Μετάβαση σε περιεχόμενο

✨Μωράκια Αυγούστου 2023 ✨


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mummy2be είπε:

Καλημερααααα!!! 

Λοιπόν, εχω ερωτηση κολαφο να κάνω! Σήμερα το πρωι, ειχα ξυπνήσει αλλα εμεινα λιγο στο κρεβατι και χαζευα τηλεόραση. Ενιωσα στην κοιλιά ένα κατι.. έβαλα το χερι μου πάνω και ένιωθα ένα πράγμα σαν ελαφρυ χτυπημα. Πως πιάνουμε τον παλμο στο χερι μας. Ένα τετοιο χτυπο. Ενα τουκ τωρα, ένα τουκ 2-3 λεπτά μετα, μετα απο λιγο άλλο ένα τουκ. 4-5 φορές, μετά σταμάτησε. Ηταν η μπέμπα μου??? 

Ναιιιι φυσικά ήταν μπέμπα σου, ανάλογα σε τι θέση βρίσκεται ήταν η μπουνιτσα η κλωτσιτσα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τώρα θα γίνει χαμός ετοιμάσου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eir_ma είπε:

Ναιιιι φυσικά ήταν μπέμπα σου, ανάλογα σε τι θέση βρίσκεται ήταν η μπουνιτσα η κλωτσιτσα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τώρα θα γίνει χαμός ετοιμάσου 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! Χαχαχα!!! Καταλαβαινεις πως περιμενα ετσι?? Χαχαχαα! Νομιζω οτι θα κατουρηθω απο τη χαρα μου!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Μόλις μου εφτιαξες τη μερα φιλη ❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Ως λίγο "μεγαλύτερη¨στις εβδομάδες κύησης καθώς έχω ΠΗΤ 30/7 ναιιι @Mummy2be Αυτό είναι το μωρό!!! Εγώ την κατάλαβα από την 20η εβδομα΄δα αλλά πλέον στην 24η είναι πιο έντονα τα χτυπήματα και σε κάποια αν βάλεις το χέρι στην κοιλιά θα το νιώσεις και εξωτερικά ελαφρώς! Είναι μαγικό!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκιές μου, σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Αναμένουμε λοιπόν @ΙΩΑΝΝΑ1972, @Balak455 και @Tonia40❤️,ολα να είναι υπέροχα!!!! @Mummy2beκαλή μου είδες που την άκουσες??? ήρθε η ώρα σου, τώρα θα δεις 😂😂. Θα με περάσετε για βαρεμενη αλλά ήταν τόσο καλουλα και ήσυχη χθες, είχε τέλεια ζυγωματικά και χειλάκια, μου θύμισε τον άνδρα μου 😂😂❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marika31 είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου, σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Αναμένουμε λοιπόν @ΙΩΑΝΝΑ1972, @Balak455 και @Tonia40❤️,ολα να είναι υπέροχα!!!! @Mummy2beκαλή μου είδες που την άκουσες??? ήρθε η ώρα σου, τώρα θα δεις 😂😂. Θα με περάσετε για βαρεμενη αλλά ήταν τόσο καλουλα και ήσυχη χθες, είχε τέλεια ζυγωματικά και χειλάκια, μου θύμισε τον άνδρα μου 😂😂❤️❤️

Ηταν επειδη ειχα τοση ανυπομονησια! ❤️

Η αληθεια ειναι πως τα κοριτσακια μοιαζουν συνηθως στο μπαμπα και τα αγορια στη μαμα. Εκτος αν η μαμά ειναι τοσο ερωτευμενη με το μπαμπα που βλέπει στο μωρο τον μπαμπά 🥰 Αστιευομαι!! 

Το αγγελουδάκι, χαιρομαι πολυ που ειχες μια τοσο ομορφη εμπειρια απο την εξεταση ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Υπέροχα νέα σε όσες κάνατε τη β’ επιπέδου. Εγώ έχω ραντεβού στις 26 Απρίλη και περιμένω πως και πως..Όλα καλά να πάνε για όλες μας. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mummy2be είπε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! Χαχαχα!!! Καταλαβαινεις πως περιμενα ετσι?? Χαχαχαα! Νομιζω οτι θα κατουρηθω απο τη χαρα μου!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Μόλις μου εφτιαξες τη μερα φιλη ❤️❤️❤️❤️ 

Ελαααααα βρε κοριτσάρααα επιτέλους!!!!!! Καλές ενδοεπικοινωνίες εύχομαι απο εδώ και πέρα!!! χαχαχαχχα 
Εγω εχω διαβάσει (αλλά δεν ειμαι και σιγουροι, ίσως να μας το επιβεβαιώσουν οι έμπειρες της παρέας καλύτερα) οτι οταν ειναι ενα τακ τακ τακ σαν σφυγμός καπου συγκεκριμένα ειναι ο λόξιγκας του μωρου...Βεβαια δεν ξερω μηπως έρχεται και πιο μετά ο λόξιγκας 
Μπραβο πάντως...σιγά σιγα θα γίνεται όλο και πιο συχνά κυρίως και με φαγητακι νομίζω.. Εγω ανυπομονώ και οταν θα βλέπουμε να κουνιέται και η κοιλίτσα μας με το μάτι και μόνο. Το είχα δει σε μια φίλη μου και είχα πάθει σοκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Marika31 είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου, σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Αναμένουμε λοιπόν @ΙΩΑΝΝΑ1972, @Balak455 και @Tonia40❤️,ολα να είναι υπέροχα!!!! @Mummy2beκαλή μου είδες που την άκουσες??? ήρθε η ώρα σου, τώρα θα δεις 😂😂. Θα με περάσετε για βαρεμενη αλλά ήταν τόσο καλουλα και ήσυχη χθες, είχε τέλεια ζυγωματικά και χειλάκια, μου θύμισε τον άνδρα μου 😂😂❤️❤️

Συχγαρητήρια και απο μένα!!!!!!👋 Ελπίζω όλες να συνεχίσουμε με αυτους τους ευχάριστους ρυθμούς!!!! Με το καλό και οι υπόλοιπες!!! Αυτό με το doppler δεν το πολυκατάλαβα..επίσης το doppler γίνεται εκει που καναμε την α και β αυχενική ή θα το κάνουμε απλά στο γυναικολόγο μας όπως κάθε ραντεβού του μήνα?

Εγω αναρωτιέμαι αν όλα αυτά τα χαρακτηριστικά του μωρου παραμένουν στη πορεία ή τώρα ολες οι φατσουλες ειναι σχεδον ιδιες ? Πχ εγω εχω μικρή μυτούλα προς το φαρδιά και ο μπαμπάς έχει μεγάλη (οχι το κόκκαλο πάνω που λε΄νε, αλλά καπως μακρυούτσικη) και το μωρακι στη φωτο είχε σαν την δική μου, ετσι μικρή, ανοιχτή κλπ..ΚΑΙ λεωωω "ααα εχει την μυτη μου " αλλα μου λένε πως τα μωρακια έτσι ειναι με μικρές πλακουτσωτές μυτουλες και μετα αλλάζει...(καλα προφανώς δεν περιμενα να έχει μυτόγκα απο τη κοιλιά!!χαχχα) Οπως και να έχει ειναι τόσο εντυπωσιακό το οτι βλέπουμε πια έτσι μια φατσούλα μέσα από τη κοιλιά μας!!! το κοιτάω και δεν μπορώ να το πιστέψω!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η irini02 είπε:

Ελαααααα βρε κοριτσάρααα επιτέλους!!!!!! Καλές ενδοεπικοινωνίες εύχομαι απο εδώ και πέρα!!! χαχαχαχχα 
Εγω εχω διαβάσει (αλλά δεν ειμαι και σιγουροι, ίσως να μας το επιβεβαιώσουν οι έμπειρες της παρέας καλύτερα) οτι οταν ειναι ενα τακ τακ τακ σαν σφυγμός καπου συγκεκριμένα ειναι ο λόξιγκας του μωρου...Βεβαια δεν ξερω μηπως έρχεται και πιο μετά ο λόξιγκας 
Μπραβο πάντως...σιγά σιγα θα γίνεται όλο και πιο συχνά κυρίως και με φαγητακι νομίζω.. Εγω ανυπομονώ και οταν θα βλέπουμε να κουνιέται και η κοιλίτσα μας με το μάτι και μόνο. Το είχα δει σε μια φίλη μου και είχα πάθει σοκ!

Επιτελους! Χαχαχα! Μου αρεσει που όλες ζούσατε το παράπονο μου!! Χαχαχα!!

Ο λόξιγκας, αν δεν κανω λαθος ναι ερχεται λιγο πιο μετα, δεν θυμαμαι να το εχω διαβασει στις εβδομαδες ακομα που μου στελνει το ΙΑΣΩ. Αλλά ναι, οι πιο παλιες μανούλες ας μας πουν!

Οταν κουνιεται ολη η κοιλια ειναι καπως περιεργο, δεν ειναι? Νιώθω οτι ειμαστε τυχερες... Αλήθεια νιώθω όμορφα που γεννηθηκα γυναικα και μπορώ να βιώνω όλο αυτο. Καποιες στιγμές φρικάρω. Χθες ελεγα στον άντρα μου "εχω μεσα στην κοιλιά μου μια ντομάτα, εχει μάτια, χερια, ποδια, καρδια, με ακουει που της μιλαω, ειναι ενας άνθρωπος, το καταλαβαίνεις??" και δεν το πίστευα που το έλεγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η irini02 είπε:

Συχγαρητήρια και απο μένα!!!!!!👋 Ελπίζω όλες να συνεχίσουμε με αυτους τους ευχάριστους ρυθμούς!!!! Με το καλό και οι υπόλοιπες!!! Αυτό με το doppler δεν το πολυκατάλαβα..επίσης το doppler γίνεται εκει που καναμε την α και β αυχενική ή θα το κάνουμε απλά στο γυναικολόγο μας όπως κάθε ραντεβού του μήνα?

Εγω αναρωτιέμαι αν όλα αυτά τα χαρακτηριστικά του μωρου παραμένουν στη πορεία ή τώρα ολες οι φατσουλες ειναι σχεδον ιδιες ? Πχ εγω εχω μικρή μυτούλα προς το φαρδιά και ο μπαμπάς έχει μεγάλη (οχι το κόκκαλο πάνω που λε΄νε, αλλά καπως μακρυούτσικη) και το μωρακι στη φωτο είχε σαν την δική μου, ετσι μικρή, ανοιχτή κλπ..ΚΑΙ λεωωω "ααα εχει την μυτη μου " αλλα μου λένε πως τα μωρακια έτσι ειναι με μικρές πλακουτσωτές μυτουλες και μετα αλλάζει...(καλα προφανώς δεν περιμενα να έχει μυτόγκα απο τη κοιλιά!!χαχχα) Οπως και να έχει ειναι τόσο εντυπωσιακό το οτι βλέπουμε πια έτσι μια φατσούλα μέσα από τη κοιλιά μας!!! το κοιτάω και δεν μπορώ να το πιστέψω!!!😍

Νομιζω πως το doppler το κανεις σε καρδιολογο... Νομίζω όμως. Σίγουρα όχι στο γιατρό μας πάντως...

Πολλά μωρά μοιάζουν με αυτο που βλ΄΄επεις στο 3D. Εχω δει πολλες βιντεο και εικονες στο ινσταγκραμ που δειχνουν το μωρο διπλα στην 3D απεικονιση και ειναι ιδια. Όμως, τα μωρα αλλαζουν μερα με τη μέρα. Δεν μοιαζει το μωρακι του ενος μηνα με το μωρακι που θα ειναι 5 μηνων, ουτε οταν χρονισει. Το μουτρακι αλλαζει μέρα με τη μερα, βγαινουν τα δοντακια, αλλάζουν τα κοκκαλα του κρανιου πιστευω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και γω πιστεύω ότι ψιλομοιαζουν μεταξύ τους όλα τα μωρακια και έπειτα αλλάζουν πολύ!!! (όπως στα εγκλήματα οποιες βλέπατε, σήμερα θα μοιάζει σε σένα αύριο σε μια θεία, μεθαύριο στον γείτονα 😂)!! Την doppler την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που κάνουμε αυχενική και β επιπέδου είναι ακόμα πιο καθαρή η εικόνα, όλα πιο εντυπωσιακά και πιο ξεκάθαρα, ουσιαστικά σχεδόν ίδια με την β επιπέδου είναι, δλδ τσεκάρουν, πλακούντα, ανωμαλίες, προεκλαμψια, πρόωρορητά κτλπ  με πιο ολοκληρωμένη εικόνα τοω μωρου!! Απλά μου είπε ότι οι γιατροί τον τελευταίο χρόνο συνιστουν να γίνεται 2 φορές αυτή η εξέταση, 7ο και 8ο μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marika31 είπε:

Ναι και γω πιστεύω ότι ψιλομοιαζουν μεταξύ τους όλα τα μωρακια και έπειτα αλλάζουν πολύ!!! (όπως στα εγκλήματα οποιες βλέπατε, σήμερα θα μοιάζει σε σένα αύριο σε μια θεία, μεθαύριο στον γείτονα 😂)!! Την doppler την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που κάνουμε αυχενική και β επιπέδου είναι ακόμα πιο καθαρή η εικόνα, όλα πιο εντυπωσιακά και πιο ξεκάθαρα, ουσιαστικά σχεδόν ίδια με την β επιπέδου είναι, δλδ τσεκάρουν, πλακούντα, ανωμαλίες, προεκλαμψια, πρόωρορητά κτλπ  με πιο ολοκληρωμένη εικόνα τοω μωρου!! Απλά μου είπε ότι οι γιατροί τον τελευταίο χρόνο συνιστουν να γίνεται 2 φορές αυτή η εξέταση, 7ο και 8ο μηνα!!

Ωωωω ειδες? Εγω νόμιζα λάθος. 

Γιατί νόμιζα οτι ελέγχουν την καρδια του? Αυτό είναι άλλη εξέταση ή εγω την έχω βγάλει απο το μυαλό μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Balak455 είπε:

@ΙΩΑΝΝΑ1972 ολα να πανε τελεια ευχομαι. Θα περιμενουμε κ τα δικα σου νεα ! Εγω θα παω αυριο το πρωι!  Μακαρι να πανε οκα καλα για ολες μας 

Κορίτσια , όλα πολύ καλά και σε εμένα ΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!🥰😍🥰 Μου έδειξε και πως είναι ξαπλωμένος ο μπέμπης, τώρα ξέρω ότι μου δίνει και κλοτσιές και μπουνιές και κουτουλιές .Ευτυχώς ήταν ξύπνιος και μας διευκόλυνε να δούμε γρήγορα τις λεπτομέρειες(δεξιό, αριστερό αυτί , πόδι, χέρι, νεφρά , καρδιά και όλα τα όργανα κλπ.)Μου έκανε και κολπικό για να δει και τον τράχηλο , και ενώ ήμουν αγχωμένη για το μήκος του αυτός από 3,5 μάκρυνε  στα 4,4 και μου είπε ότι είναι πολύ καλό και φυσικά μπορεί να συμβεί γιατί ο τράχηλος είναι ένα όργανο που αλλάζει συνέχεια. Για το περπάτημα που είπε να κάνω όσο μπορώ ( ήδη περπατάω πολύ ,  προληπτικά για να μην κάνω διαβήτη κύησης)Το μόνο ότι δεν γύριζε το προσωπάκι του σε κατάλληλη θέση για να μπορώ να δω τα χαρακτηριστικά του και έτσι έχω μόνο φωτο με το αυτάκι , μαγουλάκι και λίγο μυτούλα , αλλά κορίτσια είναι σε παραμόρφωση και  επίσης δεν είναι πολύ καθαρή. Και εσάς έτσι είναι ή έχει σημασία το μηχάνημα? Φυσικά εμένα ο μπέμπης  δεν έμεινε καθόλου ακίνητος, όλη την ώρα γυρνούσε , ίσως για αυτό.

Balak καλή επιτυχία για αύριο!!!!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! Χαχαχα!!! Καταλαβαινεις πως περιμενα ετσι?? Χαχαχαα! Νομιζω οτι θα κατουρηθω απο τη χαρα μου!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Μόλις μου εφτιαξες τη μερα φιλη ❤️❤️❤️❤️ 

Ηρθε κ η σειρα σου!!!  Τωρα οσο περναει ο καιρος θα την ακους περισσοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ΙΩΑΝΝΑ1972 είπε:

Κορίτσια , όλα πολύ καλά και σε εμένα ΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!🥰😍🥰 Μου έδειξε και πως είναι ξαπλωμένος ο μπέμπης, τώρα ξέρω ότι μου δίνει και κλοτσιές και μπουνιές και κουτουλιές .Ευτυχώς ήταν ξύπνιος και μας διευκόλυνε να δούμε γρήγορα τις λεπτομέρειες(δεξιό, αριστερό αυτί , πόδι, χέρι, νεφρά , καρδιά και όλα τα όργανα κλπ.)Μου έκανε και κολπικό για να δει και τον τράχηλο , και ενώ ήμουν αγχωμένη για το μήκος του αυτός από 3,5 μάκρυνε  στα 4,4 και μου είπε ότι είναι πολύ καλό και φυσικά μπορεί να συμβεί γιατί ο τράχηλος είναι ένα όργανο που αλλάζει συνέχεια. Για το περπάτημα που είπε να κάνω όσο μπορώ ( ήδη περπατάω πολύ ,  προληπτικά για να μην κάνω διαβήτη κύησης)Το μόνο ότι δεν γύριζε το προσωπάκι του σε κατάλληλη θέση για να μπορώ να δω τα χαρακτηριστικά του και έτσι έχω μόνο φωτο με το αυτάκι , μαγουλάκι και λίγο μυτούλα , αλλά κορίτσια είναι σε παραμόρφωση και  επίσης δεν είναι πολύ καθαρή. Και εσάς έτσι είναι ή έχει σημασία το μηχάνημα? Φυσικά εμένα ο μπέμπης  δεν έμεινε καθόλου ακίνητος, όλη την ώρα γυρνούσε , ίσως για αυτό.

Balak καλή επιτυχία για αύριο!!!!🙏🥰

Αχ τελεια!! Ειναι μεγαλη ανακουφιση!! Σε ποιον ειπες οτι θα πηγαινες @ΙΩΑΝΝΑ1972 ? 

Πολυ χαιρομαι. Ανυπομονω κ εγω για αυριο. Στειλτε ολες την θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα κ με το δικο μου νινακι!! 🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Balak455 είπε:

Αχ τελεια!! Ειναι μεγαλη ανακουφιση!! Σε ποιον ειπες οτι θα πηγαινες @ΙΩΑΝΝΑ1972 ? 

Πολυ χαιρομαι. Ανυπομονω κ εγω για αυριο. Στειλτε ολες την θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα κ με το δικο μου νινακι!! 🩷🩷

@ΙΩΑΝΝΑ1972 ❤️τέλεια, μπράβο!!!!! Εντυπωσιακότατο μήκος τραχηλου, ναι έτσι είναι αλλάζει!!εγώ εχω καθαρή εικόνα, αλλά  σαν παραμορφωμενα είναι όλα τα νινακια τώρα, εννοείς είναι σαν  κουνημένη η θολη?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Ωωωω ειδες? Εγω νόμιζα λάθος. 

Γιατί νόμιζα οτι ελέγχουν την καρδια του? Αυτό είναι άλλη εξέταση ή εγω την έχω βγάλει απο το μυαλό μου? 

Κοίτα η καρδιά ελέγχεται πάντα σε όλες τις εξετασεις(αυχενική, β επιπέδου και doppler)!! Mηπως εννοείς συγκεκριμένα τον καρδιοτοκογραφο που ελέγχεται αποκλειστικά ο καρδιακός παλμός και  οι συστολες της μήτρας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2023 at 5:28 ΜΜ, ο/η ΚατερίναΧΑ είπε:

καλησπέρα σας όμορφούλες μου εγώ το Σάββατο έκανα για 4η φορά εμβρυομεταφορα και ελπίζω να είναι 4η και τυχερή γιατί ούτε ψυχικά ούτε οικονομικά αντέχουμε άλλη αποτυχία... ελπίζω με τη βοήθεια του Θεού και της Παναγίας να έχουμε θετικά αποτελέσματα και πορεία.... 

Καλησπέρα και σε εσένα κορίτσι μου!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι αυτή η τυχερή, 🙂❤️κανέναν δεν αφήνει η Παναγία μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lilaki87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Ως λίγο "μεγαλύτερη¨στις εβδομάδες κύησης καθώς έχω ΠΗΤ 30/7 ναιιι @Mummy2be Αυτό είναι το μωρό!!! Εγώ την κατάλαβα από την 20η εβδομα΄δα αλλά πλέον στην 24η είναι πιο έντονα τα χτυπήματα και σε κάποια αν βάλεις το χέρι στην κοιλιά θα το νιώσεις και εξωτερικά ελαφρώς! Είναι μαγικό!!❤️❤️❤️

Ωωωω είσαι πιο μπροστά από όλες μας!!! Καλώς ήρθες, με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η pepe90 είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Υπέροχα νέα σε όσες κάνατε τη β’ επιπέδου. Εγώ έχω ραντεβού στις 26 Απρίλη και περιμένω πως και πως..Όλα καλά να πάνε για όλες μας. 
 

Καλησπέρα και σε σένα καλή μου!! Με το καλό να έρθει και το δικό σου ραντεβού ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marika31 είπε:

@ΙΩΑΝΝΑ1972 ❤️τέλεια, μπράβο!!!!! Εντυπωσιακότατο μήκος τραχηλου, ναι έτσι είναι αλλάζει!!εγώ εχω καθαρή εικόνα, αλλά  σαν παραμορφωμενα είναι όλα τα νινακια τώρα, εννοείς είναι σαν  κουνημένη η θολη?? 

Nαι αυτό εννοώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Balak455 είπε:

Αχ τελεια!! Ειναι μεγαλη ανακουφιση!! Σε ποιον ειπες οτι θα πηγαινες @ΙΩΑΝΝΑ1972 ? 

Πολυ χαιρομαι. Ανυπομονω κ εγω για αυριο. Στειλτε ολες την θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα κ με το δικο μου νινακι!! 🩷🩷

Πήγα στην Προγενεσις .Ειναι στους Αμπελόκηπους και ειναι γυναικα γιατρός, με αυτη συνεργαζεται ο γιατρος μου, για αυτό πήγα.Όλα τελεια θα πανε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΙΩΑΝΝΑ1972 είπε:

Nαι αυτό εννοώ!

Ε τότε θα είναι γιατί κουνιόταν, και δεν θα  πέτυχε τον μπέμπη σε ηρεμία 😀!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Balak455 είπε:

Αχ τελεια!! Ειναι μεγαλη ανακουφιση!! Σε ποιον ειπες οτι θα πηγαινες @ΙΩΑΝΝΑ1972 ? 

Πολυ χαιρομαι. Ανυπομονω κ εγω για αυριο. Στειλτε ολες την θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα κ με το δικο μου νινακι!! 🩷🩷

Στέλνουμεεεε φουλ τα πιο θετικά vibes!!!!!!!!! 😍Τα μωράκια μας τα πάνε περήφημα μέχρι τώρα και έτσι θα συνεχίσουμε!!!!! Μόνο όμορφες σκέψεις και καλή ενέργεια!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΙΩΑΝΝΑ1972 είπε:

Κορίτσια , όλα πολύ καλά και σε εμένα ΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!🥰😍🥰 Μου έδειξε και πως είναι ξαπλωμένος ο μπέμπης, τώρα ξέρω ότι μου δίνει και κλοτσιές και μπουνιές και κουτουλιές .Ευτυχώς ήταν ξύπνιος και μας διευκόλυνε να δούμε γρήγορα τις λεπτομέρειες(δεξιό, αριστερό αυτί , πόδι, χέρι, νεφρά , καρδιά και όλα τα όργανα κλπ.)Μου έκανε και κολπικό για να δει και τον τράχηλο , και ενώ ήμουν αγχωμένη για το μήκος του αυτός από 3,5 μάκρυνε  στα 4,4 και μου είπε ότι είναι πολύ καλό και φυσικά μπορεί να συμβεί γιατί ο τράχηλος είναι ένα όργανο που αλλάζει συνέχεια. Για το περπάτημα που είπε να κάνω όσο μπορώ ( ήδη περπατάω πολύ ,  προληπτικά για να μην κάνω διαβήτη κύησης)Το μόνο ότι δεν γύριζε το προσωπάκι του σε κατάλληλη θέση για να μπορώ να δω τα χαρακτηριστικά του και έτσι έχω μόνο φωτο με το αυτάκι , μαγουλάκι και λίγο μυτούλα , αλλά κορίτσια είναι σε παραμόρφωση και  επίσης δεν είναι πολύ καθαρή. Και εσάς έτσι είναι ή έχει σημασία το μηχάνημα? Φυσικά εμένα ο μπέμπης  δεν έμεινε καθόλου ακίνητος, όλη την ώρα γυρνούσε , ίσως για αυτό.

Balak καλή επιτυχία για αύριο!!!!🙏🥰

Τελεια!!!! Αντεεεε με το καλοοοοο!!! ❤️❤️💐💐💐

Ναι είναι λίγο παραμορφωμένα, λογικό κιόλας αν σκεφτείς πως τα βγάζουν φωτογραφία!! Μέσα από την κοιλιά μας, και τον σάκο και είναι και μέσα σε νερό....

Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...