Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το ημερολόγιο λέει Τρίτη 25 του μηνα! Ο γιατρός μου είχε πει ότι θα κάνω ωορρηξια 17η-19η μερα (8-10 του μηνα)! Θετικο τεστ ωορρηξιας είχα 9 του μηνα και ήταν το πιο θετικο που έχω δει μέχρι τώρα 😀 

απο το θετικο έχουν περάσει 12 μέρες! Κάτι δεν θα έδειχνε σήμερα; Εκτός αν έκανα ωορρηξια (19η ή 20η μερα δλδ 10 ή 11 του μηνός τι να πω δεν ξερω!

Κάνε αυριο το τεστακι σου !!! Θα ειναι γουρλίδικη μερα ! 
@marinamanoulitsa μπήκες δυναμικά στο παιχνίδι μπραβο !!! Σε χαίρομαι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλά θα κάνεις να του πεις ότι θες έναν ορμονικό έλεγχο αν έχεις πάλι ελάχιστο αίμα!! Πιθανόν να μην είναι τίποτα και να όντως να είναι φυσιολογικό αλλα για καλό και για κακό να το κοιτάξεις!! Δεν χάνεις κάτι!! Αν και εύχομαι να μην χρειαστούν όλα αυτά και να είσαι έγκυος 🤰🤰🤰♥️♥️

Θέλω να μάθω αν είναι φυσιολογικό έχω αγχωθει πολύ γιατί εγώ είχα πολύ βαριά περίοδο γενικά... Μακάρι να έρθει το σπορακι αυτόν τον μήνα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Κάνε αυριο το τεστακι σου !!! Θα ειναι γουρλίδικη μερα ! 
@marinamanoulitsa μπήκες δυναμικά στο παιχνίδι μπραβο !!! Σε χαίρομαι !!! 

Μακαριιι κοριτσάκι μου ❤️ εσυ πως εισαιιι;;;; Έχεις ακόμη καφέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ ξεκίνησα από προχθές αλλά τπτ καταλευκο!🤪 ναι να κανεις την Κυριακή κορίτσι μου❤️ αν όντως έρθει η ρουφιανα και έχεις πάλι χαμηλή ροη εννοειται να τον παρεις τηλ μήπως κανεις καμία ορμονολογικη για να είσαι σιγουρη ! Αν και σου εύχομαι φυσικά να μη χρειαστεί τπτ από αυτά και να έρθει το μπεμπινακι σου🥰🥰🥰

Έχεις ακόμα μέχρι την Τρίτη δεν ξέρεις ποτέ 🥰🥰🥰 έχουμε ελπίδα ακόμα για το θετικό! Ναι όλο σκέφτομαι αν έχω χαμηλή ροή μήπως επηρεάζει στο να πιάσω το σπορακι??? Αν κ όταν με εξέτασε τέλη Φεβρουαρίου μου είπε ότι τα είδε όλα τέλεια... Αλλά κ πάλι με τρώει... Μακάρι κορίτσι μου να έρθει το μωράκι αυτόν τον μήνα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου Καλημερα ακομα δεν εχεις αδιαθετησει ε; 
Φυσικά και να του πεις να κανεις εξετάσεις αίματος ,και να πας να σε δει κιολας … ένας υπέρηχος ποτέ δεν έβλαψε κανέναν ! Και εφόσον εχεις απορίες μην διστάζεις να του τα λες ! 
@Mpourmpoulo  εναποθετω ελπίδες σε σενα και στην @Girly…. 
εγω σημερα πήρα τηλέφωνο στον γιατρό που μου είχες κανει την σπερματέγχυση να παω να μιλησουμε .. ζυγίζω μεσα μου αν θα κανω και άλλη μια πριν την εξωσωματική. 
μια ερώτηση αν ξέρει κάποια κοπέλα. Ποσο στοιχίζει μια σπερματέγχυση σε ιδιωτικό ; 
 

Αδιαθετω αλλά για σταγόνες.... Ο πόνος κανονικός περιόδου κ βγάζω κάτι σταγονιτσες δεν χρειάζονταν καν σερβιετα έβαζα μόνο τα πολύ μικρά... Περιμένω περίοδο από τρίτη κ μετά βάση της ωορρηξίας μου... Το τελευταίο θετικό το είχα 11 του μήνα... Ναι πρέπει να μάθω μπας κ ηρεμήσω δεν πάει άλλο.... Για σπερματεγχυση ένας συνάδελφος μου έδωσε αν θυμάμαι καλά γύρω στα 500 αλλά είμαστε Αθήνα εμείς... Αλλά φαντάζομαι κάπου εκεί γύρω θα είναι... Μπορεί κ πιο φθηνά... Δεν γνωρίζω καθόλου για αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έχεις ακόμα μέχρι την Τρίτη δεν ξέρεις ποτέ 🥰🥰🥰 έχουμε ελπίδα ακόμα για το θετικό! Ναι όλο σκέφτομαι αν έχω χαμηλή ροή μήπως επηρεάζει στο να πιάσω το σπορακι??? Αν κ όταν με εξέτασε τέλη Φεβρουαρίου μου είπε ότι τα είδε όλα τέλεια... Αλλά κ πάλι με τρώει... Μακάρι κορίτσι μου να έρθει το μωράκι αυτόν τον μήνα 🥰

Μακάρι κορίτσι μου και στις δυο μας❤️🤞 να τον παρεις τηλ για εμένα για να μην αγχώνεσαι και να σου φύγει από το μυαλό ❤️ πιστεύω αφού σε εξέτασε κάτι θα έβλεπε δλδ θα έβλεπε και το ενδομητριο και θα σου έλεγε ότι είναι λεπτό ας πούμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου και στις δυο μας❤️🤞 να τον παρεις τηλ για εμένα για να μην αγχώνεσαι και να σου φύγει από το μυαλό ❤️ πιστεύω αφού σε εξέτασε κάτι θα έβλεπε δλδ θα έβλεπε και το ενδομητριο και θα σου έλεγε ότι είναι λεπτό ας πούμε !

Κ εγώ αυτό πιστεύω δεν θα μου έλεγε? Τι να πω.... Άντε λίγες ημέρες ακόμα να μάθουμε αν τα καταφέραμε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ αυτό πιστεύω δεν θα μου έλεγε? Τι να πω.... Άντε λίγες ημέρες ακόμα να μάθουμε αν τα καταφέραμε 🥰

Ε θα σου έλεγε δεν μπορεί! Αχ αντε μα δουμεεεεεε😻😻😻😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακαριιι κοριτσάκι μου ❤️ εσυ πως εισαιιι;;;; Έχεις ακόμη καφέ;

Ειναι τα κλασσικά προεόρτια καφέ πριν τη περίοδο… Τωρα απλα τη περιμένω πως κ πως να τελειώνω … 

η @Kate1992 που ειναι καλε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ τώρα που έκανα την σαλπιγγογραφια ρώτησα την γιατρό για την υστεροσκοπηση και μου είπε ότι είναι το καλύτερο όπλο που έχουμε για να διαγνώσουμε το οτιδήποτε στο γυναικολογικό σύστημα!! Μου είπε γενικά τα καλύτερα!! Σκέφτομαι και εγώ να το κάνω σε 8 μήνες από τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ τώρα που έκανα την σαλπιγγογραφια ρώτησα την γιατρό για την υστεροσκοπηση και μου είπε ότι είναι το καλύτερο όπλο που έχουμε για να διαγνώσουμε το οτιδήποτε στο γυναικολογικό σύστημα!! Μου είπε γενικά τα καλύτερα!! Σκέφτομαι και εγώ να το κάνω σε 8 μήνες από τώρα!! 

Εχω αρχίσει να τη σκέφτομαι και γω πολυ έντονα …. Εχει περάσει ένας χρόνος απ την σαλπιγγογραφια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ τώρα που έκανα την σαλπιγγογραφια ρώτησα την γιατρό για την υστεροσκοπηση και μου είπε ότι είναι το καλύτερο όπλο που έχουμε για να διαγνώσουμε το οτιδήποτε στο γυναικολογικό σύστημα!! Μου είπε γενικά τα καλύτερα!! Σκέφτομαι και εγώ να το κάνω σε 8 μήνες από τώρα!! 

Σίγουρα γιατί θα διορθώσουν αν τυχόν υπάρχει κάτι... Κ εγώ την είχα κάνει για έναν πολύποδα που είχα... Εγώ την έκανα γιατί αυτός εμπόδιζε την σύλληψη από ότι μου είχαν πει... Αλλά θεωρώ ότι η σαλπιγγογραφια βοηθάει σίγουρα πολύ που έκανες... Ο γιατρός μου είχε πει ότι μεγάλο ποσοστό γυναικών μετά από σαλπιγγογραφια έμειναν έγκυες μέσα σε διάστημα 6 μηνών... Κ εγώ όταν την έκανα μέσα σε δύο μήνες έμεινα έγκυος... Στην ουσία το υγρό που περνάει σου ανοίγει τους "σωλήνες" μέσα .. κάτι σαν ξεβουλωμα όπως το ένιωσα εγώ 😂... Θα σου έλεγα να προσπαθούσες έστω μια δυο φορές πριν την κάνεις αν δεν υπάρχει κάτι έντονο σε πρόβλημα όπως είχα εγώ τον πολύποδα... Ποτέ δεν ξέρεις 😊... Αλλά όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κ ότι σου πει κ ο γιατρός σου γιατί εκείνος ξέρει καλύτερα το σώμα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εχω αρχίσει να τη σκέφτομαι και γω πολυ έντονα …. Εχει περάσει ένας χρόνος απ την σαλπιγγογραφια ..

Ναι κορίτσι μου. Μετά την σαλπιγγογραφια και εμένα εχθές αυτό μου είπε.. Υστεροσκοπηση... Γιατί μπορεί η είσοδος της μήτρας να έχει μικρά πολυποδακια και να μην αφήνει να γίνει η συλληψη..και καθαρίζουν τα πάντα όταν μπουν με κάμερα . Να το κάνεις ναι!!! Εύχομαι να έρθει όμως σύντομα και να μην χρειαστεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Σίγουρα γιατί θα διορθώσουν αν τυχόν υπάρχει κάτι... Κ εγώ την είχα κάνει για έναν πολύποδα που είχα... Εγώ την έκανα γιατί αυτός εμπόδιζε την σύλληψη από ότι μου είχαν πει... Αλλά θεωρώ ότι η σαλπιγγογραφια βοηθάει σίγουρα πολύ που έκανες... Ο γιατρός μου είχε πει ότι μεγάλο ποσοστό γυναικών μετά από σαλπιγγογραφια έμειναν έγκυες μέσα σε διάστημα 6 μηνών... Κ εγώ όταν την έκανα μέσα σε δύο μήνες έμεινα έγκυος... Στην ουσία το υγρό που περνάει σου ανοίγει τους "σωλήνες" μέσα .. κάτι σαν ξεβουλωμα όπως το ένιωσα εγώ 😂... Θα σου έλεγα να προσπαθούσες έστω μια δυο φορές πριν την κάνεις αν δεν υπάρχει κάτι έντονο σε πρόβλημα όπως είχα εγώ τον πολύποδα... Ποτέ δεν ξέρεις 😊... Αλλά όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κ ότι σου πει κ ο γιατρός σου γιατί εκείνος ξέρει καλύτερα το σώμα σου...

Να αυτά μου λες.. Και θα πάω άμεσα για σαλπιγγογραφια χαχαχα.θα περιμένω μέχρι Ιούλιο... Αν δεν έρθει θα την κάνω καλοκαιράκι που δεν έχουνε και σχολείο τα παιδιά και θα είμαι πιο χαλαρή 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να αυτά μου λες.. Και θα πάω άμεσα για σαλπιγγογραφια χαχαχα.θα περιμένω μέχρι Ιούλιο... Αν δεν έρθει θα την κάνω καλοκαιράκι που δεν έχουνε και σχολείο τα παιδιά και θα είμαι πιο χαλαρή 😜

Χαχαχα πάντως ήταν σαν ξεβουλωμα 😂😂 η αλήθεια όταν διάβασα τα αποτελέσματα έγραφε ότι στην μια σάλπιγγα καθυστέρησε ελαφρώς λέει να περάσει το υγρό... Ο γιατρός δεν μου είπε κάτι για αυτό μόνο ότι ήταν καλή η σαλπιγγογραφια κ προχωράμε κανονικά για προσπάθειες!!! Αν δεν τα καταφέρω κ εγώ κ περάσει χρόνος θα του πω γιατρέ άλλη μια γύρα σαλπιγγογραφια παρακαλώ 😂😂😂😂 να την κάνεις για να δείτε κ με τον γιατρό ότι όλα είναι οκ κ από αυτής της άποψης... Εγώ όταν την έκανα είχα νιώσει καλά ότι ήταν οκ όλα κ μου είχε φύγει αρκετό άγχος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Υστεροσκοπηση είναι μια εξέταση η οποία μπαίνει μέσα με κάμερα και ελέγχουν την μητρα αν έχεις συμφύσεις πολύποδες και το σχήμα της μήτρας και επίσης μπορει ταυτόχρονα να γίνει και επεμβατική και εκείνη την στιγμή αν υπάρχει πχ ένας πολύποδας στον βγάζουν! Η σαλλπιγγογραφια ελέγχει αν οι σάλπιγγες είναι διαβάτες ! Εγώ θα κάνω στο Ιασω Αθήνα ! Και είδα στο σάιτ ότι η τιμή είναι αυτή που έγραψα πιο πάνω! Η σαλπιγγογραφια είναι από τις πρώτες εξετάσεις που κάνουμε μετά τον ορμονολογικο έλεγχο , υπερυχο τεστ παπ κτλ!

Νομίζω κι ο δικός μου γιατρός κάτι για Ιασώ είχε πετάξει.. Μπορεί να σου το γράψει ή το πληρώνεις ιδιωτικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Αχ τι όμορφα .. με το καλό να έρθει το νινακι σου ❤️

Το να μην το σκέφτομαι είναι μια κουβέντα .. το λέω κ εγώ στον εαυτό μ συνέχεια αλλά δεν τα καταφέρνω .. 

Εσυ τι συμπτώματα είχες πριν την καθυστέρηση ; 

Δεν είχα κάποιο ξεκάθαρο σύμπτωμα, όπως οι περισσότερες, οπότε αν μπορείς μην πέσεις στην παγίδα να κοιτάς συμπτώματα πριν (ναι το ξέρω δύσκολο, κι εγώ αυτό έκανα 🤣)

Ένιωσα κάτι περίεργα τσιμπήματα στη μήτρα περίπου 6-7 ημέρες μετά την ωορρηξία που πιστεύω ήταν η εμφύτευση.

Κατά τα άλλα ένιωθα ότι θα αδιαθετισω. Έκανα ένα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε αχνό θετικό (η χοριακη βγήκε 20) και μέχρι την αναμενόμενη περίοδο ένιωθα συνέχεια ότι από στιγμή σε στιγμή θα δω αίμα και αυτό το αίσθημα κράτησε περίπου μία εβδομάδα. Και ένιωθα κάθε τόσο τσιμπήματα δεξιά και αριστερά στη μήτρα.

Κάποια στιγμή ξεκίνησε και μπούκωμα στη μύτη αλλά δεν θυμάμαι πότε και κράτησε όλο το πρώτο τρίμηνο.  Και το στήθος μου ήταν πρισμενο όπως πάντα. 

Το μόνο διαφορετικο θα έλεγα ήταν το ότι εγώ πάντα πριν την περίοδο για 1-2 μέρες έχω φοβερή ενέργεια, η οποία πέφτει κατακόρυφα όταν αδιαθετισω, ενώ αυτή τη φορά ήμουν αρκετά κουρασμένη και ήθελα να κοιμάμαι.

Αυτά. Μεταξύ μας αν δεν είχα κάνει νωρίτερα το τετσ και επειδή δεν έχω σταθερό κύκλο, άνετα δεν θα το έπαιρνα χαμπάρι ότι είμαι έγκυος. Ζαλάδες και ανακατωσουρες ξεκίνησαν μετά την 7-8η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα!!

@Mpourmpoulo κάτι μου λέει ότι θα ανοίξεις εσύ το επόμενο θεματακι!! 🤞

Εγώ έκανα το τεστακι μου το ολόλευκο και είμαι έτοιμη να πάω για δουλειά!! Το στήθος μου και σήμερα πονάει πολύ και οι θηλές. Αλλά στο ημερολόγιο και τον προηγούμενο μήνα είχα την ίδια μέρα τα ίδια 💁 από την 11η μέρα ξεπρηστηκε. Οπότε θα δω πως θα είναι και δε δύο μέρες! 

Από πότε μετράω βρε κορίτσια τις μέρες? Από το πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας η το δεύτερο??

Αν πονάνε οι θηλές ιδίως είναι πολύ καλό σύμπτωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ θα ανεβάσει καμία τεστακια;;;; αντεεεε πολύ πέσαμε 

Πάμε να μας ξεμάτιασω λίγο.. Να φέρω και τα σκόρδα.. Κάναν δουλειά την προηγούμενη φορά 😜😉

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧿🧄🧿🧄🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σίγουρα γιατί θα διορθώσουν αν τυχόν υπάρχει κάτι... Κ εγώ την είχα κάνει για έναν πολύποδα που είχα... Εγώ την έκανα γιατί αυτός εμπόδιζε την σύλληψη από ότι μου είχαν πει... Αλλά θεωρώ ότι η σαλπιγγογραφια βοηθάει σίγουρα πολύ που έκανες... Ο γιατρός μου είχε πει ότι μεγάλο ποσοστό γυναικών μετά από σαλπιγγογραφια έμειναν έγκυες μέσα σε διάστημα 6 μηνών... Κ εγώ όταν την έκανα μέσα σε δύο μήνες έμεινα έγκυος... Στην ουσία το υγρό που περνάει σου ανοίγει τους "σωλήνες" μέσα .. κάτι σαν ξεβουλωμα όπως το ένιωσα εγώ 😂... Θα σου έλεγα να προσπαθούσες έστω μια δυο φορές πριν την κάνεις αν δεν υπάρχει κάτι έντονο σε πρόβλημα όπως είχα εγώ τον πολύποδα... Ποτέ δεν ξέρεις 😊... Αλλά όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κ ότι σου πει κ ο γιατρός σου γιατί εκείνος ξέρει καλύτερα το σώμα σου...

Ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ. Είχα πολύποδα που εμπόδιζε τη σύλληψη...και τώρα σκέφτομαι...άραγε να έχει ξαναβγεί τίποτα?🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Αν πονάνε οι θηλές ιδίως είναι πολύ καλό σύμπτωμα!!!

Αυτή τη στιγμή μετα το τόσο φόρτωμα που έριξα στη δουλειά υπερισχύει ο πόνος στη μέση και τα χέρια παρά στις θηλές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλέ θα ανεβάσει καμία τεστακια;;;; αντεεεε πολύ πέσαμε 

Πάμε να μας ξεμάτιασω λίγο.. Να φέρω και τα σκόρδα.. Κάναν δουλειά την προηγούμενη φορά 😜😉

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧿🧄🧿🧄🧿

Άντε μπραβοοοοο ξεματιασε μας λιγοοοο!!!άντε μπας και δούμε καμιά διπλη ροζ γραμμουλαααα🧿🧿🧿🧄🧄🧄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Νομίζω κι ο δικός μου γιατρός κάτι για Ιασώ είχε πετάξει.. Μπορεί να σου το γράψει ή το πληρώνεις ιδιωτικά?

Όχι όχι δεν γράφετε αυτή η εξέταση ! 190€ είδα στο σάιτ ότι έχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Αν πονάνε οι θηλές ιδίως είναι πολύ καλό σύμπτωμα!!!

Οι θηλές με έχουν πεθάνει το υπόλοιπο έτσι και έτσι! Όταν τις πατάω για να δω αν πονάνε έντονα με πεθαίνουν😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ. Είχα πολύποδα που εμπόδιζε τη σύλληψη...και τώρα σκέφτομαι...άραγε να έχει ξαναβγεί τίποτα?🤔

Έχω διαβάσει ότι ξαναβγαίνουν αλλά αυτό φαντάζομαι είναι διαφορετικό σε κάθε οργανισμό...  Εμένα δυστυχώς με τον πολύποδα είχα αίμα όλον τον μήνα σταγόνες βέβαια αλλά ήταν σπαστικό κ τον έβγαλα κυρίως για την σύλληψη αλλά κ να μην ταλαιπωρούμαι συνέχεια με αίμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...