Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα  Απ' ότι κατάλαβα είναι πιο ασφαλές από τους υπέρηχους της αυχενικής κι έπειτα! 12εβδ++ Για το προσεχές ραντεβού σημείωσε να ρωτήσεις τη θέση του πλακούντα για να εφαρμόσεις τη θεωρία Ραμζι 🤣🤣🤣 ένα βήμα τη φορά, και μια θεωρία τη φορά 😋😋
    • Φίλε!!!! Μου έδωσες πολύ υλικό για διάβασμα!!! Και από ποια εβδομάδα και μετά φαίνεται αυτό;;;;;; Μήπως να έχω το νου μου την επόμενη εβδομάδα.. θα είμαι 11η.. 13/6 έχω υπέρηχο.... λες να δω τίποτα;;;
    • Ξέρεις.. και τα νεύρα, σύμπτωμα είναι!!! 😂😂😂 Όλα καλά, τα συμπτώματα πάνε και έρχονται, μην τα υπολογίζεις τόσο σε παρακαλώ γιατί δεν θα μπορέσεις ποτέ να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Τώρα δυστυχώς είναι το πιο δύσκολο στάδιο.. αυτό της υπομονής... Κουράγιο!! Θα δείς το μωράκι σου στον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα και θα χαλαρώσεις για 3-4 μέρες..😝😂😂😂 Ναι με το διπλασιασμό δεν μπορείς να καταλάβεις.. αλλά δεν ισχύει αυτό με το αρχικό νούμερο της χοριακής.. ούτως ή άλλως περιμένουμε τουλάχιστον αύξηση 60% ανά 72 ώρες μέχρι η χοριακη να ξεπεράσει τις 1200 μονάδες.. μετά η αύξηση μειώνεται.. και μειώνεται ακόμα περισσότερο από 6.000 μονάδες και πάνω.. με το τι νούμερο χοριακής θα ξεκινήσεις είναι εντελώς άσχετο.. αυτό έχει να κάνει με το πότε έγινε η εμφύτευση και με τον οργανισμό.. δεν επιρρεαζει πουθενά αυτό την αύξηση που θα ακολουθήσει.. Anyway!! Το ξεπεράσαμε αυτό το στάδιο για ακόμα μια φορά και ειλικρινά χαίρομαι που δεν χρειάζεται να τα σκέφτομαι πλέον!! Μπρρρρ!!! Μακριά από εμένα!!! 😂😂😂😂 Εσύ που έχεις και εμπειρία πρέπει να μας κάνεις τις συστάσεις στα Doppler!!! Εγώ είμαι στα χαμένα.. κοιτάω κάποια που έχουν 5-6.000€ 🤦🙊 όχι ότι υπάρχει ποτέ πιθανότητα να έβρισκα τα λεφτά για να το πάρω.. αλλά ειλικρινά δεν ξέρω ποίο είναι το καλύτερο VFM με αξιοπιστία.. δεν βλέπω και πολλά σχόλια.. που απορρίπτω να μην υπάρχουν γυναίκες που να μην πήραν!!!! Αλλά σα και μένα ντρέπονται να παραδεχτούν την τρέλα που μας δέρνει!!! 🤣🤣🤣🤣
    • χαχαχαχαχα δε ξέρω γιατί τα ξέρω εγώ αυτά!! μάλλον επειδή είναι διαδεδομένα στα αγγλικά σαίτ που παρακολουθώ;;  To nub theory υποτίθεται είναι 90% έγκυρο κιόλας, κι έχει να κάνει με το "βουναλάκι" από το οποίο αρχίζουν και διαμορφώνονται τα γεννητικά όργανα. Και τα δύο φύλλα πριν σχηματιστούν τα θηλυκά ή αρσενικά όργανα, μοιάζουν με ένα βουναλάκι. Η θεωρία λοιπόν λέει πως εάν τραβήξουμε μια ευθεία γραμμή κι αυτό το βουναλάκι βρίσκεται σε ευθεία με τη σπονδυλική στήλη είναι κορίτσι, ενώ εάν τραβηξουμε γραμμή απ τον βουναλάκι και τέμνεται με την σπονδυλική είναι αγόρι. Δείτε φώτο:
    • Όχι δεν περνάει διαφορετικά!!! 😂😂😂😂 Θέλει τρέλα στην τρέλα για να απασχολείται το μυαλό και να περνάνε οι μέρες..! ΔΕΝ Γ Ι Ν Ε Τ Α Ι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!! 😫😫😫 🤣🤣🤣🤣 Εγώ έχω βρει αυτό: https://www.astrofengshui.gr/articles/fengshui-arthra/chinese-gender-prediction nub theory???? Τι είναι πάλι τούτο;!!! Ένα ένα μας τα βγάζεις!!!!! Πες παιδί μου να τα ξέρουμε!!! 🤣🤣🤣🤣 Τώρα ψάχνω τη θεωρία Ραμζι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...