Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Μου ετυχε σε μια εγκυμοσύνη να έχω μια σταγόνα κόκκινο μετά την ωορρηξία και τελικά θετικό τεστ.. σου εύχομαι να έχεις θετικό τεστ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Κορίτσι μου για εμφύτευση μου φαίνεται 🙈 ελπιζω σε λίγες μέρες να μας πεις για το θετικο τεστακι σου😊💕🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Ναι τα έχουμε ελέγξει όλα αυτά εξονυχιστικά, γιατί και πάλι μας είχαν φανεί κάπως τα αποτελέσματα και ήταν όλα καθαρά. Και το κέντρο που έγινε η εξέταση θεωρείται το καλύτερο. Στο ίδιο είχε γίνει και την πρώτη φορά. 
Τι να πω κορίτσια, απλά ήταν κάτι που δε περιμέναμε με τίποτα..

..κέντρο άκουω.. τι κέντρο? Εξωσωματικής?? Αν ναι μαζέψετε όλα και φύγε. Πήγαινε σε έναν ουρολόγο εξωτερικό γιατρό που να μη συνεργάζεται με κέντρα...ίδια ιστορία με κάτι γνωστούς μου μυρίζει...για καλύτερα αποτελέσματα πήγαν και έκαναν εξετάσεις σε κέντρο εξωσωματικής που ο γιατρός ήταν κορυφή! Κορυφή στο να πασάρει ζευγάρια στο ίδιο το κέντρο! Και ευτυχώς τα παιδιά πήγαν και σε άλλο γιατρό πριν κάνουν εξωσωματική και το σπέρμα μια χαρά! Η κοπέλα είχε θέμα κάτι με τη σάλπιγγα νομίζω και μετά από καιρό έμεινε έγκυος φυσικά. .

Πάντα το λέω. Παίρνουμε πάντα δύο γνώμες. Τουλάχιστον! Οι άνθρωποι δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις όσο πιο γνωστοί και καταξιωμένοι είναι τόσο πιο γαϊδούρια γίνονται..

Επειδή ο άντρας μου είχε κιρσοκοιλη θα σου πω ότι πριν πάμε σε χειρουργείο έκανε 3 μήνες θεραπεία με βιταμίνες. Spermotrend τις έλεγαν . Εγώ έμεινα έγκυος πριν την εγχείρηση του. Αλλά το ότι αρρώστησε παίζει τεράστιο ρόλο. Και εμάς τώρα που είχε μιλήσει ο άντρας μου με τον γιατρό του για αν έκανε σπερμοδιαγραμμα σε περίπτωση που δεν είμαι έγκυος και αυτόν τον μήνα του είχε πει αυστηρά να μην έχει αρρωστήσει το τελευταίο 6 μηνο να μην έχει πάρει αντιβιωση και αν μην έχει περάσει κοβιντ.. ψάξτε το λιγάκι και αλλού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Εδώ είμαστε!!! Ροζ! Το αγαπημένο μου χρώμα όταν βρίσκομαι σε φάση μετά την ωορηξια και τις επαφές!!!και βέβαια συνοδευεται με πονακια! Και βέβαια λατρεύουμε το ροζ !! Απέχει πολύ από τις γόνιμες για να πω ότι ίσως είναι η ωορηξια που καμιά φορά συνοδεύεται με στάμπες η στο σκούπισμα! Είναι η εμφύτευση!!! Γιουπιιιιιιι!!!!

Λογικά σε 4 -5 μερουλες το πολύ θα μπορεί να ανιχνευτεί από τέστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 άμα σου κόβονται τα πόδια από σήμερα αύριο να σε δω!! Που θα το δεις και θα το ακούσεις κιόλας!!! Οοοολα θα πάνε υπέροχα κορίτσι μου γλυκό! Ήρθε για να μείνει σου λέω!!!ήρθε για να μετρήσεις ακριβώς 12 χρόνια από τώρα που θα σου λέει "χέσε μας ρε μάνα και εσύ! Τι ξέρεις εσύ?!" Και να θες να πας να το αρπάξεις και τελικά να πηγαίνεις να το γεμίζεις φιλιά! Οοολα θα πάνε καλά! Πίστη να έχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro ειλικρινά αν έχει συμβεί, θα χαρώ περισσότερο και από τον εαυτό μου..στο λέω από την καρδιά μου και εύχομαι πραγματικά να είναι έτσι…❤️..εγώ στην παλινδρομη είχα ροζ βλέννη εμφύτευσης 11 μέρες μετά την επαφή…στο εύχομαι από καρδιάς…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια ειλικρινά έχω φοβερά τσιμπήματα. Βασικά τραβήγματα. Οολη μέρα. Γιατί ρε παιδιά? Το είχατε και εσείς έγκυες η μη? Έχετε τέτοια τραβήγματα 6 μέρες πριν την περίοδο? Είχατε τέτοια πριν το θετικό τεστ?? Έχω σκάσει! Δεν είχα ξανά τόσο έντονα και σε τέτοιο στιλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

@Rena92 κορίτσι μου μέχρι να μιλήσεις με τον ουρολόγο δεν είναι τίποτα σίγουρο!! Μπορεί όντως αυτές οι ιώσεις να επειρεαζουν πολύ το σπέρμα μπορεί την ημέρα που έδινε το δείγμα να ήταν αγχωμενος η κουρασμένος ο άνθρωπος!! Όπως και να έχει λύση θα υπάρχει!! Σου στέλνω θετική ενέργεια. Η σκέψη μου μαζί σου!!

Κορίτσι μου ευχαριστώ! Με συγκινείται με τα καλά σας λόγια! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..κέντρο άκουω.. τι κέντρο? Εξωσωματικής?? Αν ναι μαζέψετε όλα και φύγε. Πήγαινε σε έναν ουρολόγο εξωτερικό γιατρό που να μη συνεργάζεται με κέντρα...ίδια ιστορία με κάτι γνωστούς μου μυρίζει...για καλύτερα αποτελέσματα πήγαν και έκαναν εξετάσεις σε κέντρο εξωσωματικής που ο γιατρός ήταν κορυφή! Κορυφή στο να πασάρει ζευγάρια στο ίδιο το κέντρο! Και ευτυχώς τα παιδιά πήγαν και σε άλλο γιατρό πριν κάνουν εξωσωματική και το σπέρμα μια χαρά! Η κοπέλα είχε θέμα κάτι με τη σάλπιγγα νομίζω και μετά από καιρό έμεινε έγκυος φυσικά. .

Πάντα το λέω. Παίρνουμε πάντα δύο γνώμες. Τουλάχιστον! Οι άνθρωποι δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις όσο πιο γνωστοί και καταξιωμένοι είναι τόσο πιο γαϊδούρια γίνονται..

Επειδή ο άντρας μου είχε κιρσοκοιλη θα σου πω ότι πριν πάμε σε χειρουργείο έκανε 3 μήνες θεραπεία με βιταμίνες. Spermotrend τις έλεγαν . Εγώ έμεινα έγκυος πριν την εγχείρηση του. Αλλά το ότι αρρώστησε παίζει τεράστιο ρόλο. Και εμάς τώρα που είχε μιλήσει ο άντρας μου με τον γιατρό του για αν έκανε σπερμοδιαγραμμα σε περίπτωση που δεν είμαι έγκυος και αυτόν τον μήνα του είχε πει αυστηρά να μην έχει αρρωστήσει το τελευταίο 6 μηνο να μην έχει πάρει αντιβιωση και αν μην έχει περάσει κοβιντ.. ψάξτε το λιγάκι και αλλού 

Δεν ήταν κέντρο εξωσωματικής, αλλά ειδικό για σπερμοδιαγραμματα και δεν μας «μεταφράζουν» καν τα αποτελέσματα σκέψου, αλλά λένε μιλήστε με τον γιατρό σας! Σε εξωτερικό ουρολόγο πάμε κανονικά κ πήρε για 3 μήνες τις ίδιες βιταμίνες με εσάς! Σίγουρα έπαιξε ρόλο η αρρώστια, τώρα που πέρασε ώρα και κάπως ηρεμήσαμε μπορώ να το καταλάβω.. αλλά βρε παιδί μου ας έμεναν έστω τα ίδια και ας μην είχαν βελτίωση παρά τις βιταμίνες! Με το προηγούμενο σπερμοδιαγραμμα σκέψου, σε κέντρο εξωσωματικής που έκανα σαλπιγγογραφια εν ολίγοις με «έδιωξε» και μου είπε δώστε και άλλο χρόνο.. και τώρα απλά αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Δεν ήταν κέντρο εξωσωματικής, αλλά ειδικό για σπερμοδιαγραμματα και δεν μας «μεταφράζουν» καν τα αποτελέσματα σκέψου, αλλά λένε μιλήστε με τον γιατρό σας! Σε εξωτερικό ουρολόγο πάμε κανονικά κ πήρε για 3 μήνες τις ίδιες βιταμίνες με εσάς! Σίγουρα έπαιξε ρόλο η αρρώστια, τώρα που πέρασε ώρα και κάπως ηρεμήσαμε μπορώ να το καταλάβω.. αλλά βρε παιδί μου ας έμεναν έστω τα ίδια και ας μην είχαν βελτίωση παρά τις βιταμίνες! Με το προηγούμενο σπερμοδιαγραμμα σκέψου, σε κέντρο εξωσωματικής που έκανα σαλπιγγογραφια εν ολίγοις με «έδιωξε» και μου είπε δώστε και άλλο χρόνο.. και τώρα απλά αυτό! 

Ωραία τότε χαίρομαι! Γιατί τα είχα αλλιώς στο μυαλό μου...

σίγουρα θα είχαν βελτιωθεί αλλά λόγω της ασθενείας δε μπόρεσε να φανεί η πρόοδος.. δείτε τι θα σας πει και ο γιατρός και εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια ειλικρινά έχω φοβερά τσιμπήματα. Βασικά τραβήγματα. Οολη μέρα. Γιατί ρε παιδιά? Το είχατε και εσείς έγκυες η μη? Έχετε τέτοια τραβήγματα 6 μέρες πριν την περίοδο? Είχατε τέτοια πριν το θετικό τεστ?? Έχω σκάσει! Δεν είχα ξανά τόσο έντονα και σε τέτοιο στιλ. 

Κάπου έχω διαβάσει ότι τα τραβήγματα τσιμπήματα είναι όταν εμφυτεύεται και εδραιώνεται το σποράκι όπως επίσης μεγαλώνει και η μήτρα 😛😛😛 δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά αλλά έχω θετικο προαίσθημα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάπου έχω διαβάσει ότι τα τραβήγματα τσιμπήματα είναι όταν εμφυτεύεται και εδραιώνεται το σποράκι όπως επίσης μεγαλώνει και η μήτρα 😛😛😛 δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά αλλά έχω θετικο προαίσθημα 😍

Ποια καλέ ;τα ήδη φουσκωμένα???χαχαχα εμφύτευση δε μπορεί να είναι γιατί μέρες τώρα τα έχω. Απλά όσο πάνε γίνονται πιο έντονα. Ελπίζω και εύχομαι να μεγαλώνει η μήτρα. Αλλιώς δε μπορώ να το εξηγήσω .δε τα ξαναειχα ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ποια καλέ ;τα ήδη φουσκωμένα???χαχαχα εμφύτευση δε μπορεί να είναι γιατί μέρες τώρα τα έχω. Απλά όσο πάνε γίνονται πιο έντονα. Ελπίζω και εύχομαι να μεγαλώνει η μήτρα. Αλλιώς δε μπορώ να το εξηγήσω .δε τα ξαναειχα ποτέ 

Εγώ μέχρι και την καθυστέρηση είχα πολύ ελαφριά πονακια περιόδου. Ποτέ κεντρο, ποτε αριστερά, ποτε δεξιά. Γενικά είχα μια μόνιμη δυσφορία... Σας θέλω οργανωμένες, μην μου μένετε με 1-2 τεστακια τέτοιες μέρες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ποια καλέ ;τα ήδη φουσκωμένα???χαχαχα εμφύτευση δε μπορεί να είναι γιατί μέρες τώρα τα έχω. Απλά όσο πάνε γίνονται πιο έντονα. Ελπίζω και εύχομαι να μεγαλώνει η μήτρα. Αλλιώς δε μπορώ να το εξηγήσω .δε τα ξαναειχα ποτέ 

Πιστεύω πως κάτι γίνεται 😉 συνέχισε τα τεστακια όπως λέει και η εγκυουλα μας @Elli13💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ μέχρι και την καθυστέρηση είχα πολύ ελαφριά πονακια περιόδου. Ποτέ κεντρο, ποτε αριστερά, ποτε δεξιά. Γενικά είχα μια μόνιμη δυσφορία... Σας θέλω οργανωμένες, μην μου μένετε με 1-2 τεστακια τέτοιες μέρες 😂

Εμένα δεν ει άι πονακια περιόδου δε καμία περίπτωση. Είναι τραβήγματα. Σαν να έχω κάτι σαν φλεβιτσες εκεί χαμηλά και κάποιος να τις τραβάει. Έτσι το νιώθω..αχ τι θα κάνω που ξέμειναν με δύο μόνο!!!+ Δύο clear blue παλιό στοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Μου ετυχε σε μια εγκυμοσύνη να έχω μια σταγόνα κόκκινο μετά την ωορρηξία και τελικά θετικό τεστ.. σου εύχομαι να έχεις θετικό τεστ❤️

Εύχομαι ένα καλό τέστακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Κοριτσι ετσι ακριβως ειμουν στην πρωτη εγκυμοσυνη και λιγες μερες μερα ειχα θετικη χοριακη ασχετα που μετα το χασαμε. Ενω στην δευτερη εγκυμοσυνη που μου χαρισε τον γιο μου ειχα εντονους πονους περιοδου. Μακαρι να εισαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εμένα δεν ει άι πονακια περιόδου δε καμία περίπτωση. Είναι τραβήγματα. Σαν να έχω κάτι σαν φλεβιτσες εκεί χαμηλά και κάποιος να τις τραβάει. Έτσι το νιώθω..αχ τι θα κάνω που ξέμειναν με δύο μόνο!!!+ Δύο clear blue παλιό στοκ

Εγκυμοσύνη μου μυρίζει... Κι εγώ είχα έντονα τσιμπήματα δεξιά και αριστερά πριν και μετά την καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ποια με επηρέασε και εκανα τελικά νωρίς το τεστ;;;; για να σκεφτώ για να σκεφτώ..... Η @Girly ή η @Elli13 που σκέφτομαι ότι θα μας γκάστρωσει όλες;;; 😂😂😂😂

Λοιπόν πήρα εχθές ένα τεστ... Μόνο ένα γιατί έλεγα θα κάνω μετά την καθυστέρηση.. Και βγήκε μια αμυδρή γραμμούλα... Από κοντά φαίνεται... Από το κινητό έκανα edit και σας την ανεβάζω.. Γιατί είστε εξπέρ στην ανάλυση 😂😂😂 έκανα το self clear που γράφει 5 ημέρες μετά την επαφή... 

IMG_20230302_081610_edit_95582326735936.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ποια με επηρέασε και εκανα τελικά νωρίς το τεστ;;;; για να σκεφτώ για να σκεφτώ..... Η @Girly ή η @Elli13 που σκέφτομαι ότι θα μας γκάστρωσει όλες;;; 😂😂😂😂

Λοιπόν πήρα εχθές ένα τεστ... Μόνο ένα γιατί έλεγα θα κάνω μετά την καθυστέρηση.. Και βγήκε μια αμυδρή γραμμούλα... Από κοντά φαίνεται... Από το κινητό έκανα edit και σας την ανεβάζω.. Γιατί είστε εξπέρ στην ανάλυση 😂😂😂 έκανα το self clear που γράφει 5 ημέρες μετά την επαφή... 

IMG_20230302_081610_edit_95582326735936.jpg

Καλημέρα!!! Αν η γραμμουλα είναι η άσπρη αριστερή, μόνο αμυδρή δεν είναι!! Εγώ την βρίσκω πολύ έντονη!! 🤞🏼🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ποια με επηρέασε και εκανα τελικά νωρίς το τεστ;;;; για να σκεφτώ για να σκεφτώ..... Η @Girly ή η @Elli13 που σκέφτομαι ότι θα μας γκάστρωσει όλες;;; 😂😂😂😂

Λοιπόν πήρα εχθές ένα τεστ... Μόνο ένα γιατί έλεγα θα κάνω μετά την καθυστέρηση.. Και βγήκε μια αμυδρή γραμμούλα... Από κοντά φαίνεται... Από το κινητό έκανα edit και σας την ανεβάζω.. Γιατί είστε εξπέρ στην ανάλυση 😂😂😂 έκανα το self clear που γράφει 5 ημέρες μετά την επαφή... 

IMG_20230302_081610_edit_95582326735936.jpg

Καλημέρα!!? @Rena92 δεν ξέρω ποια γραμμή λες εγώ βλέπω ξεκάθαρα ένα ροζ εδώ που έβαλα το βελάκι!!! Ναιιιιιιιι Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος 🤰🤰!! Άιντε σύρε το χορό!!!!

IMG_20230302_084131.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα!!? @Rena92 δεν ξέρω ποια γραμμή λες εγώ βλέπω ξεκάθαρα ένα ροζ εδώ που έβαλα το βελάκι!!! Ναιιιιιιιι Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος 🤰🤰!! Άιντε σύρε το χορό!!!!

IMG_20230302_084131.jpg

Τώρα που το λες κ αυτό το βλέπω! Αλλά επειδή διάβασα ότι έγινε edit μπερδεύτηκα και νόμιζα είναι η τέρμα αριστερά! Σε κάθε περίπτωση συγχαρητήρια κορίτσι μου!! @marinamanoulitsa 🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Τώρα που το λες κ αυτό το βλέπω! Αλλά επειδή διάβασα ότι έγινε edit μπερδεύτηκα και νόμιζα είναι η τέρμα αριστερά! Σε κάθε περίπτωση συγχαρητήρια κορίτσι μου!! @marinamanoulitsa 🤩🤩🤩

Και εγώ έτσι νόμιζα την 1η φορά που το κοίταξα αλλά μετά λέω αποκλείεται άσπρη γραμμή και είδα την ροζ 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ποια με επηρέασε και εκανα τελικά νωρίς το τεστ;;;; για να σκεφτώ για να σκεφτώ..... Η @Girly ή η @Elli13 που σκέφτομαι ότι θα μας γκάστρωσει όλες;;; 😂😂😂😂

Λοιπόν πήρα εχθές ένα τεστ... Μόνο ένα γιατί έλεγα θα κάνω μετά την καθυστέρηση.. Και βγήκε μια αμυδρή γραμμούλα... Από κοντά φαίνεται... Από το κινητό έκανα edit και σας την ανεβάζω.. Γιατί είστε εξπέρ στην ανάλυση 😂😂😂 έκανα το self clear που γράφει 5 ημέρες μετά την επαφή... 

IMG_20230302_081610_edit_95582326735936.jpg

Τρε-λα-νε μαααααςςςςς!!!!

Τη βλεπωωωω τη βλέπω!!!!!!! Κοριτσάρα μου τη βλεπωωωω!!! Είσαι έγκυος!!!!!ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Σήκω πάνε κάνε χοριακη! Αν είχες τα τυχερά τεστακια ταινίες θα φαινόταν πολύ πιο καθαρά!!! 

Ας κρατήσουν οι χοροί 🎶🎵🔊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χθες τέτοια ώρα : κοριτσια μου δε κάνω άλλο τεστακι,τώρα το Σάββατο ξανά!

Εγώ σήμερα αυτή τη στιγμή: ρε γαμωτο,γιατί πάλι δε βγήκε γραμμή?για να δω αν το γυρίσω έτσι φαίνεται καμία σκιά?..;πο δω φαίνεται αρνητικό,αν το γυρίσω όμως έτσι σαν να βλέπω μια σκια !τη βλέπω η θα ήθελα να τη βλέπω και γι'αυτό τη βλέπω? Δε θα πρεπε να είναι έστω με λίγο χρώμα (το μυαλό μου "ναι μαρή θα πρεπε,άιντε! Ντε και καλά να βγει γραμμή!) ...μπααα δεν υπάρχει ούτε σκιά όντως.. 3-2-1...για να ξαναξοιταξω .....🥴🤦

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...