Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μολις βγηκα απο την τουαλετα και ειχα λιγο κοκκινο αιμα στο σκουπισμα.. και ειμαι περίπου στη μεση του κυκλου. εχω 9 μερες για την περίοδο (20η μέρα κύκλου σε κύκλο 28 ημερών). λετε να ειναι απο την ωορρηξια;😧

Είχες επαφή;;;; παίζει να είναι αίμα εμφύτευσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σήμερα είμαι στεναχωρημένη με τον ξεροκέφαλο τον άντρα μου. Έχει δύσπνοια και πονάει στο στήθος και ο Εοδυ και ο παθολόγος μας είπαν να πάει σε νοσοκομείο να τον εξετάσουν και δεν θέλει να πάει. Κοντευω να σκάσω , έβαλα και τους γονείς του να τον πάρουν τηλέφωνο και αυτός εκεί , φοβάται μην τον κρατήσουν μέσα. 

@Antonia2 ποτέ μην λες ποτέ, και εγώ αυτό το μήνα δεν είχα τις καλύτερες επαφές και έγινε το θαύμα. Σου εύχομαι ολόψυχα η Αγία να έκανε το θαύμα της και σε εσένα.

Να πάει!!!! Δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα!!! Περαστικά του!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου. Να σας ρωτήσω. Υγρά είναι φυσιολογικό να έχουμε στην εγγυμοσυνη; 

 

Εγώ δεν είχα έως τώρα ...και τις τελευταίες μέρες και ειδικά σήμερα είχα λίγα υγρά στο εσώρουχο .σαν νερό. ( Φοβήθηκα μην χάνω σιγά σιγά αμνιακό ) επειδή είναι σαν νερό..δεν είναι υγρά λευκά .

 

Βγάζετε όλες ; Έχω στείλει στον γιατρό να μου απαντησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Να σας ρωτήσω. Υγρά είναι φυσιολογικό να έχουμε στην εγγυμοσυνη; 

 

Εγώ δεν είχα έως τώρα ...και τις τελευταίες μέρες και ειδικά σήμερα είχα λίγα υγρά στο εσώρουχο .σαν νερό. ( Φοβήθηκα μην χάνω σιγά σιγά αμνιακό ) επειδή είναι σαν νερό..δεν είναι υγρά λευκά .

 

Βγάζετε όλες ; Έχω στείλει στον γιατρό να μου απαντησει

Κορίτσι μου εγώ έχω συνέχεια τέτοια κ άσπρα κ αυτά π είναι σαν νερό! Δεν ξέρω αν σε καθησυχάζει αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω συνέχεια τέτοια κ άσπρα κ αυτά π είναι σαν νερό! Δεν ξέρω αν σε καθησυχάζει αυτό…

Ααα οπότε είναι φυσιολογικό πιστεύω..

Είχα ακούσει ότι η εγγυμοσυνη έχει υγρά. Αλλά επειδή μου ξεκινάνε εμένα τώρα στο τέλος του δεύτερου τριμήνου. Φοβήθηκα.

Έχω στείλει στον γιατρό και την Τετάρτη έχω και ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σήμερα είμαι στεναχωρημένη με τον ξεροκέφαλο τον άντρα μου. Έχει δύσπνοια και πονάει στο στήθος και ο Εοδυ και ο παθολόγος μας είπαν να πάει σε νοσοκομείο να τον εξετάσουν και δεν θέλει να πάει. Κοντευω να σκάσω , έβαλα και τους γονείς του να τον πάρουν τηλέφωνο και αυτός εκεί , φοβάται μην τον κρατήσουν μέσα. 

@Antonia2 ποτέ μην λες ποτέ, και εγώ αυτό το μήνα δεν είχα τις καλύτερες επαφές και έγινε το θαύμα. Σου εύχομαι ολόψυχα η Αγία να έκανε το θαύμα της και σε εσένα.

αχ αυτοι οι αντρες οι φοβιτσιαρηδες!!! 😕 και δεν μπορεις κι εσυ να πας απο εκει.... ελπιζω να βαλει μυαλο και να παει στο νοσοκομειο. αντιβιωση παιρνει;;;

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τι να πω δε μ ξανά έτυχε αλλά είχα διαβάσει να εχεις μια μικρή αιμορραγία κατά τη διάρκεια της ωορρηξιας…ισως να έγινε αργότερα η ωορρηξία σου; Δλδ χθες; Καλού κακου κανε μια επαφή 😉😉 κ μακάρι να έκανε το θαύμα της 

ειχαμε 2 πολυ καλες επαφες το σαββατο οποτε ισως κι αυτες πιασουν τοπο.. αν και μετα την επισκεψη στον ουρολογο πιστεψαμε οτι δεν μπορομε να κανουμε παιδι πριν την επεμβαση... γτ τωρα ουτε βιταμινες παιρνει. θελαμε να παρουμε και την αποψη του 2ου ουρολογου για να ξεκινησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχες επαφή;;;; παίζει να είναι αίμα εμφύτευσης

μαρινακι μου η ωορρηξια μου ειναι συνηθως 13η μερα του κυκλου (τα τεστ εβγαιναν θετικα την 12η μερα και οταν πηγα γυναικολογο 13η μερα γινοταν η ωορρηξια). εμεις ειχαμε επαφες την 11η και τη 12η μερα.

μοιαζει με αιμα εμφυτευσης αλλα ειναι αρκετα νωρις νομιζω.... θελω 8 μερες για την περιοδο....😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ αυτοι οι αντρες οι φοβιτσιαρηδες!!! 😕 και δεν μπορεις κι εσυ να πας απο εκει.... ελπιζω να βαλει μυαλο και να παει στο νοσοκομειο. αντιβιωση παιρνει;;;

ειχαμε 2 πολυ καλες επαφες το σαββατο οποτε ισως κι αυτες πιασουν τοπο.. αν και μετα την επισκεψη στον ουρολογο πιστεψαμε οτι δεν μπορομε να κανουμε παιδι πριν την επεμβαση... γτ τωρα ουτε βιταμινες παιρνει. θελαμε να παρουμε και την αποψη του 2ου ουρολογου για να ξεκινησει...

Παίρνει την ακουμεντιν των 1000 και ένα εισπνεόμενο από την Παρασκευή αλλά σήμερα του βγήκε η δύσπνοια. Τον απείλησα πως αν δεν πάει θα τον χωρίσω. Του είπα καλύτερα ζωντοχήρα παρά χήρα, ξέρω σκληρό αλλά δεν καταλαβαίνει αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μαρινακι μου η ωορρηξια μου ειναι συνηθως 13η μερα του κυκλου (τα τεστ εβγαιναν θετικα την 12η μερα και οταν πηγα γυναικολογο 13η μερα γινοταν η ωορρηξια). εμεις ειχαμε επαφες την 11η και τη 12η μερα.

μοιαζει με αιμα εμφυτευσης αλλα ειναι αρκετα νωρις νομιζω.... θελω 8 μερες για την περιοδο....😕

@Antonia2 μου εάν είχες 13η μερα ωορρηξια μια χαρά για αίμα εμφυτευσης μου φαίνεται να έχεις την 20η μέρα, 7 μέρες μετα. Ευχομαι να έγινε το θαύμα 😊😊 φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Παίρνει την ακουμεντιν των 1000 και ένα εισπνεόμενο από την Παρασκευή αλλά σήμερα του βγήκε η δύσπνοια. Τον απείλησα πως αν δεν πάει θα τον χωρίσω. Του είπα καλύτερα ζωντοχήρα παρά χήρα, ξέρω σκληρό αλλά δεν καταλαβαίνει αλλιώς.

καλε τι χηρα λες;;; ολα καλα θα πανε!!! δεν ειναι ο ανθρωπος του θανατα (ελπιζω.....) εχει και πυρετο περα απο δυσπνοια;;; εχετε οξυμετρο στο σπιτι να μετρησει το οξυγονο του;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

@Antonia2 μου εάν είχες 13η μερα ωορρηξια μια χαρά για αίμα εμφυτευσης μου φαίνεται να έχεις την 20η μέρα, 7 μέρες μετα. Ευχομαι να έγινε το θαύμα 😊😊 φιλακια πολλα

ευχαριστω γλυκο μου για τη θετικη σου ενεργεια!!!!❤️

κοριτσια μη με ξεσηκωνετε γτ δεν θελω και πολυ να το πιστεψω.. και μετα οταν ερθει η περιοδος θα ειμαι παλι λες και επεσε απο τον 100ο οροφο χωρις αλεξιπτωτο!!!! ☠️😆😆

θα ειναι μια αναλαμπη της περιοδου οπως περυσι τον αυγουστο.. το σαββατο πιστευω θα ερθουν κανονικα τα καφε οπως καθε μηνα... ειπαμε παει ο αντρας μου για εξετασεις και μετα την επεμβαση θα ερθει και για εμας το μπεμπε!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μαρινακι μου η ωορρηξια μου ειναι συνηθως 13η μερα του κυκλου (τα τεστ εβγαιναν θετικα την 12η μερα και οταν πηγα γυναικολογο 13η μερα γινοταν η ωορρηξια). εμεις ειχαμε επαφες την 11η και τη 12η μερα.

μοιαζει με αιμα εμφυτευσης αλλα ειναι αρκετα νωρις νομιζω.... θελω 8 μερες για την περιοδο....😕

Όχι δεν ειναι.. Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία.. Πέρσι το καλοκαίρι είχα πολύ έντονους πόνους εμφύτευσης και είχε γίνει 1 εβδομάδα πριν την περίοδο... Άρα έγινε ωορρηξία σε 1 εβδομάδα έγινε εμφύτευση και μετά έμαθα πως είμαι έγκυος.... 😘😘😘😏 Αντε αντε μακάρι να είναι εμφύτευση και σε λίγες ημέρες να μας πεις ευχάριστα.. Έχω μια διαίσθηση ότι θα μείνεις έγκυος πριν το γάμο 😘😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Xristina_B είπε:

Καλησπέρα ο γιατρός μου προτείνετε το  primperan το έχει πάρει κάποια 

Με αυτό ξεκινησα εγώ. Με αυτό ξεκινάνε όλες. Είναι σιρόπι. Δες αν θα σε βοηθήσει. 

Εμένα προσωπικά δεν με βοήθησε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Με αυτό ξεκινησα εγώ. Με αυτό ξεκινάνε όλες. Είναι σιρόπι. Δες αν θα σε βοηθήσει. 

Εμένα προσωπικά δεν με βοήθησε. 

Θα το πάρω και αν ο άντρας δεν θέλει μαλώνουμε όλη την ώρα εγώ πριν από λίγο έφαγα 2 βερίκοκα και έκανα εμετό 7 φορές μέσα σε μισή ώρα θα το πάρω κρυφά να γλιτώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Xristina_B είπε:

Θα το πάρω και αν ο άντρας δεν θέλει μαλώνουμε όλη την ώρα εγώ πριν από λίγο έφαγα 2 βερίκοκα και έκανα εμετό 7 φορές μέσα σε μισή ώρα θα το πάρω κρυφά να γλιτώνω 

Πρεπει να του εξηγήσεις ότι ο γιατρός σου είπε ότι το μωρό μπορεί να πάθει κάτι αν είσαι σε τέτοια κατάσταση. Και όχι με το σιρόπι. Το σιρόπι συνησταται στην εγγυμοσυνη. Δεν περιέχει κάτι..αλλιώς δεν θα το έδειναν. 

Μια γνωστή στο δίπλα σπίτι όταν έμεινα εγώ εγγυος έμεινε και αυτή. Είχαμε και οι δύο εμετούς χάλια δεν μπορούσαμε να φάμε..αυτή το έχασε το μωράκι και της είπε ο γιατρός ότι ήταν από αυτό.. εγώ όταν είδα ότι δεν μπορώ άλλο με τους εμετούς ξεκίνησα αμέσως να βοηθήσω. 

Πρέπει να του τα πεις όλα αυτά για να καταλάβει..

Δεν στο λέει για κακό ο γιατρός. Να σε βοηθήσει θελει. Και αν δεν κάνει το σιρόπι θα πρέπει να σε βοηθήσει με κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι δεν ειναι.. Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία.. Πέρσι το καλοκαίρι είχα πολύ έντονους πόνους εμφύτευσης και είχε γίνει 1 εβδομάδα πριν την περίοδο... Άρα έγινε ωορρηξία σε 1 εβδομάδα έγινε εμφύτευση και μετά έμαθα πως είμαι έγκυος.... 😘😘😘😏 Αντε αντε μακάρι να είναι εμφύτευση και σε λίγες ημέρες να μας πεις ευχάριστα.. Έχω μια διαίσθηση ότι θα μείνεις έγκυος πριν το γάμο 😘😍

Υπομονη κ θα φανει σε μια εβδομαδα!! 😊😉

Μακαρι η διαισθηση σου να βγει αληθινη μαρινα μου!!! Εσυ και η @Nandia- ειστε τρομερες!!!! Respect!!!🤜🤛

Κοριτσια στην αρχη αυτου του κυκλου εκανα κ την 3ημερη νηστεια στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου (χωρις λαδι αυτη τη φορα ☺) κ εφαγα το αγιο μηλο της. Φορουσα κ τη ζωνη της σχεδον καθε μερα (οχι γυρω απ τη μεση μου αλλα δεμενη στο εσωρουχο γτ μου ειπε η μοναχη να τη φοραω για να γατζωθει το εμβρυο). Λετε ρε κοριτσια να εκανε το θαυμα της κ σ εμας;;;; υπομονη κσι προσγειωνομαι για να μην σκασω στο κενο!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Υπομονη κ θα φανει σε μια εβδομαδα!! 😊😉

Μακαρι η διαισθηση σου να βγει αληθινη μαρινα μου!!! Εσυ και η @Nandia- ειστε τρομερες!!!! Respect!!!🤜🤛

Κοριτσια στην αρχη αυτου του κυκλου εκανα κ την 3ημερη νηστεια στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου (χωρις λαδι αυτη τη φορα ☺) κ εφαγα το αγιο μηλο της. Φορουσα κ τη ζωνη της σχεδον καθε μερα (οχι γυρω απ τη μεση μου αλλα δεμενη στο εσωρουχο γτ μου ειπε η μοναχη να τη φοραω για να γατζωθει το εμβρυο). Λετε ρε κοριτσια να εκανε το θαυμα της κ σ εμας;;;; υπομονη κσι προσγειωνομαι για να μην σκασω στο κενο!!!🙏🙏🙏

Πες μου σε παρακαλώ από που μπορώ να προμηθευτώ και εγώ το μήλο και την ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου;;;; 

Μακάρι να έγινε το θαύμα Της και σε εσένα!!! Μεγάλη η Χάρη Της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μολις βγηκα απο την τουαλετα και ειχα λιγο κοκκινο αιμα στο σκουπισμα.. και ειμαι περίπου στη μεση του κυκλου. εχω 9 μερες για την περίοδο (20η μέρα κύκλου σε κύκλο 28 ημερών). λετε να ειναι απο την ωορρηξια;😧

Η κάτι άλλο.. πέρσι είδα 2 μέρες μετά την ωορρηξία δλδ κάπου 17-18η μέρα μια σταγόνα αίμα στο εσώρουχο και τελικά ειμουν εγκυος.. μπορεί να είναι ωορρηξιας αλλά δεν ξέρεις πότε είναι η ωορρηξία σου; εμενα πάντως πρέπει να ήταν εμφύτευση... η αγία ειρήνη ξέρει πότε θα κάνει το θαύμα της .. μπορεί νσ έχει έρθει η στιγμή.. στο εύχομαι πάντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Να σας ρωτήσω. Υγρά είναι φυσιολογικό να έχουμε στην εγγυμοσυνη; 

 

Εγώ δεν είχα έως τώρα ...και τις τελευταίες μέρες και ειδικά σήμερα είχα λίγα υγρά στο εσώρουχο .σαν νερό. ( Φοβήθηκα μην χάνω σιγά σιγά αμνιακό ) επειδή είναι σαν νερό..δεν είναι υγρά λευκά .

 

Βγάζετε όλες ; Έχω στείλει στον γιατρό να μου απαντησει

Είχα σε όλες μου τις εγκυμοσύνες.. όλο με σερβιετακι σπο την αρχή ειμουν και είμαι και σε αυτή 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Καλησπέρα ο γιατρός μου προτείνετε το  primperan το έχει πάρει κάποια 

Το έπαιρνα στον μεγάλο μου.. με είχε βοηθήσει λίγο 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Παίρνει την ακουμεντιν των 1000 και ένα εισπνεόμενο από την Παρασκευή αλλά σήμερα του βγήκε η δύσπνοια. Τον απείλησα πως αν δεν πάει θα τον χωρίσω. Του είπα καλύτερα ζωντοχήρα παρά χήρα, ξέρω σκληρό αλλά δεν καταλαβαίνει αλλιώς.

Έβαλες τα μεγάλα μέσα βλέπω..  πολύ καλά έκανες..  δεν παίζουν με αυτά.. η Παναγία μαζί του 

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Υπομονη κ θα φανει σε μια εβδομαδα!! 😊😉

Μακαρι η διαισθηση σου να βγει αληθινη μαρινα μου!!! Εσυ και η @Nandia- ειστε τρομερες!!!! Respect!!!🤜🤛

Κοριτσια στην αρχη αυτου του κυκλου εκανα κ την 3ημερη νηστεια στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου (χωρις λαδι αυτη τη φορα ☺) κ εφαγα το αγιο μηλο της. Φορουσα κ τη ζωνη της σχεδον καθε μερα (οχι γυρω απ τη μεση μου αλλα δεμενη στο εσωρουχο γτ μου ειπε η μοναχη να τη φοραω για να γατζωθει το εμβρυο). Λετε ρε κοριτσια να εκανε το θαυμα της κ σ εμας;;;; υπομονη κσι προσγειωνομαι για να μην σκασω στο κενο!!!🙏🙏🙏

Πίστη και υπομονή..  ξερει η αγία ειρήνη.. εγω μην ξεχνάς ότι έχω το θαύμα της μέσα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Παίρνει την ακουμεντιν των 1000 και ένα εισπνεόμενο από την Παρασκευή αλλά σήμερα του βγήκε η δύσπνοια. Τον απείλησα πως αν δεν πάει θα τον χωρίσω. Του είπα καλύτερα ζωντοχήρα παρά χήρα, ξέρω σκληρό αλλά δεν καταλαβαίνει αλλιώς.

Στη χειρότερη θα τον κρατήσουν ένα βράδυ να του βάλουν οξυγόνο να συνέλθει. Εγώ σήμερα μετά από 9 μέρες βγήκα αρνητική και ακόμα τα βράδια έχω μπούκωμα στη μύτη. Αν δεν αντέχει υπογράφει και φεύγει από το νοσοκομείο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Να σας ρωτήσω. Υγρά είναι φυσιολογικό να έχουμε στην εγγυμοσυνη; 

 

Εγώ δεν είχα έως τώρα ...και τις τελευταίες μέρες και ειδικά σήμερα είχα λίγα υγρά στο εσώρουχο .σαν νερό. ( Φοβήθηκα μην χάνω σιγά σιγά αμνιακό ) επειδή είναι σαν νερό..δεν είναι υγρά λευκά .

 

Βγάζετε όλες ; Έχω στείλει στον γιατρό να μου απαντησει

Και εγώ έχω συνέχεια τέτοια υγρά από το πρώτο τρίμηνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πες μου σε παρακαλώ από που μπορώ να προμηθευτώ και εγώ το μήλο και την ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου;;;; 

Μακάρι να έγινε το θαύμα Της και σε εσένα!!! Μεγάλη η Χάρη Της

Υπαρχουν 2 μονες Μαρινα μου. Μια στη λυκοβρυση στην Αθηνα και μια στη Θεσσαλονικη. Αν δε μπορεις να πας στη μονη της θεσσαλονικης να προσκυνησεις και να παρεις μηλι, ζωνη και λαδακι σπ την καντηλα της, στειλε μου ινμποξ τη διευθυνση σου να σου στειλω εγω!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Η κάτι άλλο.. πέρσι είδα 2 μέρες μετά την ωορρηξία δλδ κάπου 17-18η μέρα μια σταγόνα αίμα στο εσώρουχο και τελικά ειμουν εγκυος.. μπορεί να είναι ωορρηξιας αλλά δεν ξέρεις πότε είναι η ωορρηξία σου; εμενα πάντως πρέπει να ήταν εμφύτευση... η αγία ειρήνη ξέρει πότε θα κάνει το θαύμα της .. μπορεί νσ έχει έρθει η στιγμή.. στο εύχομαι πάντως 

Ναντια μου εχω σταματησει τα τεστ ωορρηξιας εδω κ καποιους μηνες! Οι επαφες μας ειναι αρκετα συχνες γενικα (περα απ την προηγουμενη εβδομαδα π καθε απογευμα ειχαμε μια υποχρεωση κ μαζευομασταν αργα στο σπιτι κ ψοφιοι απ την κουραση). 

Η αγια θα το φερει το θαυμα της κ σ εμας. Το πιστευω απολυτα. Ηδη μας εδειξε το δρομο να ξεπερασουμε τα εμποδια π τοσο καιρο δεν ξεραμε οπως την κατατμηση. Ολα γινονται για καλο! 🙏🥰

Εσυ πως εισαι;; εχεις αδεια ε; ελπιζω να ξεκουραζεσαι...🤨😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλε τι χηρα λες;;; ολα καλα θα πανε!!! δεν ειναι ο ανθρωπος του θανατα (ελπιζω.....) εχει και πυρετο περα απο δυσπνοια;;; εχετε οξυμετρο στο σπιτι να μετρησει το οξυγονο του;;

Το οξυγόνο του από ότι μου λέει είναι οκ, αλλά ο άντρας μου έχει γενικά θέμα με το αναπνευστικό του, ο γιατρός είπε πως πρέπει οπωσδήποτε να κάνει ακτινογραφία 

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Στη χειρότερη θα τον κρατήσουν ένα βράδυ να του βάλουν οξυγόνο να συνέλθει. Εγώ σήμερα μετά από 9 μέρες βγήκα αρνητική και ακόμα τα βράδια έχω μπούκωμα στη μύτη. Αν δεν αντέχει υπογράφει και φεύγει από το νοσοκομείο. 

Τον έπεισα και θα πάει αύριο. Με είδε και εμένα χάλια όλη μέρα κλαίω ρε κορίτσια και μετα νευριάζω και μετά ξανά κλάμα, από το πρωί που ξύπνησα είμαι έτσι. Έχω αγχωθεί γτ αύριο έχω και γυναικολόγο και θα πάω και μόνη μου.

 

Πάντως εγώ ακόμα να καταφέρω να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου.

Πήγε προχθές μια φίλη μου και μου πήρε ζώνη ,λάδι και.μηλο και είπε πως επειδή είμαι έγκυος να μην κάνω νηστεία. Της το είπε μοναχή λέει. Θα μου τα στείλει με ταχυδρομείο, ελπίζω σύντομα να καταφέρω να πάω και εγώ και να ανάψω για όλες μας ένα κεράκι και να στείλω σε οποία θέλει και λαδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...