Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly δεν ξέρω για την lh..δεν το σκέφτηκα να το ρωτήσω κι αυτό.. Εσύ έχεις πάρει χαπακι για την d?

Εγώ παίρνω ένα υγρό σε κάψουλα. Το παίρνω μια φορά τη βδομάδα μετά το φαγητό. Αν και πιστεύω είναι λίγο. Γιατί παλιά με πιο ανεβασμένη τιμή έπαιρνα δύο. Και τώρα σκέφτομαι να αυξήσω μόνη μου τη δόση γιατί έχω αποθεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Λες ε; μπορεί... Θα κάνουμε σεξ σήμερα αν και νυστάζω πολύ... 😂😂😂 Αλλά να σου πω έχουμε και 2 εβδομάδες να κάνουμε σεξ... Οπότε ευκαιρία είναι 😛

Εννοείται να κάνετε!!! Δε πειράζει θα σου έρθει η όρεξη!!! Το πολύ πολύ αν πιάσετε σήμερα να μοιάζει πολύ στον μπαμπά!! Χαχαχχα έτσι δε λένε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Σε νιώθω απόλυτα !!! Ισως ημέρα ωορηξιας πεμπτη με Παρασκευή που περασε και γω μεχρι σημερα εχω απίστευτες υγρα.. και κορίτσια εχω κατι φουντωματα σαν να ανεβάζω πυρετό ενα πραμα ! Τι συμβαινει άραγε ;;;;;!!!

Μήπως συμβαίνει αυτό που θέλουμε να συμβαίνει????? Τα πολλά υγρά τα ακούμε πολύ σαν σύμπτωμα!! Μήπως έρχεται η ώρα να δούμε θετικό τεστακι σου?????? 🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Άριστα 10, εισαι διαβασμενη 🤪 Χαμηλή D μεχρι και τον 2ο μηνα της εγκυμοσυνης ειχα (κατω απο το οριο δηλαδη) παρολο που επαιρνα αγωγή Εχω διαβασει και εγω οτι δυσκολευει τη συλληψη, αλλά τι να πω, προφανως για τον καθε οργανισμο ισχυουν διαφορετικα πραγματα.

Λοιπον εσυ μου θυμίζεις εμενα τόοοσο πολύ!! Δεν θα ξεχασω την ψυχολογια στα πατωματα μετα την τελευταια μου ωορρηξια, που εκανα θερμομετρηση, και ειχα πειστει οτι δεν εκανα καλη ωορρηξια. Η θερμοκρασια δεν ανεβαινε, παντου διαβαζα οτι αυτό δεν ειναι καλό σημαδι, ειχα πειστει ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ οτι ειχα ελλειψη προγεστερονης, τσακώθηκα με τον αντρα μου (δεν τσακωνομαστε σχεδον ποτε) γιατι τα νευρα μου ηταν κροσια.. Γενικά χαλια μαυρα. Ελεγα και ξαναελεγα οτι ηταν χαμενος μηνας! Κ τώρα όπως λεει η φίλη μας η Girly χαιδευω την κοιλια μου σαν τον Βουδα 😂

Δεν θελω να μειωσω σε καμια περιπτωση αυτο που νιωθεις, ισα ισα ημουν στη θεση σου, και μαλιστα καπακι μετα απο βιοχημικη και παλινδρομη χωρις ανασα (τα εχουμε πει εμεις εξαλλου, τα ξερεις). Μην χανεις την ελπίδα σου, ίσως να μην ειναι και τίποτα, και να ερχεται το μπεμπακι σου, οπως ηρθε και εμενα σε εκεινη την φαση παροξυσμου και αγχους! Αν οχι, τουλαχιστον θα το ψαξετε το θεμα και θα το λυσετε 1000%.

Ας μου θυμισει καποια... Ποια μου ειχε πει εκεινη την περιοδο, οτι τα μωρακια μας επιλεγουν, και αν εμεις ειμαστε με τοσο κακη ψυχολογια δεν θα μας επιλεξουν για μανουλες τους (με δικα μου λογια αυτα);;; Εμενα με βοηθουσε αυτη η σκεψη να καλμαρω λιγο την καταθλιπτικη μου διαθεση ❤️

Ευχαριστώ αρχηγέ μου! Είχα καλή δασκάλα και μαθαίνω γρήγορα ❤️❤️🤗

 Εγώ το έλεγα αυτό! Και το λέω πάντα αυτό! Σας παρομοίαζα το σώμα μας με πολυκατοικία και την κακη ψυχολογία με κακούς γείτονες! Και σας έλεγα ότι κανένας "ένοικος" δε θα θέλει να πάει σε μια πολυκατοικία με κακούς γείτονες!! Οπότε γεμίστε θετική ενέργεια και όμορφες σκέψεις. Θα κάνει καλό και σε εσάς και στους μελλοντικούς ενοίκους μας! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια ♥️♥️♥️♥️♥️, τώρα σηκώθηκα. όλο κοιμάμαι. 😴😴 Και αύριο στη δουλειά δεν ξερω πως θα είμαι, ελπίζω καλύτερα, γιατί τους είπα οτι μια απλή εξέταση θα κάνω, δεν θέλω να καταλάβουν κάτι και ήδη μου κάνουν λίγα θεματακια που έλειπα ολη μέρα σήμερα. Ο γιατρός μου είπε να παρω άδεια και αύριο. Αλλά χλωμό το βλέπω,θα πάω και ελπίζω να είμαι πολύ καλύτερα 🙏🏻

Πιστεύω θα είσαι καλά αυτιο κοριτσάκι μου❤️ να κανεις να νανάκια να ξεκουραστείς και αύριο θα είσαι μια χαρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αχ μακάρι να με προλάβει το σπορακιιιιι!!!! Εγώ αν μου έλεγε πήγαινε σήμερα θα έτρεχα να τα κάνω όλα!!! Δεν έχω υπομονή 😂😂 προσπαθώ να σκέφτομαι το τώρα απλά περνάω κ άλλη φάση άγχους!!! Θα μου περάσει κ θα μετράω μέρες για την περίοδο!!! Εν τω μεταξύ μετά την ωορρηξία έχω υγρά μέχρι σήμερα.... 3 μέρα από την ωορηξια σήμερα 🤪

Σε καταλαβαίνω γτ και εγώ είμαι ανυπόμονη !  Όμως προσπάθησε να σκέφτεσαι το τώρα και σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μηνας αυτός❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Αυτή την παράνοια θα την περάσουμε μαζί!!! Είμαστε πολύ κοντά!!! Τον πέθανες τον άνθρωπο χαχαχαχαχα αλλά δε πειράζει! Έτσι πρέπει!! Πάντως το ότι έχεις υγρά είναι πααααρα πολύ κάλοοο!! Εγώ τίποτα. Ούτε υγρά ούτε τίποτα. Έρημος! Ειλικρινά δε ξέρω τι έγινε αυτόν τον μήνα με την ωορηξια μου. Και δε ξέρω πότε κάνω. .υγρά παρατήρησα ότι έχω πριν το τεστ βγει θετικό. Αυτό βγάζει νόημα? Δεν υποτίθεται ότι εκτός από τις συσπάσεις οργασμού και αυτά τα υγρά είναι για να βοηθάνε την κατάσταση? Ε εγώ τα είχα πριν το τεστ βγει θετικό! Όταν βγήκε θετικό δεν είχα. Ούτε τις επόμενες μέρες εχω. Ούτε ασπράδια ούτε τίποτα! 

Μην ασχολείσαι με τα υγρα πραγματικά είναι ότι να ναι😂 εγώ είχα πριν λίγες μέρες φουλ υγρα και προφανώς δεν έκανα ωορρηξια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια 10η ημέρα και με έπιασε έντονος πόνος... Και έχω και υγρα.. Παίζει να είναι τόσο νωρίς ωορρηξία;;;;;; 🙄 τον προηγούμενο μήνα έκανα 25αρη κύκλο αλλά έτυχε... Συνήθως έχω 30αρι...δεν έχω τεστ ωορρηξίας.. Τα παρήγγειλα... Και θα τα πάρω Παρασκευή ή Σάββατο... Γαμωτο 

Κορίτσι μου καλό θα ήταν να έρθεις σε επαφή σήμερα και αύριο για σιγουριά 🙏 ❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Να κάνουμε παρέα κορίτσι μου να ανυπομονούμε μαζί!!😁😁

Λοιπόν έχω νέα! Μόλις γύρισα από ενδοκρινολόγο όπου πήγα κυρίως για να δει τον υπέρηχο θυρεοειδούς που είχα κάνει και αιματολογικές εξετάσεις! Όλα καλά με υπέρηχο και αιματολογικές πλην χαμηλής D για την οποία μου έγραψε τρίμηνη αγωγή και πιστεύει ότι θα ανέβει και το καλοκαίρι! Γενικά μου είπε θεωρεί πολύ σημαντικό θυρεοειδή και D για τη σύλληψη! 

Της είπα και για την περίοδο του προηγούμενου μήνα όπου είχα τα καφέ και λίγο αίμα και μου είπε ότι ίσως ήταν ανωορρηκτικος κύκλος και ότι συμβαίνει, μάλιστα μπορεί να είναι και δύο και τρεις φορές συνεχόμενα! Θα κάνω εξέταση προγεστερόνης την 21η μέρα του κύκλου, σε λίγες μέρες δηλαδή!!

Όσον αφορά το τεστ ωορρηξίας κατάλευκο, σαν τα αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης 😁 δεν ξέρω τι γίνεται πχια με αυτή την ωορρηξία!

@Mpourmpoulo έκανες τεστάκι σήμερα;;;

 

Κορίτσι μου είναι φυσιολογικό σε κάποιους κύκλους να μη κάνουμε ωορρηξια και σε κάποιους να κάνουμε και δυο φορές! Τελεια που εξετάσεις σου είναι μια χαραα θα παρεις και d και θα είσαι μια χαραα❤️❤️ πάμε δυναμικαααααα❤️ φυσικά και έκανα και προφανώς είναι αρνητικο καθώς θα αργήσω να κάνω ωορρηξια όποτε τα τεστακια λειτουργούν ρολόι😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Υποτίθεται την Παρασκευή θα κάνω ωορρηξια αλλά δεν το βλέπω.. Φοβάμαι μήπως έγινε πιο πριν γιατί πριν από λίγες μέρες είχα ένα αρκετά έντονο τεστ 0,41..🥴Είχα και τότε μια επαφή ευτυχώς..

Εννοείται δεν πτοούμαστε με τίποτα!!! ❤️❤️

Άμα είχες την επαφουλα σου τοτε είσαι μια χαραααα❤️ το εκμεταλλεύτηκες μπραβο ! Και εγώ μια μέρα που το τεστ έδειξε 0,27 ήρθα σε επαφή 😂 και ας ήταν αρνητικο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Σε νιώθω απόλυτα !!! Ισως ημέρα ωορηξιας πεμπτη με Παρασκευή που περασε και γω μεχρι σημερα εχω απίστευτες υγρα.. και κορίτσια εχω κατι φουντωματα σαν να ανεβάζω πυρετό ενα πραμα ! Τι συμβαινει άραγε ;;;;;!!!

 Πολύ ωραία μου ακουγονταιιιιιι τα φουντωματααααα❤️❤️❤️ αντε να περάσουν οι μέρες🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Άριστα 10, εισαι διαβασμενη 🤪 Χαμηλή D μεχρι και τον 2ο μηνα της εγκυμοσυνης ειχα (κατω απο το οριο δηλαδη) παρολο που επαιρνα αγωγή Εχω διαβασει και εγω οτι δυσκολευει τη συλληψη, αλλά τι να πω, προφανως για τον καθε οργανισμο ισχυουν διαφορετικα πραγματα.

Λοιπον εσυ μου θυμίζεις εμενα τόοοσο πολύ!! Δεν θα ξεχασω την ψυχολογια στα πατωματα μετα την τελευταια μου ωορρηξια, που εκανα θερμομετρηση, και ειχα πειστει οτι δεν εκανα καλη ωορρηξια. Η θερμοκρασια δεν ανεβαινε, παντου διαβαζα οτι αυτό δεν ειναι καλό σημαδι, ειχα πειστει ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ οτι ειχα ελλειψη προγεστερονης, τσακώθηκα με τον αντρα μου (δεν τσακωνομαστε σχεδον ποτε) γιατι τα νευρα μου ηταν κροσια.. Γενικά χαλια μαυρα. Ελεγα και ξαναελεγα οτι ηταν χαμενος μηνας! Κ τώρα όπως λεει η φίλη μας η Girly χαιδευω την κοιλια μου σαν τον Βουδα 😂

Δεν θελω να μειωσω σε καμια περιπτωση αυτο που νιωθεις, ισα ισα ημουν στη θεση σου, και μαλιστα καπακι μετα απο βιοχημικη και παλινδρομη χωρις ανασα (τα εχουμε πει εμεις εξαλλου, τα ξερεις). Μην χανεις την ελπίδα σου, ίσως να μην ειναι και τίποτα, και να ερχεται το μπεμπακι σου, οπως ηρθε και εμενα σε εκεινη την φαση παροξυσμου και αγχους! Αν οχι, τουλαχιστον θα το ψαξετε το θεμα και θα το λυσετε 1000%.

Ας μου θυμισει καποια... Ποια μου ειχε πει εκεινη την περιοδο, οτι τα μωρακια μας επιλεγουν, και αν εμεις ειμαστε με τοσο κακη ψυχολογια δεν θα μας επιλεξουν για μανουλες τους (με δικα μου λογια αυτα);;; Εμενα με βοηθουσε αυτη η σκεψη να καλμαρω λιγο την καταθλιπτικη μου διαθεση ❤️

Καλημέρα!!! Elli μου ακριβώς έτσι είμαι κ μου φωνάζει ο άντρας μου ότι αγχώνομαι πριν καν το δούμε αν είναι αυτό κ μπλα μπλα... Χαμός!!! Μου έχει γίνει έμμονη ιδέα κ ότι δεν πρόκειται να πιάσω γιατί αυτά τα δύο κύστη η προγεστερόνη σταματούν τη σύλληψη κ ότι τσάμπα προσπαθώ... Μακάρι να κάνω λάθος όπως σου ήρθε κ εσένα το μπεμπακι!!! Εύχομαι κ με αυτήν την κακή ψυχολογία να μου έρθει κ να πετάω στα ουράνια!!!! Μια είμαι καλά λέω οκ διορθώνεται κ μια χαρά θα πάνε όλα κ μετά αν είναι αυτό η αυτό δεν πρόκειται να συλλάβω... Τρέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε καταλαβαίνω γτ και εγώ είμαι ανυπόμονη !  Όμως προσπάθησε να σκέφτεσαι το τώρα και σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μηνας αυτός❤️❤️❤️

Για να δούμε!!!❤️❤️❤️ Μακάρι να έχουμε πολλά θετικά τεστακια αυτόν τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα🌺 

Τι κάνετε κορίτσια μου! Πώς πάμε από αναμονες κ κυρίως από συμπτώματα?? Ποια και πότε ξεκινάει τα τεστακια!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέραααααααααα🌺 

Τι κάνετε κορίτσια μου! Πώς πάμε από αναμονες κ κυρίως από συμπτώματα?? Ποια και πότε ξεκινάει τα τεστακια!!??

Καλημέρα... Τελικά εχθές κοιμήθηκα... Κομμάτια ήμουν 🙄 αλλά όχι δεν ήταν ωορρηξία τελικά γιατί σήμερα δεν πονάω... Εγώ κάνω δίαιτα και πειναωωωωωω σαν τρελή αλλά η ζυγαριά πέφτει οπότε υπομονή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα... Τελικά εχθές κοιμήθηκα... Κομμάτια ήμουν 🙄 αλλά όχι δεν ήταν ωορρηξία τελικά γιατί σήμερα δεν πονάω... Εγώ κάνω δίαιτα και πειναωωωωωω σαν τρελή αλλά η ζυγαριά πέφτει οπότε υπομονή.... 

Ωχχχχ....κουραγιοοοο! Πινε πολύ νερό μπας και σου κόψει λίγο την όρεξη ..ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος μέχρι να κλείσει το στομάχι,μετά δε θα πεινας!!!! Και εγώ όλο λέω θα αρχίσω αλλά δεν έχω τελικά θέληση!!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα... Τελικά εχθές κοιμήθηκα... Κομμάτια ήμουν 🙄 αλλά όχι δεν ήταν ωορρηξία τελικά γιατί σήμερα δεν πονάω... Εγώ κάνω δίαιτα και πειναωωωωωω σαν τρελή αλλά η ζυγαριά πέφτει οπότε υπομονή.... 

και εγωωωωωω το ιδιοοοοο σήμερα έκλεισα μια εβδομάδα και έχω χάσει ένα κιλάκι 🙏 υπομονή κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

και εγωωωωωω το ιδιοοοοο σήμερα έκλεισα μια εβδομάδα και έχω χάσει ένα κιλάκι 🙏 υπομονή κορίτσι μου❤️

Αντε πάμε μαζί και σε αυτό... Γιατί αν χάσω κιλά ξέρω ότι θα μείνω πιο γρήγορα έγκυος... Είμαι 10 κιλά plus... Δυστυχώς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντε πάμε μαζί και σε αυτό... Γιατί αν χάσω κιλά ξέρω ότι θα μείνω πιο γρήγορα έγκυος... Είμαι 10 κιλά plus... Δυστυχώς... 

πάμε μαζιιι ναιιιι❤️ αστα εγώ κάνω αυστηρή διατροφή με διατροφολόγο ! Και εγώ πρέπει να χάσω 6 με 7 κιλά! Θα βοηθήσει πολύ ❤️ αντε να δουμεε! Αχ τα φαγητά της διατροφής δεν είναι καθόλου νόστιμα 🙄 χωρίς λάδι 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντε πάμε μαζί και σε αυτό... Γιατί αν χάσω κιλά ξέρω ότι θα μείνω πιο γρήγορα έγκυος... Είμαι 10 κιλά plus... Δυστυχώς... 

εσυ ποτέ ειπαμε ότι ειναι να κανεις ωορρηξια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου

Μα τι καιρός είναι πάλι αυτός σήμερα,λίγο να φτιάξει η διάθεση δεν βοηθάει αυτή η μουνταμαρα!!

Είμαι 2 μέρες πριν την περιοδο δεν νιώθω τιποτα απόλυτος!Θέλω να έρθει το σαββατοοο να κάνω τεστ κι να βγει θετικο γίνεται????🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου

Μα τι καιρός είναι πάλι αυτός σήμερα,λίγο να φτιάξει η διάθεση δεν βοηθάει αυτή η μουνταμαρα!!

Είμαι 2 μέρες πριν την περιοδο δεν νιώθω τιποτα απόλυτος!Θέλω να έρθει το σαββατοοο να κάνω τεστ κι να βγει θετικο γίνεται????🤣🤣🤣

Οοοο αντε αντε περιμένουμε!!!!!! Κάνε ένα και αύριο.. Είσαι κοντά στην περίοδο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

εσυ ποτέ ειπαμε ότι ειναι να κανεις ωορρηξια; 

Εγώ θα ξεκινήσω τα τεστ από Σάββατο και μετά... Έως Τετάρτη το πολύ θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ θα ξεκινήσω τα τεστ από Σάββατο και μετά... Έως Τετάρτη το πολύ θα γίνει... 

είμαστε κοντααα εγώ θα κάνω Κυριακή με Τρίτη μου είπε ο γιατρός❤️ ο κύκλος αυτή τη φορά μεγάλωσε 🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου

Μα τι καιρός είναι πάλι αυτός σήμερα,λίγο να φτιάξει η διάθεση δεν βοηθάει αυτή η μουνταμαρα!!

Είμαι 2 μέρες πριν την περιοδο δεν νιώθω τιποτα απόλυτος!Θέλω να έρθει το σαββατοοο να κάνω τεστ κι να βγει θετικο γίνεται????🤣🤣🤣

Αυριοοο κάνε τεστακι κορίτσι μου❤️❤️❤️ σου εύχομαι να είναι θετικο😻🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...