Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέες εγκυμονούσες Θεσσαλονίκη!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Αααααχ🥹 τι ωραία!!! Μπράβο μπράβο μπράβο!! Εύχομαι όλα να συνεχίσουν έτσι!!! 

Εγώ αύριο έχω υπέρηχο ξανά.  Αλλά ο υπέρηχος της γυναικολόγου μου είναι λίγο παλιός... αμφιβάλλω αν θα δούμε χεράκια και ποδαράκια 😢

Είσαι ευχαριστημένη από τον γιατρό σου ;;;

 

Ναι πάρα πολύ ευχαριστημένη! Εσενα ποια γιατρός σε παρακολουθεί; Άντε αύριο με το καλό να μάθουμε και τα καλά νέα από εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2023 at 4:53 ΜΜ, ο/η Emily2 είπε:

Αααααχ🥹 τι ωραία!!! Μπράβο μπράβο μπράβο!! Εύχομαι όλα να συνεχίσουν έτσι!!! 

Εγώ αύριο έχω υπέρηχο ξανά.  Αλλά ο υπέρηχος της γυναικολόγου μου είναι λίγο παλιός... αμφιβάλλω αν θα δούμε χεράκια και ποδαράκια 😢

Είσαι ευχαριστημένη από τον γιατρό σου ;;;

 

Κορίτσι μου έκανες τον υπέρηχο; Περιμένουμε νέα σου! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Κορίτσι μου έκανες τον υπέρηχο; Περιμένουμε νέα σου! 🙂

Ναιιι🥰🥰🥰

Τελικά κουνούσε και χέρια και πόδια .. δε το πίστευα..πρώτη εγκυμοσύνη οπότε όλα μου φαίνονται τόσο καινούρια !! 

Εσύ πως είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Ναιιι🥰🥰🥰

Τελικά κουνούσε και χέρια και πόδια .. δε το πίστευα..πρώτη εγκυμοσύνη οπότε όλα μου φαίνονται τόσο καινούρια !! 

Εσύ πως είσαι ;

Αχ πολύ χαίρομαι!!❤️ Πολύ καλά είμαι, τώρα έχω ξεκινήσει να αγχώνομαι για την αυχενική.. μακάρι να πάνε όλα καλά 🙂 Που έκλεισες ραντεβού για αυχενική;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι!!❤️ Πολύ καλά είμαι, τώρα έχω ξεκινήσει να αγχώνομαι για την αυχενική.. μακάρι να πάνε όλα καλά 🙂 Που έκλεισες ραντεβού για αυχενική;;

14/3 εσύ ;;;

Που θα κάνεις ;; Εμένα η γιατρός μου ,μου σύστησε τον Αθανασιάδη στην προγεννητική διάγνωση. Στην Αγίας Σοφίας. 

Είναι και η κουνιαδα μου έγκυος και πηγαίνει σε άλλη γιατρό και την έστειλε αλλού. Δε ξέρω ποιος είναι καλύτερος αλλά προβληματίζομαι πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

14/3 εσύ ;;;

Που θα κάνεις ;; Εμένα η γιατρός μου ,μου σύστησε τον Αθανασιάδη στην προγεννητική διάγνωση. Στην Αγίας Σοφίας. 

Είναι και η κουνιαδα μου έγκυος και πηγαίνει σε άλλη γιατρό και την έστειλε αλλού. Δε ξέρω ποιος είναι καλύτερος αλλά προβληματίζομαι πολύ 

Και εγώ έκλεισα 14/3(!) στην προγεννητική Διάγνωση στον Αθανασιάδη. Χαχαχ πλάκα έχει να συναντηθούμε!! Εκεί είχε πάει και η αδερφή μου στην εγκυμοσύνη της και μου είπε μη τυχόν πας αλλού. Είναι τρομεροί στη δουλειά τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2023 at 1:10 ΠΜ, ο/η anna1122 είπε:

Και εγώ έκλεισα 14/3(!) στην προγεννητική Διάγνωση στον Αθανασιάδη. Χαχαχ πλάκα έχει να συναντηθούμε!! Εκεί είχε πάει και η αδερφή μου στην εγκυμοσύνη της και μου είπε μη τυχόν πας αλλού. Είναι τρομεροί στη δουλειά τους!

Πλάκα κάνεις ;;; Τι ώρα ; Χαχα απίστευτο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Πλάκα κάνεις ;;; Τι ώρα ; Χαχα απίστευτο !!!

Όντως απίστευτο! Στις έξι μου έκλεισαν! Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Όντως απίστευτο! Στις έξι μου έκλεισαν! Εσύ;

Και εγώ στις 18:00 😲με ποιον γιατρό ; Εγώ έκλεισα με τον Αθανασιάδη, τον ζήτησα δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2023 at 1:50 ΜΜ, ο/η anna1122 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Είπα να ξεκινήσω αυτή τη συνομιλία μιας και διανύω την 8η εβδομάδα μου! Οι φίλες μου είναι σε άλλη φάση της ζωής τους και σκέφτηκα πως μπορεί να είναι και άλλα κορίτσια σαν εμένα.. έτσι είπα να γνωριστούμε! 

Καλησπερούδια!!! Χρόνια πολλά λόγω της ημέρας. Πώς είσαι; εγω απο Κιλκις, θα γεννήσω Θεσσαλονίκη. Είμαι στις 10 εβδ +3 ημ. τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2023 at 8:32 ΜΜ, ο/η Emily2 είπε:

Και εγώ στις 18:00 😲με ποιον γιατρό ; Εγώ έκλεισα με τον Αθανασιάδη, τον ζήτησα δηλαδή.

Εγώ δε ζήτησα συγκεκριμένα γιατρό.. Νομίζω όλοι καλοί είναι δεν έχει και πολύ σημασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Εγώ δε ζήτησα συγκεκριμένα γιατρό.. Νομίζω όλοι καλοί είναι δεν έχει και πολύ σημασία!

Άρα ίδια μέρα ίδια ώρα...ουφ! Καλά αποτελέσματα και στις 2 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Άρα ίδια μέρα ίδια ώρα...ουφ! Καλά αποτελέσματα και στις 2 ❤️

Άντε να δούμε!! Και με έχει πιάσει τρελλο άγχος.. μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Άντε να δούμε!! Και με έχει πιάσει τρελλο άγχος.. μακάρι να πάνε όλα καλά!

Κι εμένα το ίδιο. Βασικά πιο πολύ ανυπομονώ... Και δεν περνούν οι μέρες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2023 at 6:04 ΜΜ, ο/η Emily2 είπε:

Κι εμένα το ίδιο. Βασικά πιο πολύ ανυπομονώ... Και δεν περνούν οι μέρες !! 

Πως πήγε η εξέταση ; Όλα καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emily2 είπε:

Όλα πολύ καλά !!! Εσένα ;;;;

Είχα 2 ώρες αναμονή αλλα άξιζε 😀😀😀

Και εμένα όλα καλά! Τουλάχιστον έτσι νομίζω! Όμως δε μιλήσαμε μετά τις τροποποιημένες οπότε δε μπορώ να καταλάβω πόσο καλά είναι αυτά τα νούμερα. Εσείς μιλήσατε ξανά αφού πήρατε τα αποτελέσματα και από την papp-A;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Και εμένα όλα καλά! Τουλάχιστον έτσι νομίζω! Όμως δε μιλήσαμε μετά τις τροποποιημένες οπότε δε μπορώ να καταλάβω πόσο καλά είναι αυτά τα νούμερα. Εσείς μιλήσατε ξανά αφού πήρατε τα αποτελέσματα και από την papp-A;

Όχι , αλλά είδα ότι αυξήθηκαν κάποια νούμερα (πχ 1:3639 πήγε 1:5368)  όταν μου έστειλαν το 2ο pdf . 

Προβληματίστηκα και εγώ να σου πω την αλήθεια γιατί δεν κατάλαβα τι σημαίνει το νούμερο από την papp-A. Στην αρχή έψαξα αλλά μετά λέω εφόσον ανέβηκαν θα είναι καλό. Περιμένω με αγωνία να με πάρει και η γυναικολόγος μου αλλά για σήμερα δε το βλέπω. Δεν της έστειλα εγώ αποτέλεσμα, αυτοί είπαν τα στέλνουν, και σε σένα το ίδιο είπαν ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Όχι , αλλά είδα ότι αυξήθηκαν κάποια νούμερα (πχ 1:3639 πήγε 1:5368)  όταν μου έστειλαν το 2ο pdf . 

Προβληματίστηκα και εγώ να σου πω την αλήθεια γιατί δεν κατάλαβα τι σημαίνει το νούμερο από την papp-A. Στην αρχή έψαξα αλλά μετά λέω εφόσον ανέβηκαν θα είναι καλό. Περιμένω με αγωνία να με πάρει και η γυναικολόγος μου αλλά για σήμερα δε το βλέπω. Δεν της έστειλα εγώ αποτέλεσμα, αυτοί είπαν τα στέλνουν, και σε σένα το ίδιο είπαν ;

 

Εμένα με πήρε η γιατρός μου μου είπε είναι πολύ καλά τα νούμερα! Ναι τα στέλνουν αυτοί κατευθείαν!Μην ανησυχείς θα σε πάρει και εσένα η γιατρός σου αλλά και εσένα είναι πολύ καλά! Στο email με τα αποτελέσματα σου έστειλαν και φωτογραφίες από τον υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Εμένα με πήρε η γιατρός μου μου είπε είναι πολύ καλά τα νούμερα! Ναι τα στέλνουν αυτοί κατευθείαν!Μην ανησυχείς θα σε πάρει και εσένα η γιατρός σου αλλά και εσένα είναι πολύ καλά! Στο email με τα αποτελέσματα σου έστειλαν και φωτογραφίες από τον υπέρηχο; 

Αααα μπράβο πολύ χαίρομαι!! Αν φυσικά θέλεις μήπως μπορείς να μου πεις τι τιμή είχες στο papp -A? Γιατί θα σκάσω μέχρι να με πάρει!

Ναιιι μου έστειλαν και φωτογραφίες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 6/6/2023 at 10:19 ΜΜ, ο/η gallidoula είπε:

Καλησπέρα κ γω φρεσκοεγγυούλα κ Θεσσαλονικιά!

Καλωσόρισες! Πόσων εβδομάδων είσαι; ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna1122 είπε:

Καλωσόρισες! Πόσων εβδομάδων είσαι; ❤️

Μόλις προχτές το έμαθα αλλά δεν ελπίζω πολύ έχω καφέ υγρά συνέχεια. Λογικά είμαι 4 βδομ +4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Μόλις προχτές το έμαθα αλλά δεν ελπίζω πολύ έχω καφέ υγρά συνέχεια. Λογικά είμαι 4 βδομ +4

Έκανες χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...