Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου χθες πηγα στο σπίτι του άντρα μου που είχε γενέθλια και ψηναμε από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ ,ήπια τα ποτάκια μου και περασσμε πολύ ωραία. Αλλά το βράδυ ενώ κοιμήθηκα μια χαρά ξυονησα από φοβερό πονοκέφαλο και πήρα παναντολ. Πραγματικα δε νομίζω να ήταν από το ποτό γιατί δεν ήπια τόσο . Δύο ποτά . Και σήμερα το πρωί έχω πάρα πάρα πολύ έντονη ενόχληση όταν ουρω,σαν να μου σφίγγει κάποιος την ουρήθρα...περιμένω πως και πως να βγουν τα αποτελέσματα της καλλιέργειας να ξεκινήσω αγωγή γιατί έτσι δε θα την παλέψω 

Κορίτσι μου συνέχισε να πίνεις νερακιααα ! Συνήθως αυτά τα κάνει η κυστιτιδα όποτε όταν βγει η καλλιεργεια και χρειαστεί αντιβίωση θα την παρεις και σε δυο μέρες θα υποχωρήσουν τα συμπτώματα ! Το αλκοόλ ερεθίζει την ουροδόχο κύστη και ίσως γ αυτό σήμερα ένιωσες αυτό το σφίξιμο ! Τώρα όσο για τον πονοκέφαλο δεν ξερω να σου πω ίσως κουράστηκες από όλη την ημέρα ίσως ο καιρός !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια!!!! Εγώ από χθες έχω έντονους πόνους περιόδου κ σήμερα το ίδιο κ είμαι 8 μέρα από την ωορρηξία... Καλά πάντα πονούσα μερικές μέρες νωρίτερα από την περίοδο... Αλλά τώρα με έχει επηρεάσει έχω κόπωση κ μουδιάζουν ελαφρώς κ τα πόδια μου...

Ωπααααα πόνους περιόδου ακούω! Τους έχεις πάντα τόσο νωρίς; Κοπωσηηηη ακουωωωωωωω🙏❤️ αχχ μακαριιιιι να είσαι εγκυουλα🥰🥰🥰  εγώ θα τα ξεκινούσα από την 10η μέρα 😂 αν δεν σε επηρεάζει φυσικά και έχεις μπόλικα τεστακια ξεκινατααα από Τετάρτη🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα. Μπαίνω και εγώ πάλι στο κλαμπ. Για δεύτερο ξεκινήσαμε προσπάθεια με δύο ινομυωματα πλέον και κάτι συμφυσεις στη μήτρα από τη γέννα της πρώτης μας κορούλας. Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι ολόψυχα 👍

Καλημερα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ καλή επιτυχια σου εύχομαι και να έρθει συντομα το δεύτερο μπεμπακι σου❤️ ο γιατρός σου τι σου είπε για αυτά ; Δυσκολεύουν την συλληψη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii @Kate1992 @Cat96 καλεεεε που είστε εσεισσς;;;; Έχω μέρες να σας διαβασωωωω❤️❤️❤️ πείτε και εσείς τα νέα σας! Που βρισκόμαστε καλεεεεεεε !!!! Εφακι και κειτ εσείς είστε στην αναμονη σωστααααα;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Ο γιατρός μου γενικά είναι υπέρ του να κάνουμε άμεσα δεύτερο αν θέλουμε διότι τα ινομυωματα όσο περνάει ο χρόνος μεγαλώνουν. Επίσης δε θέλει να παρεμβαίνει στη μήτρα όσο η γυναίκα είναι γόνιμη και θέλει παιδιά. Κοίτα γενικά ενοχλούν δλδ. πονάω για 7 μέρες περίπου που είναι γόνιμες και καμιά φορά δίνουν πόνο και στην περίοδο αλλά είναι ταλαιπωρημενη κάπως μήτρα μετά από μια καισαρική για αφαίρεση ινομυωματος από άλλο γιατρό και μια δεύτερη για γέννα. Το πάμε ήρεμα τώρα, δεν πολύ ψάχνω γόνιμες κλπ διότι το κοριτσάκι μας 10 μηνών μας έχει τρελάνει στο ξενύχτι μια κολικοι τώρα δόντια κλπ δεν είναι όπως την πρώτη φορά που λέγαμε να πάρουμε άδεια από τη δουλειά να ξεκουραστουμε τώρα είναι συνεχής ο αγώνας της καθημερινότητας μέσα στο σπίτι αλλά χαλάλι της 💕

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Καλό αυτό που ο γιατρός σου δεν σου λέει κατευθείαν χειρουργείο... Προφανώς βλέπει ότι όλα είναι καλά κ δεν το εκμεταλλεύεται!!!! Να το πάτε έτσι ήρεμα κ θα σας έρθει εκεί που δεν το περιμένεις!!! Μακάρι να μπορούσα να το δω κ εγώ χαλαρά αλλά το άγχος είναι το δεύτερο όνομα μου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Τοσο νωρίς σου ξεκινάνε οι πόνοι? Μου φαίνεται πάρα πολύ νωρις αλλά αν έχει ξανασυμβεί...

Περίπου μία εβδομάδα πριν μου ξεκινάνε συνήθως....  Ίσως μπορώ να πω ότι είναι ένα τσικ πιο έντονοι από άλλες φορές.. συνήθως είναι πιο ήπιοι κ δύο μέρες πριν την περίοδο πονάω αρκετά.... Τον προηγούμενο μήνα έτυχε κ δεν πονούσα καθόλου πριν αδιαθετησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Περίπου μία εβδομάδα πριν μου ξεκινάνε συνήθως....  Ίσως μπορώ να πω ότι είναι ένα τσικ πιο έντονοι από άλλες φορές.. συνήθως είναι πιο ήπιοι κ δύο μέρες πριν την περίοδο πονάω αρκετά.... Τον προηγούμενο μήνα έτυχε κ δεν πονούσα καθόλου πριν αδιαθετησω..

Κορίτσι μου μακαριιιι αυτοί οι πιο έντονοι πόνοι να είναι το σπορακι που εμφυτεύεται❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μακαριιιι αυτοί οι πιο έντονοι πόνοι να είναι το σπορακι που εμφυτεύεται❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Αχ το ελπίζω κορίτσι μου!!!! Να πω την αλήθεια μου έχω μια μικρή ελπίδα γιατί νιώθω σαν κάτι να με ενοχλεί τώρα που κάθομαι... Κ θυμάμαι δύο μέρες πριν μάθω την εγκυμοσύνη ένιωθα σαν κάτι να με ακουμπάει εσωτερικά κ να με ενοχλεί αλλά λέω από την περίοδο που θα έρθει είναι. Λίγες μέρες ακόμα για να μάθω 🥰🥰🥰 εσύ τι ώρα θα κάνεις το τεστακι σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμάστε που σας έλεγα 10η και 11η ημέρα είχα πόνους κατω αριστερά;;; εντωμεταξύ σήμερα έχω πόνους περιόδου δεν θυμίζουν ωορηξια 🙄🙄 λέτε να ήταν τότε;;; ευτυχώς είχαμε επαφή την ημέρα που πονούσα... Για να δούμε.. Αν δεν βρω θετικό τεστ ωορρηξίας αυτές τις μέρες τότε θα είχε γίνει... 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Αχ το ελπίζω κορίτσι μου!!!! Να πω την αλήθεια μου έχω μια μικρή ελπίδα γιατί νιώθω σαν κάτι να με ενοχλεί τώρα που κάθομαι... Κ θυμάμαι δύο μέρες πριν μάθω την εγκυμοσύνη ένιωθα σαν κάτι να με ακουμπάει εσωτερικά κ να με ενοχλεί αλλά λέω από την περίοδο που θα έρθει είναι. Λίγες μέρες ακόμα για να μάθω 🥰🥰🥰 εσύ τι ώρα θα κάνεις το τεστακι σου?????

Αχ τι ωραιααα❤️❤️❤️ κοριτσάκι πιστεύω πως είσαι από τα λεγόμενα σου😍😍😍😍 εγώ έκανα πριν καμία ωρα και έπεσε η ορμονη όποτε σήμερα και αύριο είναι οι πιο σημαντικές μέρες πιστεύω ❤️ έχω και πόνους δεξια ❤️ με το που γυρησει από δουλειά θα γίνει το μοιραίο πάλι🤪 έγινε και χθες και προχθές και θα γίνει και αύριο και μετά ξεκινάει η παρανοια😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θυμάστε που σας έλεγα 10η και 11η ημέρα είχα πόνους κατω αριστερά;;; εντωμεταξύ σήμερα έχω πόνους περιόδου δεν θυμίζουν ωορηξια 🙄🙄 λέτε να ήταν τότε;;; ευτυχώς είχαμε επαφή την ημέρα που πονούσα... Για να δούμε.. Αν δεν βρω θετικό τεστ ωορρηξίας αυτές τις μέρες τότε θα είχε γίνει... 🤔

Ναι ναι το θυμαμαι ! Κορίτσι μου πολύ πιθανόν καθώς ο προηγούμενος κύκλος σου ήταν 25αρης αν θυμαμαι καλά όποτε μπορεί και τώρα να είναι 25αρης και να έκανες ωορρηξια 11η μερα ! Περιμενουμεεε τα επόμενα τεστακια σου για να λυθεί το μυστήριο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραιααα❤️❤️❤️ κοριτσάκι πιστεύω πως είσαι από τα λεγόμενα σου😍😍😍😍 εγώ έκανα πριν καμία ωρα και έπεσε η ορμονη όποτε σήμερα και αύριο είναι οι πιο σημαντικές μέρες πιστεύω ❤️ έχω και πόνους δεξια ❤️ με το που γυρησει από δουλειά θα γίνει το μοιραίο πάλι🤪 έγινε και χθες και προχθές και θα γίνει και αύριο και μετά ξεκινάει η παρανοια😂

Ε ναιιιι δώσε του να καταλάβει 😜😜😜 έχεις πιάσει όλες τις μέρες οπότε έχεις πολύ καλές πιθανότητες!!!! Μακάρι κορίτσι μου να είναι ο τυχερός κύκλος αυτός!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Ε ναιιιι δώσε του να καταλάβει 😜😜😜 έχεις πιάσει όλες τις μέρες οπότε έχεις πολύ καλές πιθανότητες!!!! Μακάρι κορίτσι μου να είναι ο τυχερός κύκλος αυτός!!!!!

Τι να πω μακάρι ❤️ συνήθως πάντα εχουμε αυτές τις επαφές δλδ πριν το θετικο την ημέρα του θετικου και τις δυο επόμενες αλλά δεν μας έχει κάνει την χάρη μέχρι τώρα! Μακάρι όπως λες αυτός ο μηνας να είναι ο τυχερος μας ! Ίσως βοηθήσει και η σαλπιγγογραφια που έκανα 🙏🙏🙏 ανυπομονωωωωω να περάσουν οι μέρες να δούμε το δικό σου θετικο τεστακι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι να πω μακάρι ❤️ συνήθως πάντα εχουμε αυτές τις επαφές δλδ πριν το θετικο την ημέρα του θετικου και τις δυο επόμενες αλλά δεν μας έχει κάνει την χάρη μέχρι τώρα! Μακάρι όπως λες αυτός ο μηνας να είναι ο τυχερος μας ! Ίσως βοηθήσει και η σαλπιγγογραφια που έκανα 🙏🙏🙏 ανυπομονωωωωω να περάσουν οι μέρες να δούμε το δικό σου θετικο τεστακι❤️❤️❤️

Και εγώ το πιστεύω ότι επειδή έκανες σαλπιγγογραφια θα έμεινες έγκυος σήμερα.. Χωρια που έχετε ξεζουμιστει χαχαχαχχαα α ρε αυτά είναι πριν τα παιδιά.. Μετά κλαφτα Χαράλαμπε χαχαχααχα αλλά μην σας απογοητεύσω 🤣🤣 μετά για να κάνεις κάτι πρέπει να είναι μόνο βράδυ που κοιμούνται.. Αν έχεις ορέξεις άλλη ώρα δεν γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι να πω μακάρι ❤️ συνήθως πάντα εχουμε αυτές τις επαφές δλδ πριν το θετικο την ημέρα του θετικου και τις δυο επόμενες αλλά δεν μας έχει κάνει την χάρη μέχρι τώρα! Μακάρι όπως λες αυτός ο μηνας να είναι ο τυχερος μας ! Ίσως βοηθήσει και η σαλπιγγογραφια που έκανα 🙏🙏🙏 ανυπομονωωωωω να περάσουν οι μέρες να δούμε το δικό σου θετικο τεστακι❤️❤️❤️

Σίγουρα θα βοηθήσει η σαλπιγγογραφια 🥰🥰🥰🥰 άντε να ξεκινήσουμε να έχουμε όλες θετικά τέστ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ το πιστεύω ότι επειδή έκανες σαλπιγγογραφια θα έμεινες έγκυος σήμερα.. Χωρια που έχετε ξεζουμιστει χαχαχαχχαα α ρε αυτά είναι πριν τα παιδιά.. Μετά κλαφτα Χαράλαμπε χαχαχααχα αλλά μην σας απογοητεύσω 🤣🤣 μετά για να κάνεις κάτι πρέπει να είναι μόνο βράδυ που κοιμούνται.. Αν έχεις ορέξεις άλλη ώρα δεν γίνεται... 

αχ μακαριιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ δεν πειράζει και τα βραδια ωραία είναι 😂😂😂 μέχρι  30 του μηνα περιμενω την ακατανομαστη ελπιζω να μη έρθει αυτή τη φοραααααα🥰 εντωμεταξύ έχω έναν προβληματισμό ! Την αλλη Τρίτη επειδη θα φύγει ο Δικος μου μια εβδομάδα με την δουλειά εγώ θα πάω στους δικούς μου με λεωφορείο και το ταξίδι είναι γύρω στις 5 ώρες ! Αν λέω αν …έχω πιάσει το σπορακι θα υπαρχει θεμα με το ταξίδι;;;;; Βέβαια θα είμαι 9 μερες μετα το θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε ειναι νωρίς για να υπάρξει κάποιο πρόβλημα σωστα;🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σίγουρα θα βοηθήσει η σαλπιγγογραφια 🥰🥰🥰🥰 άντε να ξεκινήσουμε να έχουμε όλες θετικά τέστ!!!!!

Αντε αντεεεεεεε καιρο εχουμε να δούμε θετικοοοοοοοοοοοοο τεστακι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

αχ μακαριιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ δεν πειράζει και τα βραδια ωραία είναι 😂😂😂 μέχρι  30 του μηνα περιμενω την ακατανομαστη ελπιζω να μη έρθει αυτή τη φοραααααα🥰 εντωμεταξύ έχω έναν προβληματισμό ! Την αλλη Τρίτη επειδη θα φύγει ο Δικος μου μια εβδομάδα με την δουλειά εγώ θα πάω στους δικούς μου με λεωφορείο και το ταξίδι είναι γύρω στις 5 ώρες ! Αν λέω αν …έχω πιάσει το σπορακι θα υπαρχει θεμα με το ταξίδι;;;;; Βέβαια θα είμαι 9 μερες μετα το θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε ειναι νωρίς για να υπάρξει κάποιο πρόβλημα σωστα;🤪

Αν με το καλό πιάσεις το σπορακι σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα!!!! Εγώ κουβαλούσα καθημερινά κιβώτια κ κιβώτια μέχρι να μάθω την εγκυμοσύνη! Μετά έλεγα τι έκανα αλλά δεν το περίμενα ότι θα μου συνέβαινε εκείνον τον μήνα!! Αφού θα είσαι καθιστή στο ταξίδι δεν θα κουραστείς για να αγχωθεις για κάτι τέτοιο!!! Μακάρι κορίτσι μου να είσαι έγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αν με το καλό πιάσεις το σπορακι σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα!!!! Εγώ κουβαλούσα καθημερινά κιβώτια κ κιβώτια μέχρι να μάθω την εγκυμοσύνη! Μετά έλεγα τι έκανα αλλά δεν το περίμενα ότι θα μου συνέβαινε εκείνον τον μήνα!! Αφού θα είσαι καθιστή στο ταξίδι δεν θα κουραστείς για να αγχωθεις για κάτι τέτοιο!!! Μακάρι κορίτσι μου να είσαι έγκυος!!!!

Καλαααα υποθέσεις κάνω βέβαια😂😂😂 μακάρι κορίτσι μου να έρθει αυτόν τον μηνα σε όλες μας❤️❤️❤️ να εμφανίζονται τα θετικα τεστακια το ένα μετά το άλλο 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα. Μπαίνω και εγώ πάλι στο κλαμπ. Για δεύτερο ξεκινήσαμε προσπάθεια με δύο ινομυωματα πλέον και κάτι συμφυσεις στη μήτρα από τη γέννα της πρώτης μας κορούλας. Καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι ολόψυχα 👍

Καλησπέρα είμαστε περίπου στα ιδια 

Και εγω ειπα να προσπαθήσω για δεύτερο παιδάκι έχω ένα κοριτσάκι 8,5 μηνών 

αλλα το εχω ξεκινήσει πολύ χαλαρά είναι αλήθεια δεν είναι εύκολο με την μικρή και το ξενύχτι που έχω + ότι θηλάζει και κάπως δυσκολεύει η κατάσταση 😅

καλή εβδομάδα κορίτσια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μου. Βρέθηκε κάποιο μικρόβιο που λέγεται Πρωτέας. Ελπίζω να μην έχει προχωρήσει πολύ γιατί μετά διάβασα θέλει νοσηλεία γιατί προσβάλλει τα νεφρά. Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Και η γιατρός μου είναι κλειστή σήμερα απόγευμα. Της εστειλα μειλ και αν δεν απαντήσει ως τις 6 θα ψάξω να βρω το κινητό της να την καλέσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μου. Βρέθηκε κάποιο μικρόβιο που λέγεται Πρωτέας. Ελπίζω να μην έχει προχωρήσει πολύ γιατί μετά διάβασα θέλει νοσηλεία γιατί προσβάλλει τα νεφρά. Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Και η γιατρός μου είναι κλειστή σήμερα απόγευμα. Της εστειλα μειλ και αν δεν απαντήσει ως τις 6 θα ψάξω να βρω το κινητό της να την καλέσω 

Δεν το έχω ξανακουσει... Ναι κορίτσι μου οπωσδήποτε να την πάρεις τηλέφωνο! Εύχομαι να είναι κάτι απλό κ να περάσει με αντιβίωση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν το έχω ξανακουσει... Ναι κορίτσι μου οπωσδήποτε να την πάρεις τηλέφωνο! Εύχομαι να είναι κάτι απλό κ να περάσει με αντιβίωση... 

Ναι διάβασα ότι δεν είναι συνηθισμένο. ασε αγχθωκα. Περιμένω πότε θα πάει 6 να την πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μου. Βρέθηκε κάποιο μικρόβιο που λέγεται Πρωτέας. Ελπίζω να μην έχει προχωρήσει πολύ γιατί μετά διάβασα θέλει νοσηλεία γιατί προσβάλλει τα νεφρά. Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Και η γιατρός μου είναι κλειστή σήμερα απόγευμα. Της εστειλα μειλ και αν δεν απαντήσει ως τις 6 θα ψάξω να βρω το κινητό της να την καλέσω 

Δεν το έχω ξανακούσει αυτό... Τι είναι;;; ναι να το προσέξεις.. Γιατί αν έμεινες έγκυος θέλει προσοχή!!! Μην αγχώνεσαι όμως μπορεί να είναι κάτι που με μια θεραπεία φεύγει γρήγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μου. Βρέθηκε κάποιο μικρόβιο που λέγεται Πρωτέας. Ελπίζω να μην έχει προχωρήσει πολύ γιατί μετά διάβασα θέλει νοσηλεία γιατί προσβάλλει τα νεφρά. Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Και η γιατρός μου είναι κλειστή σήμερα απόγευμα. Της εστειλα μειλ και αν δεν απαντήσει ως τις 6 θα ψάξω να βρω το κινητό της να την καλέσω 

Δεν το γνωρίζω αλλά πιστεύω με μια αντιβίωση θα είσαι οκ το πήρες είδηση νωρις και θα κανείς θεραπεία θα είσαι εντάξει 

μήπως πρέπει να κάνει και ο σύζυγος μια καλλιέργεια να δει αν το έχει κολλήσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...