Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναντια μου εχω σταματησει τα τεστ ωορρηξιας εδω κ καποιους μηνες! Οι επαφες μας ειναι αρκετα συχνες γενικα (περα απ την προηγουμενη εβδομαδα π καθε απογευμα ειχαμε μια υποχρεωση κ μαζευομασταν αργα στο σπιτι κ ψοφιοι απ την κουραση). 

Η αγια θα το φερει το θαυμα της κ σ εμας. Το πιστευω απολυτα. Ηδη μας εδειξε το δρομο να ξεπερασουμε τα εμποδια π τοσο καιρο δεν ξεραμε οπως την κατατμηση. Ολα γινονται για καλο! 🙏🥰

Εσυ πως εισαι;; εχεις αδεια ε; ελπιζω να ξεκουραζεσαι...🤨😍

Πάντως και εγώ για εσένα έχω πολύ καλό προαίσθημα, θα έχεις σποράκι πριν το γάμο σας. Είσαι πολύ καλό παιδί και δεν θα σε αφήσει έτσι ούτε ο Θεός ούτε η Αγία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πάντως και εγώ για εσένα έχω πολύ καλό προαίσθημα, θα έχεις σποράκι πριν το γάμο σας. Είσαι πολύ καλό παιδί και δεν θα σε αφήσει έτσι ούτε ο Θεός ούτε η Αγία.

Και εγώ το ίδιο προαίσθημα έχω  για την Αντωνία ! Θα ξεκινησω και εγώ να προσεύχομαι βαθιά στην Αγία να κάνει το θαύμα της ! 

Επεξεργάστηκε από SUNY
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Υπαρχουν 2 μονες Μαρινα μου. Μια στη λυκοβρυση στην Αθηνα και μια στη Θεσσαλονικη. Αν δε μπορεις να πας στη μονη της θεσσαλονικης να προσκυνησεις και να παρεις μηλι, ζωνη και λαδακι σπ την καντηλα της, στειλε μου ινμποξ τη διευθυνση σου να σου στειλω εγω!❤❤❤

Αντωνια μου εδώ Θεσσαλονίκη δεν είναι Μονή, είναι εκκλησία.. Θα πάρω αύριο να ρωτήσω αν έχουν μήλο και πότε μπορώ να πάω να πάρω.. Αλλιώς θα σου πω!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Το οξυγόνο του από ότι μου λέει είναι οκ, αλλά ο άντρας μου έχει γενικά θέμα με το αναπνευστικό του, ο γιατρός είπε πως πρέπει οπωσδήποτε να κάνει ακτινογραφία 

 

Τον έπεισα και θα πάει αύριο. Με είδε και εμένα χάλια όλη μέρα κλαίω ρε κορίτσια και μετα νευριάζω και μετά ξανά κλάμα, από το πρωί που ξύπνησα είμαι έτσι. Έχω αγχωθεί γτ αύριο έχω και γυναικολόγο και θα πάω και μόνη μου.

 

Πάντως εγώ ακόμα να καταφέρω να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου.

Πήγε προχθές μια φίλη μου και μου πήρε ζώνη ,λάδι και.μηλο και είπε πως επειδή είμαι έγκυος να μην κάνω νηστεία. Της το είπε μοναχή λέει. Θα μου τα στείλει με ταχυδρομείο, ελπίζω σύντομα να καταφέρω να πάω και εγώ και να ανάψω για όλες μας ένα κεράκι και να στείλω σε οποία θέλει και λαδακι.

Μαρια μου μην κλαις. Σε παρακαλω!!!! Αυριο ια παει ο σντρας σου νοσοκομειο κι ολα θ πανε καλα!!! Εσυ εκανες τεστ να δεις τι γινεται; ευχομαι ν μη βγεις θετικη!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πάντως και εγώ για εσένα έχω πολύ καλό προαίσθημα, θα έχεις σποράκι πριν το γάμο σας. Είσαι πολύ καλό παιδί και δεν θα σε αφήσει έτσι ούτε ο Θεός ούτε η Αγία.

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Και εγώ το ίδιο προαίσθημα έχω  για την Αντωνία ! Θα ξεκινησω και εγώ να προσεύχομαι βαθιά στην Αγία να κάνει το θαύμα της ! 

Κοριτσια μου γλυκα!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤ με εχετε συγκινησει ολες!!!!!!🥰🥰🥰

Ολα θα ερθουν οποτε θελει ο θεος! Οσο κ να προσπαθουμε εμεις, κατι γινεται που δεν το βλεπουμε. Ξερει ο θεος ποτε θα το φερει το μωρο μας!!!

@SUNYμου προσευχησου και θα γεμισεις δυναμη. Στην αρχη ζητουσα απο την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου να μας χαρισει παιδακι κ επειτα να μας δωσει δυναμη ν ξεπερασουμε τις απογοητευσεις. Τωρα νιωθω δυνατη κ αισιοδοξη! Η πιστη με γεμιζει δυναμη! 🙏

Ευχομαι πολυ συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!!🤞🤞🤞❤❤❤🤰🤰🤰🤰🎉

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντωνια μου εδώ Θεσσαλονίκη δεν είναι Μονή, είναι εκκλησία.. Θα πάρω αύριο να ρωτήσω αν έχουν μήλο και πότε μπορώ να πάω να πάρω.. Αλλιώς θα σου πω!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Οτι θες να μου πεις!!!!! Θα σου στειλω εγω!!!!❤❤❤🥰🥰🥰😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ναντια μου εχω σταματησει τα τεστ ωορρηξιας εδω κ καποιους μηνες! Οι επαφες μας ειναι αρκετα συχνες γενικα (περα απ την προηγουμενη εβδομαδα π καθε απογευμα ειχαμε μια υποχρεωση κ μαζευομασταν αργα στο σπιτι κ ψοφιοι απ την κουραση). 

Η αγια θα το φερει το θαυμα της κ σ εμας. Το πιστευω απολυτα. Ηδη μας εδειξε το δρομο να ξεπερασουμε τα εμποδια π τοσο καιρο δεν ξεραμε οπως την κατατμηση. Ολα γινονται για καλο! 🙏🥰

Εσυ πως εισαι;; εχεις αδεια ε; ελπιζω να ξεκουραζεσαι...🤨😍

Καλύτερα..να απολαύσεις την διαδικασία και σίγουρα θα έρθει την κατάλληλη στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️ έχω μεγάλη αγωνία σήμερα έχω αυχενική!! Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι τις 2:00 το μεσημέρι!! Αγχώθηκα κιολας χθες το βράδυ άγγιζα κάτω χαμηλά την κοιλια μου δεξιά και ήταν σκληρό ενώ απ την άλλη μεριά ήταν μαλακό φυσιολογικό…δεν ξέρω αν έτυχε σε κάποια άλλη κοπέλα, αλλά αγχώθηκα! Ο άντρα μου έλεγε είναι το μωρό αλλά το μωρό είναι πολύ μικρό για να το νιώθουμε, τώρα είναι φυσιολογικό…
 

@Antonia2μου και να μην είναι αυτος ο μηνας σίγουρα θα είναι ενας από τους επόμενους! Αφού είστε σίγουροι για το πρόβλημα πλέον δεν υπάρχει κάτι που να λες «μα γιατί;;» Και θα έρθει την κατάλληλη στιγμή! Όταν έρθει θα καταλάβεις γιατί ήρθε τότε κι όχι πιο νωρις!!! Η Αγία σας προστατεύει και θα κάνει το θαύμα της κ σε εσας!!! 
 

@ΜαρίαΔημήτρηςΠεραστικά στον άντρα σου!! Να μη φοβάται είναι χειρότερα να μη πάει!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό! Μια ακτίνα θα κάνει φαντάζομαι κ ισως του βάλουν οξυγόνο! Δεν είναι τίποτα γιατί να φοβάται;; Θα περιμένουμε τα νέα σας σήμερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα🙂να μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!! θετική σκέψη. ξέρω πως είναι δύσκολο.. σε καταλαβαίνω. Καλά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️ έχω μεγάλη αγωνία σήμερα έχω αυχενική!! Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι τις 2:00 το μεσημέρι!! Αγχώθηκα κιολας χθες το βράδυ άγγιζα κάτω χαμηλά την κοιλια μου δεξιά και ήταν σκληρό ενώ απ την άλλη μεριά ήταν μαλακό φυσιολογικό…δεν ξέρω αν έτυχε σε κάποια άλλη κοπέλα, αλλά αγχώθηκα! Ο άντρα μου έλεγε είναι το μωρό αλλά το μωρό είναι πολύ μικρό για να το νιώθουμε, τώρα είναι φυσιολογικό…
 

@Antonia2μου και να μην είναι αυτος ο μηνας σίγουρα θα είναι ενας από τους επόμενους! Αφού είστε σίγουροι για το πρόβλημα πλέον δεν υπάρχει κάτι που να λες «μα γιατί;;» Και θα έρθει την κατάλληλη στιγμή! Όταν έρθει θα καταλάβεις γιατί ήρθε τότε κι όχι πιο νωρις!!! Η Αγία σας προστατεύει και θα κάνει το θαύμα της κ σε εσας!!! 
 

@ΜαρίαΔημήτρηςΠεραστικά στον άντρα σου!! Να μη φοβάται είναι χειρότερα να μη πάει!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό! Μια ακτίνα θα κάνει φαντάζομαι κ ισως του βάλουν οξυγόνο! Δεν είναι τίποτα γιατί να φοβάται;; Θα περιμένουμε τα νέα σας σήμερα!! 

Καλή επιτυχία σήμερα. Να μας στείλεις να μας πείς τα νέα σου . Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Ναι το μωρό δεν είναι σε καμία περίπτωση. Είναι πολύ μικρό. Μην αγχώνεσαι όμως,, μπορεί έτσι να είναι φυσιολογικό

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️ έχω μεγάλη αγωνία σήμερα έχω αυχενική!! Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι τις 2:00 το μεσημέρι!! Αγχώθηκα κιολας χθες το βράδυ άγγιζα κάτω χαμηλά την κοιλια μου δεξιά και ήταν σκληρό ενώ απ την άλλη μεριά ήταν μαλακό φυσιολογικό…δεν ξέρω αν έτυχε σε κάποια άλλη κοπέλα, αλλά αγχώθηκα! Ο άντρα μου έλεγε είναι το μωρό αλλά το μωρό είναι πολύ μικρό για να το νιώθουμε, τώρα είναι φυσιολογικό…
 

@Antonia2μου και να μην είναι αυτος ο μηνας σίγουρα θα είναι ενας από τους επόμενους! Αφού είστε σίγουροι για το πρόβλημα πλέον δεν υπάρχει κάτι που να λες «μα γιατί;;» Και θα έρθει την κατάλληλη στιγμή! Όταν έρθει θα καταλάβεις γιατί ήρθε τότε κι όχι πιο νωρις!!! Η Αγία σας προστατεύει και θα κάνει το θαύμα της κ σε εσας!!! 
 

@ΜαρίαΔημήτρηςΠεραστικά στον άντρα σου!! Να μη φοβάται είναι χειρότερα να μη πάει!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό! Μια ακτίνα θα κάνει φαντάζομαι κ ισως του βάλουν οξυγόνο! Δεν είναι τίποτα γιατί να φοβάται;; Θα περιμένουμε τα νέα σας σήμερα!! 

καλημερα ραφαελα μου!!!!!!! 😍😍❤️❤️❤️ Ειναι ηδη 10παρα η ωρα!!!! θα περασει ο χρόνος γρηγορα και τσουπ θα πας για την αυχενικη! ανυπομονουμε μαζι σου!!!!! τι τελεια!!! θα δειτε το μωρακι σας για αρκετη ωρα!!!!🤩😍🤩😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα ραφαελα μου!!!!!!! 😍😍❤️❤️❤️ Ειναι ηδη 10παρα η ωρα!!!! θα περασει ο χρόνος γρηγορα και τσουπ θα πας για την αυχενικη! ανυπομονουμε μαζι σου!!!!! τι τελεια!!! θα δειτε το μωρακι σας για αρκετη ωρα!!!!🤩😍🤩😍

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλή επιτυχία σήμερα. Να μας στείλεις να μας πείς τα νέα σου . Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Ναι το μωρό δεν είναι σε καμία περίπτωση. Είναι πολύ μικρό. Μην αγχώνεσαι όμως,, μπορεί έτσι να είναι φυσιολογικό

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Ανυπομονώ για κάποιο λόγο αγχώθηκα ότι κάτι δεν θα είναι καλά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Το οξυγόνο του από ότι μου λέει είναι οκ, αλλά ο άντρας μου έχει γενικά θέμα με το αναπνευστικό του, ο γιατρός είπε πως πρέπει οπωσδήποτε να κάνει ακτινογραφία 

 

Τον έπεισα και θα πάει αύριο. Με είδε και εμένα χάλια όλη μέρα κλαίω ρε κορίτσια και μετα νευριάζω και μετά ξανά κλάμα, από το πρωί που ξύπνησα είμαι έτσι. Έχω αγχωθεί γτ αύριο έχω και γυναικολόγο και θα πάω και μόνη μου.

 

Πάντως εγώ ακόμα να καταφέρω να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου.

Πήγε προχθές μια φίλη μου και μου πήρε ζώνη ,λάδι και.μηλο και είπε πως επειδή είμαι έγκυος να μην κάνω νηστεία. Της το είπε μοναχή λέει. Θα μου τα στείλει με ταχυδρομείο, ελπίζω σύντομα να καταφέρω να πάω και εγώ και να ανάψω για όλες μας ένα κεράκι και να στείλω σε οποία θέλει και λαδακι.

Κοίτα και εμένα όταν αρρώστησε έκλαιγα και έσκαγα, είναι το στήριγμα μας κακά τα ψέματα σε τέτοιες περιόδους θέλεις όσο λιγότερα προβλήματα υγείας γίνεται. 18 μέρες μετά που έγινε καλά και βγήκα και εγώ αρνητική επιτέλους, νομίζω ότι δεν άξιζε τόση στεναχώρια. Ας πάει να κάνει ακτινογραφία και εμάς ο σύζυγος θα κάνει εγώ λόγω εγκυμοσύνης όχι. Ας του μετρήσουν και το οξυγόνο. Ο θείος μου που δεν ήθελε να μείνει στο νοσοκομείο όταν αρρώστησε από covid υπέγραψε και έφυγε. Αλλά ας μην το αφήσει έτσι. Ότι και να έχουν τα νοσοκομεία δεν παύει να σώζονται ζωές εκεί μέσα και να έχουν τα κατάλληλα μηχανήματα. Και εγώ τα αποφεύγω αλλά στα μεγάλα ζόρια πάω και δε μιλάω. Δεν είναι ώρα για τέτοιους φόβους. 2 χρόνια εκπαιδεύονται με τον covid οι γιατροί μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Ανυπομονώ για κάποιο λόγο αγχώθηκα ότι κάτι δεν θα είναι καλά…

αντε καλε!!! ολα τελεια θα ειναι!!! θα δεις!!!! σε λιγες ωρες θα μας λες φυλο και οτι ολα ειναι καλα!!!!!😉❤️🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αντε καλε!!! ολα τελεια θα ειναι!!! θα δεις!!!! σε λιγες ωρες θα μας λες φυλο και οτι ολα ειναι καλα!!!!!😉❤️🤰❤️

Φύλο δε θα μάθουμε…αν το δει θα της πω από προηγουμένως ότι δεν θέλω να το ξέρω να μη μου πει και να το γράψει σε χαρτί κ να το βάλει σε φάκελο, και η γιατρος μου το ξέρει θέλω να μου το γράψει σε φάκελο και να το δώσω σε αυτόν που θα μας κάνει το πάρτυ μόνο αυτος θα ξέρει!! Ή ακόμα καλύτερα μπορεί να το πάρω εγώ σε αυτόν που θα μας κάνει το μπαλόνι κ έτσι θα ξέρει μόνο αυτος με το μπαλόνι το φύλο χαχαχα!! ❤️❤️❤️ Αλλά τα πεθερικά μου θα πάνε Θεσσαλονίκη έχει αποφοίτηση η αδερφή του άντρα μου τον αρχές Ιουλίου (αποφοίτηση από τότε που ήταν ο κορονοιος αλλά τώρα θα τις κάνουν), όποτε μάλλον η έκπληξη θα γίνει μέσα Ιουλίου δλδ σε ένα μήνα!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Φύλο δε θα μάθουμε…αν το δει θα της πω από προηγουμένως ότι δεν θέλω να το ξέρω να μη μου πει και να το γράψει σε χαρτί κ να το βάλει σε φάκελο, και η γιατρος μου το ξέρει θέλω να μου το γράψει σε φάκελο και να το δώσω σε αυτόν που θα μας κάνει το πάρτυ μόνο αυτος θα ξέρει!! Ή ακόμα καλύτερα μπορεί να το πάρω εγώ σε αυτόν που θα μας κάνει το μπαλόνι κ έτσι θα ξέρει μόνο αυτος με το μπαλόνι το φύλο χαχαχα!! ❤️❤️❤️ Αλλά τα πεθερικά μου θα πάνε Θεσσαλονίκη έχει αποφοίτηση η αδερφή του άντρα μου τον αρχές Ιουλίου (αποφοίτηση από τότε που ήταν ο κορονοιος αλλά τώρα θα τις κάνουν), όποτε μάλλον η έκπληξη θα γίνει μέσα Ιουλίου δλδ σε ένα μήνα!!! 🤣🤣🤣

α το εχετε οργανωσει τελεια!!!!! καλα εγω δεν θα αντεχα με τιποτα!!!!!! θα ηθελα μετα τον τριτο μηνα να κανω ονειρα και για χρωματακια, το παιδικο δωματιο.... μπραβο για την υπομονη σας!!!!👏👏👏

γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει ο θεος!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μαρια μου μην κλαις. Σε παρακαλω!!!! Αυριο ια παει ο σντρας σου νοσοκομειο κι ολα θ πανε καλα!!! Εσυ εκανες τεστ να δεις τι γινεται; ευχομαι ν μη βγεις θετικη!!🙏🙏🙏

Έχω κάνει ,κάνω κάθε μέρα και ευτυχώς είναι αρνητικό. Το καλό είναι πως δεν εμένα σπίτι μου και δεν ήρθαμε σε κοντινή επαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Φύλο δε θα μάθουμε…αν το δει θα της πω από προηγουμένως ότι δεν θέλω να το ξέρω να μη μου πει και να το γράψει σε χαρτί κ να το βάλει σε φάκελο, και η γιατρος μου το ξέρει θέλω να μου το γράψει σε φάκελο και να το δώσω σε αυτόν που θα μας κάνει το πάρτυ μόνο αυτος θα ξέρει!! Ή ακόμα καλύτερα μπορεί να το πάρω εγώ σε αυτόν που θα μας κάνει το μπαλόνι κ έτσι θα ξέρει μόνο αυτος με το μπαλόνι το φύλο χαχαχα!! ❤️❤️❤️ Αλλά τα πεθερικά μου θα πάνε Θεσσαλονίκη έχει αποφοίτηση η αδερφή του άντρα μου τον αρχές Ιουλίου (αποφοίτηση από τότε που ήταν ο κορονοιος αλλά τώρα θα τις κάνουν), όποτε μάλλον η έκπληξη θα γίνει μέσα Ιουλίου δλδ σε ένα μήνα!!! 🤣🤣🤣

Χαχαχα καλύτερα να αργήσετε λίγο να κάνετε αυτό το πάρτι. Έχουμε ξανακάνει εδώ αυτή τη συζήτηση αλλά στο ενδιάμεσο έτυχε σε μια φίλη μου πάλι. Της λέει ο γιατρός στην αυχενική αγοράκι και μετά στα ενδιάμεσα ραντεβού δεν καθόταν να δει ο άλλος της γιατρός. Και στη Β επιπέδου της λέει κοριτσάκι είναι τελικά 😂 Τώρα να έχεις κάνει ολόκληρο πάρτι να το μάθεις και να το ανακοινώσεις και να σου τύχει κάνα τέτοιο δεν είναι πολύ καλό 😛 Είναι η τρίτη περίπτωση στο περιβάλλον μου που κάνουν λάθος στην αυχενική. Έχω και μια περίπτωση βέβαια που έκαναν λάθος στο νιπτ που είναι ακόμα πιο σπάνιο. Η εξέταση έβγαλε αγόρι και ο γιατρός από τον υπέρηχο επέμενε κορίτσι καθώς περνούσε ο καιρός και ήταν κορίτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 καλή επιτυχία για σήμερα. Όλα θα είναι τέλεια. Θα δείτε το μπεμπακι σας!! ♥️♥️♥️

Το απόγευμα έχω και εγώ γιατρό να δω τι θα μου πει, λογικά θα πρέπει να δούμε σάκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Έχω κάνει ,κάνω κάθε μέρα και ευτυχώς είναι αρνητικό. Το καλό είναι πως δεν εμένα σπίτι μου και δεν ήρθαμε σε κοντινή επαφή.

μπραβο κοριτσι μου! ε νομιζω περασαν αρκετες μερες οποτε ευτυχως ολα καλα!

ο αντρας σου πηγε στο νοσοκομειο; τι του ειπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Raf123 καλή επιτυχία για σήμερα. Όλα θα είναι τέλεια. Θα δείτε το μπεμπακι σας!! ♥️♥️♥️

Το απόγευμα έχω και εγώ γιατρό να δω τι θα μου πει, λογικά θα πρέπει να δούμε σάκο.

Άντε αυτές τις μέρες έχουμε όλες γιατρό.. εσείς σήμερα εγώ αύριο βράδυ..

😝❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο κοριτσι μου! ε νομιζω περασαν αρκετες μερες οποτε ευτυχως ολα καλα!

ο αντρας σου πηγε στο νοσοκομειο; τι του ειπαν;

Πήγε σε έναν γιατρό που μας είπαν και δεν τον δέχτηκε και έφυγε. Δεν θέλει να πάει σε άλλο εφημερεύον. Προσπαθώ να τον πείσω να πάει το απόγευμα τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άντε αυτές τις μέρες έχουμε όλες γιατρό.. εσείς σήμερα εγώ αύριο βράδυ..

😝❣️❣️

Καλή μας επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλή μας επιτυχία σε όλες μας.

@babyblue94 @Raf123 με το καλό όλα τα ραντεβού! 💕 Καλά αποτελέσματα και να γυρίσετε με ενθουσιασμό να πείτε τι είδατε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Χαχαχα καλύτερα να αργήσετε λίγο να κάνετε αυτό το πάρτι. Έχουμε ξανακάνει εδώ αυτή τη συζήτηση αλλά στο ενδιάμεσο έτυχε σε μια φίλη μου πάλι. Της λέει ο γιατρός στην αυχενική αγοράκι και μετά στα ενδιάμεσα ραντεβού δεν καθόταν να δει ο άλλος της γιατρός. Και στη Β επιπέδου της λέει κοριτσάκι είναι τελικά 😂 Τώρα να έχεις κάνει ολόκληρο πάρτι να το μάθεις και να το ανακοινώσεις και να σου τύχει κάνα τέτοιο δεν είναι πολύ καλό 😛 Είναι η τρίτη περίπτωση στο περιβάλλον μου που κάνουν λάθος στην αυχενική. Έχω και μια περίπτωση βέβαια που έκαναν λάθος στο νιπτ που είναι ακόμα πιο σπάνιο. Η εξέταση έβγαλε αγόρι και ο γιατρός από τον υπέρηχο επέμενε κορίτσι καθώς περνούσε ο καιρός και ήταν κορίτσι. 

Εμένα στην αυχενική δεν μου είπε καν φύλο γιατί δεν ήταν σίγουρος το έμαθα 2 εβδομάδες μετά που πήγα στον γιατρό μου να με δει αλλά και πάλι μου είπε μάλλον είναι κορίτσι δεν ήταν σίγουρο, στην β επιπέδου το σιγουρέψαμε… μια κοπέλα εδώ είχα διαβάσει ότι την είχε πατήσει έτσι την είπαν άλλο στην αρχή έκανα το πάρτυ και τελικά ήταν λάθος όταν έκανε την β επιπέδου το έμαθε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α το εχετε οργανωσει τελεια!!!!! καλα εγω δεν θα αντεχα με τιποτα!!!!!! θα ηθελα μετα τον τριτο μηνα να κανω ονειρα και για χρωματακια, το παιδικο δωματιο.... μπραβο για την υπομονη σας!!!!👏👏👏

γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει ο θεος!!!!🙏❤️

Χαχα ναι ναι πρώτη πρώτη η νύφη μου αυτή θέλει να το οργανώσει αλλά θέλει κ η αδερφή του άντρα μου άσε δεν ξέρω! Ισως το κάνω εγώ στο τελος έτσι για να μην ξέρει κανένας μας!! 
 

ασε εγώ ήδη ονειρεύομαι το παιδικό δωμάτιο αν είναι κορίτσι πως να το βάψω αν είναι αγόρι πως θα το φτιάξω, ήδη είδα κάποια πράγματα που θέλω να αγοράσω…κάποια αλλά θα μου τα δώσει η νύφη μου γιατί αυτής θα της χρειαστούν μολις τα τελειώσω εγώ…όποτε ανυπομονώ για αυτή την εξέταση και να μπορώ να το λεω κιολας! ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...