Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

@marinamanoulitsa να χαίρεσαι το αγοράκι σου!! Χιλιόχρονος με υγεία και χαρά!!

@annitakianna κορίτσι μου είναι 50-50 νομίζω!!! Χάρηκα πολύ όταν είδα το πρώτο που ανέβασες γτ φαινόταν ξεκάθαρα η γραμμή! Βέβαια στο άλλο που επεξεργαστηκες είναι άχνη αλλά το συγκεκριμένο τεστ εμένα μου δείχνει ολοασπρο!! Πιο άσπρο δλδ δε γίνεται!! Για αυτό κρατάω ελπίδες για σένα!! ❤️❤️

Γραμμή εξάτμισης εμένα μου έχουν δείξει τα clear blue, τι αυτό δεν τα ξαναπήρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου βγήκαν οι ορμονολογικες σου;; 

Με τη δουλειά που έλεγες έχεις καμιά εξέλιξη;; 

Εύχομαι το μωρο της κολλητής να σου δώσει μπεμπεδοσκονη και να έρθει η σειρά σου! 

Βγήκαν.. Περιμένω και τα ουρα σήμερα και θα τα στείλω όλα μαζί στον γυναικολόγο.. Νομιζω όλα καλά είναι εκτός από τη βιταμίνη D που είναι χαμηλή!! Μακάρι μακάρι να μου φέρει γούρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η efakii είπε:

Καλημερουρια καλη Δευτέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε τι κανετε;;; Εγω 15η ημέρα κύκλου τρομερά υγρα και πόνους το απογευμα  , δεν μπορούσα να ερθω σε επαφή … είχα μια επαφουλα την επόμενη μερα πρωι πρωι !!! Για να δουμε!! 
εσυ @Mpourmpoulo πως εισαι ;;; Πως βγαινουν τα σημερινά τεστακια;; 
εδω το κοριτσι μας @Girly μπαίνει δυνατά στο love zone διαβάζω !!! 
@annitakianna εσυ πως εισαι ;; Βρίσκεσαι λίγες μέρες προ της ακατανόμαστης (2 νομίζω) εκανες τεστακι ;; 
@singing in the rain πως πήγε η σαλπιγγογραφια σου ;; Ποτε ξεκινάς με το καλο επαφουλες ;; 
@cat12 βρίσκεσαι κ εσυ σε love zone?? 
μ σας διάβαζα όλες αλλα στο γρήγορο ! Είχαν ερθει φίλες απο επαρχία και τις φιλοξενούσα!! Αχ τι ωραία που ειναι κοριτσοπαρεα 🥰🥰🥰
 

Καλημερα κορίτσι μουυυ❤️ το αυγουλακι ήταν ακόμη εκεί κορίτσι μου και περίμενε τους κολυμβητές 🤞 καλή επιτυχια κορίτσακι μου🙏🤞😍❤️ έκανα ένα πριν και είναι αχνό όμως κακως έκανα γτ πάντα εμένα δείχνει από το μεσημερι και μετά σωστό αποτέλεσμα ! Αλλά είμαι τόσο ανυπόμονη 😂 θα δειξειιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είχα όμορφα νέα το Σαββατοκύριακο.. Η κολλητή μου, μου έστειλε 3 θετικά τεστακια όλα διαφορετικης μάρκας για επιβεβαίωση 😂😜 και πάει για το τέταρτο μωράκι της ολοταχώς... Ισως γίνω και νονά στο παιδάκι της😍  εγώ τελείωσα από περίοδο Σάββατο.. Κράτησε 6 ημέρες γεμάτες αυτή την φορά... Και από αυτό το Σαββατοκύριακο ξαναμπαίνω στο lovezone... 😊 Επίσης το Σάββατο κλείνει τα 11 ο μεγάλος μου γιος... Και θα έχουμε πάρτυ.. Κλείσαμε τουρτα... Και ετοιμαζόμαστε 😍 πότε πέρασαν τα χρόνια αλήθεια δεν ξέρω... Λες και τον είχα εχθές μωράκι στην αγκαλιά μου νιώθω... 

Αυτά τα νέα μου!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια μου... ❤️

 

Τι ωραιαααα νέα κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️ με το καλό στην φίλη σου💕 να τον χαιρεσαι κορίτσι μου πολύχρονος με υγεια αγαπη και χαραα💕😻🥰 αντεεεεε λίγες μέρες εμειναν για το λοβ ζοουν❤️❤️❤️ τι ωραία θα ήταν να είχα και εγώ μικρό κύκλο και να έμπαινα τόσο γρηγορα στο λοβ ζοουν😂😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ερώτηση....

Χθες είχα πολλά υγρά έκανα ένα τεστ και μοναδικό το μεσημέρι το οποίο βγήκε  αχνό. Από το μεσημέρι και έπειτα τα υγρά λιγόστεψαν και σήμερα δεν έχω καθόλου...τι φάση? Σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και συνήθως κάνω 10-12η μέρα. Αλλά τα υγρά στέρεψαν εντελως! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Να μην έγινε καλή ωορηξια? Να ανέβηκε τόσο ξαφνικά αργότερα? Να κάνω σήμερα πχ αλλά χωρίς υγρά ενώ χθες είχα φουλ?!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ορίστε κορίτσι μου το έκανα και επεξεργασία μπας και το δεις γιατί με το ζόρι φαίνεται στην φωτογραφία 🤣🤣🤣 αν βλέπεις κάτι μπράβο σου 

IMG_20230508_092057.jpg

Εδωωω φαινετε πολύ εντοναααα🙏 έχει χρώμα η γραμμουλα;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα σε όλη την όμορφη παρέα, καλή εβδομάδα να έχουμε!!! 

@efakii ήμουν μέχρι χθες 🥰 είχα επαφές από Τετάρτη μέχρι χθες το βράδυ μια φορά την ημέρα κ χθες μου είχε πέσει η ορμόνη οπότε ελπίζω να έγινε δουλίτσα... Αφού είχες επαφουλα μια χαρά κορίτσι μου πάμε δυνατά!!!

@Girly🫣🫣🫣 ναι ήταν γεμάτο love zone αυτήν τη φορά!!! Χθες όντως είχε πέσει ησυχία!!! Είχατε επαφη κ το ευχαριστηθηκατε νομίζω είναι ότι καλύτερο αυτό κ θα υπάρχει κ απόθεμα μέσα μέχρι την ωορρηξία!!!

@annitakianna μην μας το πετάς έτσι χαλαρά είναι γραμμουλα ιντεντ!!! Πρέπει να την δουμεεεε την φωτό!!! μπορεί κ να μην είναι λάθος!!!! Κάτι καλό ετοιμάζεται εύχομαι να βγει θετικοτατο το επόμενο κ να μας το ανεβάσεις να χαρούμε!!!

@marinamanoulitsa να τον χαίρεσαι τον μικρό σου!!!! Κ με το καλό να πάνε όλα με την εγκυμοσύνη της κολλητής σου κ σύντομα κ εσύ με ένα θετικό τεστακι να μεγαλώσουν μαζί οι κοιλιτσες σας!!!

@Mpourmpoulo περιμένουμε κ το σημερινό τεστ!!! Το πιστεύω ότι σήμερα μέχρι το βράδυ θα έχεις το θετικό σου!!!

Εγώ κορίτσια με μια φορά την ημέρα επί 5 μέρες επαφή αν δεν γίνει θα τρελαθώ 🤪 χαχαχα.. πρώτη φορά το δοκιμάσαμε έτσι τόσο πολύ... Συνήθως κάναμε μέρα παρά μέρα κ κοντά στην ωορρηξία συνεχόμενα... Αν κ όταν έπιασα το σπορακι είχα κάνει την πρώτη μέρα του θετικού δύο φορές κ την επόμενη μία.. πιο πριν άλλη μια φορά δύο μέρες πριν... Τώρα είχαμε πεισμωσει κ οι δύο να κάνουμε φουλ προσπάθεια!!! Για να δούμε τι θα γίνει αυτόν τον μήνα 🥰🥰🥰

Έκανα πριν λίγο κορίτσι μου και είναι αχνό😳 θα κάνω το μεσημερι γτ τοτε βγαίνει έγκυρο το αποτέλεσμα σε εμένα ! Ποτέ δεν βγαίνει πρωί εμένα θετικο ή τελοσπαντων σκουρο ! Θα δειξει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

 

Φαίνεται γιατί το έκανα επεξεργασία βρε κορίτσια!! Πάρτε το πρότυπο να μην δείτε τίποτα 🤣

IMG_20230508_084623.jpg

Και εδώ φαινετε κάτι ελαφρύ πάντως🙏 αχ κορίτσι μου μακαριιιι σε δυο μέρες να μας πεις τα χαρμοσυναααα❤️🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια ερώτηση....

Χθες είχα πολλά υγρά έκανα ένα τεστ και μοναδικό το μεσημέρι το οποίο βγήκε  αχνό. Από το μεσημέρι και έπειτα τα υγρά λιγόστεψαν και σήμερα δεν έχω καθόλου...τι φάση? Σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και συνήθως κάνω 10-12η μέρα. Αλλά τα υγρά στέρεψαν εντελως! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Να μην έγινε καλή ωορηξια? Να ανέβηκε τόσο ξαφνικά αργότερα? Να κάνω σήμερα πχ αλλά χωρίς υγρά ενώ χθες είχα φουλ?!?!?

Αυτήν την απορία είχα κ εγώ πριν δύο τρεις μέρες!!! Είχα υγρά κ σταμάτησαν κ είχα αχνό τεστ.. την επόμενη βγήκε θετικό κ πάλι δεν είχα υγρά έντονα... Με μπέρδεψαν κ εμένα αυτόν τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βγήκαν.. Περιμένω και τα ουρα σήμερα και θα τα στείλω όλα μαζί στον γυναικολόγο.. Νομιζω όλα καλά είναι εκτός από τη βιταμίνη D που είναι χαμηλή!! Μακάρι μακάρι να μου φέρει γούρι 

Βιταμίνη d να πεις του γιατρού να σου δώσει! Αφού βγήκαν καλές οι ορμονικές μη φοβάσαι τπτ κορίτσι μου❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανα πριν λίγο κορίτσι μου και είναι αχνό😳 θα κάνω το μεσημερι γτ τοτε βγαίνει έγκυρο το αποτέλεσμα σε εμένα ! Ποτέ δεν βγαίνει πρωί εμένα θετικο ή τελοσπαντων σκουρο ! Θα δειξει 🙏

Σε κάνα τετράωρο κάνε πάλι να μας πεις... Άντε να δούμε 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια ερώτηση....

Χθες είχα πολλά υγρά έκανα ένα τεστ και μοναδικό το μεσημέρι το οποίο βγήκε  αχνό. Από το μεσημέρι και έπειτα τα υγρά λιγόστεψαν και σήμερα δεν έχω καθόλου...τι φάση? Σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και συνήθως κάνω 10-12η μέρα. Αλλά τα υγρά στέρεψαν εντελως! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Να μην έγινε καλή ωορηξια? Να ανέβηκε τόσο ξαφνικά αργότερα? Να κάνω σήμερα πχ αλλά χωρίς υγρά ενώ χθες είχα φουλ?!?!?

Κορίτσι μου μην ασχολείσαι με τα υγρα ! Εγώ τον προηγούμενο μηνα είχα υγρα μια μέρες πριν το θετικο ωορρηξιας και μετά τίποτα! Χθες είχα πάλι πολλα υγρααα και σήμερα τιποτααα! Εν ολίγης ότι να ναι ! Μπορεί η ωορρηξια να έγινε χθες και ν μη πρόλαβες με το τεστ να το δεις ή δεν έχει γίνει ακομη! Εσυ συνέχισε τις επαφουλες όσο μπορείς❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε κάνα τετράωρο κάνε πάλι να μας πεις... Άντε να δούμε 🥰🥰

Ναι ναι έτσι θα κάνω να δούμε! Μου έχει σπάσει τα νεύρα η ορμονη αυτόν τον μηνα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εγώ χθες δεν κατάφερα να έρθω σε επαφή καθώς ο Δικος μου δεν είχε και πολύ όρεξη! Όποτε δεν τον πίεσα ! Είχα πολλα υγρα χθες και σήμερα τίποτα😂 έκανα τεστ ωορρηξιας  πριν οπως σας είπα  αλλα ήταν αχνό ! Το μεσημερι θα ξανακάνω που θα είναι πιο έγκυρο το αποτέλεσμα! Το μόνο ευχάριστο είναι ότι ο Δικος μου θα φύγει τελικά Παρασκευή και όχι Πέμπτη 🥰 και θα γυρίσει Κυριακή όποτε άλλη μια μέρα που θα μπορέσουμε να ερθουμε σε επαφή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ χθες δεν κατάφερα να έρθω σε επαφή καθώς ο Δικος μου δεν είχε και πολύ όρεξη! Όποτε δεν τον πίεσα ! Είχα πολλα υγρα χθες και σήμερα τίποτα😂 έκανα τεστ ωορρηξιας  πριν οπως σας είπα  αλλα ήταν αχνό ! Το μεσημερι θα ξανακάνω που θα είναι πιο έγκυρο το αποτέλεσμα! Το μόνο ευχάριστο είναι ότι ο Δικος μου θα φύγει τελικά Παρασκευή και όχι Πέμπτη 🥰 και θα γυρίσει Κυριακή όποτε άλλη μια μέρα που θα μπορέσουμε να ερθουμε σε επαφή!

Τι ωραία νέα είναι αυτά??? Μια χαρά!!! Πιστεύω ότι θα έχετε προλάβει μέχρι Παρασκευή όλες τις γόνιμες μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χθες και προχθές είχα αρκετά υγρά βλέννα (βλεννωδη είναι της ωορρηξίας έτσι;;) Και αυξημένη σεξουαλική διάθεση!! Σήμερα έκανα τεστ το πρωί και βγήκε πιο αχνό από το χθεσινό που κανονικά θα το περίμενα πιο έντονο γτ το ημερολόγιο μου λέει για ωορρηξία την Παρασκευή! Εγώ ήρθα εχθές σε επαφή και θα προσπαθήσω και σήμερα..και μετά βλέπουμε! Θα κάνω και αργότερα τεστ βέβαια..

Λίγο μπλεγμένα νομίζω τα έγραψα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τι ωραία νέα είναι αυτά??? Μια χαρά!!! Πιστεύω ότι θα έχετε προλάβει μέχρι Παρασκευή όλες τις γόνιμες μέρες!!! 

Μακάρι κορίτσι μου να γίνει νωρίτερα γτ μέχρι στιγμής τα τεστ δείχνουν το αντίθετο🙄 όπως και να έχει μια μέρα παραπάνω είναι σημαντική για επαφές! Με πήρε πριν λίγο και μου το είπε και χάρηκα λιγακι!😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ χθες και προχθές είχα αρκετά υγρά βλέννα (βλεννωδη είναι της ωορρηξίας έτσι;;) Και αυξημένη σεξουαλική διάθεση!! Σήμερα έκανα τεστ το πρωί και βγήκε πιο αχνό από το χθεσινό που κανονικά θα το περίμενα πιο έντονο γτ το ημερολόγιο μου λέει για ωορρηξία την Παρασκευή! Εγώ ήρθα εχθές σε επαφή και θα προσπαθήσω και σήμερα..και μετά βλέπουμε! Θα κάνω και αργότερα τεστ βέβαια..

Λίγο μπλεγμένα νομίζω τα έγραψα😅

Της ωορρηξιας από ότι ξερω είναι διάφανα όπως το ασπράδι αυγού το ωμό! Την Παρασκευή που μας ερχετε εννοείς; Όπως και να έχει κάνε τις επαφουλες όσο μπορείς και θα γίνει η δουλιτσααα❤️ θα σου πρότεινα να κανεις μεσημερι με απόγευμα τεστακια ωορρηξιας! Εμένα τουλάχιστον τοτε δείχνουν! Πρωί και βράδυ μου βγαίνουν πάντα άχνα όσες φορές έχω κάνει!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να γίνει νωρίτερα γτ μέχρι στιγμής τα τεστ δείχνουν το αντίθετο🙄 όπως και να έχει μια μέρα παραπάνω είναι σημαντική για επαφές! Με πήρε πριν λίγο και μου το είπε και χάρηκα λιγακι!😻

Κορίτσι μου τα τεστ να τα κάνεις απόγευμα!! Εμένα πάντα το απόγευμα κατά τις 5 μου βγάζουν πιο έντονη γραμμή! Πάντως επιμένω εγώ ότι οι επαφές που θα έχετε είναι μια χαρά και ας μην κάτσει παραπάνω! Που ελπίζω να κάτσει αλλά σου λέω ότι θα είναι μια χαρά οι επαφές σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τα τεστ να τα κάνεις απόγευμα!! Εμένα πάντα το απόγευμα κατά τις 5 μου βγάζουν πιο έντονη γραμμή! Πάντως επιμένω εγώ ότι οι επαφές που θα έχετε είναι μια χαρά και ας μην κάτσει παραπάνω! Που ελπίζω να κάτσει αλλά σου λέω ότι θα είναι μια χαρά οι επαφές σας!!

Ναι ναι και εμένα μεσημερι με απόγευμα βγαίνει πάντα το πιο έντονο! Με βάση το ημερολόγιο μου θετικο θα δω Παρασκευή! Όποτε θα έρθω σε επαφουλες Πέμπτη και Παρασκευή και Κυριακή βραδυ που θα γυρισει! Εμένα πάντα η περίοδος μου ερχετε 16 μέρες μετά το θετικο που σημαίνει ότι κάνω ωορρηξια 2 μέρες μετά το θετικο ! Άρα αν βγει θετικο Παρασκευή ωορρηξια θα κάνω Κυριακή ! Έχω ελπίδες πιστεύω ! Σας έχω ζαλίσει με την τρέλα μου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!! 

@Mpourmpoulo ξέρω πως είναι γιατί και ο δικός μου έτσι είναι η δουλειά του με ταξίδια και ξαφνικά να μου πει.. Φεύγω αύριο.. Και τζάμπα τελικά να παίρνω τεστ ωορρηξίας κλπ.. Ευτυχως θα λείψει λίγο οπότε θα την πιάστε την ωορρηξία. Εγώ clear blue θα ξαναπάρω τεστ ωορρηξίας.. Δεν παίζει να ασχολούμαι με γραμμές αλήθεια... 😉 Αν ψάξτε τα έχουν πολύ οικονομικά σε κάποια site.. Θα βρείτε με 18 ευρώ τα 10 ας πούμε όποτε είναι μια χαρά.. Βλέπεις φατσουλα και τέλος.. Δεν αγχώνεσαι... Αντε καλό βόλι 😅😛 μικρό κύκλο δεν το λες το δικό μου... 30 ημερών είναι... Απλά αυτό τον μήνα έτυχε να γίνει 26 ημερών...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Της ωορρηξιας από ότι ξερω είναι διάφανα όπως το ασπράδι αυγού το ωμό! Την Παρασκευή που μας ερχετε εννοείς; Όπως και να έχει κάνε τις επαφουλες όσο μπορείς και θα γίνει η δουλιτσααα❤️ θα σου πρότεινα να κανεις μεσημερι με απόγευμα τεστακια ωορρηξιας! Εμένα τουλάχιστον τοτε δείχνουν! Πρωί και βράδυ μου βγαίνουν πάντα άχνα όσες φορές έχω κάνει!  

Ναι ακριβώς έτσι όπως το ωμό ασπράδι αυγού, έτσι ήταν! Ναι την Παρασκευή που μας έρχεται λέει ότι θα κάνω ωορρηξια! Θα κάνω και το απόγευμα, όντως τον προηγούμενο μήνα απόγευμα μου είχε βγει το πιο έντονο! Θα σας το δείξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!! 

@Mpourmpoulo ξέρω πως είναι γιατί και ο δικός μου έτσι είναι η δουλειά του με ταξίδια και ξαφνικά να μου πει.. Φεύγω αύριο.. Και τζάμπα τελικά να παίρνω τεστ ωορρηξίας κλπ.. Ευτυχως θα λείψει λίγο οπότε θα την πιάστε την ωορρηξία. Εγώ clear blue θα ξαναπάρω τεστ ωορρηξίας.. Δεν παίζει να ασχολούμαι με γραμμές αλήθεια... 😉 Αν ψάξτε τα έχουν πολύ οικονομικά σε κάποια site.. Θα βρείτε με 18 ευρώ τα 10 ας πούμε όποτε είναι μια χαρά.. Βλέπεις φατσουλα και τέλος.. Δεν αγχώνεσαι... Αντε καλό βόλι 😅😛 μικρό κύκλο δεν το λες το δικό μου... 30 ημερών είναι... Απλά αυτό τον μήνα έτυχε να γίνει 26 ημερών...

 

Να ρωτήσω κάτι τα ψηφιακά συγκρίνουν το προηγούμενο και αν δουν αύξηση το βγάζουν ως θετικό; Ή από μια τιμή και πάνω βγάζουν χαμόγελο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!!! 

@Mpourmpoulo ξέρω πως είναι γιατί και ο δικός μου έτσι είναι η δουλειά του με ταξίδια και ξαφνικά να μου πει.. Φεύγω αύριο.. Και τζάμπα τελικά να παίρνω τεστ ωορρηξίας κλπ.. Ευτυχως θα λείψει λίγο οπότε θα την πιάστε την ωορρηξία. Εγώ clear blue θα ξαναπάρω τεστ ωορρηξίας.. Δεν παίζει να ασχολούμαι με γραμμές αλήθεια... 😉 Αν ψάξτε τα έχουν πολύ οικονομικά σε κάποια site.. Θα βρείτε με 18 ευρώ τα 10 ας πούμε όποτε είναι μια χαρά.. Βλέπεις φατσουλα και τέλος.. Δεν αγχώνεσαι... Αντε καλό βόλι 😅😛 μικρό κύκλο δεν το λες το δικό μου... 30 ημερών είναι... Απλά αυτό τον μήνα έτυχε να γίνει 26 ημερών...

 

Ααα και εσενα έτσι ε! 😞είχα πει να δοκιμάσω τα τεστ που λες αλλά μετά το μετάνιωσε πάλι😂 θα δω μήπως την επόμενη φορά (που μακάρι να μην υπαρξει) παρω και εγω! Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μουυ❤️ και 30 ημερών μια χαρα είναι ! Δεν τον λες και μεγάλο 😁 καλή επιτυχια και σε σενα κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι ακριβώς έτσι όπως το ωμό ασπράδι αυγού, έτσι ήταν! Ναι την Παρασκευή που μας έρχεται λέει ότι θα κάνω ωορρηξια! Θα κάνω και το απόγευμα, όντως τον προηγούμενο μήνα απόγευμα μου είχε βγει το πιο έντονο! Θα σας το δείξω!

Μακάρι να κανεις νωρίτερα αφού είδες τα υγρα αυτά κορίτσι μου🙏 να μας το δείξεις 😁 και εγώ σε καμία ωρα θα κάνω και θα σας το ανεβασω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...