Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ζώνη αυτοκινήτου εγκυμοσύνης έχει πάρει καμία αλήθεια; Το σκέφτομαι γιατί με πιέζει πολύ στη κοιλιά η κανονική.. τι λέτε εσείς;!
    • Τι λες τώρα!!!! Πωπω πως πέρασε ο καιρός!!!!! 😯😯 Όλα με το καλό γλυκιά μου!!!😍😍😍😍 Να ξεκινήσεις το "χορό" για όλες μας!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Έλα εντάξει δεν είμαι το μόνο "γυφτάκι" που θα κυκλοφορεί με αντρικά ρούχα!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Μα είναι πανάκριβα βρε παιδί μου.. οτιδήποτε σχετίζεται με την εγκυμοσύνη δηλαδή...  Ααα!! Τεστακια είχα πάρει καμία 50αρια και διαφορετικών εταιρειών!! 🤣🤣🤣🤣 Ξεκίνησα από την 3η μέρα ετ ή αλλιώς από την 8η dpo.. και ήταν θετικό!!!! 😍😍😍😍 Τα λατρεύω τα τεστακια!!! Καημό τα είχα τόσα χρόνια!! 🤣🤣🤣🤣 Θες να σου στείλω κανένα;;; Ακόμα θετικά θα βγαίνουν ξέρεις...!! 😝 Και πες του γιού αύριο μεθαύριο ότι το έκανες στις αρχές..🤣🤣🤣🤣
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το πρωί. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη. Όποτε κ εμένα μωράκι Σεπτεμβρίου θα είναι!!
    • Να σου ζήσει το μικρό θαυματακι σου!!! Καλή ανάρρωση κ σε εσένα! Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου!!! Σε λίγο θα τον εχεις κοντά σου 💕
    • Εντάξει οπότε καλά είμαι..! Μάλλον φυσιολογικό.. αυτό ήξερα και εγώ, προς το τέλος τα περίμενα αυτά.. Ναι και με το νερό με πιάνει... Ειδικά αν ξαπλώσω μετά..  Όχι ρε!! Είναι πολύ γλυκούλης!! Οι πράξεις μετράνε άλλωστε!! Κοίτα όμως πως κάνουν προσπάθεια και αυτοί να μας βοηθήσουν!!😍😍 ❤️❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...