Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι ωραία λογιαααα 💕💕💕💕μακάρι να τα ζήσουμε και εμείς που προσπαθούμε για το πρώτο μπεμπινι ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Θα το ζήσετε κορίτσι μου γλυκό. Είμαστε "καταδικασμένες" να πετύχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@efakii και @Kate1992 αναμένουμε τεστακια . Είστε οι επόμενες τώρα στα κοντά γιατί όπως φαίνεται ο Απρίλης γέμισε πολλές κοιλιτσες! 

Εγώ κορίτσια μου άρχισα να έχω τα γνωστά..άρχισα να πονάω ελαφρώς στο στήθος στα πλάγια, και έχω ελαφριές κραμπουλες και τράβηγμα στη μέση . Υγρά δε σταμάτησα να έχω καθόλου αυτόν τον μήνα αλλά είναι λίγα. Σε σχέση με τη βαθιά ξηρασία των προηγούμενων μηνών έχω διάφορα σιγουρα. Τώρα το απόγευμα έφαγα λίγη πατατοσαλάτα και μου ανέβηκε όλη πάνω,έχω καούρες. Βέβαια είναι βαριά η πατατοσαλάτα και ειδικά όταν την τρως 8 το απόγευμα ενώ έχεις να φας από τις 2! Αυτά τα λίγα! Κατά τη αλλά οολα καλά!!

Ωραία τα συμπτωματακια σου 😍❤️ είχα και εγώ καούρα πριν λίγες μέρες ❤️❤️❤️ όμως εγώ έχω και ΓΟΠ αλλά είχε 1 χρόνο να με πιάσει ! Βέβαια μου πέρασε τώρα είμαι οκ! Αντε να δουμεεεεεεεεεεεεε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μουυυ!!! Τι ωραία νέα βλέπω?? @Cat96 κορίτσι μου με το καλό! Με το καλό όλα! Οι υπέρηχοι, οι μήνες που έρχονται και κυρίως η γέννηση! Η ευτυχία κρύβεται εκεί ,μέσα σου! Και θέλω να πω κάτι που δεν ακούω συχνά αλλά να που πρέπει να λέγεται...για όλα τα κορίτσια εδώ που δεν έχουν γίνει ακόμη μαμάδες η περιμένουν το πρώτο τους μωράκι ..κορίτσια μου γλυκά η στιγμή της γέννησης είναι και μια στιγμή γέννησης και για εσάς. Από δω και κάτω θα είστε διαφορετικοί άνθρωποι,θα έχετε υπερδυνάμεις! Αλλά θέλω να σας πω ,πως η ευτυχία δεν βρίσκεται ακριβώς στη μέρα της γέννας,αλλά έρχεται αργότερα...η αγάπη υπάρχει στην αρχή αλλά είναι εξαντλητική, μπορεί να νιώσετε ότι σας πέφτουν πολλά,η κούραση είναι απερίγραπτη οι ορμόνες είναι στα χαμένα τους ...θέλω να ξέρετε ότι η ευτυχία όσο δύσκολη και να φαίνεται τον πρώτο καιρό είναι εκεί! Μέρα με τη μέρα,μήνα με το μήνα και χρόνο με τον χρόνο δημιουργείται κάτι τεράστιο και μαγικό. Δεν χωράει ανθρώπινος νους την αγάπη της μαμάς για το παιδί της...είναι όμως κάτι που επέρχεται με τον καιρό και χτίζεται κάθε μέρα και ώρα! Μη το ξεχάσετε ποτέ αυτό! Είναι η πιο καθαρή και ανιδιοτελής αγάπη! 

Υπέροχα λόγια…συγκινήθηκα και πραγματικά δε κρατιέμαι να τα ζήσω όλα αυτά !! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

 

Εγώ @efakii θα σου πω ένα πράγμα, που θεωρώ εγώ ότι συμβαίνει και επειδή είμαι ένας αγχώδης άνθρωπος που έχω κουραστεί να ακούω «έλα, μην αγχώνεσαι». Εγώ με πολύ, μα πάρα πολύ άγχος, έπιασα με την πρώτη και στην περίπτωση της βιοχημικής και τώρα (που προσεύχομαι καθημερινώς όλα να πάνε καλά) και όπως εγώ υπάρχουν άλλες τόσες χιλιάδες γυναίκες που επίσης πιάνουν αμέσως, επομένως το άγχος στην περίπτωση μας, όσον αφορά την σύλληψη δεν φαίνεται ότι την επηρεάζει!

Από την άλλη η ιστορία μας έχει δείξει πως κάποιες γυναίκες όντως το άγχος τους παίζει κατασταλακτό παράγοντα και με το που το απέβαλαν, είτε γιατί εγκατέλειψαν τις προσπάθειες είτε γιατί κάποιος γιατρός τους είπε ότι είναι δύσκολο αν όχι αδύνατον (έχω άπειρα παραδείγματα στην προσωπική μου ζωή) το έβγαλα από το μυαλό τους και ως δια μαγείας έπιασαν αμέσως.

Εφόσον, έχεις τέλειες εξετάσεις μάλλον ανήκεις στην δεύτερη κατηγορία, δεν μπορώ να σου πω πώς να αποβάλεις το άγχος σου, δεν έχω μαγικό τρόπο, αν είχα θα το έλεγα και σε εμένα αλλά πρέπει να το βρεις και νομίζω πως από εκεί και πέρα είναι θέμα χρόνου.

Για εμένα μην τα παρατάς και μην εγκαταλείπεις το όνειρο, κάνε ότι περνάει από το χέρι σου, κάνε εξετάσεις, άλλαξε γιατρό κάντα όλα δες ότι είσαι τέλεια και μην φοβάσαι. Εγώ αυτό που κατάλαβα στην μέχρι τώρα πορεία μου το να πιάσεις το μωράκι είναι ένα θέμα, το να το κρατήσεις και να φτάσεις να το δεις στον υπέρηχο ένα άλλο και μέχρι να περάσουν οι 9 μήνες ένα ακόμα μεγαλύτερο θέμα, ησυχία δεν θα βρεις σε κανένα στάδιο πάντως.

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη και είμαι σίγουρη για εσένα και για όλες μας, ευτυχισμένα μωράκια περιμένουν να γνωρίσουν τις ποιο απίστευτες και θεάρες μαμάδες τους ❤️ 

❤️❤️❤️ δεν εχω λόγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωραία τα συμπτωματακια σου 😍❤️ είχα και εγώ καούρα πριν λίγες μέρες ❤️❤️❤️ όμως εγώ έχω και ΓΟΠ αλλά είχε 1 χρόνο να με πιάσει ! Βέβαια μου πέρασε τώρα είμαι οκ! Αντε να δουμεεεεεεεεεεεεε ❤️

Θα το δούμε θα το δούμε!!!χαχαχ 

Πριν στα κλεφτα διάβασα νομίζω η @efakiiέλεγε ποια άλλη κάνει 1173639264725 τεστ πριν την περίοδο και ήθελα να της πω ότι αύριο ,χωρίς κανένα ουσιαστικό σύμπτωμα,χωρίς κανένα λόγο και ενώ είναι τοοοσο νωρίς για τεστ θα κάνω! Χαχαχα αύριο θα είναι 8η μέρα από το πρώτο θετικό τεστ που είδα! Αλλά με ξέρετε δα τόσο καιρό! Πρέπει να κάνω! Χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Υπέροχα λόγια…συγκινήθηκα και πραγματικά δε κρατιέμαι να τα ζήσω όλα αυτά !! ❤️ 

Προσδεθειτε! Το ταξίδι ξεκίνησε ❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θα το δούμε θα το δούμε!!!χαχαχ 

Πριν στα κλεφτα διάβασα νομίζω η @efakiiέλεγε ποια άλλη κάνει 1173639264725 τεστ πριν την περίοδο και ήθελα να της πω ότι αύριο ,χωρίς κανένα ουσιαστικό σύμπτωμα,χωρίς κανένα λόγο και ενώ είναι τοοοσο νωρίς για τεστ θα κάνω! Χαχαχα αύριο θα είναι 8η μέρα από το πρώτο θετικό τεστ που είδα! Αλλά με ξέρετε δα τόσο καιρό! Πρέπει να κάνω! Χαχαχαχαχ

Περιμενουμεεεεεεεεεεεε με ανυπομονησιαααα ❤️❤️❤️ να αυξηθούν οι εγκυουλες μέχρι να βγει ο μηνας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Περιμενουμεεεεεεεεεεεε με ανυπομονησιαααα ❤️❤️❤️ να αυξηθούν οι εγκυουλες μέχρι να βγει ο μηνας 🥰

Μαρήηηη! Τι είμαι ,καμία τικ τοκερ να βγει θετικό ένα τεστ εγκυμοσύνης στις 7ή8 μέρες??? Χαχαχαχχαχ αυτά μόνο σε αυτές βγαίνουν! Αλλά αφού έχω απόθεμα θα κάνω και μετά θα κάθομαι να το κοιτάζω και να το κοιτάζω ....τι ειμαι καμία φυσιολογικη???😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακή, 1623 από την προηγούμενη Τετάρτη που ήταν 66!!

Πήρα πάλι την αντιπαθέστατη, είπα να δώσω κυριολεκτικά μια ευκαιρία ακόμα στον γιατρό μου, αν δεν έφυγα!

Το Σάββατο το πρωί θα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο, δεν μπορώ να το πιστέψω, έχω μεγάλη ανυπομονησία αλλά και φόβο μαζί…

Συγχαρητήρια!!!! Να κάνεις ο,τι σε κάνει να νιώθεις ήρεμη και ασφαλής!! Εύχομαι μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη ❤️🍬🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μαρήηηη! Τι είμαι ,καμία τικ τοκερ να βγει θετικό ένα τεστ εγκυμοσύνης στις 7ή8 μέρες??? Χαχαχαχχαχ αυτά μόνο σε αυτές βγαίνουν! Αλλά αφού έχω απόθεμα θα κάνω και μετά θα κάθομαι να το κοιτάζω και να το κοιτάζω ....τι ειμαι καμία φυσιολογικη???😎

Χαχαχαχαχα εγώ αύριο παραλαμβάνω τεστάκια ωορρηξίας και εγκυμοσύνης της first step! Με βλέπω όμως σύντομα και για νέα παραγγελία! 😅😅

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρήηηη! Τι είμαι ,καμία τικ τοκερ να βγει θετικό ένα τεστ εγκυμοσύνης στις 7ή8 μέρες??? Χαχαχαχχαχ αυτά μόνο σε αυτές βγαίνουν! Αλλά αφού έχω απόθεμα θα κάνω και μετά θα κάθομαι να το κοιτάζω και να το κοιτάζω ....τι ειμαι καμία φυσιολογικη???😎

Μην γελααας!! Νομίζω όλες μας εδώ σε θελουμε τικ τοκερ!! Δεν εχω τικ τοκ, αλλά για σένα θα κάνω!! Είσαι το αγχολυτικούλι μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρήηηη! Τι είμαι ,καμία τικ τοκερ να βγει θετικό ένα τεστ εγκυμοσύνης στις 7ή8 μέρες??? Χαχαχαχχαχ αυτά μόνο σε αυτές βγαίνουν! Αλλά αφού έχω απόθεμα θα κάνω και μετά θα κάθομαι να το κοιτάζω και να το κοιτάζω ....τι ειμαι καμία φυσιολογικη???😎

Γτ τι έχουν αυτές που εσυ ή εμείς δεν εχουμεεεε δεν καταλαβααααα💕😜 κάνε κάνε κανεεεεεεεε ! 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχαχαχα εγώ αύριο παραλαμβάνω τεστάκια ωορρηξίας και εγκυμοσύνης της first step! Με βλέπω όμως σύντομα και για νέα παραγγελία! 😅😅

 

 

 

Χαχχαχαχα πανε και έρχονται τα τεστ πάντως τύπου 😂😂😂😂 εγώ είμαι κομπλεεε έχω απόλα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μην ερθειιιιι🤞🤞🤞🤞 της hometest έκανες και σήμερα;

Ναι ναι και σήμερα της hometest!!! Ακάθεκτη αυτή ακάθεκτη και εγώ!!! Αυτή τη στιγμή είμαι έξω και με πονάει η κοιλιά και φυσικά νιώθω σαν ν τρέχει από κάτω τσουρ τσουρ!! Αλλά θ πάω τουαλέτα και πάλι δν θ έχω τίποτα και θα νευριάσω!!!! Πφφφ εντωμεταξυ είμαι φουλ πρισμενη με βλέπω κ γώ στο καθρέφτη κ όλοι όσοι με είδαν σήμερα στο χορευτικο!!! Η ειναι ορμονικό η ειναι ! Δν ξέρω ειλικρινα!!! Στα κιλά είμαι τ ίδια αλλά φαίνομαι ντουλάπα !! 
we will see

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ναι ναι και σήμερα της hometest!!! Ακάθεκτη αυτή ακάθεκτη και εγώ!!! Αυτή τη στιγμή είμαι έξω και με πονάει η κοιλιά και φυσικά νιώθω σαν ν τρέχει από κάτω τσουρ τσουρ!! Αλλά θ πάω τουαλέτα και πάλι δν θ έχω τίποτα και θα νευριάσω!!!! Πφφφ εντωμεταξυ είμαι φουλ πρισμενη με βλέπω κ γώ στο καθρέφτη κ όλοι όσοι με είδαν σήμερα στο χορευτικο!!! Η ειναι ορμονικό η ειναι ! Δν ξέρω ειλικρινα!!! Στα κιλά είμαι τ ίδια αλλά φαίνομαι ντουλάπα !! 
we will see

Τι να πω ρε παιδί μου αντε να δούμε και αύριο 🙏 μακάρι να μην έρθει και ας είσαι πρισμενη από μπεμπεεεε❤️👶🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάκια μουυυ! 

@Rena92 μόνο για τικ τοκ είμαι τώρα! Χαχαχ εδώ ούτε fb δεν έχω!! Χαχαχαχ

Κορίτσια μου εννοείται πως έκανα τεστ και εννοείται πως θα μπω και γω στο γκρουπακι "άσπρη πέτρα ξεξασπρη"! Ολόλευκο το τεστακι και ΧΩΡΙΣ γραμμή εξατμισης έχω να πω! Εσείς τι κάνετε?? Έχουμε κανένα τεστακι να επεξεργαστούμε??

Από συμπτώματα ξεκίνησε το στήθος ειδικά το δεξί να πονάει σήμερα αρκετά αλλά και τον προηγούμενο μήνα τέτοια μέρα είχε ξεκινήσει να πονάει! Οπότε όλα πηγαίνουν σύμφωνα με το πρόγραμμα !!! 

Θυμάμαι είχα διαβάσει και σας είχα πει ότι συνήθως τα συμπτώματα της περιόδου,ειδικά το στήθος, σταματούν την 11η μέρα μετά την ωορρηξία. Αν κάποια συνεχίζει και έχει μετά την 11η μέρα έχει πολλές πιθανότητες εγκυμοσύνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια το κοινό σου απαιτεί σοσιαλ να κανεις!!! Τέτοιο ταλέντο και να πηγαίνει ετσι ;;;;; 
καλα τα λες @Girly ,εμενα το στήθος ξεπρηστηκε σημερα ! Αλλα η κοιλιά με πεθαίνει κλασσικά ! 
περιμένω διακαώς το τεστακι της @Kate1992 !! 
αναρωτιέμαι ποσά λεφτα χαλαω κάθε μήνα στα τεστ…. Ούτε στα Ζάρα ετσι … 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια το κοινό σου απαιτεί σοσιαλ να κανεις!!! Τέτοιο ταλέντο και να πηγαίνει ετσι ;;;;; 
καλα τα λες @Girly ,εμενα το στήθος ξεπρηστηκε σημερα ! Αλλα η κοιλιά με πεθαίνει κλασσικά ! 
περιμένω διακαώς το τεστακι της @Kate1992 !! 
αναρωτιέμαι ποσά λεφτα χαλαω κάθε μήνα στα τεστ…. Ούτε στα Ζάρα ετσι … 
 

Καλέ αν έχω κοινό πάω για πρωθυπουργός,έχουμε και εκλογές! Σε ένα τικ τοκ θα μείνω?!!! Τρε μπαναλ!!

 

Χαχαχαχ ο παραλληλισμός με πέθανε! Χαχαχαχααααχχαχα 

 

Η κοιλιά συνεχίζει ε??? Αναρωτιέμαι τι μαγειρεύεται εκεί μέσα!!!😉

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια το κοινό σου απαιτεί σοσιαλ να κανεις!!! Τέτοιο ταλέντο και να πηγαίνει ετσι ;;;;; 
καλα τα λες @Girly ,εμενα το στήθος ξεπρηστηκε σημερα ! Αλλα η κοιλιά με πεθαίνει κλασσικά ! 
περιμένω διακαώς το τεστακι της @Kate1992 !! 
αναρωτιέμαι ποσά λεφτα χαλαω κάθε μήνα στα τεστ…. Ούτε στα Ζάρα ετσι … 
 

Εσύ έκανες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εσύ έκανες??

Ναι αμεεεε ! Πιο λευκό και απ τη ψυχούλα μου !!! Ειπα αυτη τη φορά θα τα τελειώσω όλα επίτηδες για να μην ξαναπάρω … 

ναι ναι τωρα ας γελάσουμε όλες μαζι παρεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Γιατί όλα αρνητικά;;;; αχ 🙄

Εγώ σήμερα θα πάω γυναικολόγο και θα σας πω τα νέα μου.. Και το συζητήσαμε... Και αν είναι όλα καλά γιατι εδώ και δύο εβδομάδες με πιάνει έντονος πονος

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ναι αμεεεε ! Πιο λευκό και απ τη ψυχούλα μου !!! Ειπα αυτη τη φορά θα τα τελειώσω όλα επίτηδες για να μην ξαναπάρω … 

ναι ναι τωρα ας γελάσουμε όλες μαζι παρεα!!!!

Ε ειλικρινά τι να πω! Έχω χάσει πάσα ιδέα πια! Θετικά τεστ με αρνητικές χοριακες, σημασία εμφύτευσης με καφέ υγρά και αρνητικά τεστ... έλεος λιγάκι!

Σε ποια μέρα είσαι ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Γιατί όλα αρνητικά;;;; αχ 🙄

Εγώ σήμερα θα πάω γυναικολόγο και θα σας πω τα νέα μου.. Και το συζητήσαμε... Και αν είναι όλα καλά γιατι εδώ και δύο εβδομάδες με πιάνει έντονος πονος

 

 

 

Θα περιμένουμε νεότερα!  Τι να πω δε ξέρω για τα τεστακια μας! Ειλικρινά

Και άντε το δικό μου δεν περίμενα να δείξει κάτι αλλά εδώ τα κορίτσια έχουν συμπτώματα φουλ! Άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...