Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

Ε λοιπόν σήμερα το θεματακι είναι πηγή θετικής ενέργειας!!!! Αν και μη με βρίσετε αλλά εγώ κρατάω πολύικρο καλάθι λόγω του πυρετού που είχε ο άντρας μου αυτές τις μέρες...δε ξέρω κατά πόσο επειρεαζε το σπέρμα..

Πάμε όμως πίσω στη θετική ενέργεια!!!! @Elli13 μου!!!! Αχχχ τι χαραααα!! Είδες που ήρθε και έμεινε?? Βρε σε λίγο κ;όρο θα το κρατάς αγκαλιαααα! Πίστεψέ το!! Χόρεψε από χαρά!! Είναι εδώ και θα μείνει! Αχ αυτές οι 3d  είναι όνειρο! Θα δεις στον τελευταίο υπέρηχο που θα κάνεις 3d θα είναι ίδιο όπως θα γεννηθεί!! Εγώ το έχω σε Καδρακι στο σαλόνι μου!!

@Mpourmpoulo μου ψηφίζω με 1000!! Αν είχες και έμπνευση δε το συζητώ ! Θα είσαι!!! Άντε να περάσουν οι μέρες να μας στείλεις το τεστ να πετάξουμε από χαρά! 

Άντε κορίτσια μου μια ανάσα μακριά είμαστε!! Ο μήνας θα είναι φορτωμένος με τεστακια θετικά και θετικές χοριακες!!! Χάρηκα παααρα πολύ σήμερα!! 

Εγώ είχα επισκέψεις που μόλις έφυγαν οπότε πάω γρήγορα να βάλω τον μικρό για ύπνο και μετά ξεχαστε με! Τα λέμε αύριο! ΧΑχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι θα γίνει με αυτές τις καρδιές? Πρέπει να αιτηθούμε να ανέβει το όριο 😂 Σας υπερευχαριστω αγαπημένες μου φίλες και το εννοώ το φίλες. Ακόμα δεν έχω πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη. Ίσως σε λίγο καιρό. Σας ευχαριστω από καρδιάς για την υπέροχη συμπαράσταση όλον αυτόν τον καιρό!! Δεν ξέρω πως θα το περνούσα χωρίς εσάς 💕💕 

Ο γιατρός, επειδη μιλήσαμε και για την παλινδρομη,ότι είπε ότι ήρθε η ώρα να ηρεμήσω και να χαρώ την εγκυμοσύνη μου. Τον ευχαρίστησα μέσα από την καρδιά μου γιατίου έδωσε ζωή σήμερα! Περιττο να σας πω ότι τον λάτρεψα!! Μόνο που αποκαλούσε το μωρό νινι και όχι έμβρυο, εμένα μπήκε στην καρδιά μου ❤️ Εννοείται όταν με το καλό φτάσει η ώρα για την β επιπέδου σε αυτόν θα πάω πάλι!! Ήταν τόσο φιλικός και γλυκός που μου έδιωξε ολο το άγχος και με γεμισε αισιοδοξία!! 

Υ.Γ 6 ολόκληρα εκατοστά το μπεμπακι 😍😍 Φύλο δεν μας ανέφερε αλλά δεν με ένοιαζε να ρωτήσω, μου αρκούσε η χαρά που πήρα ❤️

Στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη σε όλες σας και αναμένω πολλά θετικά τεστ ακόμα, να γεμίσουμε μωρουδιλα εδώ μέσα 🙏🙏🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ε λοιπόν σήμερα το θεματακι είναι πηγή θετικής ενέργειας!!!! Αν και μη με βρίσετε αλλά εγώ κρατάω πολύικρο καλάθι λόγω του πυρετού που είχε ο άντρας μου αυτές τις μέρες...δε ξέρω κατά πόσο επειρεαζε το σπέρμα..

Πάμε όμως πίσω στη θετική ενέργεια!!!! @Elli13 μου!!!! Αχχχ τι χαραααα!! Είδες που ήρθε και έμεινε?? Βρε σε λίγο κ;όρο θα το κρατάς αγκαλιαααα! Πίστεψέ το!! Χόρεψε από χαρά!! Είναι εδώ και θα μείνει! Αχ αυτές οι 3d  είναι όνειρο! Θα δεις στον τελευταίο υπέρηχο που θα κάνεις 3d θα είναι ίδιο όπως θα γεννηθεί!! Εγώ το έχω σε Καδρακι στο σαλόνι μου!!

@Mpourmpoulo μου ψηφίζω με 1000!! Αν είχες και έμπνευση δε το συζητώ ! Θα είσαι!!! Άντε να περάσουν οι μέρες να μας στείλεις το τεστ να πετάξουμε από χαρά! 

Άντε κορίτσια μου μια ανάσα μακριά είμαστε!! Ο μήνας θα είναι φορτωμένος με τεστακια θετικά και θετικές χοριακες!!! Χάρηκα παααρα πολύ σήμερα!! 

Εγώ είχα επισκέψεις που μόλις έφυγαν οπότε πάω γρήγορα να βάλω τον μικρό για ύπνο και μετά ξεχαστε με! Τα λέμε αύριο! ΧΑχαχαχαχ

Εσυ το καλό που σου θέλω είναι να πας να ξεμουζισεις τον αντρουλη σουυυ! Ε δεν μπορεί με κάθε πυρετό το σπερμα να αλλοιώνεται ! Σε παρακαλώ κυρία μου πήγαινε να κοιμησεις τον μικρό σου και βάλτε φωτιά απόψε 🔥🔥🔥καλή επιτυχιαααααα❤️ 

απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί🙏αυτη η αναμονη είναι απάλευτη 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μα τι θα γίνει με αυτές τις καρδιές? Πρέπει να αιτηθούμε να ανέβει το όριο 😂 Σας υπερευχαριστω αγαπημένες μου φίλες και το εννοώ το φίλες. Ακόμα δεν έχω πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη. Ίσως σε λίγο καιρό. Σας ευχαριστω από καρδιάς για την υπέροχη συμπαράσταση όλον αυτόν τον καιρό!! Δεν ξέρω πως θα το περνούσα χωρίς εσάς 💕💕 

Ο γιατρός, επειδη μιλήσαμε και για την παλινδρομη,ότι είπε ότι ήρθε η ώρα να ηρεμήσω και να χαρώ την εγκυμοσύνη μου. Τον ευχαρίστησα μέσα από την καρδιά μου γιατίου έδωσε ζωή σήμερα! Περιττο να σας πω ότι τον λάτρεψα!! Μόνο που αποκαλούσε το μωρό νινι και όχι έμβρυο, εμένα μπήκε στην καρδιά μου ❤️ Εννοείται όταν με το καλό φτάσει η ώρα για την β επιπέδου σε αυτόν θα πάω πάλι!! Ήταν τόσο φιλικός και γλυκός που μου έδιωξε ολο το άγχος και με γεμισε αισιοδοξία!! 

Υ.Γ 6 ολόκληρα εκατοστά το μπεμπακι 😍😍 Φύλο δεν μας ανέφερε αλλά δεν με ένοιαζε να ρωτήσω, μου αρκούσε η χαρά που πήρα ❤️

Στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη σε όλες σας και αναμένω πολλά θετικά τεστ ακόμα, να γεμίσουμε μωρουδιλα εδώ μέσα 🙏🙏🍼🍼

Χαίρομαι πολυυυυ κορίτσι μου για όλα αυτά που σου συμβαίνουν ❤️❤️❤️ και έτσι θα συνεχίσουν να συμβαίνουν ❤️ αχχχ το μπεμπακιιιιι πεθαινωωω👶🏻 🫶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Μπράβοοοο οοο τέλειαααα νέα αααα... Ευχομαι και εγώ αύριο να έχω ωραία νέα να σας πω 🙏🙏🙏 με το καλοοοοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχα  εχεις προτεραιότητα αγαπημένη αχαχ😂 

ναιιιιιιιιι έτσι θα γινειιιιιι μέχρις τελος του μηνα θα εχουμε φουλ θετικα😍😻🥰 κιαλλη πρόβλεψη😂😜

Αντε ρεεε κορίτσια όλες όλες μαζί 🙏🙏🙏 να γεμίσουμε θετικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έδωσε utregostan ο γιατρός κορίτσια και μου είπε ξαπλα... Βέβαια μου λέει δεν είμαι πολύ αισιόδοξος γιατί είχες αίμα αρκετό 2 ημέρες και ακόμα έχεις καφέ και πόνο.. Αλλά θα δούμε αύριο την τιμή μου λέει και θα μιλήσουμε μετά... Πρέπει με βάση την τελευταία σου περίοδο να είναι πάνω από 1000 η χοριακη.. Αν είναι μικρή τότε θα μιλάμε για βιοχημική... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Και είναι όλα οκ;..υστεροσκοπηση έχεις κάνει;Εύχομαι ειλικρινά το καλύτερο…Μπήκα σήμερα 17η εβδομάδα…για να δούμε…

Οχι Οχι μονο σαλπιγγογραφια ! Δεν εχουμε καποιο παθολογικό «πρόβλημα» ούτε εγω ούτε ο σύζυγος … οι εξετάσεις μου μια χαρα !! Με το καλο κοριτσι μου να εχεις μια όμορφη τέλειομηνη εγκυμοσύνη !! Να πάρεις αγκαλια το μωράκι σου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Οχι Οχι μονο σαλπιγγογραφια ! Δεν εχουμε καποιο παθολογικό «πρόβλημα» ούτε εγω ούτε ο σύζυγος … οι εξετάσεις μου μια χαρα !! Με το καλο κοριτσι μου να εχεις μια όμορφη τέλειομηνη εγκυμοσύνη !! Να πάρεις αγκαλια το μωράκι σου !!! 

Σου εύχομαι να αποκτήσεις σύντομα το θετικό τεστάκι και να πάνε όλα καλά…που θα πάνε..σε αυτό το θέμα άλλωστε που είμαστε που σφύζει από αγάπη και αισιοδοξία, σίγουρα θα πάνε…🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου έδωσε utregostan ο γιατρός κορίτσια και μου είπε ξαπλα... Βέβαια μου λέει δεν είμαι πολύ αισιόδοξος γιατί είχες αίμα αρκετό 2 ημέρες και ακόμα έχεις καφέ και πόνο.. Αλλά θα δούμε αύριο την τιμή μου λέει και θα μιλήσουμε μετά... Πρέπει με βάση την τελευταία σου περίοδο να είναι πάνω από 1000 η χοριακη.. Αν είναι μικρή τότε θα μιλάμε για βιοχημική... 

κορίτσι μου σου ευχομαιιιιι όλα να είναι καλαα🙏🙏🙏 να ναι τεράστια η χοριακηηηη σου ! Εσυ μείνε ξαπλωμένη και εύχομαι να πανε όλα κατευχην❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Μπορείτε ν μ προτείνετε τεστ εγκυμοσύνης και ωορρηξιας σε ταινίες ; 

Ωορρηξίας clear blue και homotest αλλά ήθελα να δοκιμάσω και της one step αλλά με πρόλαβε η εγκυμοσύνη !

Για εγκυμοσύνης πήρα τα one step και όντως είναι εντυπωσιακά , ανιχνεύουν από την 9 μέρα με χοριακη 10!!! Και clearblue και εχω και homotest που σήμερα κάτι έβγαλαν πολύ αχνό όμως ❤️ ελπίζω να σε βοήθησα 

Αλλα εσυυυυ να πας να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης ! Έχουμε τα ίδια συμπτώματα!!! Σήμερα πήγα 5 φορές τουαλέτα με φόβο μην δω αίμα, γιατί είχα κράμπες λες και ήρθε η περίοδος! Τρέχα για τεστ

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Να πω πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη! Είμαι σίγουρη ότι θα εξελιχθεί τέλεια!

Άρα είσαι η 2η της παρέας που πιάνει μωρό με το βλέμμα 🤣🤣🤣 Να προσέχετε όταν γεννήσεις μην μείνεις γρήγορα πάλι έγκυος όπως μια ξαδέλφη μου που τα πιάνει κι αυτή έτσι τα παιδιά 😛😛😛

Θα περιμένουμε με αγωνία τη Φαντάσου ακόμα δεν έχω μπει στην τρίτη εβδομάδα  στις πριν 13 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε: Να πω πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη! Είμαι σίγουρη ότι θα εξελιχθεί τέλεια! Άρα είσαι η 2η της παρέας που πιάνει μωρό με το βλέμμα 🤣🤣🤣 Να προσέχετε όταν γεννήσεις μην μείνεις γρήγορα πάλι έγκυος όπως μια ξαδέλφη μου που τα πιάνει κι αυτή έτσι τα παιδιά 😛😛😛 Θα περιμένουμε με αγωνία τη 2η χοριακη σου! 2η χοριακη σου!

Μακάρι να πάει καλά, δε θέλω τίποτα άλλο σε αυτή την ζωή παρα μόνο αυτό το μωράκι ❤️

Οντως, όπως φαίνεται πιάνω εύκολα, αν και ακόμα αν με ρωτήσεις φοβαμαι ότι την θα δυσκολευτώ να πιάσω, είναι ακόμα αυτός ο φόβος μέσα στο μυαλό μου...αν φάει κόλλημα ο άνθρωπος με κάτι δεν τον ξεκολλάς με τίποτα!!!

Ωστόσο, ας φτασω στο σημείο να γεννήσω και μετά θα τον έχω στο ενα μέτρο τον άντρα μου 🤣🤣

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητήρια να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.  Η μαια απαράδεκτη το να θες να επιβεβαιώσεις την εγκυμοσυνη όσο νωρίς κ αν είναι κ να ενημερώσεις το γιατρό σου για οδηγίες δεν είναι κακό είναι απαραίτητο.  Βρες ένα γιατρό που θα έχει προσωπικό φιλικό προς τους πελάτες. Να παίρνεις τηλ τη ξυνιολα να σου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι δε λέει. Όλα να πάνε καλά ❤

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Θα αγνοήσω εντελώς την μαία και αύριο θα πάω να κάνω πάλι χοριακη και να πάρω τον άλλον γιατρό που επισκέφτηκα μετά την βιοχημικη μου να του πω τιμές να δούμε τι θα πει.

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου για εμένα πήγαινε σε έναν άλλο γιατρό γτ με την μαία που έμπλεξες θα σε στεναχωρεί συνέχεια 🙄 Αθήνα μένεις;

Αθήνα ναι ! Έχω και άλλον έναν εφεδρικό απλά αυτός που έχω με παρακολουθεί όλα τα χρόνια και νιώθω παραπάνω σιγουριά, αλλά με τέτοια λόγια που ακούω δεν ξέρω αν αντέχω.

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια για πείτε τώρα γνώμες ποτέ να ξεκινήσω να μέτραω μέρες μετά την ωορρηξια ;;;;; Θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακή και επαφές από Παρασκευή μέχρι σήμερα το πρωί! Είπα να πω κάτι και εγώ 😂😂😂😂

Αγάπη ξεκινά να μετράς ως πρώτη μέρα από την Δευτέρα και σε 10 μερούλες πάρε one step, εγώ πρώτη φορά το χρησιμοποιώ και όντως ανιχνεύει από 10!!! Αντε αντε δεν μπορούμε να περιμένουμε το θετικό σου τεστακι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 μου πόσο χάρηκα με τα νέα σου ! Τι ζωηρό μωράκι που έχεις !!! Κοριτσι μου πλέον δεν υπάρχει φόβος για τίποτα, ανακοίνωσε το σε όλους πάνω από τον οβελία την Κυριακή και ξεκινά να χαίρεσαι και να απολαμβάνεις την εγκυμοσυνη σου...τα δύσκολα πέρασαν μόνο χαρά από εδωωκαι πέρα! Σου στέλνω την αμέριστη αγάπη μου και στέλνω και ένα φιλάκι στο μικρό και ζωηρό νινακι σου❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Ωορρηξίας clear blue και homotest αλλά ήθελα να δοκιμάσω και της one step αλλά με πρόλαβε η εγκυμοσύνη !

Για εγκυμοσύνης πήρα τα one step και όντως είναι εντυπωσιακά , ανιχνεύουν από την 9 μέρα με χοριακη 10!!! Και clearblue και εχω και homotest που σήμερα κάτι έβγαλαν πολύ αχνό όμως ❤️ ελπίζω να σε βοήθησα 

Αλλα εσυυυυ να πας να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης ! Έχουμε τα ίδια συμπτώματα!!! Σήμερα πήγα 5 φορές τουαλέτα με φόβο μην δω αίμα, γιατί είχα κράμπες λες και ήρθε η περίοδος! Τρέχα για τεστ

Μακάρι να πάει καλά, δε θέλω τίποτα άλλο σε αυτή την ζωή παρα μόνο αυτό το μωράκι ❤️

Οντως, όπως φαίνεται πιάνω εύκολα, αν και ακόμα αν με ρωτήσεις φοβαμαι ότι την θα δυσκολευτώ να πιάσω, είναι ακόμα αυτός ο φόβος μέσα στο μυαλό μου...αν φάει κόλλημα ο άνθρωπος με κάτι δεν τον ξεκολλάς με τίποτα!!!

Ωστόσο, ας φτασω στο σημείο να γεννήσω και μετά θα τον έχω στο ενα μέτρο τον άντρα μου 🤣🤣

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Θα αγνοήσω εντελώς την μαία και αύριο θα πάω να κάνω πάλι χοριακη και να πάρω τον άλλον γιατρό που επισκέφτηκα μετά την βιοχημικη μου να του πω τιμές να δούμε τι θα πει.

Αθήνα ναι ! Έχω και άλλον έναν εφεδρικό απλά αυτός που έχω με παρακολουθεί όλα τα χρόνια και νιώθω παραπάνω σιγουριά, αλλά με τέτοια λόγια που ακούω δεν ξέρω αν αντέχω.

Αγάπη ξεκινά να μετράς ως πρώτη μέρα από την Δευτέρα και σε 10 μερούλες πάρε one step, εγώ πρώτη φορά το χρησιμοποιώ και όντως ανιχνεύει από 10!!! Αντε αντε δεν μπορούμε να περιμένουμε το θετικό σου τεστακι !!

Πάντως αν θέλεις γιατρό και μενεις κοντά στον κορυδαλλό έχω να σου προτείνω τον δικό μου ! Είναι απίστευτος γιατρός αλλά και άνθρωπος❤️ 

παρηγγειλα σήμερα one step εγκυμοσύνης 🙏🙏 όποτε την άλλη Πέμπτη θα κάνω το πρώτο μου τεστακι 🙏🙏🙏 περιμενουμε την 2η χοριακη σου❤️ εσυ είχες κάποιο συμπτωμα νωρίς ; Τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly και έλεγα που είναι χαμένο αυτό το κορίτσι;

Σε υπερευχαριστω για τα λογια σου !!❤️ Μακάρι όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα και αυτό το σποράκι να ήρθε για να μείνει, το θέλουμε τόσο πολύ!!

Όσο για την φαρμάκο την μαία θα στην φτιάξω θα της δώσω τις χοριακες να τις φάει και την Τετάρτη του Πάσχα πρώτα ο Θεός με την χοριακκη στο χέρι θα τις τα τριψω στην μούρη.

 

Κανονικά μια πολύ κακή κριτική στο διαδίκτυο της συγκεκριμένης της αξίζει, αι σιχτιρ με τη κάθε κομπλεξικη δλδ.

Εσυυυ από ότι διάβασα βάλε μπρος τωρα που έχουν περάσει τα επικίνδυνα 24 ώρα...δωσταααα όλα κοριτσαρα μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πάντως αν θέλεις γιατρό και μενεις κοντά στον κορυδαλλό έχω να σου προτείνω τον δικό μου ! Είναι απίστευτος γιατρός αλλά και άνθρωπος❤️ 

παρηγγειλα σήμερα one step εγκυμοσύνης 🙏🙏 όποτε την άλλη Πέμπτη θα κάνω το πρώτο μου τεστακι 🙏🙏🙏 περιμενουμε την 2η χοριακη σου❤️ εσυ είχες κάποιο συμπτωμα νωρίς ; Τώρα;

Αχχχχ ναι , το πατρικό μου είναι Κερατσίνι!!! Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το τηλέφωνο του κορίτσι μου ❤️

Ναι αμέ, είχα όπως και τον προηγούμενο μήνα μετά την ωορρηξία την 5 με 6 μέρα μέχρι και σήμερα πονακια σαν κράμπες στο κέντρο χαμηλά, ξύπναγα πάλι με στεγνό στόμα και όλη μέρα ήθελα νερό, μετραω καο την θερμοκρασία μου η οποία μετά την 6 μέρα κυμαίνεται στους 36.6 ή 36.7. Φουσκωματα στο στομάχι, ρεψιματα και συχνοουρια. Νομίζω τα έχω πει ολαα...αααα και κάτι σαν τσιμπιες στο στήθος, σαν να με χτύπαγε στιγμιαία ηλεκτρικό ρεύμα! 

Προσπαθώ να τα καταγράφω κιολας για να ξέρω τι μου γίνεται αλλά δεν είναι πάντα εύκολο 

Λοιπόν θα σου πω ότι έχω εγώ ένα προαίσθημα για εσένα αυτόν τον μήνα. Δεν ξέρω τι είναι αλλά νιώθω ότι έχεις μπει σε αυτό τον κύκλο με άλλη διάθεση και μου βγάζεις ένα πολύ θετικό feeling!!! Νομίζω είμαστε πολύ κοντά στο να σε ταράξουμε στις ευχές για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου έδωσε utregostan ο γιατρός κορίτσια και μου είπε ξαπλα... Βέβαια μου λέει δεν είμαι πολύ αισιόδοξος γιατί είχες αίμα αρκετό 2 ημέρες και ακόμα έχεις καφέ και πόνο.. Αλλά θα δούμε αύριο την τιμή μου λέει και θα μιλήσουμε μετά... Πρέπει με βάση την τελευταία σου περίοδο να είναι πάνω από 1000 η χοριακη.. Αν είναι μικρή τότε θα μιλάμε για βιοχημική... 

Κοριτσάκι μου μην το προκαθοριζουμε και μην απογοητευεσαι!!! 

Ποτε είχες περίοδο;  και το βασικότερο ξέρεις ποια μέρα έκανες ωορρηξια γιατί αν αργείς να κάνεις ωορρηξία χεστηκαμε για το πότε είχες περίοδο! Εγώ με.βαση την ωορρηξια είμαι με.το ζορι στην δεύτερη εβδομάδα με βάση την περίοδο θα μπω στην 6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσάκι μου μην το προκαθοριζουμε και μην απογοητευεσαι!!! 

Ποτε είχες περίοδο;  και το βασικότερο ξέρεις ποια μέρα έκανες ωορρηξια γιατί αν αργείς να κάνεις ωορρηξία χεστηκαμε για το πότε είχες περίοδο! Εγώ με.βαση την ωορρηξια είμαι με.το ζορι στην δεύτερη εβδομάδα με βάση την περίοδο θα μπω στην 6.

Θα συμφωνήσω!!!! Εμένα η κουνιαδα μου είχε κανονική περίοδο αρνητικό τεστ αρνητική χοριακη και μπήκε ν κάνει ένα χειρουργείο στο στήθος ! Και τον επόμενο μήνα δν της ήρθε περίοδος και ήταν ήδη έγκυος ! Δλδ έκανε το χειρουργείο ενώ ήταν έγκυος και μετα έψαχνε τα φάρμακα που είχε λέει γ το αν είχαν παρενέργειες στο μωρό !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αχχχχ ναι , το πατρικό μου είναι Κερατσίνι!!! Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το τηλέφωνο του κορίτσι μου ❤️

Ναι αμέ, είχα όπως και τον προηγούμενο μήνα μετά την ωορρηξία την 5 με 6 μέρα μέχρι και σήμερα πονακια σαν κράμπες στο κέντρο χαμηλά, ξύπναγα πάλι με στεγνό στόμα και όλη μέρα ήθελα νερό, μετραω καο την θερμοκρασία μου η οποία μετά την 6 μέρα κυμαίνεται στους 36.6 ή 36.7. Φουσκωματα στο στομάχι, ρεψιματα και συχνοουρια. Νομίζω τα έχω πει ολαα...αααα και κάτι σαν τσιμπιες στο στήθος, σαν να με χτύπαγε στιγμιαία ηλεκτρικό ρεύμα! 

Προσπαθώ να τα καταγράφω κιολας για να ξέρω τι μου γίνεται αλλά δεν είναι πάντα εύκολο 

Λοιπόν θα σου πω ότι έχω εγώ ένα προαίσθημα για εσένα αυτόν τον μήνα. Δεν ξέρω τι είναι αλλά νιώθω ότι έχεις μπει σε αυτό τον κύκλο με άλλη διάθεση και μου βγάζεις ένα πολύ θετικό feeling!!! Νομίζω είμαστε πολύ κοντά στο να σε ταράξουμε στις ευχές για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️

Σου έστειλα προσωπικό ❤️ αχ μακαριιιιιιιιιιιιιιι μακαριιι❤️❤️❤️ και εγώ έχω θετικο προαίσθημα αυτόν τον μηνα ελπιζω να μη φάω σφαλιάρα 😂 είχες φουλ συμπτωματααααα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Ωορρηξίας clear blue και homotest αλλά ήθελα να δοκιμάσω και της one step αλλά με πρόλαβε η εγκυμοσύνη !

Για εγκυμοσύνης πήρα τα one step και όντως είναι εντυπωσιακά , ανιχνεύουν από την 9 μέρα με χοριακη 10!!! Και clearblue και εχω και homotest που σήμερα κάτι έβγαλαν πολύ αχνό όμως ❤️ ελπίζω να σε βοήθησα 

Αλλα εσυυυυ να πας να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης ! Έχουμε τα ίδια συμπτώματα!!! Σήμερα πήγα 5 φορές τουαλέτα με φόβο μην δω αίμα, γιατί είχα κράμπες λες και ήρθε η περίοδος! Τρέχα για τεστ

Μακάρι να πάει καλά, δε θέλω τίποτα άλλο σε αυτή την ζωή παρα μόνο αυτό το μωράκι ❤️

Οντως, όπως φαίνεται πιάνω εύκολα, αν και ακόμα αν με ρωτήσεις φοβαμαι ότι την θα δυσκολευτώ να πιάσω, είναι ακόμα αυτός ο φόβος μέσα στο μυαλό μου...αν φάει κόλλημα ο άνθρωπος με κάτι δεν τον ξεκολλάς με τίποτα!!!

Ωστόσο, ας φτασω στο σημείο να γεννήσω και μετά θα τον έχω στο ενα μέτρο τον άντρα μου 🤣🤣

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Θα αγνοήσω εντελώς την μαία και αύριο θα πάω να κάνω πάλι χοριακη και να πάρω τον άλλον γιατρό που επισκέφτηκα μετά την βιοχημικη μου να του πω τιμές να δούμε τι θα πει.

Αθήνα ναι ! Έχω και άλλον έναν εφεδρικό απλά αυτός που έχω με παρακολουθεί όλα τα χρόνια και νιώθω παραπάνω σιγουριά, αλλά με τέτοια λόγια που ακούω δεν ξέρω αν αντέχω.

Αγάπη ξεκινά να μετράς ως πρώτη μέρα από την Δευτέρα και σε 10 μερούλες πάρε one step, εγώ πρώτη φορά το χρησιμοποιώ και όντως ανιχνεύει από 10!!! Αντε αντε δεν μπορούμε να περιμένουμε το θετικό σου τεστακι !!

Παρηγγειλα τα home test εγώ και ωορρηξιας και εγκυμοσυνης!!! Όχι;;;; 
λες μωρέ κορίτσι μου;;; Για πες τι αλλά συμπτώματα έχεις; Εγώ όλη μέρα διάσπαρτα τσιμπήματα κράμπες τραβήγματα ποτέ το ένα ποτέ το άλλο, χθες πονουσα δεξια στην ωοθηκη! Έχω ρεψίματα και εγώ και λίγο πιάνει το στήθος όταν το ακουμπάω!!! Δν είναι βέβαια πρισμενο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έδωσα αίμα για χοριακή...έως τις 8 θα ξέρω.. 

καλημέρα αγάπη μου!!! Μπράβο και αν είναι μεγάλη η χοριακη σου ν πας ν του την τρίψεις στα μούτρα τ γιατρού σου και μετά ν αλλάξεις γιατρό !!! Έλεος με τον κάθε κομπλεξικό!!!! 
εσυ πως είσαι;; Το αίμα τέλος; 
εγω πιστεύω πως τ σποράκι σου είναι εκει από υπήρξε καθυστερημένη σύλληψη 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έδωσα αίμα για χοριακή...έως τις 8 θα ξέρω.. 

Καλημερουδια θα περιμενουμε με λαχτάρα τα νέα σου !!! Όλα θα πάνε τέλεια !!! Baby is loading ! 🍼🍼

επανέλαβες κανα τεστακι παράλληλα να δουμε τη γραμμουλα παλι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έδωσα αίμα για χοριακή...έως τις 8 θα ξέρω.. 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Θα είμαστε όλες εδώ να μάθουμε τα νέα σου και να χαρούμε! Μείνε ξαπλωμένη και ήρεμη. Οοολα θα πάνε καλά🧿

Αν τελικά πήρες και τεστακι κάνε ένα !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα σε ολεςςς!!

Εγώ κορίτσια μου χθες επιτέλους είχα την πρώτη επαφή του μήνα!! Τεστακι δεν πρόλαβα να κάνω ξανά χθες. Θα κάνω ένα σήμερα όμως. Το αρνητικό είναι ότι αύριο φεύγει ο άντρας μου με τον μικρό στο χωριό για το Πάσχα και εγω επειδή θα δουλεύω και Μ.Σαββατο θα πάω μετά τη δουλειά. Οπότε ότι και να δείξει το τεστ σήμερα θα είναι η τελευταία επαφή μέσα στις μέρες ωορηξιας...αλλά δε πειράζει! Είπαμε ! Αν είναι να γίνει μπορεί να γίνει και με μια μόνο επαφή! Δεν θέλω να του πω καθόλου ότι είμαι σε γόνιμες και να μείνει έχοντας αυτό στο νου. Εγώ θα πάω όταν σχολασω το Μ. Σάββατο αλλά εκτός του ότι θα έχουν περάσει οι μέρες ,δεν μπορεί να γίνει τίποτα εκεί γιατί κοιμόμαστε στο ίδιο δωμάτιο με τον μικρό και είναι κομματάκι δύσκολο! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου γλυκες όχι όχι δεν πήρα άλλο τεστακι.. Έδωσα αίμα και θα μάθω σε λίγες ώρες....εχω ακόμα καφέ αίμα και πόνο... Θα δείξει.. Ότι και να γίνει μαζί εδώ θα τα λέμε όλα... Σας αγαπώ για την τεράστια στήριξη σας σε όλα 🙏😘 και εγώ είμαι εδώ για όλες!!! Έχουμε δεθεί τρελά και πραγματικά πιστεύω ότι όλες μια μέρα θα καταφέρουμε να κρατήσουμε το πολυπόθητο μωράκι μας αγκαλια!!! 

@Girly εντάξει 2 επαφές μέσα σε γονιμες είναι σούπερ.. Αν είναι να γίνει θα γίνει... Αυτό να σκέφτεσαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...