Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζονται ριλαξ, αυγό και θήλαστρο


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Τομωράκι μου είναι 10 μήνων πλέον και χαρίζω σε όποια κοπέλα έχει  ανάγκη, το ριλάξ μας, (το πήραμε Φλεβάρη 2022), το θήλαστρο Medela Swing επίσης καινούριο φλέβαρη 2022 και ένα αυγό (καθισματάκι αυτοκινήτου δηλαδή). Το αυγό είναι παλιό, αλλά τη δουλειά του την κάνει, άλλωστε είναι μόνο για 6-7 μήνες.. 
'Όποια κοπέλα θέλει, περιοχή Θεσσαλονίκης θα προτιμούσα για να περάσει από το σπίτι να της τα δώσω..

Με το καλό τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τομωράκι μου είναι 10 μήνων πλέον και χαρίζω σε όποια κοπέλα έχει  ανάγκη, το ριλάξ μας, (το πήραμε Φλεβάρη 2022), το θήλαστρο Medela Swing επίσης καινούριο φλέβαρη 2022 και ένα αυγό (καθισματάκι αυτοκινήτου δηλαδή). Το αυγό είναι παλιό, αλλά τη δουλειά του την κάνει, άλλωστε είναι μόνο για 6-7 μήνες.. 
'Όποια κοπέλα θέλει, περιοχή Θεσσαλονίκης θα προτιμούσα για να περάσει από το σπίτι να της τα δώσω..

Με το καλό τα μωράκια σας!

Σου έχω στείλει πμ 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2022 at 10:49 ΠΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τομωράκι μου είναι 10 μήνων πλέον και χαρίζω σε όποια κοπέλα έχει  ανάγκη, το ριλάξ μας, (το πήραμε Φλεβάρη 2022), το θήλαστρο Medela Swing επίσης καινούριο φλέβαρη 2022 και ένα αυγό (καθισματάκι αυτοκινήτου δηλαδή). Το αυγό είναι παλιό, αλλά τη δουλειά του την κάνει, άλλωστε είναι μόνο για 6-7 μήνες.. 
'Όποια κοπέλα θέλει, περιοχή Θεσσαλονίκης θα προτιμούσα για να περάσει από το σπίτι να της τα δώσω..

Με το καλό τα μωράκια σας!

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! μπράβο σου για την κίνηση σου να δωρίσεις ότι δεν χρειάζεσαι! 

Ενδιαφέρομαι για το θηλαστρο αν δεν έχει δοθεί ακόμα σε κάποια κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, χρόνια πολλά και καλή χρονιά, συγγνωμη που αργησα να απαντήσω.. @Nantinaki το θήλαστρο το ζήτησε μια κοπέλα και δεν της απάντησα ακόμα, θα δω αν όντως ενδιαφέρεται ακόμα και θα σουπω. Επίσης δωρίζω και μπανάκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χρόνια πολλά και καλή χρονιά, συγγνωμη που αργησα να απαντήσω.. @Nantinaki το θήλαστρο το ζήτησε μια κοπέλα και δεν της απάντησα ακόμα, θα δω αν όντως ενδιαφέρεται ακόμα και θα σουπω. Επίσης δωρίζω και μπανάκι.. 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Ενδιαφέρομαι μόνο για το θήλαστρο, καθώς όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν, μην τα στερήσω από κάποια άλλη κοπέλα που τα έχει ανάγκη. Θήλαστρο είχα αλλα χάλασε και το χρειάζομαι γιατί πρέπει να αντλώ στην δουλειά. 

Σε περίπτωση που η άλλη κοπέλα δεν τα χρειάζεται στείλε μου σε πμ την διεύθυνση σου ΄ή μέσω του μέηλ σου να στείλω κούριερ να το παραλάβει καθώς μένω επαρχία. 

Ευχαριστώ και πάλι και καλ΄ές γιορτές, με υγεία και ευτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...