Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Νταξει τότε μια χαρά εγώ είχα μόνο 10! Οπότε έκανα καθε δυο μέρες,από τη μερα π τη βρήκα εκανα κάθε μέρα μέχρι να πέσει 

Αχ αλλά 29 τα μέτρησα μόλις όποτε με φτάνουν 😂

μνα το και το τεστακι! Είναι αχνό αλλά για 8η μέρα νομίζω είναι πολύ καλό 🤪

924F3994-8781-4972-B2C3-17FE509464E4.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκια μου εσείς που είστε στην αναμονή σας ευχομαιιι να δείτε το θετικο τεστακι σας αυτές τις μέρες αλλά αν δεν … ειπαμεεεεεεεε πάμε δυναμικα στον επόμενο κύκλο !❤️ και το κορίτσι μας που θα πάει για εξωσωματικη (αν πάει… εύχομαι να την προλάβει το σπορακι! Όμως και πάλι αν δεν.. είναι βήματα κοντά στο σπορακι❤️) το άλλο το κορίτσι που είχε φουλ σκουρο τεστακι ωορρηξιας πρέπει να βγάλει τα ματάκια της αυτές τις μέρες και εύχομαι καλή επιτυχια🫶🤞

 

Εγω σήμερα έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι θα μου πει και τι θέλει να δει  τελος πάντων😂!  Σήμερα είμαι στην 8η μέρα του κύκλου και σκέφτηκα μα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας αν και για εμένα είναι νωρίς γτ κάνω ωορρηξια 18η-20η μέρα του κύκλου μου αλλά επειδη είχα πάρει τα χάπια μήπως βοήθησαν στο να έχω αυτή τη φορά μικρό κύκλο! Λέω λοιπόν να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας σε λίγο δλδ να ξεκινήσω από σήμερα ! Αυτααααα τα ολιγά από εμένα❤️

Και εγω έτσι αργά κάνω ωορρηξία τα τεστ τα ξεκινούσα 10 η μερα του κύκλου τον επόμενο μηνα θα τα αρχίσω λίγο νωρίτερα αν έχεις πολλά ξεκινά από τωρα 😊

Να μας στείλεις τα νέα σου από τον γιατρό 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ αλλά 29 τα μέτρησα μόλις όποτε με φτάνουν 😂

μνα το και το τεστακι! Είναι αχνό αλλά για 8η μέρα νομίζω είναι πολύ καλό 🤪

924F3994-8781-4972-B2C3-17FE509464E4.jpeg

Παρα πολύ καλό κορίτσι μου κανε κάθε μέρα! Θυμάμαι εμένα στις αρχές ήταν πολύ πολύ αχνό

να δες τα δικά μου στις πρώτες μέρες 

Screenshot_2023-03-16-21-26-18-280_premom_eh.com_ehpremomapp.thumb.jpg.28af0506f7823b4a25331cf84cebbe6d.jpg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

 

@Bernett τι τεστ είχες κάνει? Ταινίες?και αν ναι ποιες και δεν έδειξαν? Να ξέρουμε οπωσδηποτεεεε!!!

 

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Όσον αφορά το αρνητικό τεστ πιο πάνω, αν δεν έρθει η περίοδος τότε υπάρχουν ελπίδες. 
Δεν ξέρεις πότε ακριβώς έγινε η σύλληψη όποτε αν είναι καθυστερημένη δεν θα φανεί από τώρα στο τεστ. 
 

Εγώ είχα πάρει ένα τεστακι από το φαρμακείο που είχε δυο μέσα (δεν θυμάμαι μάρκα μετά από τόσα χρόνια).

Είχε δείξει θετικό αλλά ήταν πααααρα πολύ άχνη η γραμμή όποτε επειδή δεν είχα εμπειρία το είχα περάσει για αρνητικό.

Το επόμενο πρωί (που είχα μια μέρα καθυστέρηση), θυμάμαι είχα κάνει το δεύτερο τεστ και είχα φύγει για δουλειά και με είχε πάρει τηλ ο πρώην μου να μου πει ότι ήταν φουλ θετικό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και εγω έτσι αργά κάνω ωορρηξία τα τεστ τα ξεκινούσα 10 η μερα του κύκλου τον επόμενο μηνα θα τα αρχίσω λίγο νωρίτερα αν έχεις πολλά ξεκινά από τωρα 😊

Να μας στείλεις τα νέα σου από τον γιατρό 💕

Τα ξεκινησαααα❤️ με έβαλε πιο νωρίς να πάω γτ είχαν μια ακύρωση όποτε 5:30 θα πάω και θα σας στείλω να σας πω❤️ αντε κοριτσάκι μου έλα μαζί μας και πάλι στο κλαμπ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Παρα πολύ καλό κορίτσι μου κανε κάθε μέρα! Θυμάμαι εμένα στις αρχές ήταν πολύ πολύ αχνό

να δες τα δικά μου στις πρώτες μέρες 

Screenshot_2023-03-16-21-26-18-280_premom_eh.com_ehpremomapp.thumb.jpg.28af0506f7823b4a25331cf84cebbe6d.jpg

 

Ααα εσυ είχε πολύ έντονο θετικο ❤️ εγώ πότε δεν είχα τόσο έντονο θετικοοο😂 

ναι η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ήταν τόσο σκουρο τόσο νωρίς στον κύκλο μου όποτε εικάζω μήπως γίνει πιο νωρίς η ωορρηξια ❤️ αχ μακαριιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ αλλά 29 τα μέτρησα μόλις όποτε με φτάνουν 😂

μνα το και το τεστακι! Είναι αχνό αλλά για 8η μέρα νομίζω είναι πολύ καλό 🤪

924F3994-8781-4972-B2C3-17FE509464E4.jpeg

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τα ξεκινησαααα❤️ με έβαλε πιο νωρίς να πάω γτ είχαν μια ακύρωση όποτε 5:30 θα πάω και θα σας στείλω να σας πω❤️ αντε κοριτσάκι μου έλα μαζί μας και πάλι στο κλαμπ❤️❤️❤️❤️

Καλό είναι για 8 η μέρα το τεστ σου αντε μήπως κάνεις νωρίτερα ωορρηξία.. 

αν και ο γιατρός μου είπε το ιδανικό είναι να ξεκινήσω το καλοκαίρι τις προσπάθειες αλλα εμεις λέμε να αρχίσουμε από τωρα 

οποτε έρχομαι και εγω σιγα σιγα στο κλαμπ 💕
 

Περιμένουμε τα νέα σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

 

Καλό είναι για 8 η μέρα το τεστ σου αντε μήπως κάνεις νωρίτερα ωορρηξία.. 

αν και ο γιατρός μου είπε το ιδανικό είναι να ξεκινήσω το καλοκαίρι τις προσπάθειες αλλα εμεις λέμε να αρχίσουμε από τωρα 

οποτε έρχομαι και εγω σιγα σιγα στο κλαμπ 💕
 

Περιμένουμε τα νέα σου ! 

Αντε να δούμε μακάρι🙏 ξεκινά από τώρα εσυ να εκμεταλλευτείς τον χρόνο ❤️ σου εύχομαι κοριτσάκι μου και εσενα το καλοκαίρι να έχεις φουσκωμένη κοιλιτσα 🙏 εγώ χθες επισκέφτηκα μια φίλη μου η οποία προσπαθούσε με τον άντρα της 3 χρόνια και έπειτα έκανε εξωσωματικη και τώρα είναι εγκυουλα με φουσκωμένη κοιλιτσα ❤️ και την χάρηκα παρά πολυυυυυυ❤️❤️❤️ εκτός ότι ήταν και κούκλα με την κοιλιτσα 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo να μας πεις νέα!! Εγώ 5.30 θα τα πάω παιδίατρο τα μικρά γιατί έβγαλε παντού κοκκινίλες ο μικρός μου😒 ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. Και ο μεγάλος να κάνει επαναληπτικο εμβόλιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo να μας πεις νέα!! Εγώ 5.30 θα τα πάω παιδίατρο τα μικρά γιατί έβγαλε παντού κοκκινίλες ο μικρός μου😒 ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. Και ο μεγάλος να κάνει επαναληπτικο εμβόλιο! 

Α μωρέ το μικρούλι😞 μην φοβάσαι ίσως να είναι κανένα αλλεργικό λόγω γύρης γινετε χαμός από τα δέντρα και τα άνθη έξω! Βγήκα πριν λίγο και καθάριζα τα μπαλκόνια και ήταν τραπέζια καρέκλες κάγκελα κίτρινα από την γύρη ! Στείλε μας να μας πεις τι είπε ο γιατρός !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια τι περνάμε κάθε μήνα. Εγώ έκανα τη δεύτερη κ τελευταία σπερματέγχυση στην τελευταία ωορρηξία κ από χθες περιμένω περίοδο.. είχα κάτι πόνους τις προηγούμενες ημέρες από χθες όμως τπτ. Και σήμερα έχω καφέ και επειδή είχα παρει τεστ λέω ας το κάνω! Κι ενώ έχω κάνει άπειρα.. μάλιστα το έβαλα σε ουροσυλλέκτη μην γίνει κτ λάθος, το τεστ δεν έβγαλε ποτε κμα γραμμή ούτε ότι ήταν έγκυρο!! Πως γίνεται αυτό; 
Θα μου έρθει λογικά όπως κ την προηγούμενη φορά… απλώς είπα να έτσι για να μην πηγαίνω κάθε λεπτό τουαλέτα 😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

@Mpourmpoulo τι γλυκό κορίτσι είσαι. Πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου και τι θα πει ο γιατρός! 

@cat12 εγώ θα είμαι δουλειά αλλά θα δω στο διάλειμμα το αποτέλεσμα σου και ευχομαι να μην έχεις αλλά χρωματιστά υγρά αλλά χρωματιστή γραμμή!!

Εγώ κορίτσια δε κρατηθηκα 😅🤣🤣 έκανα ένα τεστ πριν λίγο. Βέβαια δε περίμενα ώρες, είχα μία ώρα και κάτι που ήπια τον καφέ και πήγα και τουαλέτα αλλά ήταν ξεκάθαρα ολόλευκο!! Οπότε πιστέψτε με δε χωράει αμφιβολία! Απλα εύχομαι να μην αργήσει και να έρθει just στις 14 μέρες μετά το τεστ δλδ αύριο! Να μη με ταλαιπωρήσει και χάνουμε χρόνο! Είμαι έτοιμη για νέα προσπάθεια!!! Ορίστε και οι αποδείξεις μου παρακάτω!! 

IMG_20230330_143601.jpg

Τώρα σχολασα σε καμιά ώρα το πολύ θα είμαι σπίτι... Για να δούμε 🙏θα ξεκινήσεις νέο κύκλο νέο love zone κ φουλ κρασάκι με τον σύζυγο!!! Κ εύχομαι ο επόμενος να είναι ο τυχερός κορίτσι μου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ αγχώνομαι πολύ γτ πιστεύω ότι κάτι φταίει και με τρώει που δεν έχω κάνει ακόμη σαλπιγγογραφια γτ μου έχει κάτσει στο μυαλό μήπως έχω φραγμένες σάλπιγγες και γ αυτό δεν γινετε 😞

Ναι κ γώ έτσι νόμιζα!!! Είχα φάει το σύζυγο ν κάνω σαλπιγγογραφια !! Εκανα και το υγρό πέρασε αστραπή!!!! Διαβατοτατεα οι σάλπιγγες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ναι κ γώ έτσι νόμιζα!!! Είχα φάει το σύζυγο ν κάνω σαλπιγγογραφια !! Εκανα και το υγρό πέρασε αστραπή!!!! Διαβατοτατεα οι σάλπιγγες 

Μακάρι και εμένα να είναι διαβάτες 🙏 και να με προλάβει το σπορακι και να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκυρο για τον γιατρό 🙁 έφυγε έκτακτως για το μαιευτήριο όποτε δεν θα πάω ! Θα με πάρει η γραμματέας το βράδυ ή αυριο γιατί μπορεί να κάνει και αυριο ιατρείο λόγω των ακυρώσεων και να με βαλει για αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε να δούμε μακάρι🙏 ξεκινά από τώρα εσυ να εκμεταλλευτείς τον χρόνο ❤️ σου εύχομαι κοριτσάκι μου και εσενα το καλοκαίρι να έχεις φουσκωμένη κοιλιτσα 🙏 εγώ χθες επισκέφτηκα μια φίλη μου η οποία προσπαθούσε με τον άντρα της 3 χρόνια και έπειτα έκανε εξωσωματικη και τώρα είναι εγκυουλα με φουσκωμένη κοιλιτσα ❤️ και την χάρηκα παρά πολυυυυυυ❤️❤️❤️ εκτός ότι ήταν και κούκλα με την κοιλιτσα 💕💕💕

Και εσυ με την κοιλιτσα φουσκωμένη θα είσαι υπέροχη όλο και κοντοζυγώνει ο καιρός που θα είσαι εγκυουλα αυτό να σκέφτεσαι και σε λίγους μήνες η έννοια σου να είναι τι ρουχαλάκια θα ψωνίσεις για να χωράει η κοιλιτσα σου μέσα 😂

αυτο το εύχομαι για όλες μας κορίτσια 🙏

Με το καλο στην φίλη σου να έρθει το μωρακι της να το χαρε.. με έναν πόνο 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αρνητικοτατο το τέστ κορίτσια 😞😞😞

Κοριτσάκι μου ξεκινάει ένας καινούργιος κύκλος και σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου κύκλος! Το ξερω ότι απογοητεύτηκες 🙁 όμως πάρε βαθιά ανάσα και προχωρά! Θα έρθει το σπορακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου ξεκινάει ένας καινούργιος κύκλος και σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου κύκλος! Το ξερω ότι απογοητεύτηκες 🙁 όμως πάρε βαθιά ανάσα και προχωρά! Θα έρθει το σπορακι σου ❤️

Απογοητεύτηκα όντως.... Μόλις ξεκινήσει η περίοδος κ τελειώσει θα πάρω τα πάνω μου πάλι... Κ θα ελπίζω να μπορέσει να είναι εδώ ο άντρας μου που το βλέπω δύσκολο οπότε με βλέπω να μην μπορώ να έχω επαφές αυτόν τον μήνα... Ουφ... Θα συνέλθω με τα τεστ ωορρηξίας 😅 με το καλό όλες μας να δούμε αυτά τα πολυπόθητα θετικά τεστακια εγκυμοσύνης 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν θα πιστέψετε τι έπαθα η δόλια. Έχω στεγνώσει από υγρά κοντεύω να αφυδάτωθω απο τις 12 το πρωί. Λέω ωραία πέρασαν η ώρες πάμε για τεστ πάω βάζω το κυπελάκι στο νεροχύτη δίπλα βάζω πρώτα της  homotest που κάνει 500 ώρες να δείξει και όπως πάω να το βγάλω σπρώχνω το κυπελάκι και χύνεται όλο. Αρχίζω να βρίζω λέω δεν μπορεί δεν με ένοιαζε που έγινε χάλια όλο το μπάνιο όσο ότι έχασα το δείγμα. Κοίτα μέσα στο κυπελάκι έχει μείνει μόνο μία σταγόνα τωρα τι κάνουμε; ;;

Σκέφτομαι και αν χάσω το φατσουλακι και πόσες ώρες δεν θα πιω νερό. Λέω δεν βαριέσαι θα το βάλω και στην σταγόνα βάζω το clear blue το γυρνάω λίγο για να μπορέσει να βραχει ολόκληρο γιατί δεν είχε μείνει τίποτα....και ήταν η πιο σωστή απόφαση που έχω πάρει

20230330_180354.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου δεν θα πιστέψετε τι έπαθα η δόλια. Έχω στεγνώσει από υγρά κοντεύω να αφυδάτωθω απο τις 12 το πρωί. Λέω ωραία πέρασαν η ώρες πάμε για τεστ πάω βάζω το κυπελάκι στο νεροχύτη δίπλα βάζω πρώτα της  homotest που κάνει 500 ώρες να δείξει και όπως πάω να το βγάλω σπρώχνω το κυπελάκι και χύνεται όλο. Αρχίζω να βρίζω λέω δεν μπορεί δεν με ένοιαζε που έγινε χάλια όλο το μπάνιο όσο ότι έχασα το δείγμα. Κοίτα μέσα στο κυπελάκι έχει μείνει μόνο μία σταγόνα τωρα τι κάνουμε; ;;

Σκέφτομαι και αν χάσω το φατσουλακι και πόσες ώρες δεν θα πιω νερό. Λέω δεν βαριέσαι θα το βάλω και στην σταγόνα βάζω το clear blue το γυρνάω λίγο για να μπορέσει να βραχει ολόκληρο γιατί δεν είχε μείνει τίποτα....και ήταν η πιο σωστή απόφαση που έχω πάρει

20230330_180354.jpg

Χαχαχαχαχα σίριαλ είμαστε όλες!!! Εγώ στον προηγούμενο κύκλο από τη χαρά μ που βρήκα ένα τεστ εγκυμοσύνης σπίτι τ κατούρησα ανάποδα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχαχα σίριαλ είμαστε όλες!!! Εγώ στον προηγούμενο κύκλο από τη χαρά μ που βρήκα ένα τεστ εγκυμοσύνης σπίτι τ κατούρησα ανάποδα 😂😂😂

αχαχαχαχα πιο καλό το δικό σου, είμαστε τουλάχιστον για τα πανηγύρια 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Απογοητεύτηκα όντως.... Μόλις ξεκινήσει η περίοδος κ τελειώσει θα πάρω τα πάνω μου πάλι... Κ θα ελπίζω να μπορέσει να είναι εδώ ο άντρας μου που το βλέπω δύσκολο οπότε με βλέπω να μην μπορώ να έχω επαφές αυτόν τον μήνα... Ουφ... Θα συνέλθω με τα τεστ ωορρηξίας 😅 με το καλό όλες μας να δούμε αυτά τα πολυπόθητα θετικά τεστακια εγκυμοσύνης 🥰🥰🥰

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ και εμένα φεύγει όπως σου έχω πει ❤️ όμως θα δεις ποτέ θα κανεις ωορρηξια και αν μπορέσεις να παρεις άδειουλα και να πας εκεί που είναι 🙏 εύχομαι στην ωορρηξια σου να είναι εδώ ή να μπορέσεις να πας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου δεν θα πιστέψετε τι έπαθα η δόλια. Έχω στεγνώσει από υγρά κοντεύω να αφυδάτωθω απο τις 12 το πρωί. Λέω ωραία πέρασαν η ώρες πάμε για τεστ πάω βάζω το κυπελάκι στο νεροχύτη δίπλα βάζω πρώτα της  homotest που κάνει 500 ώρες να δείξει και όπως πάω να το βγάλω σπρώχνω το κυπελάκι και χύνεται όλο. Αρχίζω να βρίζω λέω δεν μπορεί δεν με ένοιαζε που έγινε χάλια όλο το μπάνιο όσο ότι έχασα το δείγμα. Κοίτα μέσα στο κυπελάκι έχει μείνει μόνο μία σταγόνα τωρα τι κάνουμε; ;;

Σκέφτομαι και αν χάσω το φατσουλακι και πόσες ώρες δεν θα πιω νερό. Λέω δεν βαριέσαι θα το βάλω και στην σταγόνα βάζω το clear blue το γυρνάω λίγο για να μπορέσει να βραχει ολόκληρο γιατί δεν είχε μείνει τίποτα....και ήταν η πιο σωστή απόφαση που έχω πάρει

20230330_180354.jpg

Χαχαχχαχα τι τραβαμεεε και δεν το μαρτυράνε 😂 όπως λέει και η παροιμία😂 βουρ στο ψητοοοοοοο το τεστακι χαμογέλασε❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι και εμένα να είναι διαβάτες 🙏 και να με προλάβει το σπορακι και να μη χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια 🙏

Μια χαρά θ είναι!!! Ποσό χρόνων είσαι; Έχεις κάνει κάποιο χειρουργείο στη ζωή σου;έχετε ιστορικό με φραγμένες σάλπιγγες ;  Εγώ σκέψου είχα πάει στο γιατρό και μ μίλαγε μ μίλαγε μ μίλαγε και μετά μ λέει μετά απ όλα αυτά π σ είπα θέλεις ν κανείς ακόμα τη σαλπιγγογραφια; Και τ λέω γιατρέ γ αυτό ήρθα θεσνικη άρα θ την κάνω!!! Κ μ λέει οκ πάμε ν την κάνουμε αν κ είμαι σίγουρος πως θ βγει καθαρή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...