Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!

Πώς είστε σήμερα? Πώς πάμε από συμπτωματακια κλπ??χαχαχα 

Εγώ είμαι μια χαρά! Μόνο ο πόνος στη μέση υπάρχει και τίποτα άλλο και αυτός  μειώθηκε. Δεν είμαι απαισιόδοξη αλλά πραγματικά άρχισα να κάνω σχέδια για τον επόμενο μήνα εγώ! Όσο πλησιάζει η μέρα αντί να σκέφτομαι σαν τρελή να κάνω τεστ, δε ξέρω ,νιώθω πως δεν θα είμαι τελικά...κοντός ψαλμός βέβαια γιατί λίγες μέρες έμειναν. 

 

 

 

 

Εγώ από χτες τα εχω παθει όλα.. καούρες και μόλις τρώω μου ανεβαίνει το φαγητό πάνω. Κούραση κ νυστάζω απίστευτα. Αλλά είναι πολύ νωρίς οπότε κάτι θα με έχει πειράξει.. Κ γω ήδη τον επόμενο μήνα σκεφτομαι. Σχεδιάζουμε ένα τριήμερο για την Καθαρά Δευτέρα και ελπίζω να συμπέσει με γόνιμες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ από χτες τα εχω παθει όλα.. καούρες και μόλις τρώω μου ανεβαίνει το φαγητό πάνω. Κούραση κ νυστάζω απίστευτα. Αλλά είναι πολύ νωρίς οπότε κάτι θα με έχει πειράξει.. Κ γω ήδη τον επόμενο μήνα σκεφτομαι. Σχεδιάζουμε ένα τριήμερο για την Καθαρά Δευτέρα και ελπίζω να συμπέσει με γόνιμες 🥰

Καλά και γόνιμες να μην έχεις εκείνες τις μέρες θα περάσετε υπέροχα.. αυτές οι στιγμές μένουν στην ζωή .. αν και που ξέρεις μπορεί να είσαι είδη έγκυος στο τριήμερο 😗😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!!!

καλό μήνα την ελπιδοφόρο θεματακι είναι αυτοοο💗💗💗

εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας!!

σήμερα περιμένω περίοδο η οποία εύχομαι να μην έρθει,δεν νιώθω τιποτα βέβαια οποτε δεν ξέρω τι θα γινει χαχαχχα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!

καλό μήνα την ελπιδοφόρο θεματακι είναι αυτοοο💗💗💗

εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας!!

σήμερα περιμένω περίοδο η οποία εύχομαι να μην έρθει,δεν νιώθω τιποτα βέβαια οποτε δεν ξέρω τι θα γινει χαχαχχα🤣

Καλημέρα. Μου κάνει εντύπωση πως άντεξες και δεν έκανες κάποιο τέστ ακόμα..μπραβοο υπομονή.. εύχομαι θετικό αποτέλεσμα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα. Μου κάνει εντύπωση πως άντεξες και δεν έκανες κάποιο τέστ ακόμα..μπραβοο υπομονή.. εύχομαι θετικό αποτέλεσμα 🤞

είχα κάνει 5 μέρες πριν κι ήταν αρνητικό απογοητευτεί κι είπα δεν θα ξανά κάνω αν δεν έχω καθυστέρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natasha24 είπε:

είχα κάνει 5 μέρες πριν κι ήταν αρνητικό απογοητευτεί κι είπα δεν θα ξανά κάνω αν δεν έχω καθυστέρηση...

5 μέρες πριν είναι αρκετά νωρίς είναι η αλήθεια.. εύχομαι να έχεις καθυστέρηση για 9 μήνες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Μάλλον μόνο εγώ είμαι εν μέσω περιόδου και με βλέπω να την περνάω μόνη μου την κρίσιμη εβδομάδα 😛 πάντως εγώ πλέον μόνο όταν έχω περίοδο είμαι ήρεμη που ξέρω πως δεν συμβαίνει κάτι, όποτε προς το παρόν το απολαμβάνω και από βδομάδα πάλι ξεκινάμε 😂 Θετικά τεστακια σε όλες όσες περιμένετε 🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ

@Elli13  μπορεί όντως να "έφαγες" κάτι και να σε "πείραξε"😛 (συγγνώμη για το λόγο πιπεράτο χουμοοορρρ ,μου βγαίνει ολίγον τι αυθόρμητα, υπόσχομαι να συγκρατουμαι από δω και στο εξής 🤪)

@Natasha24 είσαι θηρίο! Θα είχα κάνει ήδη χθες τέστ! Μπράβο σου για την εγκράτεια,μάθε μας και μας!!!! 5 μέρες νωρίτερα πάντως είναι πολύ νωρίς για τα δεδομένα μου. Θα περιμένουμε με αγωνία τις εξελίξεις!

Όντως πάντως όλες κοντά είμαστε σε ημερομηνίες! Άντε να ανακοινώνονται ένα ένα τα θετικά να πάρει το θέμα 🔥!! Νατάσα εύχομαι να κάνεις την αρχή!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ

@Elli13  μπορεί όντως να "έφαγες" κάτι και να σε "πείραξε"😛 (συγγνώμη για το λόγο πιπεράτο χουμοοορρρ ,μου βγαίνει ολίγον τι αυθόρμητα, υπόσχομαι να συγκρατουμαι από δω και στο εξής 🤪)

@Natasha24 είσαι θηρίο! Θα είχα κάνει ήδη χθες τέστ! Μπράβο σου για την εγκράτεια,μάθε μας και μας!!!! 5 μέρες νωρίτερα πάντως είναι πολύ νωρίς για τα δεδομένα μου. Θα περιμένουμε με αγωνία τις εξελίξεις!

Όντως πάντως όλες κοντά είμαστε σε ημερομηνίες! Άντε να ανακοινώνονται ένα ένα τα θετικά να πάρει το θέμα 🔥!! Νατάσα εύχομαι να κάνεις την αρχή!!!

 

Καλημέεεεεερα!!!!   αχχαχαχαχχαχχαχα μου έφτιαξες τη μέρα 😂😂  Ανέβηκε και η θερμοκρασια που είχα λυσσάξει και όλα καλά. Από χτες το βραδυ νιώθω τραβηγμα κατω προς τα αριστερα, σαν να έχω χτυπήσει και σε κάθε κίνηση, τέντωμα ΄ή βήξιμο πονάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέεεεεερα!!!!   αχχαχαχαχχαχχαχα μου έφτιαξες τη μέρα 😂😂  Ανέβηκε και η θερμοκρασια που είχα λυσσάξει και όλα καλά. Από χτες το βραδυ νιώθω τραβηγμα κατω προς τα αριστερα, σαν να έχω χτυπήσει και σε κάθε κίνηση, τέντωμα ΄ή βήξιμο πονάει.

..." Βαρύ σου 'κατσε" χαχαχαχαχ άντε καλημέρα κορίτσια ώρα για δουλειά! Σαν χαιρετώ τα λέμε μετά!!!

Πάντως ωραία μου ακούγονται όλα αυτά , και αν σε κοίταξε και λίγο πιο έντονα ο σύζυγος ίσως να το κανε πάλι το θαύμα του!! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

είχα κάνει 5 μέρες πριν κι ήταν αρνητικό απογοητευτεί κι είπα δεν θα ξανά κάνω αν δεν έχω καθυστέρηση...

Έλα κάνε την αρχή με θετικό τεστ ❤️ +++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κορίτσια μ όλες να μείνουμε αυτόν τον μήνα!!!!!εγώ θα περιμένω μέχρι να έχω 5 μέρες καθυστέρηση κι τότε θα κάνω τεστ έτσι έκανα κι στο πρώτο μου παιδι κι τελικά ήμουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Πήγα σε ενδοκρινολόγο και ευτυχώς είναι μια χαρά τα ορμονικά μου απλά μου είπε να προσέχω την ζάχαρη για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Επειδή οι γυναίκες με ΣΠΩ έχουν τάση για διαβήτη.. και στην εγκυμοσύνη φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολο να κάνεις δίαιτα ενώ έχεις τόση όρεξη για να φας. Η αδελφή του άντρα μου ανέβασε ζάχαρο στην εγκυμοσύνη και είχε περάσει πολύ δύσκολα. Έκανε κ ένεση ινσουλίνης συνέχεια.. από βιταμίνες ξεκίνησα αυτόν τον μήνα άλλαξα τα inofert  σε inofert plus και ξεκίνησα και φιλικό οξύ.. λες να πάρω και τίποτα άλλο??

Και εγω ζορίστηκα στην εγκυμοσύνη με το ζαχαρο γιατί δεν είχα σωστή καθοδήγηση έκανα μόνο διατροφή

πωπω δύσκολο να κανείς και ενέσεις ινσουλίνης

το inofert plus πιστεύω είναι καλύτερο και εγω αυτό πήρα και φιλικό

Είχα πάρει και τις pregnacare conception που μου τις πρότεινε ο γυναικολόγος απο βιταμίνες αυτα δεν είχα πάρει κάτι άλλο 

άντε μακαρι να είναι ο τυχερός μήνας σας κορίτσια αυτός😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε αυτό το ωραίο θέμα! Τώρα έκατσα και το διάβασα!

Εγώ περιμένω στις 12 Φλεβάρη (άσε μας κουκλίτσα μου...) Αλλά δεν ξέρω..κάπως τις μπέρδεψαν τις γόνιμες. Με τη θερμοκρασία τις μετράω γιατί με τα τεστ δεν έβγαλα άκρη ποτέ....

Εγώ δεν ξέρω τι έχω, οι εξετάσεις μου γενικά είναι όλες καλές. Κάναμε και αποχή για να γίνει το σπερμοδιαγραμμα και μια δική μου καλλιέργεια (λες να απειχαμε τις γόνιμες;)

Ωστοσο, εδώ και πέντε μέρες τουλάχιστον έως περίεργους πόνους χαμηλά στην κοιλιά και στις δύο πλευρές. Ειναι πολύ ενοχλητικοί. Και τρομερό πόνο στο στήθος, με πρήξιμο.

Θέλω να αισθάνομαι ότι είναι συμπτώματα, αλλά μέσα μου ξέρω ότι είναι άλλη μια περίοδος. 10 Φλεβάρη έχω ραντεβού στο γυναικολόγο ώστε να δει το σπερμοδιαγραμμα  και να μου δώσει χάπια ελεγχόμενης ωορρηξίας.

Μακάρι να μη χρειαστεί!!! 😉

Εύχομαι να είναι τυχερός μήνας....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Μακαρι κορίτσια μ όλες να μείνουμε αυτόν τον μήνα!!!!!εγώ θα περιμένω μέχρι να έχω 5 μέρες καθυστέρηση κι τότε θα κάνω τεστ έτσι έκανα κι στο πρώτο μου παιδι κι τελικά ήμουν!!!

..την υπομονή σου να 'χα!μόνο αυτό σου λεωωω. εγώ γνωστή ανυπόμονη! Μόλις είδα χθες ότι το στοκ του προηγούμενου μήνα ( που δεν πρόλαβα να τα κάνω ήρθε η ακατανομαστη) είναι clear blue με έπιασε η ανυπομονησία! Με clear blue είχα δει ότι είμαι έγκυος στο αγόρι μου τότε! Ελπίζω και τώρα! 

Ζαχαρο εγκυμοσύνης είχα και γω κορίτσια. Έκανα και πολύ σκληρή διατροφή  κ ινσουλίνη..9 κιλά έχασα στους δύο τελευταίους μήνες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..την υπομονή σου να 'χα!μόνο αυτό σου λεωωω. εγώ γνωστή ανυπόμονη! Μόλις είδα χθες ότι το στοκ του προηγούμενου μήνα ( που δεν πρόλαβα να τα κάνω ήρθε η ακατανομαστη) είναι clear blue με έπιασε η ανυπομονησία! Με clear blue είχα δει ότι είμαι έγκυος στο αγόρι μου τότε! Ελπίζω και τώρα! 

Ζαχαρο εγκυμοσύνης είχα και γω κορίτσια. Έκανα και πολύ σκληρή διατροφή  κ ινσουλίνη..9 κιλά έχασα στους δύο τελευταίους μήνες ..

Αχ χάλια μαύρα να μην μπορείς να φας εγω μέχρι την 7ο μήνα έκανα διατροφη σκληρή

και μετά τα έριξα μια μούντζα όλα και άρχισα να τρώω κανονικά μέχρι που γέννησα 

9 κιλά έχασες μέσα σε 2 μήνες ; Πωπω δύσκολο πολύ.. 😕

Εύχομαι να είναι γούρικο και να σου δείξει ξανά εγκυμοσύνη το clear blue 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..την υπομονή σου να 'χα!μόνο αυτό σου λεωωω. εγώ γνωστή ανυπόμονη! Μόλις είδα χθες ότι το στοκ του προηγούμενου μήνα ( που δεν πρόλαβα να τα κάνω ήρθε η ακατανομαστη) είναι clear blue με έπιασε η ανυπομονησία! Με clear blue είχα δει ότι είμαι έγκυος στο αγόρι μου τότε! Ελπίζω και τώρα! 

Ζαχαρο εγκυμοσύνης είχα και γω κορίτσια. Έκανα και πολύ σκληρή διατροφή  κ ινσουλίνη..9 κιλά έχασα στους δύο τελευταίους μήνες ..

καλέ εγώ να δεις πόσο ανυπομονησία έχω μέσα μου τι νόμιζες χαχχαχαχαα

έχεις κι εσύ μεγαλύτερο παιδάκι??

εγώ μόνο θυροειδη ε,ω κορίτσια μου βαρβάτο όμως από χασιμοτο έπαθα graves όμως είμαι ρυθμισμένη...

μόνο την σαλπιγγογραφια μ είπε αν δεν μείνω να ξανά κάνω!!που εύχομαι να μην χρειαστεί δεν θα αντεξωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια νέα στο φόρουμ. Εύχομαι σε όλες μας να φουσκώσει η κοιλιτσα και να τρελαθούμε από χαρα❤️. Εμείς προσπαθούμε 4 μήνες για παιδάκι.. έχω σύνδρομο πολυκυστικών και ο κυκλοσ Μου κυμαίνεται από 30-35 αλλα ευτυχώς κάνω ωορυξια αποδεδειγμένο με υπερήχους.. είμαι στο όριο για υπερυνσουλιναιμια και ο γιατρός μου έχει δώσει άλφα λιπόικο οξύ και ινοφερτ hp για πιο ποιοτική ωορυξια. Επίσης ο σύντροφος μου έκανε σπερμοφοαγραμμα και είναι μια χαρα . Αυτόν τον μήνα έκανα υπέροχο την Τετάρτη 01/02 και είδαμε αυγό 17χιλ αν το λέω σωστά😂 και ενδομήτριο 7.5 και σήμερα έκανα τεστ ωορυξιας και βγήκε θετικό (επαφές χθες και σήμερα το πρωί) και θα συνεχίσουμε και αύριο και μεθαύριο όπως μας είπε ο γιατρός .. μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας❤️ συγνώμη για το σεντόνι😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γεια σας κορίτσια νέα στο φόρουμ. Εύχομαι σε όλες μας να φουσκώσει η κοιλιτσα και να τρελαθούμε από χαρα❤️. Εμείς προσπαθούμε 4 μήνες για παιδάκι.. έχω σύνδρομο πολυκυστικών και ο κυκλοσ Μου κυμαίνεται από 30-35 αλλα ευτυχώς κάνω ωορυξια αποδεδειγμένο με υπερήχους.. είμαι στο όριο για υπερυνσουλιναιμια και ο γιατρός μου έχει δώσει άλφα λιπόικο οξύ και ινοφερτ hp για πιο ποιοτική ωορυξια. Επίσης ο σύντροφος μου έκανε σπερμοφοαγραμμα και είναι μια χαρα . Αυτόν τον μήνα έκανα υπέροχο την Τετάρτη 01/02 και είδαμε αυγό 17χιλ αν το λέω σωστά😂 και ενδομήτριο 7.5 και σήμερα έκανα τεστ ωορυξιας και βγήκε θετικό (επαφές χθες και σήμερα το πρωί) και θα συνεχίσουμε και αύριο και μεθαύριο όπως μας είπε ο γιατρός .. μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας❤️ συγνώμη για το σεντόνι😋

Καλώς ήρθες στην παρέα μας με το καλό εύχομαι να έρθει γρήγορα το σποράκι σας 😊

Είμαστε πολλές κοπέλες με Πολυκυστηκες τελικά όλα καλά θα πάνε αφού μπορείς και βρίσκεις την ωορρηξία με τον γιατρό σου ειναι πολύ θετικο αυτό λένε βοηθάει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γεια σας κορίτσια νέα στο φόρουμ. Εύχομαι σε όλες μας να φουσκώσει η κοιλιτσα και να τρελαθούμε από χαρα❤️. Εμείς προσπαθούμε 4 μήνες για παιδάκι.. έχω σύνδρομο πολυκυστικών και ο κυκλοσ Μου κυμαίνεται από 30-35 αλλα ευτυχώς κάνω ωορυξια αποδεδειγμένο με υπερήχους.. είμαι στο όριο για υπερυνσουλιναιμια και ο γιατρός μου έχει δώσει άλφα λιπόικο οξύ και ινοφερτ hp για πιο ποιοτική ωορυξια. Επίσης ο σύντροφος μου έκανε σπερμοφοαγραμμα και είναι μια χαρα . Αυτόν τον μήνα έκανα υπέροχο την Τετάρτη 01/02 και είδαμε αυγό 17χιλ αν το λέω σωστά😂 και ενδομήτριο 7.5 και σήμερα έκανα τεστ ωορυξιας και βγήκε θετικό (επαφές χθες και σήμερα το πρωί) και θα συνεχίσουμε και αύριο και μεθαύριο όπως μας είπε ο γιατρός .. μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας❤️ συγνώμη για το σεντόνι😋

Καλός ήρθες κορίτσι μου.. και εγώ στην παρέα με πολυκυστικες.. δυστυχώς ταλαιπωρεί πολύ κόσμο αυτό το σύνδρομο.. εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας αυτός..🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ναι! Έχω έναν τεράστιο έρωτα που τον Μάιο θα γίνει 5 χρόνων! 

Άντε Χριστιανη μου πήγαινε κάνε ένα τεστακι!! Πώς κρατιεσαι?! Εδώ εγώ ανυπομονώ για σένα!!! Χαχαχαχαχα πραγματικά σου βγάζω το καπέλο! Εγώ τα γκυκοκοιταζω τα τεστ μου. Αλλά γαμωτο δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και δεν θα δείξει αν κάνω έστω και μια μέρα νωρίτερα! Σήμερα είπα να κάνω το πρωί το παλιό γιατροσοφι τεστ με τη ζάχαρη και από την παλαβωμαρα μου πάνω που συλλεξα τα ούρα του δωσα μια και μετά καθάριζα το μπάνιο σαν τρελή πριν τη δουλειά!! 

Σαλπιγγογραφια πάντως εγώ δεν πόνεσα πολύ. Μια στιγμή μονάχα. Είχα πάρει 2 παναντολ αναβραζοντα 1 ώρα πριν. 

@Elkεγώ στην καμπύλη έμαθα ότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και ;πο εκείνη τη μέρα μέχρι που γέννησα δεινοπάθησα. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότητα σε επικείμενη εγκυμοσύνη να έχω και πάλι μου είχε πει τότε η γιατρός .. εύχομαι να κάνει λάθος! Ήταν ζόρικο. 

@Mpourmpouloκαλως μας ήρθες! Άντε να γινόμαστε πολλές να έχουμε και πολλά χαρμόσυνα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας με το καλό εύχομαι να έρθει γρήγορα το σποράκι σας 😊

Είμαστε πολλές κοπέλες με Πολυκυστηκες τελικά όλα καλά θα πάνε αφού μπορείς και βρίσκεις την ωορρηξία με τον γιατρό σου ειναι πολύ θετικο αυτό λένε βοηθάει 😊

Ευχαριστώ πολύ και σε εσενα το εύχομαι και σε ολες τις κοπελες❤️ Έχω και άλλο ένα θεματάκι (καρδιοσχημη μήτρα ) αλλα δεν τον ανησυχεί τον γιατρό είχε πολλές ασθενείς με τέτοια ή παρόμοια μήτρα και έμειναν έγκυος και γέννησαν και όλα πήγαν μια χαρα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλός ήρθες κορίτσι μου.. και εγώ στην παρέα με πολυκυστικες.. δυστυχώς ταλαιπωρεί πολύ κόσμο αυτό το σύνδρομο.. εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας αυτός..🥰

Άτιμο σύνδρομο ..αλλά που θα πάει θα τα καταφέρουμε 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχω ναι! Έχω έναν τεράστιο έρωτα που τον Μάιο θα γίνει 5 χρόνων! 

Άντε Χριστιανη μου πήγαινε κάνε ένα τεστακι!! Πώς κρατιεσαι?! Εδώ εγώ ανυπομονώ για σένα!!! Χαχαχαχαχα πραγματικά σου βγάζω το καπέλο! Εγώ τα γκυκοκοιταζω τα τεστ μου. Αλλά γαμωτο δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και δεν θα δείξει αν κάνω έστω και μια μέρα νωρίτερα! Σήμερα είπα να κάνω το πρωί το παλιό γιατροσοφι τεστ με τη ζάχαρη και από την παλαβωμαρα μου πάνω που συλλεξα τα ούρα του δωσα μια και μετά καθάριζα το μπάνιο σαν τρελή πριν τη δουλειά!! 

Σαλπιγγογραφια πάντως εγώ δεν πόνεσα πολύ. Μια στιγμή μονάχα. Είχα πάρει 2 παναντολ αναβραζοντα 1 ώρα πριν. 

@Elkεγώ στην καμπύλη έμαθα ότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και ;πο εκείνη τη μέρα μέχρι που γέννησα δεινοπάθησα. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότητα σε επικείμενη εγκυμοσύνη να έχω και πάλι μου είχε πει τότε η γιατρός .. εύχομαι να κάνει λάθος! Ήταν ζόρικο. 

@Mpourmpouloκαλως μας ήρθες! Άντε να γινόμαστε πολλές να έχουμε και πολλά χαρμόσυνα! 

 

να τον χαίρεσαι τον έρωτα σου🥰🥰 εμένα τον Γενάρη έγινε 2 η μικρούλα μου😍 καλέ τι είναι αυτό το κόλπο με τη ζαχαρη;😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχω ναι! Έχω έναν τεράστιο έρωτα που τον Μάιο θα γίνει 5 χρόνων! 

Άντε Χριστιανη μου πήγαινε κάνε ένα τεστακι!! Πώς κρατιεσαι?! Εδώ εγώ ανυπομονώ για σένα!!! Χαχαχαχαχα πραγματικά σου βγάζω το καπέλο! Εγώ τα γκυκοκοιταζω τα τεστ μου. Αλλά γαμωτο δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και δεν θα δείξει αν κάνω έστω και μια μέρα νωρίτερα! Σήμερα είπα να κάνω το πρωί το παλιό γιατροσοφι τεστ με τη ζάχαρη και από την παλαβωμαρα μου πάνω που συλλεξα τα ούρα του δωσα μια και μετά καθάριζα το μπάνιο σαν τρελή πριν τη δουλειά!! 

Σαλπιγγογραφια πάντως εγώ δεν πόνεσα πολύ. Μια στιγμή μονάχα. Είχα πάρει 2 παναντολ αναβραζοντα 1 ώρα πριν. 

@Elkεγώ στην καμπύλη έμαθα ότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και ;πο εκείνη τη μέρα μέχρι που γέννησα δεινοπάθησα. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότητα σε επικείμενη εγκυμοσύνη να έχω και πάλι μου είχε πει τότε η γιατρός .. εύχομαι να κάνει λάθος! Ήταν ζόρικο. 

@Mpourmpouloκαλως μας ήρθες! Άντε να γινόμαστε πολλές να έχουμε και πολλά χαρμόσυνα! 

 

Καλώς σας βρήκα😊 εύχομαι σε όλες θετικό τεστακι 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...