Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Πόνους περιόδου ανακατωση κ κόπωση... Τα ίδια περίπου πριν την περίοδο... Θέλω να ελπίζω αλλά με αυτούς τους πόνους δεν βοηθάει...  Κ έμαθα ότι ο άντρας μου θα φύγει σε λίγες μέρες για δουλειά οπότε θα μείνω πίσω έναν μήνα... Εσύ? Μόνο το βάρος έχεις?

Εγώ ναι μόνο αυτό το βάρος κατω χαμηλά νιώθω και το νιώθω καθε φορά πριν έρθει, δεν έχω καθόλου πόνους περιόδου. Είχα μόνο για δυο μέρες πόνους την προηγούμενη βδομάδα. Και το στήθος μου πολύ πρησμένο αλλα δεν το πονάω ιδιαίτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγω περιμένω περίοδο απλά είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και επειδη μου το ζητήσατε εγω χατίρι δεν χαλάω😁 σας στέλνω το τεστ εγκυμοσυνης αρνητικό εννοεται τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πιο ενεργά και εγω! 

3491A2FF-6F25-4492-801C-E691110ABB8B.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου, άρα ίσως να είχες παλι ωορρηξία, να έχεις τις επαφές σου μέχρι να έρθει περίοδος. Σε πόσες μέρες περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

 Καλημερααααα καλημέρα κορίτσια μου!!! Περιμένουμε τα τεστ!!! Πρώτο τεστ δικό μου που είναι αρνητικό 🥴 ,ας ελπίσουμε ότι οι υπόλοιπες θα είχατε καλύτερη τύχη!! Αντεεε σας περιμενουμεεεε

IMG_20230329_085146.jpg

Καλημερούδια τρελοκόριτσο είναι ακόμα νωρίς είσαι 12η μέρα έχεις ακόμα μέλλον! ΟΠοτε δεν πτοούμαστε και σου δίνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια για να δούμε δεύτερη γραμμούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Αχχχχ εγώ δεν πρόλαβα σήμερα να κάνω 😔😔 έπρεπε να φύγω πολύ νωρίς απ'το σπίτι. Σήμερα την περιμένω, αν δεν έρθει μέχρι να σχολιάσω αξίζει να κάνω το απόγευμα; Ή τζάμπα θα το κάνω;

Εσύ κορίτσι μου είσαι στην 12η μέρα σήμερα;

Αν δεν δεις κάτι μέχρι την ώρα που θα επιστρέψεις σπίτι οπωσδήποτε θα κάνεις ένα τεστ!!!!! Δεν παίζουμε με αυτα τα πραγματα. Δεν τα αφηνουμε στη τύχη τους 😂😂 ! Όσο δν έρχεται τόσες ελπίδες εχεις !!! #crossfingers

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγω περιμένω περίοδο απλά είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και επειδη μου το ζητήσατε εγω χατίρι δεν χαλάω😁 σας στέλνω το τεστ εγκυμοσυνης αρνητικό εννοεται τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πιο ενεργά και εγω! 

3491A2FF-6F25-4492-801C-E691110ABB8B.jpeg

Καλημερουδια κοριτσι μου !!! Στα ποσά λεπτά το πέταξες το τεστακι ;;;; Ειναι hometest εεε;;; Αυτα αργούν παρα πολυ να ανιχνεύσουν την ορμόνη … υπαρχει ακομα ελπίδα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα δεν θέλω αρνητικά τεστ!!! 😢 Αμαν αμαν να θες τόσο πολύ να δεις δύο γραμμές και αυτή η ρημάδα η δεύτερη να μην σου κάνει την χάρη να βγει!!!!λυπάμαι κάθε φορά που βλέπω και τα δικά σας αρνητικά λες και κάνω και εγώ νιώθω... Γιατί υπάρχει φουλ συναίσθηση μεταξύ μας.. Γι αυτό!! Έχουμε δεθεί πολύ κορίτσια μου εμείς που παλεύουμε πολυυυ καιρό να μείνουμε έγκυες και να πάει καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εγώ ναι μόνο αυτό το βάρος κατω χαμηλά νιώθω και το νιώθω καθε φορά πριν έρθει, δεν έχω καθόλου πόνους περιόδου. Είχα μόνο για δυο μέρες πόνους την προηγούμενη βδομάδα. Και το στήθος μου πολύ πρησμένο αλλα δεν το πονάω ιδιαίτερα 

Καλημέρα κορίτσια!!

Μαρινα μου κάνε το τεστακι σου, απλά προσπάθησε να μην πιεις πολλά υγρά και να μην έχεις ουρήσει για κάποιες ώρες! Το ότι πόνεσες μία βδομάδα πριν, μου ακούγεται πολύ καλό ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αν δεν δεις κάτι μέχρι την ώρα που θα επιστρέψεις σπίτι οπωσδήποτε θα κάνεις ένα τεστ!!!!! Δεν παίζουμε με αυτα τα πραγματα. Δεν τα αφηνουμε στη τύχη τους 😂😂 ! Όσο δν έρχεται τόσες ελπίδες εχεις !!! #crossfingers

Χαχα η αλήθεια συνήθως έρχεται πρωινή πρωινή με τα πρώτα ουρά,δεν αργεί 🤷 σπάνια να έρθει μεσα στη μέρα. Οπότε ναι έχω ελπίδες ακόμη 🤞 αλλά επειδή έχω hometest φοβάμαι οτι και να κανω το απόγευμα δεν θα δείξει και κάτι 😏 χθές ήταν αρνητικό, κάτασπρο😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Μαρινα μου κάνε το τεστακι σου, απλά προσπάθησε να μην πιεις πολλά υγρά και να μην έχεις ουρήσει για κάποιες ώρες! Το ότι πόνεσες μία βδομάδα πριν, μου ακούγεται πολύ καλό ☺️

Ρένα Μ γλυκιά, η αλήθεια τους τελευταίους δυο μήνες είναι σαν να μην περιμένω περίοδο τις προηγούμενες μέρες. Μόνο πρησμένο στήθος έχω, οπότε και εγώ στα τυφλά πάω... Αυτή τη φορά όμως το στήθος μου έχει ξεφύγει 🤣🤣 αλλά δεν πονάω μόνο αν το πιέσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια κοριτσι μου !!! Στα ποσά λεπτά το πέταξες το τεστακι ;;;; Ειναι hometest εεε;;; Αυτα αργούν παρα πολυ να ανιχνεύσουν την ορμόνη … υπαρχει ακομα ελπίδα !!!! 

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ρένα Μ γλυκιά, η αλήθεια τους τελευταίους δυο μήνες είναι σαν να μην περιμένω περίοδο τις προηγούμενες μέρες. Μόνο πρησμένο στήθος έχω, οπότε και εγώ στα τυφλά πάω... Αυτή τη φορά όμως το στήθος μου έχει ξεφύγει 🤣🤣 αλλά δεν πονάω μόνο αν το πιέσω 

Άντε άντε ακόμη να σχολασεις;; 🤣🤣❤️🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Θέλω μια τέτοια full time δουλειά! Να απολαύσεις τον καφέ σου με το υπέροχο πλασματάκι στο βαθος 🥰🥰🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Η καλύτερη δουλειά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Η καλύτερη δουλειά ❤️❤️❤️

Το ξανά κοίταξα το τεστ γιατί το πέταξα νωρίς τώρα που γύρισα είναι αρνητικό καθαρότατο 

τώρα θα πρέπει να παραγγείλω γιατί δεν έχω αλλά τελείωσαν τα ληγμένα τεστ Εγκυμοσυνης τώρα μόνο ωορρηξίας έχω ληγμένα 😂

κορίτσια περιμένω τώρα τα δικά σας πια έχει σειρά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Χαχα η αλήθεια συνήθως έρχεται πρωινή πρωινή με τα πρώτα ουρά,δεν αργεί 🤷 σπάνια να έρθει μεσα στη μέρα. Οπότε ναι έχω ελπίδες ακόμη 🤞 αλλά επειδή έχω hometest φοβάμαι οτι και να κανω το απόγευμα δεν θα δείξει και κάτι 😏 χθές ήταν αρνητικό, κάτασπρο😁

Θα περιμένουμε το δικό σου κοριτσι μου εύχομαι να είναι θετικοτατο 

Ίσως να μην δείξει είναι η αλήθεια το απόγευμα αν το κανείς αλλά και την @Rena92 την είπαμε για πιο έγκυρα αποτελέσματα να το κάνει πρωί γιατί μπορεί να μην έδειχνε και τελικά το έκανε απόγευμα και έδειξε ωραιότατα 2 ροζ γραμμές 

εύχομαι και σε εσενα λοιπόν 🥰🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα περιμένουμε το δικό σου κοριτσι μου εύχομαι να είναι θετικοτατο 

Ίσως να μην δείξει είναι η αλήθεια το απόγευμα αν το κανείς αλλά και την @Rena92 την είπαμε για πιο έγκυρα αποτελέσματα να το κάνει πρωί γιατί μπορεί να μην έδειχνε και τελικά το έκανε απόγευμα και έδειξε ωραιότατα 2 ροζ γραμμές 

εύχομαι και σε εσενα λοιπόν 🥰🌸

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 🤞♥️ μακάρι να γίνει το ίδιο και με εμένα! Θα το σκεφτώ, ανάλογα με τη ψυχολογία μου,αν νιώσω οτι θα με επηρεάσει θα προτιμήσω να περιμένω την καθυστέρηση και μετά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Η καλύτερη δουλειά του κοσμουυυ❤️❤️❤️❤️να χαιρεσαι το μπεμπακι σου κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μέχρι να δείτε αιμα μην πτοείστε έχετε ελπίδες ακόμη🙏 όμως και να έρθει η ακατανόμαστη δεν πεφτουμεεε και συνεχίζουμε❤️ @Girly @marinaP @cat12🙏🙏🙏               
 

@cat12και εμένα θα φύγει για το Πάσχα και δεν ξερω ακριβώς ποτέ και τοτε από την Κυριακή πριν την μεγάλη εβδομάδα αλλά και την μεγάλη Δευτέρα μεγάλη Τρίτη θα είμαι στις γόνιμες με βάση τους υπολογισμούς μου και φοβάμαι ότι δεν θα προλάβω🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα σκουρυνει κοριτσακι μου και μετά βουρρρρρ❤️

Τι να πω, δεν είμαι αισιόδοξη με έχει πιάσει μια απελπισία, περίμενα ότι μετα την βιοχημική και που ξεκίνησα τις βιταμίνες κάπως θα στρώσει το πράγμα αλλά νομίζω χειρότερό γίνεται…. Σκέφτηκα μήπως είναι που έκοψα και το κρέας λόγω νηστείας ή μετά από την βιοχημική πάλι άλλαξε ο κύκλος μου αλλά από την άλλη λέω φρούδες ελπίδες. Δεν ξέρω έχω και αυτόν τον νέο πόνο που ξεκίνησε τον προηγούμενο μήνα, σαν σουβλιές στην δεξιά ωοθήκη, τον προηγούμενο μήνα νόμιζα ότι ήταν σκωληκοειδίτιδα αλλά δεν είναι αυτός ο πόνος… κυριολεκτικά δεν ξέρω τι γίνεται απλά κάθομαι και περιμένω τον άστατο κύκλο μου. Σήριαλ έχει καταντήσει η φάση μου «η ωορρηξία αγνοείται»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Την καλύτερη δουλειά κάνεις ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Τι να πω, δεν είμαι αισιόδοξη με έχει πιάσει μια απελπισία, περίμενα ότι μετα την βιοχημική και που ξεκίνησα τις βιταμίνες κάπως θα στρώσει το πράγμα αλλά νομίζω χειρότερό γίνεται…. Σκέφτηκα μήπως είναι που έκοψα και το κρέας λόγω νηστείας ή μετά από την βιοχημική πάλι άλλαξε ο κύκλος μου αλλά από την άλλη λέω φρούδες ελπίδες. Δεν ξέρω έχω και αυτόν τον νέο πόνο που ξεκίνησε τον προηγούμενο μήνα, σαν σουβλιές στην δεξιά ωοθήκη, τον προηγούμενο μήνα νόμιζα ότι ήταν σκωληκοειδίτιδα αλλά δεν είναι αυτός ο πόνος… κυριολεκτικά δεν ξέρω τι γίνεται απλά κάθομαι και περιμένω τον άστατο κύκλο μου. Σήριαλ έχει καταντήσει η φάση μου «η ωορρηξία αγνοείται»

Κορίτσι μάλλον ο κύκλος σου άλλαξε από την βιοχημική οι βιταμίνες δεν πιάνουν αμέσως θέλουν ένα τρίμηνο! Συνέχισε τα τεστ ωορρηξιας και θα έρθει το θετικο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Η καλύτερη δουλειά του κοσμουυυ❤️❤️❤️❤️να χαιρεσαι το μπεμπακι σου κορίτσι μου❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου εύχομαι να στείλει μπεμπεδοσκονη η μικρή μου να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας μωράκια 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Δεν το κράτησα πολύ γιατί βιαζόμουν να φυγω είχα δουλειά… η δουλειά👇🤣BBE053A1-4401-4241-92BA-CEC2602D5311.thumb.jpeg.a6b7ba401df1b701e32475aaf2de9c9d.jpeg

Αυτή η δουλειά είναι η ωραιότερη!!! Ειδικότερα όταν έχεις και τόσο ωραία παρέα!!!Και τέτοιο όμορφο μέρος !!!   

Εγώ κορίτσια αποφάσισα να μη κάνω αύριο τεστ και αν κάνω μεθαύριο δε ξέρω .. χθες βράδυ είχα μια "κινητικότητα" χαμηλά στη μήτρα αλλά την είχα και πριν την περίοδο τον προηγούμενο μήνα. Και αφού το τεστακι σήμερα είναι πλήρως αρνητικό δεν ελπίζω πια! Αλλά είναι οκ!! Το λέω γιατί είχα αν θυμάστε έναν στιγμιαίο πόνο 6 μέρες μετά την ωορρηξία από δεξιά που ποτέ δε πονάω δεξιά σχεδόν πάντα αριστερά και σήμερα ήταν η 6 μέρα μετά από εκείνον τον πόνο. Αν ήταν η εμφύτευση όπως ήθελα να πιστεύω σήμερα θα έδειχνε οπωσδήποτε! Οπότε τώρα που ξέρω πως πραγματικά δεν ήταν θα περιμένω δυο τρεις μέρες ακόμη να μου έρθει! Και μεταααααα βουρ και πάλι στην love zone!  

Εφακι τι έγινε σου ήρθε? 

ΜαριναΠ ,εσύ?

Cat96  ίσως το μόνο που χρειάζεται ο οργανισμός σου είναι χρόνος ώστε να επανέλθει. Πέρασε μια διαδικασία και ίσως θέλει λίγο τον χρόνο του να μπει σε ένα πρόγραμμα. Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου,δώσε του τον χρόνο και θα σε ανταμείψει,είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μάλλον ο κύκλος σου άλλαξε από την βιοχημική οι βιταμίνες δεν πιάνουν αμέσως θέλουν ένα τρίμηνο! Συνέχισε τα τεστ ωορρηξιας και θα έρθει το θετικο❤️

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτή η δουλειά είναι η ωραιότερη!!! Ειδικότερα όταν έχεις και τόσο ωραία παρέα!!!Και τέτοιο όμορφο μέρος !!!   

Εγώ κορίτσια αποφάσισα να μη κάνω αύριο τεστ και αν κάνω μεθαύριο δε ξέρω .. χθες βράδυ είχα μια "κινητικότητα" χαμηλά στη μήτρα αλλά την είχα και πριν την περίοδο τον προηγούμενο μήνα. Και αφού το τεστακι σήμερα είναι πλήρως αρνητικό δεν ελπίζω πια! Αλλά είναι οκ!! Το λέω γιατί είχα αν θυμάστε έναν στιγμιαίο πόνο 6 μέρες μετά την ωορρηξία από δεξιά που ποτέ δε πονάω δεξιά σχεδόν πάντα αριστερά και σήμερα ήταν η 6 μέρα μετά από εκείνον τον πόνο. Αν ήταν η εμφύτευση όπως ήθελα να πιστεύω σήμερα θα έδειχνε οπωσδήποτε! Οπότε τώρα που ξέρω πως πραγματικά δεν ήταν θα περιμένω δυο τρεις μέρες ακόμη να μου έρθει! Και μεταααααα βουρ και πάλι στην love zone!  

Εφακι τι έγινε σου ήρθε? 

ΜαριναΠ ,εσύ?

Cat96  ίσως το μόνο που χρειάζεται ο οργανισμός σου είναι χρόνος ώστε να επανέλθει. Πέρασε μια διαδικασία και ίσως θέλει λίγο τον χρόνο του να μπει σε ένα πρόγραμμα. Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου,δώσε του τον χρόνο και θα σε ανταμείψει,είμαι σίγουρη!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου όλες ! πραγματικά δεν μπορώ να εκφράσω ποσό τυχερή νιώθω που έχω εσάς να μοιράζομαι αυτούς τους τρελούς προβληματισμούς μου, αν και πάλι τα σκέφτομαι όλη μέρα τουλάχιστον εδώ μέσα σας τα λέω και σε εσάς και φεύγει ένα βάρος ❤️ 

Θα συνεχίσω κανονικά τα τεστ και εύχομαι να δω και το θετικό ωορρηξίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...