Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ καλή Κυριακή κ χρόνια πολλά αν έχετε κάποιον που γιορτάζει των Αποστολων.    τι θα κάνετε σήμερα;    να τολμήσω να σας ρωτήσω αν έχετε κάποιο προαίσθημα για το φύλο;;    να πω την αλήθεια εξαρχής είχα προαίσθημα κ στις άλλες εγκυμοσύνες και επεσα μεσα καθώς νωρίς νωρίς στην αυχενική μου είχαν πει φύλο κ στις δυο λόγω θέσης των μωρών . Ελπίζω κ σε αυτήν να πέσω μέσα 🥳 εσεις διαισθάνεστε κάτι;  θα είναι ωραία να δούμε αν θα το πετύχουμε ❤️    
    • Με το καλό το κοριτσάκι σου ❤️   εγω έχω επίσης 1+1 κ τώρα που περιμένω το τρίτο ανυπομονώ να δω τι θα είναι 🥳🥳🥳   θα με θυμηθείς όταν έρθει η ώρα❤️ 1+1 είναι σούπερρρρρ
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ αντίθετα δεν μπορούσα με τπτ να κοιμηθώ! Πήγε 5.30 η ώρα και ακόμα στριφογυρνουσα.  Ε και σηκώθηκα έκανα δύο τοστ κάθισα στο μπαλκόνι να φάω πρωινό 🤣🤣και κατά τις 7 κοιμήθηκα μέχρι τις 10.30 Θα προσπαθήσω σήμερα να μην κοιμηθώ το μεσημέρι μπας και το βράδυ κοιμηθώ σε νορμάλ ώρα! @Elkωραίο ακούγεται το πρόγραμμα σας! Θα περάσει ωραία και η μικρή σας!!
    • Καλημέρα κορίτσια ! εγω πάλι με χίλια ζορια ξύπνησα 😅 έπρεπε να σηκωθώ να φάω και αναγκάστηκα ξύπνησα αλλιώς ακόμα θα κοιμόμουν 😂 Καλή Κυριακή να έχουμε ! Θα κάνετε τίποτα σήμερα ; Εμείς μάλλον θα πάμε για κανένα καφέ με ένα ζευγάρι που είναι και η κοπέλα εγκυος 4,5 μηνών έχει και ένα ένα κοριτσάκι 4 μήνες μικρότερη από την δικιά μου μπας και τα παμε λίγο παιδική να παίξουν 
    • Καλημέρα κορίτσια !!! Τι κάνετε ; εαν σου πω ότι σε σκέφτηκα εχτές το βράδυ και έλεγα τελικά να το έκανε το παρτυ ; με το καλό η Μπέμπα σου λοιπόν 🩷 και εγω έτσι για κοριτσάκι σε είχα από αυτά που μας έλεγες σαν αίσθηση 😂 τρομαξε μωρέ ο μικρούλης εντάξει λογικό το είχες πει κιολας ότι θα τρομάξει δεν πειράζει τουλάχιστον να βγάλατε πολλές φωτογραφίες να έχεις να τους δείχνεις με το καλό όταν μεγαλώσουν  1 και 1 τα έβγαλες τα παιδάκια σου τέλεια!!! Θα τρελαθείς τώρα στα φουστανάκια στα κοτσιδάκια και στην τσαχπινιά 😂 Ωραία ακούγονται έτσι όπως τα έχετε διοργανώσει μπράβο σας που είχατε και την υπομονή να περίμενε τόσο 😊 σε πια βδομαδα είσαι τώρα ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...