Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


dido

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΓΙΑΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΑΤΙΣΤΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΠΗΡΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ!ΤΟΛΜΗΣΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΕ ΦΟΒΙΣΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ!ΑΚΟΥΣΤΑ ΘΡΑΣΣΟΣ!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΠΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΑΣ ΜΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες στην παρεα μας.ειμαι θεσσαλονικια κι εγω,ειχα γεννησει στον Αγιο Λουκα αλλα η ξαδερφη μου γεννησε στο ιπποκρατειο την μπουμπου της και θα σου πω οτι θελεις,Θα σου στειλω προσ μηνυμα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κουκλα μου και καλως μας ηρθες,το καλυτερο που εχεις να κανεις εινα να ριξεις ακυρο στην γυναικολογο σου και να βρεις αλλον γιατρο,λοιπον εγω ετυχε να παω στο ιπποκρατειο για να με δει ενας ειδικος γιατρος λογω μιας αποβολης που ειχα και με εστειλε η ιδια η γυναικολογος μου λεγωντας μου οτι ειναι απο τους καλυτερους και νομιζω οτι ειναι κιολας,δεν ξερω βεβαια τι περιπτωσεις αναλαμβανει αλλα εσυ αν θελεις κανε μια ερωτηση το ονομα του ειναι καλλογιαννης η καλλογιαννιδης αυτη τη στιγμη δε θυμαμαι ακριβως και ειναι ογκολογος γυναικολογος,ευχομαι συντομα να βρεις ενα καλο γιατρο να σε αναλαβει και να πανε ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΔΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΟΨΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΨΑΧΝΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου δεν ξερω αν εχει γραφειο μονο το τηλ του ισως μπορεσω να σου δωσω γιατι απλα χρειαστηκε να με εξετασει 3-4 φορες στο νοσοκομειο δεν ειναι ο γιατρος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • μια χαρά είναι μην αγχώνεσαι, είναι μακρυς και λογικά κλειστός!! κ να σου πω καλύτερα κ΄άπου στο 30 τώρα θα γεννήσεις ευκολότερα, φαντάσου να έχεις τόσο όσο κοντεύεις στην ΠΗΤ σου θα σου λεει ο γιατρ΄ός είναι μακρύς έχουμε ακόμη... 
    • Θα το αποθηκεύσω αυτό το μνμ γιατί μου δίνει αισιοδοξία ☺️ σε ευχαριστώ για τα στατιστικά αν και τα ξέρω, αν δεν μου τα λέει κάποιος δεν δίνω σημασία, λόγω του άγχους μου. Νιώθω ότι δεν θα το αντέξω. Αλλά…το ήξερα πριν το πάρω απόφαση. Όποτε πρέπει να είμαι οκ. Με το καλό κορίτσι μου γλυκό!! Όντως μαζί θα πηγαίνουμε!! Σε ευχαριστώ καο πάλι για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Με το καλό να τελειώσουμε με αυτό το 3μηνο!
    • Καλε το τεστ έβγαζε μάτι!! Τι μάλλον βρήκα το θετικό;;🤣🤣🤣 Λοιπόν οι επαφές είναι σούπερ!! Αν κάνετε κ σήμερα έχει καλώς αλλιώς αύριο μια. Εμείς σε όσους ουρολόγους έχουμε πάει συμφωνούνε σ ένα πράγμα. Πως το σπερμα για να είναι δυνατό θέλει κάθε 2-3 μέρες εκσπερμάτωση. Οι 2πλες κ 3πλες επαφές τη μέρα δεν ωφελούν σε κάτι. Κ λένε πως στην ωορρηξία οκ κάνε κ κάθε μέρα, αλλά εάν έχεις μέρα παρα μετά κατά τη διάρκεια του κύκλου είσαι καλυμμένη. Εμένα πάλι καλά δεν είναι θετικό το τεστ ωορρηξίας, σήμερα κατάφερα κ έκανα το πρώτο μου. Ακόμα να συνέλθω από την γαστρεντερίτιδα.. Δεν τον βλέπω αυτό τον μήνα λόγω υγείας..
    • Στο νοσοκομειο με είχαν μέτρηση 3/6 κ ήταν 35. 7/6 πηγα κ στον ιδιώτη γιατρό να με δει κ αυτος για ν μ φυγει το άγχος κ με μέτρησε κ αυτος 35.  Εχθες στην β επιπέδου μια με έβγαλε 31,8 κ την αλλη 30.1  αφου με ειχε ξεκοιλιάσει πριν για αν αλλάξει θέση της μπέμπας
    • κ εμενα ο πρωτος γιατρος μου είπε αναλογα τον κύκλο μου να ξεκινώ πχ 11η μερα μέχρι 16η ημερα επαφες  η αλλη μου το είπε για πιο στοχευμενες επαφες! γιατι κ με υπερηχο να δεις ωορρηξία θα σου πει παλι ποτε να εχεις επαφή ή αν βάλεις κ την ένεση για πιο σιγουριά παλι θα σου πει για στοχευμενη επαφη!  αλλα εγω την πρώτη φορά είχα μια επαφη την 6η ημερα, την 11η κ την 13η (όπου εγινε πρωι) δεν είχα κανει τεστ αλλά πιστευω ωορρηξία θα είχα την 12η η 13η ημερα.  τωρα την δευτερη φορά είχαμε επαφες 7η, 10η, 14η, 16η πιστευω είχα ωορρηξία 15η ημερα την 14η ημερα π ειχα κανει τεστ ηταν αρνητικο το ίδιο κ την 15η και την 16η π είχα παει γγιατρό για τεστ παπ μου είχε πει ότι ήδη έγινε η ωορρηξια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...