να δυνασασχετισει το ωάριο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλησπεραααα τι κάνετε??

Εγώ ακόμα εδώ περιμένω την περιοδο να φανεί 3η μέρα καθυστέρησης,δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,έκανα ένα τεστ πάλι αρνητικό.. 

Τι να πω!!!!!!!! Μίλησες με τον γιατρό σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια θα σας στείλω μόλις έχω νεότερα. Φεύγω τωρα.

Υγ. Ποναω αρκετά δεξιά χαμηλά. Έχω συνέχεια τσιμπήματα. (Μη ξεχνιόμαστε 😜)

Μου αρεσει γιατι δν ξεφεύγεις απο τον στόχο !!!! Περαστικά παιδι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλησπεραααα τι κάνετε??

Εγώ ακόμα εδώ περιμένω την περιοδο να φανεί 3η μέρα καθυστέρησης,δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,έκανα ένα τεστ πάλι αρνητικό.. 

κανε μια β χοριακη να εισαι σιγουρη και ασε τα τεστ. ευχομαι να εισαι εγκυουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια ένα μήνυμα σε όλες σας! Με αγάπη πάντα ♥️ όλες μα όλες αξίζουμε χίλια μπράβο για αυτά που περνάμε. Έχω περάσει πριν (το γνωρίζετε εδώ και μήνες) όλο αυτό που περνάτε. Και εγώ ακόμα το περνάω μην νομίζετε οτι σταμάτησα να αγωνιώ να αγχώνομαι,να σκέφτομαι την αποτυχία κι ας με περιμένουν τα παγωτινια μου 🥹... Αξίζει και με το παραπάνω αυτό όλο που περνάμε. Ο αγώνας μας είναι ο ίδιος όπως και η λαχτάρα μας. Είμαστε τοσο δυνατές που δεν το φαντάζεστε. Σε κάθε ένεση πονούσα υπερβολικά γιατί είμαι πολύ λεπτή (δεν έχω ίχνος λίπους η άτιμη😁) και έκλεινα καθε φορά τα μάτια μου έπαιρνα βαθιά ανασα και σκεφτόμουν ένα νινακι στο στήθος μου. Αξίζουν όλα και με το παραπάνω. Πριν μήνες δεν περίμενα με τίποτα οτι θα εκανα αυτό το βήμα. Ήμουν κατηγορηματικά αντίθετη να επέμβω στα σχέδια του Θεού. Όμως μετά από συζητήσεις με τον πνευματικό μου κατάλαβα οτι όλες μπορούμε να γίνουμε μανουλες. ΟΛΕΣ. είτε το μωράκι είναι δικό μας είτε όχι. Και είπα θα εξαντλήσω όλα τα περιθώρια και αν δεν θα υιοθετήσω ενα μωράκι. Και αυτό κάνω. Και αυτό θα κάνουμε όλες!

Μην σταματήσετε λεπτό να το ονειρεύεστε. Θα πέσουμε αλλά θα σηκωθούμε ακόμα πιο δυνατές. Ειναι στη φύση μας.♥️ Σας στελνω άπειρες αγκαλιές στην καθε μία ♥️

Γλυκουλα μουυυυ🥹🥹🥹🥹 σε ολες θα έρθει το μπεμπακι μας είμαι σιγουρηηη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είμαι 16η ημέρα!!! Και νιώθω ωορρηξία από δεξιά σήμερα ... Μετά από 2 χρόνια σχεδόν... Από εκεί μένω έγκυος έχω παρατηρήσει..και παρακαλούσα το Θεό να κάνω από δεξιά να το πιάσω πάλι το σποράκι .. Και νιώθω ότι γίνεται!!!σχεδόν κάθε μήνα κάνω από αριστερά... Τώρα επιτέλους το νιώθω από δεξιά 

Κορίτσι μου κάνε πάλι αύριο τεστ το μεσημεράκι και μη τα σπαταλάς για να έχεις ! Εγώ πιστεύω μέχρι αύριο θα έχεις θετικο ❤️ ξεκινά όμως από σήμερα επαφουλες 🤞😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλησπεραααα τι κάνετε??

Εγώ ακόμα εδώ περιμένω την περιοδο να φανεί 3η μέρα καθυστέρησης,δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει,έκανα ένα τεστ πάλι αρνητικό.. 

κορίτσι μου μήπως να κανεις μια χοριακη;;; Είναι η καλύτερη λύση πιστεύω😍 σου ευχομαιιιιι να έχεις μπεμπε😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια θα σας στείλω μόλις έχω νεότερα. Φεύγω τωρα.

Υγ. Ποναω αρκετά δεξιά χαμηλά. Έχω συνέχεια τσιμπήματα. (Μη ξεχνιόμαστε 😜)

Αυτό το μικρόβιο το είχε και ο Δικος μου παλια και εμάς μας είχε πει ότι είναι σπάνιο μικρόβιο ο ουρολόγος ! Είχε πάρει ένα μηνα αντιβίωση και έφυγε ! Περιμενουμε νέα σου ! Αχ τι ωραία τα τσιμπηματάκια 🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Αχ μακάρι να ήξερα! Είμαι στην 21η μέρα σήμερα αλλά άγνωστο πότε έγινε η ωορρηξία! Τον επόμενο μήνα θα κάνω μη σου πω και τις 30 μέρες τεστ! Θέλω να δω τι μου γίνεται!Μου είπε πάντως ότι και για μια μέρα μπορεί να έχει διαφορά η μέτρηση!

Τον άλλο μηνα να ξεκινήσεις τεστακια μετά την περίοδο δλδ από την 10η μέρα ! Κορίτσι μου μακάρι να είχες επαφουλες όταν έκανες ωορρηξια και να δεις θετικο τεστακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...