Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Cat μου όλες περνάμε τα δύσκολα μας … και εσυ και εγω ,και πολλές άλλες γυναίκες δυστυχώς … το καλοκαίρι που μας περασε αυτο έκανα … αποχή απο το προγραμματισμένο σεξ. Εδωσα στον εαυτό μου ρεπό… αυτο θα κανω κ φέτος … ούτως η άλλως η πόρτα της εξωσωματικής με περιμενει με το καλο απο το φθινόπωρο. 

Νιώθω ότι δεν θα χρειαστεί κοριτσάκι μου, εφόσον έχεις σταθερό κύκλο πέτα τα τεστ και ζήστο σαν να ξεκινάς τώρα ❤️ όλα θα έρθουν και θα με θυμηθείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 @marinaP @Girly@efakii ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Πήγε καλά η συνέντευξη... Άμεσα θα έχω απάντηση μου είπαν!!! ☺️ Μακάρι να με πάρουν.. Μου άρεσε η εταιρεία... Και τα γραφεία πολύ ωραία!!! @Girly πολύ ωραία τα είπες.. Με άγγιξαν τα λόγια σου... Και εγώ αυτό πιστεύω τίποτα δεν γίνεται τυχαία...

Καλή επιτυχιααα σε όλες σας κορίτσια!! Περιμένω με ανυπομονησία τα θετικά δικά σας νέα... Εγώ σε 2 εβδομάδες πάλι στον αγώνα για σποράκι.. Θα ξαναπάρω το clear blue τεστ ωορρηξίας γιατί πραγματικά έπεσε 100% μέσα στην ωορρηξία... Και μάλιστα έγινε την πρώτη ημέρα που είδα την φατσουλα... Αυτό τώρα το βλέπω από το ημερολόγιο περιόδου με βάση την ημέρα που μου ήρθε... Άρα οι επαφές μας ήταν μέσα... Αλλά για κάποιο άλλο λόγο δεν έγινε... Θα συνεχίσουμε δυναμικά 😉 δεν τα παρατάμε!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 @marinaP @Girly@efakii ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Πήγε καλά η συνέντευξη... Άμεσα θα έχω απάντηση μου είπαν!!! ☺️ Μακάρι να με πάρουν.. Μου άρεσε η εταιρεία... Και τα γραφεία πολύ ωραία!!! @Girly πολύ ωραία τα είπες.. Με άγγιξαν τα λόγια σου... Και εγώ αυτό πιστεύω τίποτα δεν γίνεται τυχαία...

Καλή επιτυχιααα σε όλες σας κορίτσια!! Περιμένω με ανυπομονησία τα θετικά δικά σας νέα... Εγώ σε 2 εβδομάδες πάλι στον αγώνα για σποράκι.. Θα ξαναπάρω το clear blue τεστ ωορρηξίας γιατί πραγματικά έπεσε 100% μέσα στην ωορρηξία... Και μάλιστα έγινε την πρώτη ημέρα που είδα την φατσουλα... Αυτό τώρα το βλέπω από το ημερολόγιο περιόδου με βάση την ημέρα που μου ήρθε... Άρα οι επαφές μας ήταν μέσα... Αλλά για κάποιο άλλο λόγο δεν έγινε... Θα συνεχίσουμε δυναμικά 😉 δεν τα παρατάμε!!!! 

 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Άντε με το καλό να σε πάρουν αφού σου άρεσε και όλα θα γίνουν στην ώρα τους κορίτσι μου

Και εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη με τα clear blue, πάντα έπεφταν μέσα όπως λες, απλά τα άλλαξα με τις ταινίες λόγω του οικονομικού.  Πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Καλώς σας βρήκα! Εύχομαι σε όλες μας να έρθει γρήγορα... και μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν 💕 η γιατρός μου, μου είπε να κάνουμε την προσπάθεια μας μέχρι τον χρόνο και έπειτα θα το ψάξουμε περισσότερο! Αλλά μου φαίνεται πολύς ο καιρός..😩

Ποσό χρόνων είσαι κορίτσι μου; Συνήθως τόσο λένε αν είσαι κατω των 35 ! Έχεις σταθερό κύκλο ; Κάποιο ιστορικό; Αν είσαι οκ τοτε δώσε λίγο χρόνο ακόμη για να έρθει το μπεμπακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις μου ήρθε πρωινή πρωινή η περίοδος... Και χωρίς καθυστέρηση... Άρα με βάση το ημερολόγιο περιόδου.. Ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που βρήκα την φατσουλα στο τεστ ωορρηξίας... 

Δεν πειράζει... 10 η ώρα έχω συνέντευξη για δουλειά και σε καλή εταιρία... Ολα για κάποιο λόγο γίνονται... 

Φιλιά.... 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ καλή επιτυχια στη συνέντευξη να μας στείλεις τα νέας σου🙏 όσο για την περίοδο η ρουφιανα είναι αδίστακτη ! Πάμε για τον επόμενο κύκλο κορίτσι μου ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ποσό χρόνων είσαι κορίτσι μου; Συνήθως τόσο λένε αν είσαι κατω των 35 ! Έχεις σταθερό κύκλο ; Κάποιο ιστορικό; Αν είσαι οκ τοτε δώσε λίγο χρόνο ακόμη για να έρθει το μπεμπακι ❤️

Είμαι 26,5! Έχω σταθερό κύκλο! Δεν έχω κάποιο ιστορικό από όσο ξέρω! Έκανα πριν μισό χρόνο τεστ παπ και υπερηχο όλα καλά!! Έχω ξεκινήσει από τη πρώτη φορά με τεστ ωορρηξίας, το περίμενα ευκολότερο η αλήθεια είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια !!! Πλέον στα 2 χρόνια προσπάθειας νιώθω σαν να εχω συνηθίσει την «αποτυχία» ,δεν ξέρω ειλικρινά … το εχω στάνταρ το αρνητικό τεστ και την εμφάνιση περιόδου κάθε μήνα ….

το πρώτο χρόνο νομίζω πέρασα μεγάλο μανίκι. Πίστευα πως θα ερχόταν πολυ εύκολα και με πηρε πολυ απο κατω η κατάσταση.. 

τωρα πια ειμαι πολυ καλύτερα με τον σύντροφο μου. Δεν τον πιέζω. Δεν τον ζαλίζω. Αλλα και εκείνος φυσικά ειναι αρκετα υποστηρικτικός. 
μαλλον περνώ τη φαση απογοήτευσης αυτές τις μέρες … 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Όλες κορίτσι μου περνάμε μέρες απογοήτευσης! Όπως και να έχει όλες θα γίνουμε μανούλες με τον οποιοδήποτε τρόπο! Εχε πίστη και το μωρακι θα έρθει 🙏 εγώ προσπαθώ πολύ λιγότερο χρόνο και ειδικά τους προηγούμενους μήνες είχα πάθει εμμονη τώρα πλέον νομίζω πως συνήθισα όλη αυτή τη διαδικασία και έχω χαλαρώσει, όχι ότι δεν το σκέφτομαι απλά το σκέφτομαι λίγο λιγότερο! Τι να κάνουμε είναι μέσα στο πρόγραμμα σε καποιεσ από εμάς όλα αυτά να τα ζήσουμε μέχρι να έρθει το μπεμπέ 🙏 θα έρθει όμως ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 @marinaP @Girly@efakii ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Πήγε καλά η συνέντευξη... Άμεσα θα έχω απάντηση μου είπαν!!! ☺️ Μακάρι να με πάρουν.. Μου άρεσε η εταιρεία... Και τα γραφεία πολύ ωραία!!! @Girly πολύ ωραία τα είπες.. Με άγγιξαν τα λόγια σου... Και εγώ αυτό πιστεύω τίποτα δεν γίνεται τυχαία...

Καλή επιτυχιααα σε όλες σας κορίτσια!! Περιμένω με ανυπομονησία τα θετικά δικά σας νέα... Εγώ σε 2 εβδομάδες πάλι στον αγώνα για σποράκι.. Θα ξαναπάρω το clear blue τεστ ωορρηξίας γιατί πραγματικά έπεσε 100% μέσα στην ωορρηξία... Και μάλιστα έγινε την πρώτη ημέρα που είδα την φατσουλα... Αυτό τώρα το βλέπω από το ημερολόγιο περιόδου με βάση την ημέρα που μου ήρθε... Άρα οι επαφές μας ήταν μέσα... Αλλά για κάποιο άλλο λόγο δεν έγινε... Θα συνεχίσουμε δυναμικά 😉 δεν τα παρατάμε!!!! 

 

Μπραβοοοο χαίρομαι πολυυυ❤️ περιμενουμε τα νεότερα🙏

να παρεις πάλι κορίτσι μου τα ίδια τεστακια σκέφτομαι και εγώ μήπως στον καινούργιο κύκλο τα παρω και εγώ να τα δοκιμάσω! Σε λίγες μέρες μπαίνεις πάλι στο love zone💕 και θα γίνει χαμουλης 😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια δεν προ/λαβαίνω να σας διαβάσω,προσπαθώ να συμμετέχω αλλά με ταλαιπωρούν τα συμπτώματα ακόμη. Τα νέα μας πολύ καλά! Πήγα στις 20/3 που ακούσαμε και καρδούλα και ξανά πήγα χτες γιατί δεν άντεχα μέχρι  19/4 που έχω την αυχενική. όλα καλά το φασολάκι μας μεγάλωσε και είναι 3,5 εκατοστά κουνούσε χεράκια ποδαράκια σαν να κολυμπάει και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά.!

Κορόιδευε τον άντρα μου ο γιατρός χτες (γιατί στο πρώτο ραντεβού λόγω φουλ κατακράτησης με έδειχνε 68 κιλά και μου έδωσε διατροφή. χτες με έδειξε 65) και του είπε να μου πάρει σοκολατένιο αυγό γιατί είμαι καλό κορίτσι όχι μόνο δεν πήρα άλλα έχασα κι όλας. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδόσκονη σε όλες!!!! Φου, φου , φου 💨🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβοοοο χαίρομαι πολυυυ❤️ περιμενουμε τα νεότερα🙏

να παρεις πάλι κορίτσι μου τα ίδια τεστακια σκέφτομαι και εγώ μήπως στον καινούργιο κύκλο τα παρω και εγώ να τα δοκιμάσω! Σε λίγες μέρες μπαίνεις πάλι στο love zone💕 και θα γίνει χαμουλης 😻

Ευχαριστώ 😘 ναι ναι να τα πάρεις και εσύ.. Είναι πολύ καλά τελικά... Έπεσαν μέσα.. Εγώ με τις γραμμούλες πάντως την είχα χάσει την ωορρηξία.. Οπότε δεν ξαναπήρα απλά... Γιατί ποτέ δεν ήταν το ίδιο εντονη η μία με την άλλη... Και δεν είχα βγάλει άκρη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια δεν προ/λαβαίνω να σας διαβάσω,προσπαθώ να συμμετέχω αλλά με ταλαιπωρούν τα συμπτώματα ακόμη. Τα νέα μας πολύ καλά! Πήγα στις 20/3 που ακούσαμε και καρδούλα και ξανά πήγα χτες γιατί δεν άντεχα μέχρι  19/4 που έχω την αυχενική. όλα καλά το φασολάκι μας μεγάλωσε και είναι 3,5 εκατοστά κουνούσε χεράκια ποδαράκια σαν να κολυμπάει και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά.!

Κορόιδευε τον άντρα μου ο γιατρός χτες (γιατί στο πρώτο ραντεβού λόγω φουλ κατακράτησης με έδειχνε 68 κιλά και μου έδωσε διατροφή. χτες με έδειξε 65) και του είπε να μου πάρει σοκολατένιο αυγό γιατί είμαι καλό κορίτσι όχι μόνο δεν πήρα άλλα έχασα κι όλας. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδόσκονη σε όλες!!!! Φου, φου , φου 💨🤰

Μπραβο κορίτσι μου❤️ να έχεις μια τελεια εγκυμοσυνηηηη με το καλό το μπεμπινι σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ 😘 ναι ναι να τα πάρεις και εσύ.. Είναι πολύ καλά τελικά... Έπεσαν μέσα.. Εγώ με τις γραμμούλες πάντως την είχα χάσει την ωορρηξία.. Οπότε δεν ξαναπήρα απλά... Γιατί ποτέ δεν ήταν το ίδιο εντονη η μία με την άλλη... Και δεν είχα βγάλει άκρη!!! 

Όντως τα αξίζουν τα λεφτα τους τα ψηφιακά ! Δηλαδή αν δεν εισαι και πολυ σίγουρη το ποτε ακριβως εχεις ωορηξια λες χαλαλι’! Εγω τα έπαιρνα online Οποτε έβγαιναν κάπως πιο φθηνά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια δεν προ/λαβαίνω να σας διαβάσω,προσπαθώ να συμμετέχω αλλά με ταλαιπωρούν τα συμπτώματα ακόμη. Τα νέα μας πολύ καλά! Πήγα στις 20/3 που ακούσαμε και καρδούλα και ξανά πήγα χτες γιατί δεν άντεχα μέχρι  19/4 που έχω την αυχενική. όλα καλά το φασολάκι μας μεγάλωσε και είναι 3,5 εκατοστά κουνούσε χεράκια ποδαράκια σαν να κολυμπάει και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά.!

Κορόιδευε τον άντρα μου ο γιατρός χτες (γιατί στο πρώτο ραντεβού λόγω φουλ κατακράτησης με έδειχνε 68 κιλά και μου έδωσε διατροφή. χτες με έδειξε 65) και του είπε να μου πάρει σοκολατένιο αυγό γιατί είμαι καλό κορίτσι όχι μόνο δεν πήρα άλλα έχασα κι όλας. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδόσκονη σε όλες!!!! Φου, φου , φου 💨🤰

Με το καλο με το καλο!!!! Να πάνε όλα κατευχην !!! Απο συμπτώματα μπόλικα εχεις κοριτσι μου;; 
ευχαριστούμε  πολυ για την μπόλικη μπεμπεδοσκονη που μας στέλνεις !!!

καλα εεε δν το συζητώ … Οχι ενα ,αλλα 2 σοκολατένια αξίζεις εσυ με μείον 3 κιλά ! Ταλαιπωρεισαι με εμετούς;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 @marinaP @Girly@efakii ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Πήγε καλά η συνέντευξη... Άμεσα θα έχω απάντηση μου είπαν!!! ☺️ Μακάρι να με πάρουν.. Μου άρεσε η εταιρεία... Και τα γραφεία πολύ ωραία!!! @Girly πολύ ωραία τα είπες.. Με άγγιξαν τα λόγια σου... Και εγώ αυτό πιστεύω τίποτα δεν γίνεται τυχαία...

Καλή επιτυχιααα σε όλες σας κορίτσια!! Περιμένω με ανυπομονησία τα θετικά δικά σας νέα... Εγώ σε 2 εβδομάδες πάλι στον αγώνα για σποράκι.. Θα ξαναπάρω το clear blue τεστ ωορρηξίας γιατί πραγματικά έπεσε 100% μέσα στην ωορρηξία... Και μάλιστα έγινε την πρώτη ημέρα που είδα την φατσουλα... Αυτό τώρα το βλέπω από το ημερολόγιο περιόδου με βάση την ημέρα που μου ήρθε... Άρα οι επαφές μας ήταν μέσα... Αλλά για κάποιο άλλο λόγο δεν έγινε... Θα συνεχίσουμε δυναμικά 😉 δεν τα παρατάμε!!!! 

 

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι και μην τα παρατάς, προφανώς ανοίγει μια νέα καριέρα μπροστά σου, το μωράκι σου μάλλον έβαλε το καλό της μαμάς του πάνω από εκείνο, θα πάρουν όλα τον δρόμο τους θα το δεις! Ελπίζω να έχεις σύντομα καλά νέα από την συνέντευξη να πάρεις τα πάνω σου γιατί έρχεται ένα νέο Love zone  που σε περιμένει ❤️

Έχε εμπιστοσύνη στα σημάδια της ζωής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια δεν προ/λαβαίνω να σας διαβάσω,προσπαθώ να συμμετέχω αλλά με ταλαιπωρούν τα συμπτώματα ακόμη. Τα νέα μας πολύ καλά! Πήγα στις 20/3 που ακούσαμε και καρδούλα και ξανά πήγα χτες γιατί δεν άντεχα μέχρι  19/4 που έχω την αυχενική. όλα καλά το φασολάκι μας μεγάλωσε και είναι 3,5 εκατοστά κουνούσε χεράκια ποδαράκια σαν να κολυμπάει και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά.!

Κορόιδευε τον άντρα μου ο γιατρός χτες (γιατί στο πρώτο ραντεβού λόγω φουλ κατακράτησης με έδειχνε 68 κιλά και μου έδωσε διατροφή. χτες με έδειξε 65) και του είπε να μου πάρει σοκολατένιο αυγό γιατί είμαι καλό κορίτσι όχι μόνο δεν πήρα άλλα έχασα κι όλας. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδόσκονη σε όλες!!!! Φου, φου , φου 💨🤰

Κορίτσι μου καλό τι ωραία νέα ❤️ με το καλό σου εύχομαι ❤️ και δεν αξίζεις μόνο ένα αυγό αλλά πολλά και όχι επειδή είσαι 3 κιλά κάτω επειδή έχεις ένα μωράκι στην κοιλία σου και ποιος χέστηκε για τα κιλά ❤️

 Να σε ήρεμη και χαρούμενη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια δεν προ/λαβαίνω να σας διαβάσω,προσπαθώ να συμμετέχω αλλά με ταλαιπωρούν τα συμπτώματα ακόμη. Τα νέα μας πολύ καλά! Πήγα στις 20/3 που ακούσαμε και καρδούλα και ξανά πήγα χτες γιατί δεν άντεχα μέχρι  19/4 που έχω την αυχενική. όλα καλά το φασολάκι μας μεγάλωσε και είναι 3,5 εκατοστά κουνούσε χεράκια ποδαράκια σαν να κολυμπάει και η καρδούλα του χτυπούσε δυνατά.!

Κορόιδευε τον άντρα μου ο γιατρός χτες (γιατί στο πρώτο ραντεβού λόγω φουλ κατακράτησης με έδειχνε 68 κιλά και μου έδωσε διατροφή. χτες με έδειξε 65) και του είπε να μου πάρει σοκολατένιο αυγό γιατί είμαι καλό κορίτσι όχι μόνο δεν πήρα άλλα έχασα κι όλας. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδόσκονη σε όλες!!!! Φου, φου , φου 💨🤰

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου, εύχομαι να υποχωρήσουν τα συμπτώματα γιατί και εγώ ταλαιπωρούμαι ακόμα πάρα πολύ!! Από κιλά εγώ δεν κάνω κάποια ιδιαίτερη διατροφή αλλά με τις αναγούλες και τις ναυτίες δεν έχω πάρει γραμμάριο. Συνολικά μου είπε ο γιατρός έχω περιθώριο για 10-12 κιλά. Εσύ που έχασες κιόλας, σου αξίζουν συγχαρητήρια!!!

Εγώ κορίτσια μου έκλεισα αυχενική για Μ.Τρίτη και το άγχος μου δεν περιγράφεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες και ανταποδίδω τις ευχές γρήγορα να έχετε όλες ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας!!! Την πέρασα και εγώ αυτή την περίοδο των προσπαθειών και των αρνητικών αποτελεσμάτων και μπορώ να σας καταλάβω..

@efakiiεμ΄έτους δεν έχω, έχω όμως απίστευτη ανακατωσούρα πόνο και φούσκωμα, οπότε αποφεύγω να τρώω βαριά και γενικά αποφεύγω να τρώω γιατί με αναγουλιάζουν όλα 😹

@Cat96 προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά με ταλαιπωρούν οι λάθος επιλογές του παρελθόντος. (πρώην σύζυγος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου, εύχομαι να υποχωρήσουν τα συμπτώματα γιατί και εγώ ταλαιπωρούμαι ακόμα πάρα πολύ!! Από κιλά εγώ δεν κάνω κάποια ιδιαίτερη διατροφή αλλά με τις αναγούλες και τις ναυτίες δεν έχω πάρει γραμμάριο. Συνολικά μου είπε ο γιατρός έχω περιθώριο για 10-12 κιλά. Εσύ που έχασες κιόλας, σου αξίζουν συγχαρητήρια!!!

Εγώ κορίτσια μου έκλεισα αυχενική για Μ.Τρίτη και το άγχος μου δεν περιγράφεται!!!

Με ρο καλό και σε εσένα, κοντά είμαστε εμείς 🥰

Καλέ δεν την κάνω την διατροφή όπως μου την έδωσε την έχω στον φάκελο χαχχαχαχαχα η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να πάρω πολλά κιλά γιατί έχω 3-4 παραπανίσια που πάσχιζα να τα χάσω πριν μείνω έγκυος. Οπότε τώρα προσέχω και από μόνη μου.  Θέλω να βάλω μαξ 10 κιλά, μακάρι να τα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες και ανταποδίδω τις ευχές γρήγορα να έχετε όλες ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας!!! Την πέρασα και εγώ αυτή την περίοδο των προσπαθειών και των αρνητικών αποτελεσμάτων και μπορώ να σας καταλάβω..

@efakiiεμ΄έτους δεν έχω, έχω όμως απίστευτη ανακατωσούρα πόνο και φούσκωμα, οπότε αποφεύγω να τρώω βαριά και γενικά αποφεύγω να τρώω γιατί με αναγουλιάζουν όλα 😹

@Cat96 προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά με ταλαιπωρούν οι λάθος επιλογές του παρελθόντος. (πρώην σύζυγος)

Όλα τα χε η Μαριωρή ο φερετζές της έλειπε! Μα τι θέλει και αυτός ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα καλησπέρα ….. πολυ ησυχία εχει πέσει στην ομαδάρα …. Δεν θελω να πέφτουμε !!!!! 
ακουω ποιες ειναι σε φαση ωορηξιας ,ποιες περιμένουν ,ποιες δεν περιμένουν ;;;;!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Έλα καλησπέρα ….. πολυ ησυχία εχει πέσει στην ομαδάρα …. Δεν θελω να πέφτουμε !!!!! 
ακουω ποιες ειναι σε φαση ωορηξιας ,ποιες περιμένουν ,ποιες δεν περιμένουν ;;;;!!!!!! 

Όντως πολύ ησυχία 🤔

εγω περιμενω να βγει θετικο τεστ ωορρηξιας 🤞 μπαίνω στις γόνιμες από αύριο 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όντως πολύ ησυχία 🤔

εγω περιμενω να βγει θετικο τεστ ωορρηξιας 🤞 μπαίνω στις γόνιμες από αύριο 😛

Εγω αυριο θα ειμαι 12η ημέρα κύκλου και να δηλωσω πως επαφές είχα μονο τη κυριακη που μας περασε … σκέφτομαι αυτη τη φορά ετσι για την αλλαγή να εστιάσω στη μια μερα πριν την ωορηξια και μετα στις επόμενες 2 μετά την ωορηξια ομως … που δεν το εχω ξαναπροσπαθήσει ετσι… 

περιπου σε ποια μερούλα περιμενεις να βγει το θετικό σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Έλα καλησπέρα ….. πολυ ησυχία εχει πέσει στην ομαδάρα …. Δεν θελω να πέφτουμε !!!!! 
ακουω ποιες ειναι σε φαση ωορηξιας ,ποιες περιμένουν ,ποιες δεν περιμένουν ;;;;!!!!!! 

Εγώ λογικά είμαι μετά απ την ωορρηξια αλλά κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο από πριν την ωορρηξια μέχρι κ αυτή τη στιγμή π μιλάμε θέλω ν τρωω σαν το βόδι!!! Με πιάνει ν τρωω αλμυρό και γλυκό μαζί , με πιάνει ν τρωω ναι μεν το υγιεινό αλλά μετά θ λυσσάξω γ σοκολάτα η για πατατάκι! Τρωω συνέχεια και ποσότητες!!! 
τι φάση;;;; 😮😮😮 τα έχει καμία σας αυτά τ συμπτώματα πριν την ωορρηξια και μετά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω αυριο θα ειμαι 12η ημέρα κύκλου και να δηλωσω πως επαφές είχα μονο τη κυριακη που μας περασε … σκέφτομαι αυτη τη φορά ετσι για την αλλαγή να εστιάσω στη μια μερα πριν την ωορηξια και μετα στις επόμενες 2 μετά την ωορηξια ομως … που δεν το εχω ξαναπροσπαθήσει ετσι… 

περιπου σε ποια μερούλα περιμενεις να βγει το θετικό σου;;; 

Γνώμη μου είναι αν γνωρίζεις περίπου ποτέ θα έχεις ωορρηξια και έχεις σταθερό κύκλο να έρθεις σε επαφουλες μια μέρα πριν, την ημέρα του θετικού και τις επόμενες δυο ημέρες ❤️ ο γιατρός μου είπε 17η-19η θα κάνω ωορρηξια! Του τελευταίους μήνες βγαίνει θετικο την 18η ημέρα . Όποτε ξεκινάω από αύριο 16η μέρα μέχρι 20η ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ λογικά είμαι μετά απ την ωορρηξια αλλά κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο από πριν την ωορρηξια μέχρι κ αυτή τη στιγμή π μιλάμε θέλω ν τρωω σαν το βόδι!!! Με πιάνει ν τρωω αλμυρό και γλυκό μαζί , με πιάνει ν τρωω ναι μεν το υγιεινό αλλά μετά θ λυσσάξω γ σοκολάτα η για πατατάκι! Τρωω συνέχεια και ποσότητες!!! 
τι φάση;;;; 😮😮😮 τα έχει καμία σας αυτά τ συμπτώματα πριν την ωορρηξια και μετά ; 

Στις ποσές μέρες μετα το θετικό τεστακι ωορηξιας εισαι ;;;;; Χμμμμμ εγω ειναι ο δεύτερος μήνας που παρατηρώ σπυριά λιγο  πριν την ωορηξια …. Όσο για την όρεξη δυστυχώς την εχω μόνιμα όλες τις μέρες του κύκλου 😖😖😖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...