Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτή η δουλειά είναι η ωραιότερη!!! Ειδικότερα όταν έχεις και τόσο ωραία παρέα!!!Και τέτοιο όμορφο μέρος !!!   

Εγώ κορίτσια αποφάσισα να μη κάνω αύριο τεστ και αν κάνω μεθαύριο δε ξέρω .. χθες βράδυ είχα μια "κινητικότητα" χαμηλά στη μήτρα αλλά την είχα και πριν την περίοδο τον προηγούμενο μήνα. Και αφού το τεστακι σήμερα είναι πλήρως αρνητικό δεν ελπίζω πια! Αλλά είναι οκ!! Το λέω γιατί είχα αν θυμάστε έναν στιγμιαίο πόνο 6 μέρες μετά την ωορρηξία από δεξιά που ποτέ δε πονάω δεξιά σχεδόν πάντα αριστερά και σήμερα ήταν η 6 μέρα μετά από εκείνον τον πόνο. Αν ήταν η εμφύτευση όπως ήθελα να πιστεύω σήμερα θα έδειχνε οπωσδήποτε! Οπότε τώρα που ξέρω πως πραγματικά δεν ήταν θα περιμένω δυο τρεις μέρες ακόμη να μου έρθει! Και μεταααααα βουρ και πάλι στην love zone!  

Εφακι τι έγινε σου ήρθε? 

ΜαριναΠ ,εσύ?

Cat96  ίσως το μόνο που χρειάζεται ο οργανισμός σου είναι χρόνος ώστε να επανέλθει. Πέρασε μια διαδικασία και ίσως θέλει λίγο τον χρόνο του να μπει σε ένα πρόγραμμα. Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου,δώσε του τον χρόνο και θα σε ανταμείψει,είμαι σίγουρη!

Κορίτσι μου να κάνεις όπως νιώθεις εσύ! Η κάθε μία μας ξέρει καλύτερα το σώμα της και έχει το ένστικτο της οπότε εσύ ξέρεις καλύτερα τι πρέπει να κάνεις ♥️

Και εγώ σκέφτομαι να μην κάνω το απόγευμα που θα πάω σπίτι αφού χθές ήταν αρνητικό φουλ, σήμερα ήπια 2 καφέδες και πολύ νερό,δεν αξίζει να το κάνω. Αν δεν έρθει μέχρι το βράδυ η περίοδος θα κάνω αύριο πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτή η δουλειά είναι η ωραιότερη!!! Ειδικότερα όταν έχεις και τόσο ωραία παρέα!!!Και τέτοιο όμορφο μέρος !!!   

Εγώ κορίτσια αποφάσισα να μη κάνω αύριο τεστ και αν κάνω μεθαύριο δε ξέρω .. χθες βράδυ είχα μια "κινητικότητα" χαμηλά στη μήτρα αλλά την είχα και πριν την περίοδο τον προηγούμενο μήνα. Και αφού το τεστακι σήμερα είναι πλήρως αρνητικό δεν ελπίζω πια! Αλλά είναι οκ!! Το λέω γιατί είχα αν θυμάστε έναν στιγμιαίο πόνο 6 μέρες μετά την ωορρηξία από δεξιά που ποτέ δε πονάω δεξιά σχεδόν πάντα αριστερά και σήμερα ήταν η 6 μέρα μετά από εκείνον τον πόνο. Αν ήταν η εμφύτευση όπως ήθελα να πιστεύω σήμερα θα έδειχνε οπωσδήποτε! Οπότε τώρα που ξέρω πως πραγματικά δεν ήταν θα περιμένω δυο τρεις μέρες ακόμη να μου έρθει! Και μεταααααα βουρ και πάλι στην love zone!  

Εφακι τι έγινε σου ήρθε? 

ΜαριναΠ ,εσύ?

Cat96  ίσως το μόνο που χρειάζεται ο οργανισμός σου είναι χρόνος ώστε να επανέλθει. Πέρασε μια διαδικασία και ίσως θέλει λίγο τον χρόνο του να μπει σε ένα πρόγραμμα. Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου,δώσε του τον χρόνο και θα σε ανταμείψει,είμαι σίγουρη!

Κορίτσι μου όπως νοιωθεις ☺️ αν έρθει εννοειται πως πάμε πάλι στο love zone💕 θα έρθει που θα πάει❤️ είπαμε το καλοκαίρι όλες με φουσκωμένη κοιλιτσα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ειλικρινά δεν ξέρω αν κάνω κάτι εγώ λάθος με τα τεστ. Και η εταιρεία δεν έχει δει καν το μνμ μου για να μου απαντήσει. Σήμερα μετά από κανένα τέταρτο που έβαλα το τεστ στο χαρτί βρήκα πάλι γραμμή. Ε έλεος πια. Όλα έχουν? Όλα κάνουν?? Αν κάτι μου χαλάει τη διάθεση είναι αυτό! Ελεοοοςςςς 

Υγ ναι δεν φαίνονται τόσο έντονα από το κινητό αλλά από κοντά τα βλέπω ρεεε. Άντε ρεεεε μου έχουν σπάσει τα νευρααα

 

IMG_20230329_150803.jpg

IMG_20230329_150826.jpg

IMG_20230329_150903.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πάντως ειλικρινά δεν ξέρω αν κάνω κάτι εγώ λάθος με τα τεστ. Και η εταιρεία δεν έχει δει καν το μνμ μου για να μου απαντήσει. Σήμερα μετά από κανένα τέταρτο που έβαλα το τεστ στο χαρτί βρήκα πάλι γραμμή. Ε έλεος πια. Όλα έχουν? Όλα κάνουν?? Αν κάτι μου χαλάει τη διάθεση είναι αυτό! Ελεοοοςςςς 

Υγ ναι δεν φαίνονται τόσο έντονα από το κινητό αλλά από κοντά τα βλέπω ρεεε. Άντε ρεεεε μου έχουν σπάσει τα νευρααα

 

IMG_20230329_150803.jpg

IMG_20230329_150826.jpg

IMG_20230329_150903.jpg

Καλησπέρα και μην με πείτε τρελή αλλά εγώ σήμερα με τρίτη μέρα περιόδου έκανα τεστ και ναι σας πληροφορώ έβγαλε αυτή τη γραμμή άρα είναι θέμα εταιρείας εκεί καταλήγουμε !!!!έχουνε πρόβλημα τα τεστ. Και εγώ τόσες μέρες αυτή τη γραμμή έβλεπα που να μην την χαρακτηρίσω καλύτερα 🤬🤬🤬🤬🤬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλησπέρα και μην με πείτε τρελή αλλά εγώ σήμερα με τρίτη μέρα περιόδου έκανα τεστ και ναι σας πληροφορώ έβγαλε αυτή τη γραμμή άρα είναι θέμα εταιρείας εκεί καταλήγουμε !!!!έχουνε πρόβλημα τα τεστ. Και εγώ τόσες μέρες αυτή τη γραμμή έβλεπα που να μην την χαρακτηρίσω καλύτερα 🤬🤬🤬🤬🤬

Και μένα προχθές και χθες μου εμφάνισε αυτή την γραμμή φάντασμα αλλα δεν έδωσα σημασία γιατί εμφανίστηκε πολύ πιο μετά από τα 5 λεπτά. Είπα αν δεν δω έστω ροζ γραμμουλα δεν θα δώσω σημασία. Κατάλαβα ότι μόνο άγχος μας προκαλεί αυτή η γραμμή, κάνω πως δεν την βλέπω καν πλέον κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Και μένα προχθές και χθες μου εμφάνισε αυτή την γραμμή φάντασμα αλλα δεν έδωσα σημασία γιατί εμφανίστηκε πολύ πιο μετά από τα 5 λεπτά. Είπα αν δεν δω έστω ροζ γραμμουλα δεν θα δώσω σημασία. Κατάλαβα ότι μόνο άγχος μας προκαλεί αυτή η γραμμή, κάνω πως δεν την βλέπω καν πλέον κορίτσια μου

Εμενα βγήκε στα πρώτα λεπτά ! Συνηδιτοποιησα ομως βλεπωντας το τεστ της Ρένας μας εδω πως θετικό ειναι παρα μονο όταν δεις κόκκινο-ροζ χρωματακι πανω στη παιανια!!! 
το έκανα πιο πολυ για να καταλάβω τι παίζει με αυτές τις γραμμές! Ποτέ ξανα τεστ πριν τη περίοδο 😖😖😖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ακριβώς!! Βγάζει συνεχώς αυτή τη γραμμή!!! Αν ποτέ απαντησει η εταιρεία ειλικρινά θα τους μεταφέρω τη δυσαρέσκεια μου!! Ναι πάμε και εμείς να βγάλουμε από τη μύγα ξιγκι δε λέω αλλά και αυτή η οαλιογραμμη εκειιιιι μπαστακας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Εμενα βγήκε στα πρώτα λεπτά ! Συνηδιτοποιησα ομως βλεπωντας το τεστ της Ρένας μας εδω πως θετικό ειναι παρα μονο όταν δεις κόκκινο-ροζ χρωματακι πανω στη παιανια!!! 
το έκανα πιο πολυ για να καταλάβω τι παίζει με αυτές τις γραμμές! Ποτέ ξανα τεστ πριν τη περίοδο 😖😖😖 

Πολύ σωστά!! Ούτε μπεζ ούτε γκρι ούτε πράσινες. Μόνο ροζ! Όλα τα υπόλοιπα είναι φουλ φεικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Αχχχχ Παναγιά μουυυυ ❤️ ❤️ φτου φτου σκόρδα, να μου φιλήσεις τα πατουσίνια ❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πολύ σωστά!! Ούτε μπεζ ούτε γκρι ούτε πράσινες. Μόνο ροζ! Όλα τα υπόλοιπα είναι φουλ φεικ

Κοριτσια μου το συμπέρασμα από όλο αυτό είναι μόνο ροζ γραμμή οι άλλες άκυρες και δεν θα δίνουμε σημασία και εμένα μου την είχε βγάλει αλλά πολλή ωρα μετά αν θυμάστε! Μόνο ροζ όπως της Ρένας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μέχρι να δείτε αιμα μην πτοείστε έχετε ελπίδες ακόμη🙏 όμως και να έρθει η ακατανόμαστη δεν πεφτουμεεε και συνεχίζουμε❤️ @Girly @marinaP @cat12🙏🙏🙏               
 

@cat12και εμένα θα φύγει για το Πάσχα και δεν ξερω ακριβώς ποτέ και τοτε από την Κυριακή πριν την μεγάλη εβδομάδα αλλά και την μεγάλη Δευτέρα μεγάλη Τρίτη θα είμαι στις γόνιμες με βάση τους υπολογισμούς μου και φοβάμαι ότι δεν θα προλάβω🥲

Εκτός αν παρω καμία άδεια κ τρέχω εκεί που είναι πάλι 😜.. αν κ είναι δύσκολο γιατί θα είναι 6 ώρες ταξίδι... Ναι έχω ακόμα μέχρι αύριο να περιμένω την περίοδο... Ουφ για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εκτός αν παρω καμία άδεια κ τρέχω εκεί που είναι πάλι 😜.. αν κ είναι δύσκολο γιατί θα είναι 6 ώρες ταξίδι... Ναι έχω ακόμα μέχρι αύριο να περιμένω την περίοδο... Ουφ για να δούμε...

Αφού έχεις αυτή τη δυνατότητα μια χαραααα🙏🙏🙏 εγώ και να θελα δεν γινετε 😞 ας ελπίσουμε ότι θα μπορέσουμε να εχουμε επαφουλες στις γόνιμες μέρες μας🙏 σου εύχομαι φυσικά να μην έρθει η περίοδος🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Για όσες έχουν έντονους πόνους περιόδου και νομίζουν ότι χάθηκε άλλος ένας μήνας, έχω να σας πω ότι όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου έτρεχα κάθε μισή ώρα στην τουαλέτα γιατί ήμουν σίγουρη ότι είχε έρθει περίοδος. 
Τελικά δεν ήρθε ποτέ και επίσης θυμάμαι το τεστακι που είχα κάνει το ίδιο βράδυ ήταν τοοοοσο αχνό που ορκιζομουν ότι είναι η γραμμή εξάτμισης και είχα πάει την επόμενη μέρα για χοριακη και είχα 500 κάτι!! 
Θέλω να πω ότι παρά την τόσο υψηλή χοριακη το τεστακι έβγαινε πολύ αχνό, όποτε μην χάνετε τις ελπίδες σας 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια; Δεν μου έχει έρθει περίοδος ακόμη... Απο τα περίεργα,δεν έχω ούτε ίχνος πόνου περιόδου. Και το στήθος μέχρι το πρωί ήταν οχι απλά πρησμένο...κάτι άλλο! Τώρα ξεπρηστηκε🥺 άρα να το βγάλω από το μυαλό μου λετε το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης; Μπερδεύτηκα τώρα με το στήθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια; Δεν μου έχει έρθει περίοδος ακόμη... Απο τα περίεργα,δεν έχω ούτε ίχνος πόνου περιόδου. Και το στήθος μέχρι το πρωί ήταν οχι απλά πρησμένο...κάτι άλλο! Τώρα ξεπρηστηκε🥺 άρα να το βγάλω από το μυαλό μου λετε το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης; Μπερδεύτηκα τώρα με το στήθος...

Εγω σαν σύμπτωμα το στήθος δεν το είχα 

Αύριο είναι η πρώτη μέρα  καθυστέρησης δηλαδή ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Αυτή η δουλειά είναι η ωραιότερη!!! Ειδικότερα όταν έχεις και τόσο ωραία παρέα!!!Και τέτοιο όμορφο μέρος !!!   

Εγώ κορίτσια αποφάσισα να μη κάνω αύριο τεστ και αν κάνω μεθαύριο δε ξέρω .. χθες βράδυ είχα μια "κινητικότητα" χαμηλά στη μήτρα αλλά την είχα και πριν την περίοδο τον προηγούμενο μήνα. Και αφού το τεστακι σήμερα είναι πλήρως αρνητικό δεν ελπίζω πια! Αλλά είναι οκ!! Το λέω γιατί είχα αν θυμάστε έναν στιγμιαίο πόνο 6 μέρες μετά την ωορρηξία από δεξιά που ποτέ δε πονάω δεξιά σχεδόν πάντα αριστερά και σήμερα ήταν η 6 μέρα μετά από εκείνον τον πόνο. Αν ήταν η εμφύτευση όπως ήθελα να πιστεύω σήμερα θα έδειχνε οπωσδήποτε! Οπότε τώρα που ξέρω πως πραγματικά δεν ήταν θα περιμένω δυο τρεις μέρες ακόμη να μου έρθει! Και μεταααααα βουρ και πάλι στην love zone!  

Εφακι τι έγινε σου ήρθε? 

ΜαριναΠ ,εσύ?

Cat96  ίσως το μόνο που χρειάζεται ο οργανισμός σου είναι χρόνος ώστε να επανέλθει. Πέρασε μια διαδικασία και ίσως θέλει λίγο τον χρόνο του να μπει σε ένα πρόγραμμα. Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου,δώσε του τον χρόνο και θα σε ανταμείψει,είμαι σίγουρη!

Αστα για λίγο τα τεστ τότε να δεις πως θα πάει κορίτσι μου αν δεν έρθει που εύχομαι να έρθει ξανά κανείς και άλλο 

αν έρθει ομως η αναθεματισμένη τότε βουρ love zone  😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω σαν σύμπτωμα το στήθος δεν το είχα 

Αύριο είναι η πρώτη μέρα  καθυστέρησης δηλαδή ; 

Ναι απλά μου κάνει εντύπωση αυτό το μήνα πρήστηκε 2-3 μέρες μετά την ωορρηξία και συνεχίστηκε μέχρι σήμερα το πρωί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Πάντως ειλικρινά δεν ξέρω αν κάνω κάτι εγώ λάθος με τα τεστ. Και η εταιρεία δεν έχει δει καν το μνμ μου για να μου απαντήσει. Σήμερα μετά από κανένα τέταρτο που έβαλα το τεστ στο χαρτί βρήκα πάλι γραμμή. Ε έλεος πια. Όλα έχουν? Όλα κάνουν?? Αν κάτι μου χαλάει τη διάθεση είναι αυτό! Ελεοοοςςςς 

Υγ ναι δεν φαίνονται τόσο έντονα από το κινητό αλλά από κοντά τα βλέπω ρεεε. Άντε ρεεεε μου έχουν σπάσει τα νευρααα

 

IMG_20230329_150803.jpg

IMG_20230329_150826.jpg

IMG_20230329_150903.jpg

 Εγω τα πετάω τα τεστ μετά από κανένα 20 λεπτό 

μηπως να μην τα κρατάς και σε μπερδεύουν χειρότερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girls girls παω τουαλέτα γιατι ένιωσα υγρά πολλά σαν όπως μου έρχεται περίοδος και βλέπω υγρα(άσπρα γαλακτερα με λίγο καφέ βλεννη)  🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊 Alert 🔊🔊🔊 ωορρηξία έκανα με θετικό τεστ ωορρηξίας την Πέμπτη που μας περασε

Λέτε να είναι σημάδι;;;; πρώτη φορά μου συμβαίνει!!!! Και αν είναι σημάδι.. Είναι καλό ή κακό;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Πάντως ειλικρινά δεν ξέρω αν κάνω κάτι εγώ λάθος με τα τεστ. Και η εταιρεία δεν έχει δει καν το μνμ μου για να μου απαντήσει. Σήμερα μετά από κανένα τέταρτο που έβαλα το τεστ στο χαρτί βρήκα πάλι γραμμή. Ε έλεος πια. Όλα έχουν? Όλα κάνουν?? Αν κάτι μου χαλάει τη διάθεση είναι αυτό! Ελεοοοςςςς 

Υγ ναι δεν φαίνονται τόσο έντονα από το κινητό αλλά από κοντά τα βλέπω ρεεε. Άντε ρεεεε μου έχουν σπάσει τα νευρααα

 

IMG_20230329_150803.jpg

IMG_20230329_150826.jpg

IMG_20230329_150903.jpg

Κάνε άλλο ένα σήμερα... Να δεις αν βγάλει και εκείνο... Σε πόση ώρα την είδες την γραμμή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Girls girls παω τουαλέτα γιατι ένιωσα υγρά πολλά σαν όπως μου έρχεται περίοδος και βλέπω υγρα(άσπρα γαλακτερα με λίγο καφέ βλεννη)  🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊 Alert 🔊🔊🔊 ωορρηξία έκανα με θετικό τεστ ωορρηξίας την Πέμπτη που μας περασε

Λέτε να είναι σημάδι;;;; πρώτη φορά μου συμβαίνει!!!! Και αν είναι σημάδι.. Είναι καλό ή κακό;;; 

Κορίτσι μου αυτό είναι πολύ καλό σημάδι ειδικά αν δεν σου έχει ξανασυμβεί!!!!! Λοιπόν έχουμε και λέμε, αν είχες θετικό ωορρηξίας την περασμένη Πέμπτη σήμερα είσαι στην 6η μέρα,η εμφύτευση γίνεται από την 6-12η μέρα αραααααααααααααααα ναιιι είναι σούπερ σημάδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω σαν σύμπτωμα το στήθος δεν το είχα 

Αύριο είναι η πρώτη μέρα  καθυστέρησης δηλαδή ; 

 

Εγώ πάντως κορίτσια μου τον προηγούμενο μήνα με την βιοχημική είχα πρησμένο στήθος αλλά σε πολύ άσχημο βαθμό, μιλάμε την μπλούζα έβαζα και πόναγα και ένιωσα δυο φορές τα τσιμπήματα της περιόδου και έλεγα τώρα έρχεται, μετα πέρασαν τελείως αυτά και έμεινε το στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Rena92 θα επαναλάβεις χοριακή ή όχι;..

Τώρα μόλις πήρα τα αποτελέσματα κ μπήκα να σας τα γράψω!! Είπα από μόνη μου να επαναλάβω γιατί ο γιατρός δεν είπε κάτι.. βγήκε 203 και την έκανα στις 12 το μεσημέρι! Η πρώτη που βγήκε προχθές 76 έγινε στις 6 το απόγευμα… είναι οκ λετε κορίτσια;; Μήπως είναι μεγάλη αύξηση ; Σήμερα η μέρα που περίμενα περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι απλά μου κάνει εντύπωση αυτό το μήνα πρήστηκε 2-3 μέρες μετά την ωορρηξία και συνεχίστηκε μέχρι σήμερα το πρωί

Εμένα αυτήν την φορά το στήθος ανύπαρκτο! Ενώ κάθε φορά πριν την περίοδο πρήξιμο κ πόνος! Θεωρώ πως τα συμπτώματα αυτά ποικίλουν κ δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...