Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Την Τετάρτη έχω ραντεβού! Του έστειλα μνμ! Και μου είπε ότι είναι πολύ συχνά αυτά κ να μην ανησυχω αλλά ξέρετε είναι λες κ αδιαθετω χιχι εύχομαι να μην είναι κάτι κ ο γιατρος αν ήταν κάτι να μου έλεγε πάρε χάπια κ όλα καλά!!!! Είναι ελάχιστο το ροζακι αλλά δε παύει να υπάρχει κ ήθελα να δω αν καμιά είχε παρόμοιο ροζ!
    • Η μαμά μου μεγάλωσε 5 παιδιά μόνη της. Χώρισε τον πατέρα μου (ευτυχώς) κ αυτός όχι απλά δν νοιάστηκε, όχι απλά δν έδωσε ποτέ ούτε 1€ αλλά μας έκανε (ευτυχως)  την χάρη να μην υπάρχει στην ζωή μας. Του κλείσαμε την πόρτα ούτως η άλλως.  οι μικρές μου αδερφές δεν τον θυμούνται (ως προς την συμπεριφορά του) επειδή ήταν πολύ μικρές όταν έφυγε από το σπίτι κ  αυτό είναι καλύτερο από εμάς που έχουμε τις μνήμες.    μπορείς να τα καταφέρεις! Κ αυτό το παιδί θα δεις ότι θα σε εκτιμάει πιο πολύ απ’ οτιδήποτε στον κόσμο όπως εκτιμάω εγώ την μητέρα μου που μετανάστευσε αναγκαστικά για να μας σπουδάσει κ να μας μεγαλώσει όλες όσο κ αν δν ήθελε να φύγει από το σπίτι της.    θα τα καταφέρεις στο λέω με σιγουριά 💪🏽    Προσωπικά έχουμε βρει την ησυχία μας από τότε , η μαμά μου ξανά παντρεύτηκε πολύ αργότερα όταν είχαμε πια ενηλικιωθεί και σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα αυτός ο πατέρας ν έχει διεκδικήσει δικαιώματα πάνω μας. Ειλικρινά η διατροφή δεν είναι τίποτα μπροστά στην επιρροή κ στην ζωή που μπορεί να σου δυσκολέψει ένας άνθρωπος μόνο κ μόνο από πείσμα.    ταπεινή μου άποψη ως παιδί τέτοιου γονέα.    σαφως κ υπάρχουν απωθημένα. Σαφώς κ «ζήλευα» παιδιά που είχαν μπαμπά κτλ κτλ αλλά η ψυχική υγεία είναι το πιο σημαντικό από το να έχεις κάποιον ακατάλληλο δίπλα στο παιδί σου. Δν ξέρεις πως θα εξελιχτεί κ εφόσον δεν θέλει καλύτερα να μην πιέζεις τα πράγματα. Η μαμά μας, μας γέμισε κάθε κενό ❤️   στο ξανά λέω και να το θυμάσαι! Θα τα καταφέρεις ❤️ 
    • Καλημέρα κορίτσι μου...όντως αυτό το τεστ είναι αρνητικό..Καταλαβαίνω την λαχτάρα σου αλλά εγώ θα σου πω να αφήσεις στην άκρη τα τεστ..Ζήσε το καλοκαίρι σου με τον άντρα σου και τα παιδιά σου και το μωράκι σίγουρα θα έρθει πριν καν το καταλάβεις,αλλά πρέπει να ηρεμήσεις και να μη βάζεις εμπόδια στον εαυτό σου 🧡..Περαστικά σου και για τον κορονοιο 🤗🧿
    • Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες μας ❤️❤️❤️❤️
    • Με το καλό κορίτσι διάβασα κ εγω την απίθανη ιστορία σου ❤️   αν ανησυχείς πάρε τον γιατρό να πας να σε δει. Μην ντρέπεσαι. Σκέψου ποσό πιο ήρεμη θα νιώσεις μετά! Αν είσαι οκ κ μπορείς να περιμένεις μέχρι τον επόμενο υπέρηχο τότε κανένα θέμα! 😊   οτι σε κάνει εσένα να νιώσεις καλύτερα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...