Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος 🧚, το θερμόμετρο ανεβαίνει🌡️🔥 σπίτι του κανεις δεν μένει.🌅🏖️.. και το μόνο που απομένει τα νινακια μας να φέρνει ❣️🤰🤗


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Την έκανα εικόνα.. συγνώμη αλλά αν και μου ήρθε εμετούλης γέλασα πολύ 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δε με έφταναν όλα αυτά που έπαθα ως τώρα, έπαθα και ψύξη δεν μπορώ να γυρίσω το κεφάλι μου δεξιά! Θα μου κάνει ο άντρας μ λίγο φυσιοθεραπεία απλά δεν μπορεί πολλά πολλά λόγο εγκυμοσύνης ☹️☹️

Ψύξη έπαθα πολλές φορες λογο και του αυχενικου ππυ εχω.. θελει μέρες νσ περασει .. δεν βοηθουν πολλά πραγματικά.. δεν ξέρω αν μπορείς να βάλεις καμία θερμοφόρα στον αυχένα. 

Τελικά πρόλαβες να πας στην κ Νικη; έμαθα είναι με κορονοιο..λογικά βγαίνει αυτές τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 405
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Ρε κορίτσι διακοπές με πεθερικά;;; πας καλά;;; δεν τα κάνουμε αυτά τα λάθη Παναγία μου!!!!! Και σε άφησαν έγκυο εσένα και έφυγε με την μανούλα του;;;; Α δεν πάμε καλά... Ωχ ρε κορίτσι με μαμακια δεν μπλέκουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εγκυουλες μέχρι ποια εβδομάδα σας έκαναν κολπικό υπέρηχο για να δείτε το εμβρυακι σας? 

Μέχρι την 10η περίπου. Φαινόταν νομίζω κ μετά την όγδοη αλλά όχι τόσο καλά όσο κολπικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας, σήμερα κανόνισα και Πέμπτη πάω για απόξεση τελικά, με έχει πιάσει φόβος μην πάθω κάτι γιατί είναι η τρίτη μέσα σε ένα χρόνο.

Ήδη ξεκίνησα τις αλλαγές που σας είπα κορίτσια, ζήτησα απόλυση από την δουλειά μου και από σήμερα πλέον είναι άνεργη, την άλλη βδομάδα πρώτα ο Θεός παίρνω τον μικρό μου και πάμε μέχρι τέλος Αυγούστου διακοπές στα πεθερικά μου να ευχαριστήθουμε θάλασσα και να ξεκουραστώ και εγώ σωματικά και ψυχικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Κορίτσι απαράδεκτοι όλοι τους… Επειδή σε διαβάζω από την αρχή της εγκυμοσύνης σου είναι δυνατόν να σε φορτώνουν που έχεις κ θέμα με τον τράχηλο; Να γεννήσεις δηλαδή με το ζόρι πρόωρα; Πρόσεχε τον εαυτό σου κ το παιδάκι σου, αρνήσου να συμμετέχεις σε ότι σου λένε κ ο θεός βοηθός…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σήμερα κανόνισα και Πέμπτη πάω για απόξεση τελικά, με έχει πιάσει φόβος μην πάθω κάτι γιατί είναι η τρίτη μέσα σε ένα χρόνο.

Ήδη ξεκίνησα τις αλλαγές που σας είπα κορίτσια, ζήτησα απόλυση από την δουλειά μου και από σήμερα πλέον είναι άνεργη, την άλλη βδομάδα πρώτα ο Θεός παίρνω τον μικρό μου και πάμε μέχρι τέλος Αυγούστου διακοπές στα πεθερικά μου να ευχαριστήθουμε θάλασσα και να ξεκουραστώ και εγώ σωματικά και ψυχικά.

Μαρία μου αφού δε γίνεται φυσιολογικά καλύτερα έτσι, μπορεί να πάθεις καμία μόλυνση αν δεν καθαρίσεις σύντομα. Αν είναι καλός ο γιατρός δεν τίθεται θέμα στην απόξεση. Εγώ είχα κάνει 2 σε διάστημα 9 μηνών. Μετά από λίγο καιρό μου έκανε άλλος γιατρός που κάναμε εξωσωματική υστεροσκόπηση κ ήμουν σε τέλεια κατάσταση. Εύχομαι να απαλύνει γρήγορα ο πόνος σου, να ξεκουραστείς κ να χαρείς το παιδάκι σου❤️.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Πωπω δύσκολες καταστάσεις… πρέπει ο άντρας σου να βάλει κάποια όρια στην σχέση με την μητέρα του γιατί την μεγαλύτερη ευθύνη αυτός την έχει και όχι η πεθερά σου, αυτός πρέπει να ξεκόψει και πρέπει να το καταλάβει ότι είναι πρόβλημα αυτό και το βασικό ότι σε πειράζει… τώρα έχει κάνει δίκη του οικογένεια δεν μπορεί να τρέχει πίσω από την μαμα του προτεραιότητα του τώρα είσαι εσυ και να είστε καλά…  

εγώ που έχω καλές σχέσεις με την πεθερά μου εεε διακοπές μαζί της δεν θα πήγαινα ακόμα και με την μαμα μου δεν θα ήθελε να πάω διακοπές και τόσες μέρες κιόλας… 

υπομονη θα σου πω να κανείς μια καλή συζήτηση με τον άντρα σου και ελπίζω να το καταλάβει με όμορφο τρόπο και να λυθεί το πρόβλημα σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σήμερα κανόνισα και Πέμπτη πάω για απόξεση τελικά, με έχει πιάσει φόβος μην πάθω κάτι γιατί είναι η τρίτη μέσα σε ένα χρόνο.

Ήδη ξεκίνησα τις αλλαγές που σας είπα κορίτσια, ζήτησα απόλυση από την δουλειά μου και από σήμερα πλέον είναι άνεργη, την άλλη βδομάδα πρώτα ο Θεός παίρνω τον μικρό μου και πάμε μέχρι τέλος Αυγούστου διακοπές στα πεθερικά μου να ευχαριστήθουμε θάλασσα και να ξεκουραστώ και εγώ σωματικά και ψυχικά.

Καλημέρα Μαρία μου... Καλη επιτυχια στην αποξεση, να πανε ολα πολυ καλα, στειλε μας μηνυμα να μας πεις πως πηγε!

Καλά θα κανεις να πατε διακοπες κοριτσι μου, να ξεκουραστεις να ηρεμησεις και να απολαυσεις το παιδακι σου❤️

Καλη επιτυχια για σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σήμερα κανόνισα και Πέμπτη πάω για απόξεση τελικά, με έχει πιάσει φόβος μην πάθω κάτι γιατί είναι η τρίτη μέσα σε ένα χρόνο.

Ήδη ξεκίνησα τις αλλαγές που σας είπα κορίτσια, ζήτησα απόλυση από την δουλειά μου και από σήμερα πλέον είναι άνεργη, την άλλη βδομάδα πρώτα ο Θεός παίρνω τον μικρό μου και πάμε μέχρι τέλος Αυγούστου διακοπές στα πεθερικά μου να ευχαριστήθουμε θάλασσα και να ξεκουραστώ και εγώ σωματικά και ψυχικά.

Κορίτσια καλημέρα σε όλες, δεν πολύ μπαίνω το έχετε καταλάβει μετά τις συσπάσεις που είχα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά... έμενα ένα μηνα στο κρεβάτι, και αρχισα να σηκώνομαι τώρα εδω και 3 βδομάδες.... με έριξε λίγο αυτός ο φόβος βέβαια που μου προκάλεσαν μην γεννήσω τα μωρα 700 γρ τοτε και άργησα να συνέλθω. είμαι 33+4 σήμερα μαλλον τελευταία βδομάδα του μήνα γεννάω.... όλα πάνε καλα κ έχουν πάρει βάρος τα μωρά.  @ΜαρίαΔημήτρης καταλάβα τι σου συνέβη και έχω να σου πω πως νομίζω ότι κάνεις την καλύτερη επιλογή, πήγαινε να χαλαρώσεις... καταλαβαίνω απόλυτα το αίσθημα που έχεις και την αποοήτευση πήαινε να ηρεμήσεις κάνε και ένα διάλλειμμα με την δουλειά, και μόλις αισθανθείς μέσα σου καλα συνεχίζεις..... μωρέ όλοι τα βάζουμε με τους άντρες μας, αλλά εγω προσωπικά δεν πιστεύω πλέον τόσο στους εξωτερικούς παράγοντες..... κατά την γνώμη μου ας πάρει και βιταμίνες κλπ.... και οκ ας προσέξει και λίγο την διατροφή του... ρε κορίτσια εμενα ο αντρας μου εκανε χειρουργειο κ τωρα ειναι χειρότερα από περυσι σας λέω...... ενω στην αρχή εκτοξεύτηκαν όλα πα΄νω προς τα θετικά τώρα καληνυχτα! γι αυτο σας λεω δεν πιστευω τόσο σε εξωτερικούς πλέον παράγοντες.... πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Πωπω τι να πούμε εμεις;;; Κορίτσι μου υπομονή δυστυχως δεν μπορείς να αλλάξεις κάποια πράγματα αλλά ο άντρας σου να βάλει κάποια όρια ανάμεσα σε εσένα κ το μωρό σας κ στους γονεις του! Οκ να βγούμε με τους γονεις μας μια δυο φορες αλλα ενα ζευγάρι πρέπει να βγαίνει κ μόνο του να γεμίζει μπαταρίες να αναζωογονεί την σχέση του όχι να την κάνει χειρότερα!! 
 

σε ευχαριστώ παρά πολύ!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε Ραφαελα μου πολλα περαστικα!!!! Απο aircondition την επαθες? Ελπιζω μεσα απτην καρδια μου να ειναι το τελευταιο θεμα που προκυπτει❤️

Κοριτσάκι μου πως είσαι;;; Δεν ξέρω πως το έπαθα γιατί το έπαθα σαν οδηγούσα στο αυτοκίνητο! Θα έκανα κάτι απότομα μάλλον…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Την έκανα εικόνα.. συγνώμη αλλά αν και μου ήρθε εμετούλης γέλασα πολύ 

 

Ψύξη έπαθα πολλές φορες λογο και του αυχενικου ππυ εχω.. θελει μέρες νσ περασει .. δεν βοηθουν πολλά πραγματικά.. δεν ξέρω αν μπορείς να βάλεις καμία θερμοφόρα στον αυχένα. 

Τελικά πρόλαβες να πας στην κ Νικη; έμαθα είναι με κορονοιο..λογικά βγαίνει αυτές τις μερες

Έχω να πάθω πολλά χρόνια…σήμερα είμαι καλύτερα…όχι εκείνη την ημέρα δεν πήγα και ήρθα χθες κ το είδα ότι έβαλε ανακοίνωση! Δε πειράζει θα ξανά έρθω την άλλη εβδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα επιστρέψαμε σήμερα από τις διακοπές με τα πεθερικά. Ήταν 6 μαρτυρικες μέρες που θα μπορούσαν να γίνουν ταινία του Charlie Chaplin την εποχή του βουβου κινηματογράφου, θα γέλαγε ο κάθε πικραμένος. Μια εικόνα θα σας μεταφέρω μόνο, γυναίκα ετών 80 παντελώς αξυριστη με μπικίνι, καπέλο τεράστιο, νύχια κόκκινα και κατάξανθη να βγαίνει τρέχοντας από τη θάλασσα διότι πάτησε με το ακροδακτυλο του ποδιού της μια αιχμηρή πετρούλα και να φωνάζει το γιο της να την πάει για αντιτετανικο φορτώνοντας σε εμένα τα μπανιέρα της για να μην κάθομαι!!!! Εννοείται κάναμε μια μεγάλη συζήτηση στην οποία έβρισα πολύ η αλήθεια είναι και συμφωνήσαμε ποτέ ξανά όλοι μαζί για να μην διαλύσουμε το γάμο μας. @Raf123 μου σου εύχομαι περαστικά και ένα καλύτερο δεύτερο τρίμηνο,

@ΜαρίαΔημήτρης να επιμείνεις για καλή διατροφή στον σύζυγο. Η ποιότητα στη ζωή καθορίζεται ως ένα μεγάλο βαθμό από τη διατροφή μας. 

Καλημερα κοριτσι μου!! Πραγματικο εφιαλτης, προσωπικα προτιμω 100 φορες μονη μου παρα πιεσμενη!! Ποτε εχεις ΠΗΤ κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κοριτσάκι μου πως είσαι;;; Δεν ξέρω πως το έπαθα γιατί το έπαθα σαν οδηγούσα στο αυτοκίνητο! Θα έκανα κάτι απότομα μάλλον…

Καλα ειμαι απλα εχω παρει 8 κιλα και εχω λιγο αυξημενο σακχαρο (για επιπεδα εγκυμοσυνης παντα) οποτε επειδη ο γυναικιλογος δεν ειχε πει τιποτα και εγω ολο επαιρνα επιτελους αλλαξα γυναικολογο και αισθανομαι αρκετα καλυτερα! Κατα τα αλλα εχω απιστευτο τρεξιμο με ι δουλεια!! Επομενη εβδομαδα παω για Β επιπεδου!

 

Εσυ πως εισαι? Τι εβδομαδα ειδαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εγκυουλες μέχρι ποια εβδομάδα σας έκαναν κολπικό υπέρηχο για να δείτε το εμβρυακι σας? 

Καλημέρα εμένα την 9η ή 10η εβδομάδα μ έκανε κοιλιακό! Όταν είχα το αιμα στην 13η εβδομάδα μ έκανε κ κολπικο γιατί ήθελε να δει τον τράχηλο μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες, δεν πολύ μπαίνω το έχετε καταλάβει μετά τις συσπάσεις που είχα είχα πέσει πολύ ψυχολογικά... έμενα ένα μηνα στο κρεβάτι, και αρχισα να σηκώνομαι τώρα εδω και 3 βδομάδες.... με έριξε λίγο αυτός ο φόβος βέβαια που μου προκάλεσαν μην γεννήσω τα μωρα 700 γρ τοτε και άργησα να συνέλθω. είμαι 33+4 σήμερα μαλλον τελευταία βδομάδα του μήνα γεννάω.... όλα πάνε καλα κ έχουν πάρει βάρος τα μωρά.  @ΜαρίαΔημήτρης καταλάβα τι σου συνέβη και έχω να σου πω πως νομίζω ότι κάνεις την καλύτερη επιλογή, πήγαινε να χαλαρώσεις... καταλαβαίνω απόλυτα το αίσθημα που έχεις και την αποοήτευση πήαινε να ηρεμήσεις κάνε και ένα διάλλειμμα με την δουλειά, και μόλις αισθανθείς μέσα σου καλα συνεχίζεις..... μωρέ όλοι τα βάζουμε με τους άντρες μας, αλλά εγω προσωπικά δεν πιστεύω πλέον τόσο στους εξωτερικούς παράγοντες..... κατά την γνώμη μου ας πάρει και βιταμίνες κλπ.... και οκ ας προσέξει και λίγο την διατροφή του... ρε κορίτσια εμενα ο αντρας μου εκανε χειρουργειο κ τωρα ειναι χειρότερα από περυσι σας λέω...... ενω στην αρχή εκτοξεύτηκαν όλα πα΄νω προς τα θετικά τώρα καληνυχτα! γι αυτο σας λεω δεν πιστευω τόσο σε εξωτερικούς πλέον παράγοντες.... πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις...... 

Με το καλο η γεννα!!!!!!!!!!! Να πανε ολα καλα! Αφου ξεπεραστηκε το θεμα μην το σκεφτεσαι καν, το σημαντικο ειναι μωρακια  πηραν βαρος σελιγες εβδομαδες θα εισαι μανουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα εμένα την 9η ή 10η εβδομάδα μ έκανε κοιλιακό! Όταν είχα το αιμα στην 13η εβδομάδα μ έκανε κ κολπικο γιατί ήθελε να δει τον τράχηλο μου! 

κ μενα κολπικό μου έκανε μόνο τις δύο πρώτες φορές που με είδε μετά κολπικό έκανα τώρα 6μιση μηνών από ανάγκη που είχα τις συσπάσεις για να δουν καλύτερα τράχηλο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σήμερα κανόνισα και Πέμπτη πάω για απόξεση τελικά, με έχει πιάσει φόβος μην πάθω κάτι γιατί είναι η τρίτη μέσα σε ένα χρόνο.

Ήδη ξεκίνησα τις αλλαγές που σας είπα κορίτσια, ζήτησα απόλυση από την δουλειά μου και από σήμερα πλέον είναι άνεργη, την άλλη βδομάδα πρώτα ο Θεός παίρνω τον μικρό μου και πάμε μέχρι τέλος Αυγούστου διακοπές στα πεθερικά μου να ευχαριστήθουμε θάλασσα και να ξεκουραστώ και εγώ σωματικά και ψυχικά.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να γίνει το θαυματακι σας!! Αν αυτό σε κάνει εσένα ψυχικά κ σωματικά καλά, τότε καλά έκανες!!! Όσο για το φιλικό στον άντρα ναι παίζει ρολο! Ξεκινήστε να τρώτε πιο υγιηνα και να πάρει βιταμίνες για τον άντρα! Σίγουρα θα βοηθήσουν!! 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλα ειμαι απλα εχω παρει 8 κιλα και εχω λιγο αυξημενο σακχαρο (για επιπεδα εγκυμοσυνης παντα) οποτε επειδη ο γυναικιλογος δεν ειχε πει τιποτα και εγω ολο επαιρνα επιτελους αλλαξα γυναικολογο και αισθανομαι αρκετα καλυτερα! Κατα τα αλλα εχω απιστευτο τρεξιμο με ι δουλεια!! Επομενη εβδομαδα παω για Β επιπεδου!

 

Εσυ πως εισαι? Τι εβδομαδα ειδαι τωρα?

Μπράβο που άλλαξες γιατρο!!! Μας ελεγεσ Ότι δεν αισθάνεσαι καλά με τον γιατρο!! Πόσες εβδομαδες είσαι τώρα;; Εγώ είμαι 15 σήμερα! Αλλάζω κάθε Τρίτη! Εγώ έβαλα 0.5 κιλό την άλλη εβδομάδα που θα πάω θα δω ποσά έβαλα γιατί τις τελευταίες ημερες τρώω πολύ χαχαχα!! Εμεις θα κάνουμε ένα πάρτυ για το φύλο του μωρού 24/7, δε το ξέρω ακόμη το εγραψε η γιατρος σε ένα φάκελο και το έδωσα της νύφης μου που θα διοργανώσει το πάρτυ!! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!!! Ολα καλά θα είναι θα περιμένουμε τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

κ μενα κολπικό μου έκανε μόνο τις δύο πρώτες φορές που με είδε μετά κολπικό έκανα τώρα 6μιση μηνών από ανάγκη που είχα τις συσπάσεις για να δουν καλύτερα τράχηλο..... 

κοριτσάκι μου χάρηκα που είδα τα νέα σου!! Όλα καλά θα πάνε με τα μωράκι σου!! Σε λίγο καιρό θα τα κρατήσεις αγκαλιά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εγκυουλες μέχρι ποια εβδομάδα σας έκαναν κολπικό υπέρηχο για να δείτε το εμβρυακι σας? 

Θυμάμαι την 10η έκανα κανονικό υπέρηχο αρα 7η με 8η κολπικό 

 

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω να πάθω πολλά χρόνια…σήμερα είμαι καλύτερα…όχι εκείνη την ημέρα δεν πήγα και ήρθα χθες κ το είδα ότι έβαλε ανακοίνωση! Δε πειράζει θα ξανά έρθω την άλλη εβδομάδα! 

Δεν σκέφτηκα να στο πω να μην έρθεις άδικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να γίνει το θαυματακι σας!! Αν αυτό σε κάνει εσένα ψυχικά κ σωματικά καλά, τότε καλά έκανες!!! Όσο για το φιλικό στον άντρα ναι παίζει ρολο! Ξεκινήστε να τρώτε πιο υγιηνα και να πάρει βιταμίνες για τον άντρα! Σίγουρα θα βοηθήσουν!! 

 

Μπράβο που άλλαξες γιατρο!!! Μας ελεγεσ Ότι δεν αισθάνεσαι καλά με τον γιατρο!! Πόσες εβδομαδες είσαι τώρα;; Εγώ είμαι 15 σήμερα! Αλλάζω κάθε Τρίτη! Εγώ έβαλα 0.5 κιλό την άλλη εβδομάδα που θα πάω θα δω ποσά έβαλα γιατί τις τελευταίες ημερες τρώω πολύ χαχαχα!! Εμεις θα κάνουμε ένα πάρτυ για το φύλο του μωρού 24/7, δε το ξέρω ακόμη το εγραψε η γιατρος σε ένα φάκελο και το έδωσα της νύφης μου που θα διοργανώσει το πάρτυ!! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!!! Ολα καλά θα είναι θα περιμένουμε τα νέα σου!!! 

EΕιμαι 20 εβδομαδων!! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Η @Antonia2 μας τι κανει? Ειναι ακομα στην Κυπρο?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

EΕιμαι 20 εβδομαδων!! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Η @Antonia2 μας τι κανει? Ειναι ακομα στην Κυπρο?❤️

Όχι έφυγε από Κύπρο!! Αλλά ναι χάθηκε!! Ισως τρέχει με αυτά του γάμου γιατί τον Αύγουστο θα είναι κλειστά και θα πρέπει να τα έχει έτοιμα φαντάζομαι! Μας έλειψε 💕😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εγκυουλες μέχρι ποια εβδομάδα σας έκαναν κολπικό υπέρηχο για να δείτε το εμβρυακι σας? 

Εμένα μέχρι 8η με 9 η θυμαμαι.

Μετά κάναμε από την κοιλιά. Βέβαια στην β επιπέδου μου μέτρησε τον τράχηλο από κάτω .αλλά στην αυχενική όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα μέχρι 8η με 9 η θυμαμαι.

Μετά κάναμε από την κοιλιά. Βέβαια στην β επιπέδου μου μέτρησε τον τράχηλο από κάτω .αλλά στην αυχενική όχι. 

Κοριτσι μου τι κανεις? Πως εισαι? Ποτε γεννας με το καλο?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...