Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα !!! 
λοιπον το τεστακι σημερα το πρωι ήταν απόλυτη  αποτυχία ! Πιο αρνητικό πεθαίνεις !! Δεν ξέρω τι γινεται με τη περίπτωση μου ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@marinaP οι ελπίδες μου ειναι σε σενα 

Πόσες μέρες πριν είσαι τώρα κορίτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Πόσες μέρες πριν είσαι τώρα κορίτσι μου;;

Περιμένω την Τρίτη…. Δν νομίζω πως γινεται να δείχνει κατι τη μια μερα και την άλλη Οχι…. Η εφαρμογή λεει πως ειμαι στην 11η ημέρα μετα την ωορηξια …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Περιμένω την Τρίτη…. Δν νομίζω πως γινεται να δείχνει κατι τη μια μερα και την άλλη Οχι…. Η εφαρμογή λεει πως ειμαι στην 11η ημέρα μετα την ωορηξια …

Χωρίς να ξέρω, θα έλεγα πως ίσως παίζει ρόλο η συγκέντρωση στα ουρα;; Αν έχεις πιει κάτι κλπ…δεδομένου πως τόσες μέρες πριν είναι μικρή. Επίσης, η εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία…οπότε μπορεί να γίνεται κ τώρα δλδ και να μην έχει ανεβεί ακόμη αρκετά για να φανεί! Περιμένουμε λίγο ακόμη 🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά κορίτσια!!!?!καλέ περιμένω να αναλύσω τα τεστ.. Που είστε χαμένες;;; 😜😜😜

Περιμένουμε να μας πεις και το όνειρο εεε 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:
στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpoulo καλε έχουμε κοινούς φίλους εμείς στο ινστα !!!!! 

Ναι εχουμε κοινούς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα !!! 
λοιπον το τεστακι σημερα το πρωι ήταν απόλυτη  αποτυχία ! Πιο αρνητικό πεθαίνεις !! Δεν ξέρω τι γινεται με τη περίπτωση μου ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@marinaP οι ελπίδες μου ειναι σε σενα 

Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται..θα πω ότι είναι νωρίς (και της Έλλης μπορεί να έδειξε γιατί προφανώς η σύλληψη και η εμφύτευση έγιναν νωρίς) και περιμένουμε. Πάρε στο νου σου το αρνητικό και εύχομαι σε λίγες μέρες να διαψευτεις πανηγυρικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP που είσαιιιιιιιιιι ???? Το έκανες άραγε η κρατηθηκες??? Ελπίζω να έχεις βγει στους δρόμους με την σημαία και να τρέχεις από την χαρά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα πάλι τα τεστ αχνά τα πρωινά άλλα η θερμοκρασία είναι ανέβει λιγάκι δλδ από 36 με 36,2 πήγε 36.4 και τα τεστ:

Μήπως δεν δείχνει το πρωί η αλήθεια είναι πως έχω παρατηρήσει πως όταν έχω ώρες να πάω τουαλέτα κατά την διάρκεια της μέρας δείχνει καλύτερα τι να πω...

Επίσης παρατήρησα ότι το ψηφιακό clear blue θέλει κυριολεκτικά με το που βγει το αποτέλεσμα να το δεις αλλιώς όσο περνάει η ώρα εξατμίζεται. 

Τι να πω ;🤔 μπερδε-way η κατάσταση...

Σας πρήζω και εσάς αλλά όσο περνάνε η μέρες είναι που με πιάνει το παραλήρημα του άγχους.

 

Καλεεεε χρόνια πολλά κορίτσια! 25 Μαρτίου σήμερα (αμα λέω εγώ ότι τρελαίιιιιινομαι!)

 

20230325_083032.jpg

20230325_082313.jpg

Καλημερα κορίτσι μου και χρόνια πολλα🫶τα ωορρηξιας θα τα κανεις μεσημεράκι και όχι πρωί ☺️ δεν ξερω για ποιο λόγο αλλά εμένα πάντα θετικο δείχνει το μεσημέρι😍 και τα κάνω πάντα μεσημέρι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Περιμένω την Τρίτη…. Δν νομίζω πως γινεται να δείχνει κατι τη μια μερα και την άλλη Οχι…. Η εφαρμογή λεει πως ειμαι στην 11η ημέρα μετα την ωορηξια …

Καλημερα κοριτσάκι μου❤️ χρόνια πολλα🥰 δεν ξερω τι γινετε 🤔 συνέχισε αυτές τις μέρες να κανεις τεστ και μέχρι να δεις αιμα μην απελπίζεσαι 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@marinaP που είσαιιιιιιιιιι ???? Το έκανες άραγε η κρατηθηκες??? Ελπίζω να έχεις βγει στους δρόμους με την σημαία και να τρέχεις από την χαρά σου! 

Που είσαι βρε κορίτσι αντε να κανεις και εσυ τεστακι να μας το ανεβάσεις🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χρόνια πολλά!!!! εγώ ξύπνησα με κρυαδες κ 36,9 θερμοκρασία!!! Παρήγγειλα χθες κ τα τεστ κ τα περιμένω Τρίτη!!!! Εκτός αν με προλάβει η περίοδος!!!! Πως είστε???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλα !!! 
λοιπον το τεστακι σημερα το πρωι ήταν απόλυτη  αποτυχία ! Πιο αρνητικό πεθαίνεις !! Δεν ξέρω τι γινεται με τη περίπτωση μου ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@marinaP οι ελπίδες μου ειναι σε σενα 

Καλημέρα efaki!!! Από συμπτώματα έχεις τίποτα???  Πότε είπες ότι περιμένεις περίοδο? Γιατί μια περίπτωση είναι να μην έχει γίνει η εμφύτευση ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χρόνια πολλά!!!! εγώ ξύπνησα με κρυαδες κ 36,9 θερμοκρασία!!! Παρήγγειλα χθες κ τα τεστ κ τα περιμένω Τρίτη!!!! Εκτός αν με προλάβει η περίοδος!!!! Πως είστε???? 

Καλημερα κορίτσι μου 🫶 χρόνια πολλα❤️ ποτέ περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκαααααααα! 

Δεν σας έχω διαβάσει ακόμη,απλά μπήκα να σας ανεβάσω το τεστ που σας υποσχέθηκα το οποίο είναι αρνητικουλι. Έχω πόνους περιόδου σήμερα από το πρωί! 

Το τεστ το εκανα πρωι πρωι η φωτογραφία τραβήχτηκε πρωι, απλά ειχαμε φίλους στο σπίτι για πρωινό 😏 

Θα διαβάσω και τα μηνύματα σας τώρα.♥️

IMG_20230325_132234.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου 🫶 χρόνια πολλα❤️ ποτέ περιμένεις περίοδο;

Καλημέρα 😊την Πέμπτη περιμένω... Αλλά έχω κ πόνους αρκετούς κ μέχρι χθες υγρά... Δεν ξέρω αν θέλω να ελπίζω σε κάτι για να μην απογοητευτω απότομα.. αν κ τα ίδια συμπτώματα είχα κ τότε πριν μάθω την εγκυμοσύνη... Αλλά ίδια είναι κ πριν την περίοδο...🤯 Σήμερα είμαι περίπου 9 μέρες από την ωορηξια... Λες να έχω καμία ελπίδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakiiμου γλυκό εγώ δεν παίρνω τίποτα δεδομένο. Οκ έχουμε αρνητικό τεστ 3-4 μέρες πριν την αναμενόμενη!!! Είπαμε μέχρι να έρθει η περίοδος εμείς ελπίζουμε! Συνεχισε τα τεστ μαζι μου αυτή τη φορά 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χρόνια πολλά!!!! εγώ ξύπνησα με κρυαδες κ 36,9 θερμοκρασία!!! Παρήγγειλα χθες κ τα τεστ κ τα περιμένω Τρίτη!!!! Εκτός αν με προλάβει η περίοδος!!!! Πως είστε???? 

Με αυτά που διαβάζω κάτι μ λέει ότι δε θα σε προλάβει 😉☺️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα 😊την Πέμπτη περιμένω... Αλλά έχω κ πόνους αρκετούς κ μέχρι χθες υγρά... Δεν ξέρω αν θέλω να ελπίζω σε κάτι για να μην απογοητευτω απότομα.. αν κ τα ίδια συμπτώματα είχα κ τότε πριν μάθω την εγκυμοσύνη... Αλλά ίδια είναι κ πριν την περίοδο...🤯 Σήμερα είμαι περίπου 9 μέρες από την ωορηξια... Λες να έχω καμία ελπίδα???

Φυσικά έχεις ελπίδα κορίτσι μου❤️ παντως είναι νωρίς ακόμη για τεστ κάνε την Τρίτη που θα σου έρθουν🙏 έχε πιστηηη❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου γλυκαααααααα! 

Δεν σας έχω διαβάσει ακόμη,απλά μπήκα να σας ανεβάσω το τεστ που σας υποσχέθηκα το οποίο είναι αρνητικουλι. Έχω πόνους περιόδου σήμερα από το πρωί! 

Το τεστ το εκανα πρωι πρωι η φωτογραφία τραβήχτηκε πρωι, απλά ειχαμε φίλους στο σπίτι για πρωινό 😏 

Θα διαβάσω και τα μηνύματα σας τώρα.♥️

IMG_20230325_132234.jpg

Βρε κορίτσι μου αν θυμάμαι καλά περιμένουμε μαζί σε 5 μέρες;; Εσένα κ αν είναι νωρίς για να δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου γλυκαααααααα! 

Δεν σας έχω διαβάσει ακόμη,απλά μπήκα να σας ανεβάσω το τεστ που σας υποσχέθηκα το οποίο είναι αρνητικουλι. Έχω πόνους περιόδου σήμερα από το πρωί! 

Το τεστ το εκανα πρωι πρωι η φωτογραφία τραβήχτηκε πρωι, απλά ειχαμε φίλους στο σπίτι για πρωινό 😏 

Θα διαβάσω και τα μηνύματα σας τώρα.♥️

IMG_20230325_132234.jpg

Μέχρι την αναμενόμενη έχεις μέρες κορίτσι μου ❤️ συνέχισε και εσυ τα τεστακια με πρωινα ουρά και εύχομαι να μας ανεβάσεις αυτές τις μέρες το θετικο σου τεστακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Με αυτά που διαβάζω κάτι μ λέει ότι δε θα σε προλάβει 😉☺️🥰

Μακάρι 🥰🥰🥰 αλλά επειδή έχω κ πόνους κανονικά κρατιεμαι να μην έχω πολλές ελπίδες... Είναι ακριβώς τα ίδια πριν από κάθε περίοδο... Τουλάχιστον να νιώθαμε κάτι διαφορετικό να πούμε α να κάτι άλλο που δεν συμβαίνει κάθε φορά! Σε εμένα ήταν τα ίδια ακριβώς συμπτώματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μέχρι την αναμενόμενη έχεις μέρες κορίτσι μου ❤️ συνέχισε και εσυ τα τεστακια με πρωινα ουρά και εύχομαι να μας ανεβάσεις αυτές τις μέρες το θετικο σου τεστακι❤️

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά!!! Μια ερώτηση !!! Το πσκ θ πάμε μ το σύζυγο αριδεα!!! Επιτρέπεται ν μπει στα Λουτρά και στις ιδιωτικές πισίνες;; Θέλω ν πω μ τη θερμότητα δν χαλάει τ σπερμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Φυσικά έχεις ελπίδα κορίτσι μου❤️ παντως είναι νωρίς ακόμη για τεστ κάνε την Τρίτη που θα σου έρθουν🙏 έχε πιστηηη❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Προσπαθώ να ελπίζω αλλά με παίρνει λίγο από κάτω μετά...!!! Την Τρίτη σίγουρα με το που έρθουν θα τρέξω τουαλέτα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...