Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!


ranini

Recommended Posts

Ρανινι ...δεν εχω λογια να σου πω ..μονο κουραγιο και δυμαμη να εχεις να στηριξεις την οικογενεια του Τετοιες στιγμες οι φιλοι ειναι μοναδικο στηριγμα

Η σκεψη μας ειναι κοντα σου

Οσοι τον αγαπησατε θα το θυμοσαστε παντα

Και παλι κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ράνια μου λυπάμαι πραγματικά πολύ!:(

Απο εμάς πολλές προσευχές για τον φίλο σου αλλά και για όλους όσους κινδυνεύει η ζωή τους και βρίσκονται τώρα σε κάποιο νοσοκομείο παίζοντας την ζωή τους κορώνα γράμματα

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να γυρίσει πίσω στα παιδάκια του σύντομα:(

Οσο για το γαιδουρι δεν εχω να πω τίποτα!!!:angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ο ανθρωποσ απεβιωσε....ο θεοσ να αναπαυσει την ψυχη του να απο εκει ψηλα να προσεχει και να βοηθαει την γυναικα του και τα παιδια του και παλι κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συλληπητιρια μου Ρανια... Ο θεος ας αναπαυσει την ψυχουλα του.... Εχω χασει τον καλυτερο μου φιλο απο μηχανη γιατι βγηκε καποιος απο στοπ και επεσε πανω του. Παραλο που εχουν περασει 12 χρονια απο τοτε ποτε δεν τον ξεχναω. Σκεφτομαι ομως οτι ο Θεουλης τον διαλεξε και τον πηρε κοντα του! Μαλλον το ιδιο εκανε και με τον φιλο σου.

Καλη δυναμη στην γυναικα του! Εχει αναγκη την παρεα και την συμπαρασταση σας....

Να τον θυμασαι παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό παράδεισο να έχει το παλικάρι! Ο Θεός να δίνει δύναμη και κουράγιο στη γυναίκα του να μεγαλώσει τα παιδάκια τους!

Λυπάμαι πολύ!:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...