Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κρυώνω!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαι έγκυος πέντε εβδομάδων και κάθε μέρα κρυώνω και με πιάνει ρίγος απίστευτο. Εχω μια ανεβασμένη θερμοκρασία τύπου 36.9(έτσι ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος πριν κάνω το τεστ) από την αρχή. Λέτε να φταίει αυτό; Έχει συμβεί σε καμία; Μιλάμε για τρέμουλο με τρίξιμο δοντιών όχι αστεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eir_ma είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαι έγκυος πέντε εβδομάδων και κάθε μέρα κρυώνω και με πιάνει ρίγος απίστευτο. Εχω μια ανεβασμένη θερμοκρασία τύπου 36.9(έτσι ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος πριν κάνω το τεστ) από την αρχή. Λέτε να φταίει αυτό; Έχει συμβεί σε καμία; Μιλάμε για τρέμουλο με τρίξιμο δοντιών όχι αστεία. 

Καλημέρα είναι συμπτώματα της Εγκυμοσυνης το είχα και εγω αυτό 😂

Δεν κρατεί πολύ θα περάσει σε λιγες βδομαδες

με το καλό το μωρακι σου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα είναι συμπτώματα της Εγκυμοσυνης το είχα και εγω αυτό 😂

Δεν κρατεί πολύ θα περάσει σε λιγες βδομαδες

με το καλό το μωρακι σου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Σε ευχαριστώ πολυυυ κι εσύ ο,τι επιθυμείς να είσαι καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2022 at 10:09 ΠΜ, ο/η Eir_ma είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαι έγκυος πέντε εβδομάδων και κάθε μέρα κρυώνω και με πιάνει ρίγος απίστευτο. Εχω μια ανεβασμένη θερμοκρασία τύπου 36.9(έτσι ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος πριν κάνω το τεστ) από την αρχή. Λέτε να φταίει αυτό; Έχει συμβεί σε καμία; Μιλάμε για τρέμουλο με τρίξιμο δοντιών όχι αστεία. 

Η θερμοκρασία μας ανεβαίνει στην ωορηξια και πέφτει λίγο πριν την περίοδο. Η ανεβασμένη θερμοκρασία είναι σημάδι εγκυμοσύνης. Τις κρυάδες τις έχω διαβάσει εδώ από κάποια κοπέλα σαν σύμπτωμα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη σου τις είχες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Η θερμοκρασία μας ανεβαίνει στην ωορηξια και πέφτει λίγο πριν την περίοδο. Η ανεβασμένη θερμοκρασία είναι σημάδι εγκυμοσύνης. Τις κρυάδες τις έχω διαβάσει εδώ από κάποια κοπέλα σαν σύμπτωμα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη σου τις είχες; 

Όχι καμία σχέση!!! Αφού νόμιζω ότι είμαι άρρωστη, ότι έχω πυρετό κάθε μέρα... Θα ρωτήσω και τον γιατρό όταν πάω. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eir_ma είπε:

Όχι καμία σχέση!!! Αφού νόμιζω ότι είμαι άρρωστη, ότι έχω πυρετό κάθε μέρα... Θα ρωτήσω και τον γιατρό όταν πάω. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση 

Ναι έτσι ένιωθα και εγω νόμιζα είμαι άρρωστη ήμουν στην δουλειά συνέχεια με ένα χοντρό μπουφάν.. δεν είχε πάει το μυαλό μου ότι μπορεί να είμαι εγκυος 

Μου κρατησε περίπου μέχρι 7 εβδομάδων οι κρυάδες όπου μετά πήραν την θέση τους οι εμετοί 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2022 at 10:09 ΠΜ, ο/η Eir_ma είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαι έγκυος πέντε εβδομάδων και κάθε μέρα κρυώνω και με πιάνει ρίγος απίστευτο. Εχω μια ανεβασμένη θερμοκρασία τύπου 36.9(έτσι ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος πριν κάνω το τεστ) από την αρχή. Λέτε να φταίει αυτό; Έχει συμβεί σε καμία; Μιλάμε για τρέμουλο με τρίξιμο δοντιών όχι αστεία. 

Καλησπέρα κοριτσι μου. Το είχα και εγώ αυτό κατά την 5-6 εβδομάδα. Κρυωνα πολυ και αισθανόμουν περίεργα. Μετρήθηκα μερικές φορές και ημουν στα 37. Πέρασε αυτό σιγά σιγά. Είναι από την αλλαγή των ορμονών πιστευω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...