Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Καλό μήνα κορίτσια!!!!! 🌸🌸🌸 Καλή Πρωτομαγιά!!!! 🌺🌺🌺

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια και σποράκια στις κοιλίτσες μας!!! 

Εύχομαι να σας φέρω γούρι!!!! 🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏❤️❤️🌸🌺🌸

Ταγκαρω όσες θυμάμαι... Οι υπόλοιπες μην με παρεξηγήσετε.. Σας περιμενω όλες!!! 

@efakii @Mpourmpoulo @misofeggaro @Elli13 @cat12 @Cat96 @Girly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!!! 🌸🌸🌸 Καλή Πρωτομαγιά!!!! 🌺🌺🌺

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια και σποράκια στις κοιλίτσες μας!!! 

Εύχομαι να σας φέρω γούρι!!!! 🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏❤️❤️🌸🌺🌸

Ταγκαρω όσες θυμάμαι... Οι υπόλοιπες μην με παρεξηγήσετε.. Σας περιμενω όλες!!! 

@efakii @Mpourmpoulo @misofeggaro @Elli13 @cat12 @Cat96 @Girly

Καλό μηναααα κοριτσια μουυυυ!!! Καλή Πρωτομαγιά κυρίως με υγεια αγαπη και φυσικά μωρουδακια αφράτα και μοσχοβολιστα 🫶😍💕🥰🐣🦋💐🌺🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια μου !!!! 🌸🌸🌸🌸

@marinamanoulitsa τι τεεεεεεεελειο αυτο που έγραψες !!!! 
ευχομαι αυτός ο μήνας να φέρει μονο ευχάριστες ειδήσεις… θετικά τεστακια … !!💝💝💝💝💝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό και ευλογημένο μήνα κορίτσια μου 🌻🌹🌺🌷🌸💮🌼  Εύχομαι να γεμίσουμε θετικά τεστακια, μεγάλες χοριακες και φουσκωμένες κοιλιτσες 🙏🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνααααα. Καλή πρωτομαγιά κορίτσια μου!!!! 

Δε ξέρω γιατί αλλά δάκρυσα διαβάζοντας το τίτλο του θέματος μας... Αμήν για όλες μας αυτόν τον μήνα,να έρθουν τα ευχάριστα που τόσο περιμένουμε! Υγεία να έχουμε και αγάπη και όλα θα γίνουν! 

Μαρινάκι μου περιμένουμε το πρώτο θετικό τεστακι του μήνα! Σου ανήκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου !! Καλό μήνα να έχουμε!!! Υγεία πάνω απ όλα!!!! 
ευχομαι να είναι ένας μήνας γεμάτος χοριακες και τα θετικά τεστ εγκυμοσύνης να μην ξέρουμε από που μας έρχονται!!! ❤️🥰😍🧿🤞💪🤰

 

σε αλλά νέα δν προλαβαίνω να μπαίνω συνέχεια να απαντάω σας διαβάζω όμως κάθε βράδυ!!!! Έχουμε τρεχάματα με τον σύζυγο (όμορφα τρεχάματα ευτυχώς ) εγω όπως σας είχα πει ξεκίνησα παρακολούθηση κύκλου με τον γιατρο!!! Αύριο έχω πάλι ραντεβού!!! Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα νιώθω φουλ απαισιόδοξη δν ξέρω γιατί! Και μου χει βγει στο να τρωω ότι ν ναι , να βγαίνω γ μπυρες γ κρασιά ! Πρέπει από αύριο να βάλω και πάλι σε μια σειρά τον εαυτό μου! 
Αυτά απο μενα!!! 
σας φιλώ 

να περάσετε όμορφα ο, τι κ αν κάνετε σήμερα!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να μην είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

Εγώ σου εύχομαι μεσα από την καρδιά μου αυτά τα γενέθλιά σου να είναι γεμάτα φως και αισιοδοξία και ο Μάιος να φέρει ένα δυνατό εμβρυακι που του χρόνου τέτοια εποχή θα είναι το μωράκι σου, που θα το έχεις αγκαλιά. Και τότε θα είναι τα καλύτερα γενέθλια της ζωής σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !! Καλό μήνα να έχουμε!!! Υγεία πάνω απ όλα!!!! 
ευχομαι να είναι ένας μήνας γεμάτος χοριακες και τα θετικά τεστ εγκυμοσύνης να μην ξέρουμε από που μας έρχονται!!! ❤️🥰😍🧿🤞💪🤰

 

σε αλλά νέα δν προλαβαίνω να μπαίνω συνέχεια να απαντάω σας διαβάζω όμως κάθε βράδυ!!!! Έχουμε τρεχάματα με τον σύζυγο (όμορφα τρεχάματα ευτυχώς ) εγω όπως σας είχα πει ξεκίνησα παρακολούθηση κύκλου με τον γιατρο!!! Αύριο έχω πάλι ραντεβού!!! Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα νιώθω φουλ απαισιόδοξη δν ξέρω γιατί! Και μου χει βγει στο να τρωω ότι ν ναι , να βγαίνω γ μπυρες γ κρασιά ! Πρέπει από αύριο να βάλω και πάλι σε μια σειρά τον εαυτό μου! 
Αυτά απο μενα!!! 
σας φιλώ 

να περάσετε όμορφα ο, τι κ αν κάνετε σήμερα!! 🥰🥰🥰🥰

Εγώ θα σου έλεγα πως καλά κάνεις και βγαίνεις και το καλύτερο είναι να χαλαρώσεις και να ζήσεις δίχως σκέψεις!! Απόλαυσε την άνοιξη και θα έρθει και το μωρό σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια είδα σταγόνες αίμα.. Με ωορρηξία την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαιώμενα με υπερηχο γίνεται να μου ήρθε περίοδος;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια είδα σταγόνες αίμα.. Με ωορρηξία την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαιώμενα με υπερηχο γίνεται να μου ήρθε περίοδος;;;; 

Μήπως λεω εγω ….. δεν ειναι περίοδος αλλα κατι αλλο ;;;;;;; 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

σου Ευχομαι του χρόνου στα γενεθλεια σου να κρατάς το πλασματάκι σου αγκαλια και να σβήνεις το κεράκι σου !!! 
Εχεις οοοοοοολη τη θετική μου ενέργεια για αυτη τη προσπάθεια!!! Αυτη η ωοληψια θα παει υπέροχα !! Θα το δεις !!!! 💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια είδα σταγόνες αίμα.. Με ωορρηξία την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαιώμενα με υπερηχο γίνεται να μου ήρθε περίοδος;;;; 

Κάλε μήπως είναι εμφυτευσης;;;; Σήμερα είσαι 10η μέρα! Νωρίς για περίοδο νομίζω! Σου έχει ξανασυμβεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια είδα σταγόνες αίμα.. Με ωορρηξία την προηγούμενη Παρασκευή επιβεβαιώμενα με υπερηχο γίνεται να μου ήρθε περίοδος;;;; 

Έλααααααα η εμφύτευση να φέρνει τα μαντάτα!!!! Κορίτσι μου,έγινε το θαυματακι! Δε περιμένουμε τυχαία όλες το τεστακι σου!!! Σε 6 μέρες από σημερα αναμένω θετική χοριακη σου!!!! Ωραία ξεκινάει ο μήνας μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

Κορίτσι μου ,σου εύχομαι ολόψυχα αυτός ο Μάης,ο Μάης το '23 να είναι ο μήνας που θα ανατρέψει όχι μόνο τα προηγούμενα 4 χρόνια αλλά ολόκληρη τη ζωή σου! Ο χρόνος ξεκίνησε να μετράει αντίστροφα και δώσε όλη σου τη θετική ενέργεια ,από πίσω και εμείς,και όλα θα πάνε απλα υπέροχα ❣️. Αυτόν τον Μάη σου εύχομαι να τον θυμάσαι μόνο για τα καλά που σου έφερε και όλα τα υπέροχα που μετά από αυτόν ακολούθησαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !! Καλό μήνα να έχουμε!!! Υγεία πάνω απ όλα!!!! 
ευχομαι να είναι ένας μήνας γεμάτος χοριακες και τα θετικά τεστ εγκυμοσύνης να μην ξέρουμε από που μας έρχονται!!! ❤️🥰😍🧿🤞💪🤰

 

σε αλλά νέα δν προλαβαίνω να μπαίνω συνέχεια να απαντάω σας διαβάζω όμως κάθε βράδυ!!!! Έχουμε τρεχάματα με τον σύζυγο (όμορφα τρεχάματα ευτυχώς ) εγω όπως σας είχα πει ξεκίνησα παρακολούθηση κύκλου με τον γιατρο!!! Αύριο έχω πάλι ραντεβού!!! Εγώ κορίτσια αυτό το μήνα νιώθω φουλ απαισιόδοξη δν ξέρω γιατί! Και μου χει βγει στο να τρωω ότι ν ναι , να βγαίνω γ μπυρες γ κρασιά ! Πρέπει από αύριο να βάλω και πάλι σε μια σειρά τον εαυτό μου! 
Αυτά απο μενα!!! 
σας φιλώ 

να περάσετε όμορφα ο, τι κ αν κάνετε σήμερα!! 🥰🥰🥰🥰

Μήπως λέω εγώ ενδομυχα σου λέει κάτι ,πιες ότι πίνεται γιατί σε λίγο δε θα μπορείς???? Πιες και διασκέδασε γλυκό μου με την ψυχή σου και η αρνητικες σκέψεις θα φύγουν από μόνες τους! Μόνο θετικά θα πούμε αυτόν τον μήνα! Είμαι σίγουρη! Ο Μάης θα είναι ο μήνας μας, remember..(και τώρα βάζω το δάχτυλο στομ δεξί κρόταφο και σας κλείνω το μάτι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @Mpourmpoulo @efakii τώρα έχω πιο πολύ κόκκινο αίμα στο σκούπισμα.. 10η ημέρα από ωορρηξία;;; δεν γίνεται ρε συ να είναι περίοδος!!!! Θα τρελαθώ!!! 😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly @Mpourmpoulo @efakii τώρα έχω πιο πολύ κόκκινο αίμα στο σκούπισμα.. 10η ημέρα από ωορρηξία;;; δεν γίνεται ρε συ να είναι περίοδος!!!! Θα τρελαθώ!!! 😪

Μπααααα τόσο νωρίς δεν ειναι περίοδος 😉😉😉😉😉 . Παρακουραστηκες σήμερα,κάτσε ξάπλωσε λιγάκι και χαλάρωσε. Αύριο αν συνεχίσει,πάρε τον γιατρό σου γιατί εγώ περίοδος δε πιστεύω ότι είναι! 

Ερώτηση. Αίμα κόκκινο και αρκετό ή αίμα στο σκούπισμα πιο ήπιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου γλυκά!!! @marinamanoulitsa κορίτσι μου εμφύτευση είναι!! Μπορεί να διαρκέσει και 2 μέρες το αίμα της εμφύτευσης έτσι έχω διαβάσει!! Δεν είναι περίοδος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly @Mpourmpoulo @efakii τώρα έχω πιο πολύ κόκκινο αίμα στο σκούπισμα.. 10η ημέρα από ωορρηξία;;; δεν γίνεται ρε συ να είναι περίοδος!!!! Θα τρελαθώ!!! 😪

Δεν νομίζω να είναι περίοδος ! Έχεις κάνει κανένα τεστακι; Πάρε τον γιατρό σου ένα τηλ! Έχεις και πόνους περιόδου ή νοιωθεις όπως όταν σου έρχεται η περίοδος; Και επίσης είναι πολύ το αίμα ; Στο εσψρουχο έχεις ή μόνο στη σκούπισμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια μου γλυκά! Σας εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου αυτό το μήνα να δείτε οοοοοολες το θετικό τεστακι που όλες επιθυμείτε ♥️♥️♥️ υγεία να έχουμε πρώτα κοριτσάκια μου και όλα θα γίνουν όπως τα θέλουμε. Να είμαστε καλά πρώτα. 🙏🏻 Διαβάζω τα νέα σας οσο προλαβαίνω και εγώ. @marinamanoulitsa μου όπως λένε και τα κορίτσια πιο πάνω δεν νομίζω να είναι περίοδος, είναι πολύ νωρίς. Πάρτο για θετικό σημάδι ♥️♥️♥️ πάρε και τον γιατρό αύριο ένα τηλέφωνο. 

Εγώ κορίτσια μου όπως τα ξέρετε, συνεχίζω με τις ενέσεις διέγερσης και υπομονή, αισιοδοξία και πίστη 🙏🏻 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλο μήνα κορίτσια μου γλυκά! Σας εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου αυτό το μήνα να δείτε οοοοοολες το θετικό τεστακι που όλες επιθυμείτε ♥️♥️♥️ υγεία να έχουμε πρώτα κοριτσάκια μου και όλα θα γίνουν όπως τα θέλουμε. Να είμαστε καλά πρώτα. 🙏🏻 Διαβάζω τα νέα σας οσο προλαβαίνω και εγώ. @marinamanoulitsa μου όπως λένε και τα κορίτσια πιο πάνω δεν νομίζω να είναι περίοδος, είναι πολύ νωρίς. Πάρτο για θετικό σημάδι ♥️♥️♥️ πάρε και τον γιατρό αύριο ένα τηλέφωνο. 

Εγώ κορίτσια μου όπως τα ξέρετε, συνεχίζω με τις ενέσεις διέγερσης και υπομονή, αισιοδοξία και πίστη 🙏🏻 

 

Μπράβο κορίτσι μου είσαι πολύ κοντά στο θαύμα!! Αυτό να σκέφτεσαι ότι τον Ιούλιο θα είσαι έγκυος 🤰♥️🤰🤰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...