Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλά έκανες και χαλαρωσες! Ήρθε ο καιρός σου! Δε λέω να τρως ασταμάτητα αλλά όταν έτσι σου κολλήσει κατι ,φατο. Τα κιλά θα χαθούν εύκολα μετά πίστεψέ με!! Ευχαριστησου το!!!!

Κορίτσια για πείτε λίγο,ξέρω ότι σας επρηξα με αυτό αλλά δε βρίσκω τη γιατρό μου... Εγώ επαφή μπορώ να έχω τώρα? Άντε σήμερα οκ που αύριο θα κάνω την καλλιέργεια,φαντάζομαι δεν κάνει να έχω.. αύριο ασχέτως αποτελέσματος μπορώ να έχω επαφή? Και αν τελικά έχω μικρόβιο πρέπει να πάρει και ο άντρας μου αγωγή? Γιατί από προχθές που είχαμε την επαφή και έγινε αυτό δεν ξαναειχαμε επαφή..

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

θα σου πω αυτά που ξέρω εγω από δίκη μου εμπειρία 

αν έχεις μικρόβιο πχ ουρολοίμωξη θα πρέπει να πάρετε και οι δυο αντιβίωση, επαφή αν δεν πονας ίσως να μπορείς και να έχεις αφού κάνετε μαζί θεραπεία 

τωρα αν ο αντρας σου αν δεν παρει αντιβίωση τότε καλό είναι να μην έχετε επαφή γιατί ο αντρας κολλάει πιο δύσκολα ουρολοίμωξη αλλά αν κολλήσε πονάει πιο πολύ και είναι πιο δύσκολη η θεραπεία 

γενικα αυτά τα μικρόβια μεταφέρονται από τον έναν στον άλλον με την επαφή για αυτό γίνεται ταυτόχρονα θεραπεία 

εύχομαι να βγει καθαρή η εξέταση σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Αχχχχ σε πιστεύω για τον έρωτα με το αγοράκι σου ❤️❤️ Ας είναι γερό και σε είναι ο,τι θέλει ο Θεός, το λέω μέσα από την ψυχή μου!!

 

Μην μου λες τέτοια.... Μεθαύριο μπαίνω στον 5ο μήνα, και έχω πάρει 3 κιλά ήδη. Ο γιατρός μου έδωσε περιθώριο 8-12 κιλά σύνολο, ελπίζω να μην ξεφύγω πολύ γιατί αλλιώς με βλέπω να κόβω μαχαίρι όλες τις σαχλαμάρες που τρώω με τόση άνεση ως τώρα 🤐🤐

Εγω κορίτσια κανα 2 μήνες πριν μεινω εγκυος είχα κόψει την ζάχαρη λόγο πολυκυστικών 

μετα στην εγκυμοσύνη επειδή είχα λίγο τσιμπημένο ζαχαρο έκανα διατροφη έκοψα ζάχαρη λευκό αλεύρι ήταν αυστηρή διατροφη 

μέχρι τον 6ο μήνα είχα πάρει 4 κιλά αλλά πεινουσα όμως δεν έτρωγα τίποτα βλακείες πρόσεχα πολύ 

απο 7ο και μετά όμως τα παράτησα όλα διατροφές τα πάντα από μόνη μου τέλος πάντων μεγάλη ιστορία 😅

και από τον 7ο μέχρι να γεννήσω 40+2 εβδομάδων πήρα αλλά 8,5 κιλά 

Οταν σαραντησα έχασα 10 κιλά τα αλλά 2.5 τα έχω ακόμα αλλά τρωω πολλες χαζομάρες και γλυκά όποτε δεν τα εχασα αλλά δεν με πειράζει το σώμα μου έχει αλλάξει τόσο μετά την γεννά όποτε τα 2,5 που έμειναν δεν με ενοχλούν 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ πήγα πρωί πρωί και άφησα το δείγμα. Τους ζήτησα να το βάλουν επείγον και σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα πάρω την γενική ούρων. Την τρίτη μου είπαν θα βγει η καλλιέργεια 😪...εγώ πήγα πήρα τις βιταμίνες που είπατε με το κραμπερι και ήδη ήπια την πρώτη. Εύχομαι να βοηθήσει και να μην επειρεαζει τυχόν εγκυμοσύνη. Στη γιατρό θα στείλω μνμ σήμερα το μεσημέρι μόλις βγει η γενική ούρων. Αυτααααα! 

ενόχληση δεν έχω αλλά παρατήρησα μυρωδιά και χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ. Σήμερα το πρωί φουλ και επίσης είδα και ανοιχτόχρωμα μεν αλλά πολύ θολά ούρα. Συγγνώμη για τις πολλές λεπτομέρειες 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ πήγα πρωί πρωί και άφησα το δείγμα. Τους ζήτησα να το βάλουν επείγον και σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα πάρω την γενική ούρων. Την τρίτη μου είπαν θα βγει η καλλιέργεια 😪...εγώ πήγα πήρα τις βιταμίνες που είπατε με το κραμπερι και ήδη ήπια την πρώτη. Εύχομαι να βοηθήσει και να μην επειρεαζει τυχόν εγκυμοσύνη. Στη γιατρό θα στείλω μνμ σήμερα το μεσημέρι μόλις βγει η γενική ούρων. Αυτααααα! 

ενόχληση δεν έχω αλλά παρατήρησα μυρωδιά και χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ. Σήμερα το πρωί φουλ και επίσης είδα και ανοιχτόχρωμα μεν αλλά πολύ θολά ούρα. Συγγνώμη για τις πολλές λεπτομέρειες 🥴

Μην στεναχωριέσαι! Εμένα τελευταία φορά που έπαθα τον Φεβρουαρίο και λόγο προσπαθειών (πάνω στις γόνιμες) μου έδωσε η γιατρός μια αντιβίωση ειδική για ουρολοίμωξη που είναι μόνο για 2 μέρες. Παράλληλα έκανε κ ο άντρας μου μία γενική ούρων για σιγουριά κ βγήκε καθαρή. Εγώ τις βιταμίνες τις έπαιρνα πριν ξαπλώσω το βράδυ, ώστε να μείνει στην κύστη όσες πιο πολλές ώρες μπορεί. Εύχομαι να το προλάβεις και να μην είναι τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μην στεναχωριέσαι! Εμένα τελευταία φορά που έπαθα τον Φεβρουαρίο και λόγο προσπαθειών (πάνω στις γόνιμες) μου έδωσε η γιατρός μια αντιβίωση ειδική για ουρολοίμωξη που είναι μόνο για 2 μέρες. Παράλληλα έκανε κ ο άντρας μου μία γενική ούρων για σιγουριά κ βγήκε καθαρή. Εγώ τις βιταμίνες τις έπαιρνα πριν ξαπλώσω το βράδυ, ώστε να μείνει στην κύστη όσες πιο πολλές ώρες μπορεί. Εύχομαι να το προλάβεις και να μην είναι τίποτα! 

Ρένα μου μπορεί να φανεί και στη γενική ούρων αυτό?? Αχ ησύχασα λιγάκι τώρα αν είναι όντως έτσι. Γιατί φοβήθηκα ότι μπορεί να μη φανεί στη γενική ούρων και μέχρι την τρίτη μήπως χειροτερέψει... Θα ακολουθήσω την συμβουλή να παίρνω βράδυ τις βιταμίνες. Από αύριο θα τις παιρνω βράδυ.

 Εσύ πες μας τα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρένα μου μπορεί να φανεί και στη γενική ούρων αυτό?? Αχ ησύχασα λιγάκι τώρα αν είναι όντως έτσι. Γιατί φοβήθηκα ότι μπορεί να μη φανεί στη γενική ούρων και μέχρι την τρίτη μήπως χειροτερέψει... Θα ακολουθήσω την συμβουλή να παίρνω βράδυ τις βιταμίνες. Από αύριο θα τις παιρνω βράδυ.

 Εσύ πες μας τα νέα σου!!

Στην γενική θα δεις τις τιμές που μπορεί να είναι επηρεασμένες, κάτι μικροοργανισμοί κλπ και καταλαβαίνεις. Εγώ είχα κάνει κ άλλη πρόσφατα για απλό τσεκ απ και οι τιμές είχαν τρελή διαφορά, οπότε και λόγω συμπτωμάτων μόλις η γιατρός είδε την γενική μου λέει ξεκινά αντιβίωση! 
Εγώ είμαι καλά κορίτσι μου! Σε δυο εβδομάδες πάμε για αυχενική και μέχρι τότε τρέμω λιγάκι, αλλά σε γενικές γραμμές προσπαθώ να χαλαρώνω! Συμπτώματα έχω που με ταλαιπωρούν κάποιες μέρες, αλλά υποφερτά! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν , δεν βλέπω ενεργητικότητα και δε μου αρέσει ε! Που είναι η ζωντάνια μας? Τώρα έπρεπε να έχουμε ξετιναξει το φόρουμ με συμπτώματα,τεστακια κλπ.

Σάββατο σήμερα και περιμένουμε ένα τεστακι αν δεν κάνω λάθος εεεεεε!! Για ποια χτυπάει η καμπάνα @Natasha24???? 

Οι υπόλοιπες τι κάνουμε?? Εγώ σήμερα είχα ενοχλησουλες ,κραμπουλες ελαφριές αλλά δεν είχα φάει και μετά που έφαγα πιθανολογω ότι ίσως ήταν το έντερο! Κατά τ αλλά ησυχία. Ούτε υγρά ούτε τίποτα. Θερμοκρασία λέω να αρχίσω αύριο πρωί να μετράω μιας και δε το έχω κάνει ποτέ.. 

αντεεεεεε περιμένωωωωω!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ πήγα πρωί πρωί και άφησα το δείγμα. Τους ζήτησα να το βάλουν επείγον και σήμερα μέχρι το μεσημέρι θα πάρω την γενική ούρων. Την τρίτη μου είπαν θα βγει η καλλιέργεια 😪...εγώ πήγα πήρα τις βιταμίνες που είπατε με το κραμπερι και ήδη ήπια την πρώτη. Εύχομαι να βοηθήσει και να μην επειρεαζει τυχόν εγκυμοσύνη. Στη γιατρό θα στείλω μνμ σήμερα το μεσημέρι μόλις βγει η γενική ούρων. Αυτααααα! 

ενόχληση δεν έχω αλλά παρατήρησα μυρωδιά και χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ. Σήμερα το πρωί φουλ και επίσης είδα και ανοιχτόχρωμα μεν αλλά πολύ θολά ούρα. Συγγνώμη για τις πολλές λεπτομέρειες 🥴

Καλημερα κορίτσι μου❤️ μυρωδιά και θολά ουρα σηματοδοτούν ουρολοίμωξη ή κυστιτιδα! Η γενική ουρων κάτι θα δειξει αλλά όμως για να παρεις αντιβίωση θα πρεπει να βγει η καλλιεργεια και το αντιβιογραμμα ! Πιες τις βιταμίνες αυτές και νεράκι φουλ μέχρι να βγουν! Αφού δεν έχεις τσούξιμο μια χαρα τουλάχιστον δεν θα ταλαιπωρηθείς μέχρι να παρεις την αντιβίωση😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Στην γενική θα δεις τις τιμές που μπορεί να είναι επηρεασμένες, κάτι μικροοργανισμοί κλπ και καταλαβαίνεις. Εγώ είχα κάνει κ άλλη πρόσφατα για απλό τσεκ απ και οι τιμές είχαν τρελή διαφορά, οπότε και λόγω συμπτωμάτων μόλις η γιατρός είδε την γενική μου λέει ξεκινά αντιβίωση! 
Εγώ είμαι καλά κορίτσι μου! Σε δυο εβδομάδες πάμε για αυχενική και μέχρι τότε τρέμω λιγάκι, αλλά σε γενικές γραμμές προσπαθώ να χαλαρώνω! Συμπτώματα έχω που με ταλαιπωρούν κάποιες μέρες, αλλά υποφερτά! 😊

Να μην τρέμεις καθόλου! Να το ευχαριστηθείς! Όλα θα είναι φυσιολογικά και υπέροχα! Άσε που ίσως δείτε και το φύλλο του μωρού! Λίγη σοκολάτα να φας λίγο πριν μπεις για να είναι ξύπνιο το μωρό και να δεις τι τρελλες κάνει εκεί μέσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν , δεν βλέπω ενεργητικότητα και δε μου αρέσει ε! Που είναι η ζωντάνια μας? Τώρα έπρεπε να έχουμε ξετιναξει το φόρουμ με συμπτώματα,τεστακια κλπ.

Σάββατο σήμερα και περιμένουμε ένα τεστακι αν δεν κάνω λάθος εεεεεε!! Για ποια χτυπάει η καμπάνα @Natasha24???? 

Οι υπόλοιπες τι κάνουμε?? Εγώ σήμερα είχα ενοχλησουλες ,κραμπουλες ελαφριές αλλά δεν είχα φάει και μετά που έφαγα πιθανολογω ότι ίσως ήταν το έντερο! Κατά τ αλλά ησυχία. Ούτε υγρά ούτε τίποτα. Θερμοκρασία λέω να αρχίσω αύριο πρωί να μετράω μιας και δε το έχω κάνει ποτέ.. 

αντεεεεεε περιμένωωωωω!!!!!!!! 

Αχ το θεματάκι μας έπεσε ! Αντε κοριτσιααααααααααα για πειτεεεε❤️❤️❤️❤️ εγώ χθες έκανα τεστ ωορρηξιας και ήταν αρνητικο όμως το βράδυ στο χαρτι είχα παραα πολλα υγρα διάφανα για να δούμε θα δειξει θετικο σήμερα; @Natasha24 περιμενουμεεεε🙏 

καλε κραμπουλες επειδη ήσουν νηστικια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ μυρωδιά και θολά ουρα σηματοδοτούν ουρολοίμωξη ή κυστιτιδα! Η γενική ουρων κάτι θα δειξει αλλά όμως για να παρεις αντιβίωση θα πρεπει να βγει η καλλιεργεια και το αντιβιογραμμα ! Πιες τις βιταμίνες αυτές και νεράκι φουλ μέχρι να βγουν! Αφού δεν έχεις τσούξιμο μια χαρα τουλάχιστον δεν θα ταλαιπωρηθείς μέχρι να παρεις την αντιβίωση😀

Ελπίζω μόνο να μην έχει προχωρήσει πολύ μέχρι να βγουν οι εξετάσεις και μετά χρειαστώ πιο δραστική αντιβίωση...και δεν πίνω και χάπια οπότε έχω και αυτό το άγχος τι αντιβίωση πρέπει να πάρω... Πώς είσαι εσύ? Άντε καλέ με το τσιγγελι σας τα βγαζωωωωω. Πώς πάνε τα τεστακια? Είχαμε καμία εξέλιξη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! 6η μέρα από την ωορηξια κ έχω λίγα υγρά!!! Μόνο αυτό για τώρα 😁 περιμένω να περάσουν οι μέρες κ δεν περνάνε!!!!! Μετράω θερμοκρασία κάθε πρωί κ είμαι 36,7 με 36,9.. κάποια που το έχει ψάξει να με βοηθήσει? Πρώτη φορά παίρνω θερμοκρασία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ελπίζω μόνο να μην έχει προχωρήσει πολύ μέχρι να βγουν οι εξετάσεις και μετά χρειαστώ πιο δραστική αντιβίωση...και δεν πίνω και χάπια οπότε έχω και αυτό το άγχος τι αντιβίωση πρέπει να πάρω... Πώς είσαι εσύ? Άντε καλέ με το τσιγγελι σας τα βγαζωωωωω. Πώς πάνε τα τεστακια? Είχαμε καμία εξέλιξη??

Η αντιβίωση που θα βγει από το αντιβιογραμμα θα είναι για το συγκεκριμένο μικρόβιο όποτε μην αγχώνεσαι δεν προχωράει κάτι παραπάνω😁 δεν πίνεις χάπια ε; Κοριτσάκι μου αν βγει μικρόβιο θα πρέπει να την παρεις οποία και να είναι 🙁

Το μεσημεράκι θα κάνω να δούμε ελπιζω μέχρι αύριο να βγει θετικο 🙄 ήδη έχει αργησει θα φτάσει ο κύκλος μου αυτόν τον μηνα 36 μέρες 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ το θεματάκι μας έπεσε ! Αντε κοριτσιααααααααααα για πειτεεεε❤️❤️❤️❤️ εγώ χθες έκανα τεστ ωορρηξιας και ήταν αρνητικο όμως το βράδυ στο χαρτι είχα παραα πολλα υγρα διάφανα για να δούμε θα δειξει θετικο σήμερα; @Natasha24 περιμενουμεεεε🙏 

καλε κραμπουλες επειδη ήσουν νηστικια;

Ωραία αφού ξεκίνησες υγρά ξεκινάμε! Εγώ έχω δει ότι κάνω ωορηξια δύο μέρες μετά τα υγρά αυτά, οπότε σήμερα το βράδυ ξέρεις, ποτάκι, κεράκια  και λάγνο βλέμμα!!!! Χαχαχα 

Ε έτσι σκέφτηκα,μήπως ήταν επειδη δεν είχα φάει. Ίσως ήταν το έντερο μου. Βέβαια έχω ανακοινώσει ήδη το θέμα που θα ανοίξω μόλις μάθω ότι είμαι έγκυος και συμπτωματικά σκέφτηκα ότι παραπέμπει σε καλοκαίρι! Οπότε πρέπει ρε παιδί μου να γίνει αυτους του μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Η αντιβίωση που θα βγει από το αντιβιογραμμα θα είναι για το συγκεκριμένο μικρόβιο όποτε μην αγχώνεσαι δεν προχωράει κάτι παραπάνω😁 δεν πίνεις χάπια ε; Κοριτσάκι μου αν βγει μικρόβιο θα πρέπει να την παρεις οποία και να είναι 🙁

Το μεσημεράκι θα κάνω να δούμε ελπιζω μέχρι αύριο να βγει θετικο 🙄 ήδη έχει αργησει θα φτάσει ο κύκλος μου αυτόν τον μηνα 36 μέρες 🙁

Τι καλό πράμα αργεί να γίνει μανιτσα μου! Έλα και έρχεται η φουλ ωορηξια σου!!! ....ναι ξέρω ....πάλι θα τα σπάω σε 10 κομμάτια για να την πιω.. και αν κάψουλα πίνω τα μπιλακια ,δεν έχω άλλη λύση ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! 6η μέρα από την ωορηξια κ έχω λίγα υγρά!!! Μόνο αυτό για τώρα 😁 περιμένω να περάσουν οι μέρες κ δεν περνάνε!!!!! Μετράω θερμοκρασία κάθε πρωί κ είμαι 36,7 με 36,9.. κάποια που το έχει ψάξει να με βοηθήσει? Πρώτη φορά παίρνω θερμοκρασία!!

Αχ η θερμοκρασία δεν είναι και τόσο αξιόπιστη δυστυχώς ! Εγώ πάντα μετά την ωορρηξια έχω 37 με 37.1 και πεφτει μια με δυο μέρες πριν μου έρθει περίοδος ! Όμως τον προηγούμενο μηνα έπεσε δυο μέρες πριν στους 36,6 και μια μερα πριν ανέβηκε στους 36.9 με 37 και λέω ώπα λες να είναι έγκυος ; Ε και την επόμενη μου ήρθε η περίοδος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! 6η μέρα από την ωορηξια κ έχω λίγα υγρά!!! Μόνο αυτό για τώρα 😁 περιμένω να περάσουν οι μέρες κ δεν περνάνε!!!!! Μετράω θερμοκρασία κάθε πρωί κ είμαι 36,7 με 36,9.. κάποια που το έχει ψάξει να με βοηθήσει? Πρώτη φορά παίρνω θερμοκρασία!!

Cat μου τα υγρά πάντα είναι καλό σημάδι! Εγώ ξηρασία ερήμου...επίσης και η θερμοκρασία είναι πολύ καλή . Εγώ αυτό που ξέρω είναι για να υποδείξει εγκυμοσύνη , πρέπει η θερμοκρασία να παραμείνει υψηλή και μετά τις 11 μέρες από την ωορρηξία όπως και όλα τα υπόλοιπα συμπτώματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωραία αφού ξεκίνησες υγρά ξεκινάμε! Εγώ έχω δει ότι κάνω ωορηξια δύο μέρες μετά τα υγρά αυτά, οπότε σήμερα το βράδυ ξέρεις, ποτάκι, κεράκια  και λάγνο βλέμμα!!!! Χαχαχα 

Ε έτσι σκέφτηκα,μήπως ήταν επειδη δεν είχα φάει. Ίσως ήταν το έντερο μου. Βέβαια έχω ανακοινώσει ήδη το θέμα που θα ανοίξω μόλις μάθω ότι είμαι έγκυος και συμπτωματικά σκέφτηκα ότι παραπέμπει σε καλοκαίρι! Οπότε πρέπει ρε παιδί μου να γίνει αυτους του μήνες!

Καλά με τα υγρα την πάτησα πριν λίγες μέρες 😂 είχα φουλ διάφανα και ωορρηξια πουθενά 😂όποτε δεν τα εμπιστεύομαι και ούτε την θερμοκρασία ! Θυμασαι που σου έστειλα ότι είχε ανεβεί ; Εεε ότι να ναιιιιιιιι😂 κάλε για πες το θεμααααααα εγώ δεν το ξερωωωωω πες το και κοντεύεις να το ανοίξεις 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τι καλό πράμα αργεί να γίνει μανιτσα μου! Έλα και έρχεται η φουλ ωορηξια σου!!! ....ναι ξέρω ....πάλι θα τα σπάω σε 10 κομμάτια για να την πιω.. και αν κάψουλα πίνω τα μπιλακια ,δεν έχω άλλη λύση ..

Αρχικά σου εύχομαι να μη βρεθεί μικρόβιο και να είναι κυστιτιδα και να περάσει με το νεράκι και τις βιταμίνες 🙏 γτ υπάρχει και αυτή η περίπτωση μιας και δεν έχεις τσούξιμο και βάρος στην κοιλιά ! Αλλά κια να έχεις θα κανεις λιγακι υπομονή να την πιεις να φύγει το μικρόβιο και τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλά με τα υγρα την πάτησα πριν λίγες μέρες 😂 είχα φουλ διάφανα και ωορρηξια πουθενά 😂όποτε δεν τα εμπιστεύομαι και ούτε την θερμοκρασία ! Θυμασαι που σου έστειλα ότι είχε ανεβεί ; Εεε ότι να ναιιιιιιιι😂 κάλε για πες το θεμααααααα εγώ δεν το ξερωωωωω πες το και κοντεύεις να το ανοίξεις 😘

Χαχαχαχα λες να κοντεύω? Το εύχομαι! Είχα πει πριν κάτι μήνες ότι αν ποτέ ανοίξω θέμα θα το πω "κοραλι ψιλοκοραλο και ψιλοκοραλακι" χαχαχαχ τότε πείραζα τα κορίτσια που έχουν τόσο ωραίες εμπνεύσεις για τα θέματα τους και εγώ ξέρω μόνο αυτό! Χαχαχαχχα είχα πει επίσης ότι οι πρώτες που θα το πουν χωρίς λάθος θα είναι και αυτές που θα μείνουν έγκυες εκείνο τον μήνα ...οπότε ξεκινήστε το practice !!! Γιατί εγώ θα κάνω και διαγωνισμούς στο θεματακι μου! Ψηφιστε με λοιπόν για να δείτε φουσκωμένες κοιλίες !!!!! Χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα( έχω μπει σε προεκλογικό mood λόγω των ημερών 🤣🤣🤣🤣🤣🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχα λες να κοντεύω? Το εύχομαι! Είχα πει πριν κάτι μήνες ότι αν ποτέ ανοίξω θέμα θα το πω "κοραλι ψιλοκολαρο και ψιλοκοραλακι" χαχαχαχ τότε πείραζα τα κορίτσια που έχουν τόσο ωραίες εμπνεύσεις για τα θέματα τους και εγώ ξέρω μόνο αυτό! Χαχαχαχχα είχα πει επίσης ότι οι πρώτες που θα το πουν χωρίς λάθος θα είναι και αυτές που θα μείνουν έγκυες εκείνο τον μήνα ...οπότε ξεκινήστε το practice !!! Γιατί εγώ θα κάνω και διαγωνισμούς στο θεματακι μου! Ψηφιστε με λοιπόν για να δείτε φουσκωμένες κοιλίες !!!!! Χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα( έχω μπει σε προεκλογικό mood λόγω των ημερών 🤣🤣🤣🤣🤣🤣)

ΑχΧαχχαχαχ κάλε το θυμήθηκα έχεις δίκιο ! Εγώ το λέω άνετα από τώρα 😂😂😂 πλησιαζεισσς το αισθανομαιιιι🥰🥰🥰 εγώ σε ψηφιζωωωωωωωω το Ιούνιο να ανοίξεις το θεματάκι ☝️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αρχικά σου εύχομαι να μη βρεθεί μικρόβιο και να είναι κυστιτιδα και να περάσει με το νεράκι και τις βιταμίνες 🙏 γτ υπάρχει και αυτή η περίπτωση μιας και δεν έχεις τσούξιμο και βάρος στην κοιλιά ! Αλλά κια να έχεις θα κανεις λιγακι υπομονή να την πιεις να φύγει το μικρόβιο και τελος!

Όσο για τα χάπια που να δεις οι βιταμίνες που παιρνω ποσό τεράστιες είναι όπως και το γλουκοφαζ 🤨 ευτυχώς δεν έχω θέμα με τα χάπια😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπαααα έχω και πονάκια δεξιααααα 😁 οποτεεε νομίζω θα βγει θετικο το τεστ ωορρηξιας σήμερα 🤞 δεξια είδε αυγουλακι ο γιατρός ότι ήταν το επικρατέστερο ! Και τα υγρα που είχα χθες το βράδυ όποτε κάτι γινετε ! Αντε να δουμεεεεεε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωπαααα έχω και πονάκια δεξιααααα 😁 οποτεεε νομίζω θα βγει θετικο το τεστ ωορρηξιας σήμερα 🤞 δεξια είδε αυγουλακι ο γιατρός ότι ήταν το επικρατέστερο ! Και τα υγρα που είχα χθες το βράδυ όποτε κάτι γινετε ! Αντε να δουμεεεεεε🙏

Αντεεεεεε. Με το καλοοοοοοοοοοο🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωπαααα έχω και πονάκια δεξιααααα 😁 οποτεεε νομίζω θα βγει θετικο το τεστ ωορρηξιας σήμερα 🤞 δεξια είδε αυγουλακι ο γιατρός ότι ήταν το επικρατέστερο ! Και τα υγρα που είχα χθες το βράδυ όποτε κάτι γινετε ! Αντε να δουμεεεεεε🙏

Και εγώ από εχθές ξεκίνησα της ωορρηξίας τα clear blue και θα κάνω κάθε απόγευμα... Για να δούμε και σήμερα.. Εχω και εγώ πονακια... 😉 Ποοο εμείς βαδίζουμε μαζί ακριβώς.. Αντε να δούμε και μαζί παρέα θετικά τεστακια εγκυμοσύνης και θετικές χοριακες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...