Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Πηγές έκανες χορική αα ξέχασα να σου πο ότι εγώ στον γιο μου πήγαινα δύο εβδομάδες πίσω αν η χορική σου είναι καλή μην αγχώνεσαι εάν δεν πάει κάτι καλά φαίνεται στη χορική δεν ανεβαίνει στο λέω γτ το έχω περάσει και αυτό 

Θα φανεί σε 2 ώρες..  κρατάω το ότι ήταν θετική η γιατρός για την ωρα

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα έκανα επαναληπτική χοριακή και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα!!

Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη.. να χαρώ λίγο γιατί από χτες είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.. τώρα γιατί κλαίνε οι ρέγγες δεν το κατάλαβα πότε αλλά αφού έτσι λένε έτσι το λέω και εγώ 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχαχααχ ίδιοι πραγματικά🤣🤣 κι εγώ να σου πω σκεφτόμουν το τραγούδι να το κόψω να μην είναι τόση πολύ ώρα😂😂😂 χαχαχα μη μειώνεις κ το λέων πάντως ότι δε θα τον κοιτάει κανείς, θέλει θαυμασμό 🤣🤣🤣

Χαχαχα εμένα πάντα με κοροϊδεύουν όταν πάμε για καφέ γιατί όλοι παραγγέλνουν κ εγώ πάντα ζητάω κατάλογο😂😂κ πάντα παίρνω το ίδιο στο τέλος🤣🤣 αλλά είμαι κ εγώ ζυγός δηλαδή στην αλλαγή παρθένου με ζυγό αλλά ζυγός οπότε το ρίχνω εκεί😂😂

Ναι αν μπορείς πες μου το μυστικό που έκανες για να βάζεις στην άκρη!!

Αχα Ζυγός ε; καλή υπομονή στους γύρω σου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Θα φανεί σε 2 ώρες..  κρατάω το ότι ήταν θετική η γιατρός για την ωρα

 

Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη.. να χαρώ λίγο γιατί από χτες είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.. τώρα γιατί κλαίνε οι ρέγγες δεν το κατάλαβα πότε αλλά αφού έτσι λένε έτσι το λέω και εγώ 

 

Αχα Ζυγός ε; καλή υπομονή στους γύρω σου 🤣🤣🤣

Σε θαυμάζω πραγματικά για το χιούμορ σου. Θα εχεις τέλεια χοριακή και εσύ και όλα θα πάνε πολύ καλά! Η Κόρη σου ήρθε για να μεινει. Είδες ακόμα και το φύλο προεβλεψα 🤣🤣🤣

Εγώ είμαι λίγο χεσμενη. Περιμένω με αγωνίατην χοριακή,σήμερα έχω πάλι πόνους και πολύ αναγουλα. Δεν ξέρω ρε κορίτσια από την Κυριακη που έκανα εμετούς κάθε μέρα έχω αναγουλες. Πολύ νωρίς είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε θαυμάζω πραγματικά για το χιούμορ σου. Θα εχεις τέλεια χοριακή και εσύ και όλα θα πάνε πολύ καλά! Η Κόρη σου ήρθε για να μεινει. Είδες ακόμα και το φύλο προεβλεψα 🤣🤣🤣

Εγώ είμαι λίγο χεσμενη. Περιμένω με αγωνίατην χοριακή,σήμερα έχω πάλι πόνους και πολύ αναγουλα. Δεν ξέρω ρε κορίτσια από την Κυριακη που έκανα εμετούς κάθε μέρα έχω αναγουλες. Πολύ νωρίς είναι.

Με το καλό τα αποτελέσματα σας κορίτσια!!!!! Περιμενουμε πολύ όμορφα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε θαυμάζω πραγματικά για το χιούμορ σου. Θα εχεις τέλεια χοριακή και εσύ και όλα θα πάνε πολύ καλά! Η Κόρη σου ήρθε για να μεινει. Είδες ακόμα και το φύλο προεβλεψα 🤣🤣🤣

Εγώ είμαι λίγο χεσμενη. Περιμένω με αγωνίατην χοριακή,σήμερα έχω πάλι πόνους και πολύ αναγουλα. Δεν ξέρω ρε κορίτσια από την Κυριακη που έκανα εμετούς κάθε μέρα έχω αναγουλες. Πολύ νωρίς είναι.

Γίναμε 2 οι χεσμενες..  κορίτσια συγνώμη.. κρατήστε λίγο την μύτη σας και δείξτε κατανόηση 

Όλοι για κόρη μου λένε.. αν είναι κόρη και μπυ κάνει τέτοιο καψόνι από τώρα την εβαψαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Γίναμε 2 οι χεσμενες..  κορίτσια συγνώμη.. κρατήστε λίγο την μύτη σας και δείξτε κατανόηση 

Όλοι για κόρη μου λένε.. αν είναι κόρη και μπυ κάνει τέτοιο καψόνι από τώρα την εβαψαααααα

Εσύ γιατί καλέ να την βάψεις? Ο μπαμπάς θα πρέπει να ανησυχεί!! 🤣🤣🤣

Όπως ένας ξάδελφος μου, δεν ήθελε παιδί γιατί νόμιζε πως δεν θα είναι καλός μπαμπας και έκανε μια κόρη που τον σέρνει από τη μύτη η μικρή και δεν μιλάει καθόλου. Χεσμενος κάθε μέρα είναι μαζί της και μάλιστα επειδή πλέον δεν δουλεύει την έχει όλη μέρα ο ίδιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εσύ γιατί καλέ να την βάψεις? Ο μπαμπάς θα πρέπει να ανησυχεί!! 🤣🤣🤣

Όπως ένας ξάδελφος μου, δεν ήθελε παιδί γιατί νόμιζε πως δεν θα είναι καλός μπαμπας και έκανε μια κόρη που τον σέρνει από τη μύτη η μικρή και δεν μιλάει καθόλου. Χεσμενος κάθε μέρα είναι μαζί της και μάλιστα επειδή πλέον δεν δουλεύει την έχει όλη μέρα ο ίδιος.

Καλα ο μπαμπάς από τώρα είναι χεσμενος.. ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί θα στεναχωρεθει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλα ο μπαμπάς από τώρα είναι χεσμενος.. ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί θα στεναχωρεθει πολυ

Όλα καλά θα πάνε και για τις δύο μας!! Του χρόνου τέτοια εποχή θα λέμε τι κάνουν τα μωράκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όλα καλά θα πάνε και για τις δύο μας!! Του χρόνου τέτοια εποχή θα λέμε τι κάνουν τα μωράκια μας.

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Θα φανεί σε 2 ώρες..  κρατάω το ότι ήταν θετική η γιατρός για την ωρα

 

Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη.. να χαρώ λίγο γιατί από χτες είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.. τώρα γιατί κλαίνε οι ρέγγες δεν το κατάλαβα πότε αλλά αφού έτσι λένε έτσι το λέω και εγώ 

 

Αχα Ζυγός ε; καλή υπομονή στους γύρω σου 🤣🤣🤣

Χαχαχα άσε🤣🤣🤣 εσύ είσαι αναποφάσιστη;;

Πήγες για χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Μήνα με ότι επιθυμεί η καθεμία ❤️🫶🏼
 

διαβαζω περιστασιακά τα νέα σας αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και γυρίζω σπίτι ανεβαίνοντας τα σκαλιά στα τέσσερα 🤣🤣

 

πιασατε και το αγαπημένο μου θέμα για τα ζώδια.! Δε γίνεται να μη συμμετέχω 😛 έχω κάνει διδακτορικό πάνω σε αυτό 😽

εμένα είναι ταύρος ο άνδρας μου, τέρμα σταθερός και οικογενειάρχης και εργατικός. Τη στοργικότητα τη δουλεύουμε θα τη βρούμε στην πορεία 😂😂

όσο για τους Υδροχόους είναι το αγαπημένο μ ζώδιο ! Ξεκάθαρα ! 
Δε βαριέσαι ποτε μαζί τους, είναι και διορατικοί να εισακούτε, όσες τους έχετε !! Αλλά επειδή είναι και σαν τον αέρα στον χαρακτήρα να τους κρατάτε και λίγο προσγειωμένους! 
 

για τα λεονταρια π είπατε, μην ξεχνάτε να τους θαυμάζετε και να τους καμαρώνετε και όλα καλά 😛

 

Με τους ιχθύς καλή τύχη!! Είναι τέρμα καλοπερασάκηδες και αποφύγετε να τους πιέζετε ! 
 

οσο για το θέμα μας, να σας πω ότι ούτε με τα χαπάκια π πήρα ήρθε η περίοδος. Οι τρεις γυνιακολογοι σήκωσαν τα χέρια τους ψηλά και είπαν να πάω σε ψυχοθεραπευτή γιατί συμφωνούν και οι τρεις ότι είναι ψυχολογικό υο θέμα άγχος στενοχώριες κλπ. Τίποτα από αυτά δεν ένιωθα να είχα. Εν τέλη φαίνεται να είχα όμως. Γιατί μόλις ηρέμησα αραξα χαλάρωσα έκανα μερικά μπανια στη θάλασσα και μείωσα 2-3 μέρες τα ωράρια, τα βρήκα με τον άνδρα μ όλο τ σκαλωνόμασταν τελευταία , βγαίναμε καποια βραδια κρασάκι έξω φαγητό, μπόλικο σεξ και μολισ Χαλάρωσα ήρθε η περιοδος από μόνη της κορίτσια.. από μόνη της! Ήρθε 31 Μαΐου! Απίστευτο. 
 

δεν υπάρχει κάποιο άλλο αίτιο π δν έρχεται η περίοδος. Ούτε πολυκυστικες ούτε θυρεοειδής οι ορμόνες όλες μια χαρά, τελικά καλά λένε αιώνες τώρα ότι το στρες μπλοκάρει το όλο σύστημα. Οποτε όσες προσπαθείτε για παιδάκι αραξτε πιείτε λίγο μοχιτο κρασάκι κάντε μπανια στη θάλασσα και χαλαρώστε λίγο ποιοτικά και θα έρθει σε όλες μας τώρα το πιστεύω πως οι ίδιες μας μπλοκάρουμε ❤️❤️
 

 

Χαχαχα γελάω με την ανάλυση για τα ζώδια🤣🤣🤣

Πραγματικά απίστευτο να μη σου έρχεται περίοδος ούτε με τα χάπια!! Κ μόλις χαλάρωσες να σου έρθει.. Εγώ γι’αυτό έπινα τα κρασάκια μου κορίτσια κάτι ήξερα χαχαχ🤣…περάστε καλά κ θα έρθει😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα άσε🤣🤣🤣 εσύ είσαι αναποφάσιστη;;

Πήγες για χοριακή;;

Πολυυυ 

Ναι βγήκαν τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα.. εγω καλά τα βλεπω

Screenshot_20220603-144535_OneDrive.jpg

Άρα βάση του πίνακα δίπλα συμπίπτει ότι είσαι στην 7η? Ο γιατρός σου τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα.. εγω καλά τα βλεπω

Screenshot_20220603-144535_OneDrive.jpg

Ουαου τέλεια!!! Κι εγώ πολύ καλά τα βλέπω!!!😍😍😍

Πότε είχες κάνει τελευταία χοριακή και πόσο ήταν;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Άρα βάση του πίνακα δίπλα συμπίπτει ότι είσαι στην 7η? Ο γιατρός σου τι σου είπε;

Οχι στην 6η όπως το βλέπω εγώ και έτσι βγήκε στον υπέρηχο χτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα.. εγω καλά τα βλεπω

Screenshot_20220603-144535_OneDrive.jpg

Και εγώ βλέπω ότι σε βγάζει 7 η - 8η

Κανονικά πόσο είπαμε είσαι;

Δεν κατάλαβα τελικά καθόλου τι είναι αυτό που είδε η γυναικολόγος.επειδη το είδε μια βδομάδα μικρότερο δεν λέει κάτι ρε συ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ουαου τέλεια!!! Κι εγώ πολύ καλά τα βλέπω!!!😍😍😍

Πότε είχες κάνει τελευταία χοριακή και πόσο ήταν;

 

13/5 ειχα 280.. βασικά όπως το βλέπω εγώ είναι στην 6η βδομάδα όπως με έβγαλε χτες ο υπερηχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Οχι στην 6η όπως το βλέπω εγώ και έτσι βγήκε στον υπέρηχο χτες

Καλέ και εγώ 7η νομίζω ότι δείχνει η χοριακή. Μίλησες με την γιατρό? 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

13/5 ειχα 280.. βασικά όπως το βλέπω εγώ είναι στην 6η βδομάδα όπως με έβγαλε χτες ο υπερηχος

Βασικά προς 7 η είσαι . Έχεις φύγει από τους αριθμούς της 6 ης εβδομάδας..

7 η εβδομάδα σε βγάζει νομίζω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

13/5 ειχα 280.. βασικά όπως το βλέπω εγώ είναι στην 6η βδομάδα όπως με έβγαλε χτες ο υπερηχος

Βρε μήπως η γιατρός χθες δεν μέτρησε καλά το έμβρυο λόγω θέσης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Και εγώ βλέπω ότι σε βγάζει 7 η - 8η

Κανονικά πόσο είπαμε είσαι;

Δεν κατάλαβα τελικά καθόλου τι είναι αυτό που είδε η γυναικολόγος.επειδη το είδε μια βδομάδα μικρότερο δεν λέει κάτι ρε συ 

 

Ο υπέρηχος με βγάζει 6 κάτι δεν θυμάμαι ακριβώς.. και στην χοριακη πολύ αρχές της 7ης αρα συμπίπτει 

Ήθελε να το δει και με την χοριακή.. αν συμπίπτει με τον υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Άρα βάση του πίνακα δίπλα συμπίπτει ότι είσαι στην 7η? Ο γιατρός σου τι σου είπε;

Αρχές 7ης.. δλδ 6 και κάτι όπως το κατάλαβα εγώ.. περιμένω να μου απαντήσει μόλις δει το μνμ.. έχει και φουλ μέρα σήμερα..ελπίζω να βρει χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...