Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!


ranini

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρανια μου συλληπητηρια στην οικογενεια του

αυτη ειναι η ζωη μας γεματη αντιφασεις,εδω τα κοριτσια γεννησαν και το παλληκαρι εχασε τη μαχη.κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου, κορίτσι μου, τώρα το είδα...

Λυπάμαι πάρα πολύ για τον φίλο σου... :(

Είναι τόσο κρίμα να χάνονται έτσι άδικα νέοι άνθρωποι...

Ας προσευχηθούμε για την οικογένεια που άφησε πίσω, αυτοί θα χρειαστούν περισσότερο απ' όλους συμπαράσταση και κουράγιο και δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.......ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ..ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΒΡΩΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΒΡΩΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ.ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια ranini και από μένα. Πολύ κρίμα για το παλικάρι και γ' αυτούς που έμειναν πίσω, για την γυναίκα του για τα παιδάκια που θα ζητούν τον πατέρα τους. Είναι πολύ μικρά για να συννειδητοποιήσουν αυτό που έχει συμβεί. Πραγματικά πολύ κρίμα!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γρηγορη αναρρωση και ακομα πιο συντομα να γυρισει στο σπιτικο του και στα παιδακια του.....κοριτσια οσεσ οδηγατε να ειστε προσεκτικεσ με τισ μηχανεσ οδηγαει ο συζηγοσ μια χιλιαρα και δεν μασ εχουν τυχει λιγα απο απροσεξια οδηγων αυτοκινητου...προσοχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Sas euxaristw oles polu...Simera tha ton apoxairetisoume..

Den tha sas pw katholou pws einai i gunaika tou...

Na eisaste oles kala sas euxaristw gia tis euxes sas k sugnwmi an sas maurisa tin kardia..

Ας αναπαυτεί κ ψυχούλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας!Έχω γίνει μέλος εδώ και καιρό στο site, "έκλεψα" πολλές από τις απόψεις σας και σας ευχαριστώ πραγματικά.Είμαι στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης μου, στο πρώτο μου παιδάκι, το οποίο είναι αγοράκι.Θα γεννήσω με καισαρική τον επόμενο μήνα και βρίσκομαι στο στάδιο της αναμονής. Λοιπόν, όσον αφορά τον φίλο σου του εύχομαι ολόψυχα να γίνει γρήγορα καλά. Οδηγώ μηχανάκι εδώ και χρόνια, είχα δύο ατυχήματα, στο ένα δεν ήμουν εγώ οδηγός, πάντως και στα δύο δεν φταίγαμε εμείς. Τί να πω, ότι είχαμε Άγιο?Πιστεύω πως είχαμε.Μακάρι όλα να του παν καλά...Να φανταστείς ότι καιρό τώρα δεν πήρα την απόφαση να απαντήσω στα ωραία θέματα που δημοσιεύετε...Πραγματικά όμως αυτό με ευαισθητοποίησε και με συγκίνησε.Να δίνεις κουράγιο στη γυναίκα του.Σίγουρα θα το 'χει ανάγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μόλις είδα ότι τελικά δεν τα κατάφερε!Δεν έχω τι να πω...Μαλλον ήταν θέλημα Θεού.Ίσως όλα γίνονται για κάποιο λόγο τελικά.Καλό κουράγιο, τα πολλά λόγια είναι περιττά... Εύχομαι σε όλους σας που τον γνωρίζατε και τον αγαπούσατε να προχωρήσετε μπροστά με δύναμη για να στηρίξετε την οικογένειά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...