Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η MOUSSA!!!!!!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες σας.Μαγδα μου τρελα8ηκαν απο την χαρα τους ολοι.Ακομη και ο μεγαλος μου γιος κερναει ακομη στην σχολη του για την αδελφη του.Μεγαλη αγαπη τα παιδια βρε κοριτσια.Εχουν βασανα δεν λεω για να μεγαλωσουν και αγωνιες και φοβους αλλα ευχαριστως θα γενναγα και αλλο.σου βγαζουν τοσο παλλα συναισθηματα τοση αγαπη τοση ευτηχια που καμια φορα νομιζεις οτι θα σκασει η καρδια σου απο χαρα.ποσα ειχα ξεχασει με την παροδο των χρονων ολα αυτα τα θεικα που μπορει να σου κανει ενα μωρο :).Οταν τα παιδια μεγαλωνουν μπαινεις σε αλλη μορφη αγαπης και ξεχνας τα ζουζουνισματα και τις χαρουλες.Να λοιπον τωρα που ηρθε η μικρη μου για να μου θυμησει ολες τις χαρες τις ζωης παλι.Μακαρι ο θεος να δινει παιδια στον κοσμο ωστε να περνει τις ευλογιμενες στιγμες τις ευτηχιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλοηρθες στο club των πολυτεκνων κι εσυ.Να σου ζησε το κοριτσακι σου.Τα μεγαλα αν δεν κανω λαθος ειναι αγορια ε;Ετσι κι εγω μετα απο 2 γιους πετυχα την κορη.Μονο που εμενα ειναι και τα τρια μικρουλια και τρεχω και δε φτανω.Να σας ζησει και παλι,να ειστε ολη η οικογενεια ευτυχισμενοι παντα και που ξερεις μπορει να ξαναμιλησουμε απο δω και για την τεταρτη μας εγγυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mousitsa να σου ζήσει η κόρη!!!! Να είναι γερή κ ευτυχισμένη στη ζώή της!!! Φαντάζομαι... σαν πριγκίπισσα θα την έχουν τα αδέρφια της.....κι εσείς βέβαια!! Καλή λοχεία κ περιμένουμε κι άλλα νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...