Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinaPνα σε ρωτήσω κορίτσι μου τι ενέσεις κανεις ; Πως λέγοντε; Και πες μου ποσό κοστίζουν! Εκτός αν πέρασες επιτροπή και δεν τις πλήρωσες ή Αν τις έγραψες! Έχω περιέργεια γτ αν κάνω σπερματεγχυνση θα πρέπει να κάνω ενέσεις γτ τα χάπια δεν με πιάνουν και επίσης δεν έχω ασφάλεια για να τις γράψω (αν γράφονται δεν γνωρίζω) ! (Ενέσεις διέγερσης εννοώ!) 

Καλέ γιατί να πας για σπερματεγχυση?? Μια χαρά θα μείνεις έγκυος τον άλλο μήνα θα είσαι και πιο γόνιμη μετά την σαλπιγγογραφια 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ γιατί να πας για σπερματεγχυση?? Μια χαρά θα μείνεις έγκυος τον άλλο μήνα θα είσαι και πιο γόνιμη μετά την σαλπιγγογραφια 🥰🥰

Πάντα κοιτάω ένα βήμα μπροστά😂😂😂 ας έχω στο μυαλό μου ότι θα την κάνω και εννοειται ας μη την κάνω και να με προλάβει το μπεμπε! Απλά από ότι είδα στο ιντερνετ οι ενέσεις αυτές είναι πανάκριβες βλέπω κάτι 290€ 300€ 180€ και μου έχει έρθει ντουβουρτζας συν ποσά λεφτα για σπερματεγχυνση που διαβαζω κάτι 300€ και 500€ 😳 όποτε να ξερω περίπου για να δω τι θα βρω μπροστά μπυ και αν μπορώ οικονομικά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Αννιτακι εμενα μου φαίνεται θετικοτατο !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽

@Mpourmpoulo κοριτσι μου σκεψου οτι κανεις ενα παραπάνω βήμα για να ερθεις πιο κοντα στο στόχο σου !! Με το καλο!! Και μένα μου είχαν δωσει αντιβίωση μετα προληπτικά ! Και παυσίπονο είχα πάρει 2 ωρες πριν για να μην πονέσω (είχα κανει τη κλασσικη). Βέβαια πόνο δεν ένιωσα… ενόχληση ναι… 

@marinamanoulitsa μην με τρελαίνεις 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 αχ τι ωραία ειναι αυτα 🍼🍼🍼 στο Ευχομαι μαρινακι!! Να μας ανοίξεις το νέο θεμα!! 
@Girly μην με τρελαίνεις εσυ μαντάμ ! Σημερα αρνητικό … αλλα εχεις ακομα τόσες μέρες μεχρι τη Παρασκευή …. 
@singing in the rain εσυ παιδι μου αυριο δεν περιμενεις ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinaPνα σε ρωτήσω κορίτσι μου τι ενέσεις κανεις ; Πως λέγοντε; Και πες μου ποσό κοστίζουν! Εκτός αν πέρασες επιτροπή και δεν τις πλήρωσες ή Αν τις έγραψες! Έχω περιέργεια γτ αν κάνω σπερματεγχυνση θα πρέπει να κάνω ενέσεις γτ τα χάπια δεν με πιάνουν και επίσης δεν έχω ασφάλεια για να τις γράψω (αν γράφονται δεν γνωρίζω) ! (Ενέσεις διέγερσης εννοώ!) 

Έλα κοριτσάκι μου. Της διέγερσης (GONAL-F λέγονται) έχουν στα 740 ευρώ οι δύο 🫢🫢 και την τρίτη θα την πάρω μέσω νοσοκομείου που την δικαιούμαι, επίσης είναι τρείς ενέσεις στο σύνολο για 11 μέρες. Δλδ είναι έτοιμες και βάζεις όσο φάρμακο χρειάζεται την μέρα. 

Εν τω μεταξύ εγώ μένω Κύπρο, τώρα στην Ελλάδα δεν ξέρω πως πάει και πόσα στοιχίζουν. Επίσης δεν ξέρω αν δίνουν τις ίδιες ενέσεις και για την σπερματεγχιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Έλα κοριτσάκι μου. Της διέγερσης (GONAL-F λέγονται) έχουν στα 740 ευρώ οι δύο 🫢🫢 και την τρίτη θα την πάρω μέσω νοσοκομείου που την δικαιούμαι, επίσης είναι τρείς ενέσεις στο σύνολο για 11 μέρες. Δλδ είναι έτοιμες και βάζεις όσο φάρμακο χρειάζεται την μέρα. 

Εν τω μεταξύ εγώ μένω Κύπρο, τώρα στην Ελλάδα δεν ξέρω πως πάει και πόσα στοιχίζουν. Επίσης δεν ξέρω αν δίνουν τις ίδιες ενέσεις και για την σπερματεγχιση. 

Δεν είμαι σιγουρη αν και στην σπερματεγχυνση δίνουν τις ίδιες γτ δεν με ενημέρωσε ο γιατρός ποιες ενέσεις πρέπει! Λογικα οι ενέσεις διέγερσης είναι συγκεκριμένες είτε για σπερματεγχφνση είτε για εξωσωματικη απλά σίγουρα θα κάνω λιγότερη διέγερση από ότι εσυ γτ προφανώς δεν θα θελουμε τόσα αυγουλακια όσα εσυ αφού εσυ θα πας για ωολληψια και σίγουρα για λιγότερες μερες καθώς εσυ κανεις το μακρύ πρωτόκολλο αν θυμαμαι καλά! Ελπιζω να μου κοστίσει λιγότερο και να χρειαστώ πχ μια ένεση ! Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση κοριτσάκι μου! Ολα θα πανε τελειααα και σε λίγο καιρό θα μάθουμε τα χαρμόσυνα σου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είμαι σιγουρη αν και στην σπερματεγχυνση δίνουν τις ίδιες γτ δεν με ενημέρωσε ο γιατρός ποιες ενέσεις πρέπει! Λογικα οι ενέσεις διέγερσης είναι συγκεκριμένες είτε για σπερματεγχφνση είτε για εξωσωματικη απλά σίγουρα θα κάνω λιγότερη διέγερση από ότι εσυ γτ προφανώς δεν θα θελουμε τόσα αυγουλακια όσα εσυ αφού εσυ θα πας για ωολληψια και σίγουρα για λιγότερες μερες καθώς εσυ κανεις το μακρύ πρωτόκολλο αν θυμαμαι καλά! Ελπιζω να μου κοστίσει λιγότερο και να χρειαστώ πχ μια ένεση ! Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση κοριτσάκι μου! Ολα θα πανε τελειααα και σε λίγο καιρό θα μάθουμε τα χαρμόσυνα σου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τίποτα κορίτσι μου ρώτησε τον αν θες να γνωρίζεις από πριν,αν και δεν νομίζω να σου χρειαστούν αφού θα κανεις σαλπιγγογραφια, θα είσαι και πιο γόνιμη όλα θα πανε τέλεια, και μένα μου είχε πει ο γιατρός οτι μετά την σαλπιγγογραφια υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες για εγκυμοσύνη. Απλα σε μενα δεν δούλεψε για αλλο λόγο. Στο εύχομαι κορίτσι Μ

σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αννιτακι εμενα μου φαίνεται θετικοτατο !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽

@Mpourmpoulo κοριτσι μου σκεψου οτι κανεις ενα παραπάνω βήμα για να ερθεις πιο κοντα στο στόχο σου !! Με το καλο!! Και μένα μου είχαν δωσει αντιβίωση μετα προληπτικά ! Και παυσίπονο είχα πάρει 2 ωρες πριν για να μην πονέσω (είχα κανει τη κλασσικη). Βέβαια πόνο δεν ένιωσα… ενόχληση ναι… 

@marinamanoulitsa μην με τρελαίνεις 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 αχ τι ωραία ειναι αυτα 🍼🍼🍼 στο Ευχομαι μαρινακι!! Να μας ανοίξεις το νέο θεμα!! 
@Girly μην με τρελαίνεις εσυ μαντάμ ! Σημερα αρνητικό … αλλα εχεις ακομα τόσες μέρες μεχρι τη Παρασκευή …. 
@singing in the rain εσυ παιδι μου αυριο δεν περιμενεις ;;

Μακάρι να βγει καλή και μα μην πονεσωωω❤️❤️🤞🤞 ναι πήρα και τον γιατρό μα μου την γράψει  και έκλεισα και ραντεβού 9 του μηνα για να την δει και να δει και εμένα❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Τίποτα κορίτσι μου ρώτησε τον αν θες να γνωρίζεις από πριν,αν και δεν νομίζω να σου χρειαστούν αφού θα κανεις σαλπιγγογραφια, θα είσαι και πιο γόνιμη όλα θα πανε τέλεια, και μένα μου είχε πει ο γιατρός οτι μετά την σαλπιγγογραφια υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες για εγκυμοσύνη. Απλα σε μενα δεν δούλεψε για αλλο λόγο. Στο εύχομαι κορίτσι Μ

σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️

 

Ευχαριστωωω κορίτσι μου μακαριιι❤️❤️❤️ έκλεισα για 9 του μηνα στον γιατρό θα δω τι θα μου πει και θα τον ρωτήσω αν είναι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να βγει καλή και μα μην πονεσωωω❤️❤️🤞🤞 ναι πήρα και τον γιατρό μα μου την γράψει  και έκλεισα και ραντεβού 9 του μηνα για να την δει και να δει και εμένα❤️❤️❤️🙏🙏🙏

mpourboulaki τι εννοείς να σου τη γράψει? αν έχω καταλάβει καλά δε γράφεται η σαλπιγγογραφία σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Κι εμένα για θετικότατο μου φαίνεται!! μακάρι να μου βγει κι εμένα έτσι το θετικό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

mpourboulaki τι εννοείς να σου τη γράψει? αν έχω καταλάβει καλά δε γράφεται η σαλπιγγογραφία σωστά?

Να μου γράψει την αντιβίωση εννοούσα😂 η σαλπιγγογραφια δεν γράφετε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Θετικότατο εγώ το βλέπω... Ούτε εμένα με είχε βγάλει τόσο έντονη γραμμή ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Εγώ πάντως το βλέπω φουλ θετικό!! Και μένα έτσι ήταν αυτόν τον μήνα και η εφαρμογή το έδινε low...αλλά δε της έδωσα σημασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θετικότατο εγώ το βλέπω... Ούτε εμένα με είχε βγάλει τόσο έντονη γραμμή ποτε

Είναι θετικό απλά νομίζω ότι δεν είναι το πικ!! Τον προηγούμενο παρά προηγούμενο μήνα είχα φουλ θετικό.. βάζω φωτό 

IMG20230227183649.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Είναι θετικό απλά νομίζω ότι δεν είναι το πικ!! Τον προηγούμενο παρά προηγούμενο μήνα είχα φουλ θετικό.. βάζω φωτό 

IMG20230227183649.jpg

Καλά αυτό ήταν άλλο πράμα!!!!!πιο έντονο και από τη γραμμή ελέγχου!!! Εγώ θα πω μόνο ότι σου εύχομαι αυτό το μήνα ένα τέτοιο εγκυμοσύνης! Τόσο φουλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Αννιτακι εμενα μου φαίνεται θετικοτατο !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽

@Mpourmpoulo κοριτσι μου σκεψου οτι κανεις ενα παραπάνω βήμα για να ερθεις πιο κοντα στο στόχο σου !! Με το καλο!! Και μένα μου είχαν δωσει αντιβίωση μετα προληπτικά ! Και παυσίπονο είχα πάρει 2 ωρες πριν για να μην πονέσω (είχα κανει τη κλασσικη). Βέβαια πόνο δεν ένιωσα… ενόχληση ναι… 

@marinamanoulitsa μην με τρελαίνεις 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 αχ τι ωραία ειναι αυτα 🍼🍼🍼 στο Ευχομαι μαρινακι!! Να μας ανοίξεις το νέο θεμα!! 
@Girly μην με τρελαίνεις εσυ μαντάμ ! Σημερα αρνητικό … αλλα εχεις ακομα τόσες μέρες μεχρι τη Παρασκευή …. 
@singing in the rain εσυ παιδι μου αυριο δεν περιμενεις ;;

Ναι efakii μου με έχει φάει η αγωνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι efakii μου με έχει φάει η αγωνία!!!

Κορίτσι μου είναι σίγουρο ότι περιμένεις αύριο?? Εννοώ έχεις σταθερό κύκλο? Μήπως είσαι έγκυος και ακόμα δεν μπορεί το τέστ να το ανιχνεύσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλά αυτό ήταν άλλο πράμα!!!!!πιο έντονο και από τη γραμμή ελέγχου!!! Εγώ θα πω μόνο ότι σου εύχομαι αυτό το μήνα ένα τέτοιο εγκυμοσύνης! Τόσο φουλ!

Μακάρι όλες να έχουμε τέτοιο τέστ σύντομα!! Ήταν πολύ έντονο και θα ήθελα όλα έτσι να ήταν 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια μια ερώτηση...έχετε αέρια πριν την περίοδο? Η μόνο εγώ ??! Και τον προηγούμενο μήνα είχα και αυτόν. 

Και εγώωωω και εγωωω☝️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια μια ερώτηση...έχετε αέρια πριν την περίοδο? Η μόνο εγώ ??! Και τον προηγούμενο μήνα είχα και αυτόν. 

Κ γώ πολλα!!! Και κάποιες μέρες δυσκοιλιότητα!!! Και νόμιζα είναι συμπτώματα αλλά τζίφος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo με το καλό να κάνεις την σαλπιγγογραφια κορίτσι μου!! Κ εμένα μου είχαν πει buscopan plus για να μην είναι έντονοι οι πόνοι που είναι σαν περιόδου κ φαντάσου τους είπα να πάρω nurofen γιατί δεν με πιάνουν ποτέ τα άλλα στην περίοδο κ μου είπαν οκ... Στην ουσία είναι πόνοι περιόδου αλλά εγώ επειδή γενικά έχω φριχτους πόνους σε κάθε περίοδο μου φάνηκε τίποτα η σαλπιγγογραφια 😂 θα δεις δεν είναι τίποτα κ πραγματικά είναι δύο λεπτά διαδικασία!!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!! Αδιαθετησες τελικά ε άντε να μπεις στον νέο κύκλο δυναμικά 🥰 Εγω ακόμα όλη μέρα κοιμάμαι. Είχα ρεπό κ την έβγαλα στο κρεβάτι πάλι... Σήμερα την περίμενα αλλά μάλλον αύριο η την Πέμπτη θα έρθει η κυρία μου κάνει κ κόλπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

@Mpourmpoulo με το καλό να κάνεις την σαλπιγγογραφια κορίτσι μου!! Κ εμένα μου είχαν πει buscopan plus για να μην είναι έντονοι οι πόνοι που είναι σαν περιόδου κ φαντάσου τους είπα να πάρω nurofen γιατί δεν με πιάνουν ποτέ τα άλλα στην περίοδο κ μου είπαν οκ... Στην ουσία είναι πόνοι περιόδου αλλά εγώ επειδή γενικά έχω φριχτους πόνους σε κάθε περίοδο μου φάνηκε τίποτα η σαλπιγγογραφια 😂 θα δεις δεν είναι τίποτα κ πραγματικά είναι δύο λεπτά διαδικασία!!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!! Αδιαθετησες τελικά ε άντε να μπεις στον νέο κύκλο δυναμικά 🥰 Εγω ακόμα όλη μέρα κοιμάμαι. Είχα ρεπό κ την έβγαλα στο κρεβάτι πάλι... Σήμερα την περίμενα αλλά μάλλον αύριο η την Πέμπτη θα έρθει η κυρία μου κάνει κ κόλπα...

Μακάρι μακάρι κοριτσάκι μου να μη πονέσω ή και να πονέσω να είναι ανεκτό και το σημαντικότερο να ειναι ολα καλά! Κάλεεε πως είσαι σιγουρη ότι θα έρθει;;;; Εδώ λες ότι κοιμάσαι πολύ! Καλεεεεεεεεε έκανες κανένα τεστακι;;;;;;;;;και δεν ήρθε κιολας σήμερα!!!! Για κάνε τεστ και ανέβασε το μας! Πολύ ηρέμησε το θεματάκι και δεν μου αρεσειιιιιι😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

@Mpourmpoulo με το καλό να κάνεις την σαλπιγγογραφια κορίτσι μου!! Κ εμένα μου είχαν πει buscopan plus για να μην είναι έντονοι οι πόνοι που είναι σαν περιόδου κ φαντάσου τους είπα να πάρω nurofen γιατί δεν με πιάνουν ποτέ τα άλλα στην περίοδο κ μου είπαν οκ... Στην ουσία είναι πόνοι περιόδου αλλά εγώ επειδή γενικά έχω φριχτους πόνους σε κάθε περίοδο μου φάνηκε τίποτα η σαλπιγγογραφια 😂 θα δεις δεν είναι τίποτα κ πραγματικά είναι δύο λεπτά διαδικασία!!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!! Αδιαθετησες τελικά ε άντε να μπεις στον νέο κύκλο δυναμικά 🥰 Εγω ακόμα όλη μέρα κοιμάμαι. Είχα ρεπό κ την έβγαλα στο κρεβάτι πάλι... Σήμερα την περίμενα αλλά μάλλον αύριο η την Πέμπτη θα έρθει η κυρία μου κάνει κ κόλπα...

Κορίτσι μου μήπως να κάνεις κανένα τέστ?? Έχεις πάντα αυτήν την υπνηλία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έκανα ένα τεστ ακόμα και νομίζω ότι η κορύφωση είναι τώρα το βράδυ το τέστ βγήκε πιο έντονο!! Και στην εφαρμογή και με το μάτι φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι στο πικ η ορμόνη!! Χθες είχα επαφή θα έχω και σήμερα όταν τελειώσει ο άντρας μου με το μαγαζί και νομίζω είμαι καλυμμένη. Αύριο δεν θα χρειαστεί γιατί εμένα μου έρχεται πάντα η περίοδος ακριβώς 14 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας αυτό σημαίνει ότι κάνω ωορρηξία μάλλον πολύ λίγες ώρες μετά το πικ η λέω μπαρουφες??

IMG20230425194855.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...