Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Είμαι ΕΓΚΥΟΣ !!!!❤️


Recommended Posts

Κορίτσια πολλα συναισθήματα ! Βέβαια έχω τρελη ιστορία από πίσω για το πως το έμαθα . !! Θελω να σας τα πω όλα . 
Αρχικά μεγάλη Παρασκευή μου ήρθε υποτίθεται η περίοδος. Βλέπω μια σταγόνα λέω OK. Την δεύτερη Μέρα όμως είχα επίσης μια σταγόνα που υποτίθεται έπρεπε να είχα λίμνη από κάτω μου😅. Εγώ σε φάση υστερίας να λέω δε γίνεται αυτό ,τι έχει πάθει η περίοδος μου ;,εγώ δεν ήμουνα ετσι και και και και …. Περνάει μια βδομάδα, πάλι σταγόνες εγώ. Στέλνω μήνυμα στον γυναικολόγο μου και μου λέει κάνε οπωσδήποτε Β χοριακή. Μα του λέω αφού είχα περίοδο . Όχι μ λέει καν τη . Ε και πάω την κάνω , μ βγαίνει θετικοτατο . Παίρνω και τα UTROGESTAN μου και είμαι κυρία στο καναπε μου . 
για εμένα απίστευτο !! ❤️

σας το εύχομαι ολόψυχα γλυκουλες μου ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πολλά μπραβο!!!

Ευχομαι μια ομαλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️❤️❤️❤️ Μονο τετοια νεα να γράφονται εδω μεσα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Πολλα πολλά μπραβο!!!

Ευχομαι μια ομαλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️❤️❤️❤️ Μονο τετοια νεα να γράφονται εδω μεσα 🙏

Σ ευχαριστώ πολύ αγάπη μου !! ❤️❤️❤️ θα δούμε πως θα πάει η κύηση γιατί έχω αίμα ! Αλλά αισιοδοξία . Δεν μας πτοεί τίποτα 🤘🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...