Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έτσι ήμουν και εγώ. Ότι έτρωγα το έβγαζα.  Ήμουν πολύ αδύναμη. Δεν ένιωθα καθόλου καλά και είχα αρχίσει να χάνω κιλά.

Προέχει να μιλήσεις με τον γιατρό να σου δώσει κάτι να σε βοηθήσει. Εμενα μου είχε δώσει σιρόπι που δεν με έπιανε , μετά υπόθετο που ούτε αυτό με έπιανε. Και τελικά έχω καταλήξει σε κάτι χάπια που είναι για το στομάχι και μόνο με αυτά κατάφερα να γίνω καλά.

Πλέον 25η εβδομάδα και κάποιες μέρες προσπαθώ να το κόψω αλλά πανω από μια μέρα δεν μπορώ γιατί με πιάνει πάλι αναγουλα και συμπτώματα. Αλλά τουλάχιστον με αυτό βρήκα την ησυχία μου 

Ακόμα το παίρνεις το χάπι ; Σε ενοχλεί ακόμα δηλαδή ο εμετός ; Πωπω… μήπως το συνήθισε ο οργανισμός σου να παίρνεις το χάπι και όταν το κόβεις σε πιάνει αναγούλα από αυτό και όχι από την εγκυμοσύνη ; Το ρώτησες τον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πσμε υπν αλλο μηνα μαρινακι μου μαζι!!!!💪💪🏼💪🏼❤❤❤

 

Ναι παρα πολυ καλη τιμη!!! 😁😁😁 ολσ γινονται!! Θα τον καταφερεις!!! 😉😉 εμενα ευτυχως τον επεισε ο πωλητης!!! Του λεει ετσι ξεχωριζει ο γσμπρος.... γραβατα θα φορανε τοσοι κ τοσοι...😜

Σωπααα!!! 24 ερχομαστε εμεις κυπρο!!! 24-28 γ 25 εχουμε το γαμο!! Θ κανουμε τραμπα!!!😂😂😂😂

Άρα 28 φεύγετε;;; Γιατί νόμιζα έρχεστε το άλλο ΣΚ;; Να κανονίσουμε να βρεθούμε ή 24 ή 28 να σας δώσω κ τις βιταμίνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έχω όλη μέρα τραβήγματα κάτω χαμηλά κ πονάω το στομάχι μου…έχουμε κανονίσει κ με τον άντρα μ να πάμε στο αγαπημένο του εστιατόριο να δω τι θα φάω…σήμερα πήγαμε θάλασσα αλλά δεν κολύμπησα φυσούσε ήταν κ κρύο το νερό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ακόμα το παίρνεις το χάπι ; Σε ενοχλεί ακόμα δηλαδή ο εμετός ; Πωπω… μήπως το συνήθισε ο οργανισμός σου να παίρνεις το χάπι και όταν το κόβεις σε πιάνει αναγούλα από αυτό και όχι από την εγκυμοσύνη ; Το ρώτησες τον γιατρό;

Ναι το παιρνω ακόμα 

Κοίτα και εγώ σκέφτομαι μην πάθω εξάρτηση για αυτό προσπαθώ πολλές εβδομάδες τώρα να μην το πάρω μια μερα να δω τι θα γίνει 

Στην αρχή δεν το πήρα μια μερα και άρχισα ήδη να νιώθω χάλια , οπότε το συνέχισα. 

Μετά δοκίμασα να το παίρνω μερα παρά μέρα και μπορώ να πω ότι ψιλοδουλεψε. 

Τώρα είμαι σε φάση που το έκοψα δύο μέρες αλλά σήμερα ήταν η 3 η μέρα και δεν άντεξα. Είχα πολύ ανακάτεμα και ναυτία. Λέω μήπως τώρα το πάω λιγο έτσι. 2 μέρες αποχή μια χάπι..

Την Τετάρτη έχω γιατρό και πρέπει να μιλήσουμε και για αυτό. Να δούμε τι θα κάνουμε με αυτή την κατασταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Το έχω καταλάβει ότι φέρνει γούρι..για να δούμε..αδιαθέτησα τελικά εχθές άρα πρέπει να κλείσω ραντεβού με τον νέο γιατρό να μ σιγουρέψει την ύπαρξη ή μη πολύποδα..

Καλωσηρθες κοπέλα μου!!! Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σου!!!! Με το καλό να μείνουμε όλες μας εγκυουλες!!!!! 😘❤️ Το όνομα σου;; να το ψάξεις εννοείται γιατί αν έχεις πολύ πόδα πρέπει να αφαιρεθεί πρώτα!!! 

@Antonia2 μουυυυ ναι παμε μαζί δυναμικά!! ❤️❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Άρα 28 φεύγετε;;; Γιατί νόμιζα έρχεστε το άλλο ΣΚ;; Να κανονίσουμε να βρεθούμε ή 24 ή 28 να σας δώσω κ τις βιταμίνες 

Ναι φευγουμε 28 βραδυ στις 9 το βραδυ!! Ναι θα μιλησουμε για να σας δωσω κι εγω τα μηλα απ την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι το παιρνω ακόμα 

Κοίτα και εγώ σκέφτομαι μην πάθω εξάρτηση για αυτό προσπαθώ πολλές εβδομάδες τώρα να μην το πάρω μια μερα να δω τι θα γίνει 

Στην αρχή δεν το πήρα μια μερα και άρχισα ήδη να νιώθω χάλια , οπότε το συνέχισα. 

Μετά δοκίμασα να το παίρνω μερα παρά μέρα και μπορώ να πω ότι ψιλοδουλεψε. 

Τώρα είμαι σε φάση που το έκοψα δύο μέρες αλλά σήμερα ήταν η 3 η μέρα και δεν άντεξα. Είχα πολύ ανακάτεμα και ναυτία. Λέω μήπως τώρα το πάω λιγο έτσι. 2 μέρες αποχή μια χάπι..

Την Τετάρτη έχω γιατρό και πρέπει να μιλήσουμε και για αυτό. Να δούμε τι θα κάνουμε με αυτή την κατασταση 

Ναι κανε μια κουβέντα με τον γιατρό σου να δεις πως μπορείς να το κόψεις σιγά σιγά χωρίς να σε ενοχλεί 

καποιες κοπέλες έχουν και ναυτίες σε όλο την εγκυμοσύνη τους από την αρχή μέχρι το τέλος ελπίζω να μην βρίσκεσαι σε αυτήν την κατηγορία.. όπως και να έχει μιλά με τον γιατρό σου να σε συμβουλέψει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Έτσι ήμουν και εγώ. Ότι έτρωγα το έβγαζα.  Ήμουν πολύ αδύναμη. Δεν ένιωθα καθόλου καλά και είχα αρχίσει να χάνω κιλά.

Προέχει να μιλήσεις με τον γιατρό να σου δώσει κάτι να σε βοηθήσει. Εμενα μου είχε δώσει σιρόπι που δεν με έπιανε , μετά υπόθετο που ούτε αυτό με έπιανε. Και τελικά έχω καταλήξει σε κάτι χάπια που είναι για το στομάχι και μόνο με αυτά κατάφερα να γίνω καλά.

Πλέον 25η εβδομάδα και κάποιες μέρες προσπαθώ να το κόψω αλλά πανω από μια μέρα δεν μπορώ γιατί με πιάνει πάλι αναγουλα και συμπτώματα. Αλλά τουλάχιστον με αυτό βρήκα την ησυχία μου 

Εγώ το λέω στον άνδρα μου και εκείνος δεν θέλει μην πάθει τίποτα το μωρό και έχει πάρει άδεια για να έχει τον γιο μας τώρα είναι 18 μηνών αλλά από τρίτη θα πάει δουλειά και εγώ είμαι χάλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Όταν έχεις ασχημη εμπειρία αυτά τα συμπτώματα είναι υπέροχα🤣🤣🤣 κοιτα εγω τρελή είμαι αρα δεν θα πέσουν πολύ εξω🤣🤣🤣

 

Γιατι δεν μιλάς με τον γιατρό σου να σου δώσει κανένα χάπι να ηρεμήσεις λιγο;

Γιατί ο άνδρας μου φοβάται μην πάθει κάτι το μωρό και μαλώνουμε συνέχεια για αυτόν τον λόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xristina_B είπε:

Εγώ το λέω στον άνδρα μου και εκείνος δεν θέλει μην πάθει τίποτα το μωρό και έχει πάρει άδεια για να έχει τον γιο μας τώρα είναι 18 μηνών αλλά από τρίτη θα πάει δουλειά και εγώ είμαι χάλια

Εμένα ο γιατρος μου εξήγησε ότι αυτά τα χάπια τα δίνουν στην εγγυμοσυνη. Δεν ειναι κάτι κακό .

Ούτε εγώ θα ήθελα να πάθει κάτι το μωρο. Ούτε ο γιατρός μου.  

Μιλα με τον γιατρό σου. Εμένα μου ειχε πει ότι πιο πολυ κακό κάνεις όταν ταλαιπρωρεισαι εσύ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλωσηρθες κοπέλα μου!!! Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σου!!!! Με το καλό να μείνουμε όλες μας εγκυουλες!!!!! 😘❤️ Το όνομα σου;; να το ψάξεις εννοείται γιατί αν έχεις πολύ πόδα πρέπει να αφαιρεθεί πρώτα!!! 

@Antonia2 μουυυυ ναι παμε μαζί δυναμικά!! ❤️❤️😍

Χριστινα με λένε..Βασικά ο γιατρός μ λεει οτι εχω αγχωθει πολυ με αυτο το θεμα κ δεν θα μ βγει σε καλο..γνκ ειναι χαλαρος πολυ...ολο επαφεςκ επαφές λεει..ε κανω κυριε γιατρε μου αλλα δεν κτλβν γτ είναι κακο να ψαχτουμε εκ των προτερων κ πρέπει να περάσει ενας χρόνος για να το δουμε το ζητημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Γιατί ο άνδρας μου φοβάται μην πάθει κάτι το μωρό και μαλώνουμε συνέχεια για αυτόν τον λόγο 

Όταν ο γιατρός το δίνει τι λόγο έχει να φοβάται.. δεν γίνεται να βασανίζεσαι από τωρσ έτσι.. είναι χειρότερα για το μωρο .. πες στο γιατρό να του το εξηγήσει η παρτο κρυφά.. εγω έτσι θσ έκανα.. δεν θα βασανίζομαι άδικα.. μόνο λογικά να το σκεφτείς σιγουρα δεν θα πιούμε κάτι που θα κάνει κακό στο μωρο αλλά οι άντρες υπερβολικοί είναι..  εγω θελω να τρώω γλυκά.. ο άντρας μου φέρνει για νσ τρώει το μωρο κσι όταν του πω δεν θα φάω μουρμούρα.. του λέω θες να πάθω κανένα διαβήτη κύησης και να τρέχουμε; το μωρο ας θέλει.. εγω δεν θα φάω.. δεν του αρέσει αλλά είμαι και λίγο σκύλα σε τέτοια και ξέρει ότι που νσ γυρίσει η γη ανάποδα θα κάνω αυτό που θεωρώ εγω σωστό έτσι λόγο και της κατάστασης μου σταματά να με πρήζει..  δεν θέλω να γίνομαι σκύλα αλλά όταν ειναι για το καλό μου δεν κάνω πίσω.. έμαθε πλέον ο καημένος.. έμπλεξε και το πήρε απόφαση πλέον 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι φευγουμε 28 βραδυ στις 9 το βραδυ!! Ναι θα μιλησουμε για να σας δωσω κι εγω τα μηλα απ την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!🥰🥰🥰

Τέλεια εννοείται 🥰🥰🥰🥰

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Γιατί ο άνδρας μου φοβάται μην πάθει κάτι το μωρό και μαλώνουμε συνέχεια για αυτόν τον λόγο 

Ο γιατρος ξέρει τι να δώσει! Δεν υπάρχει λόγος να φοβάται! Εγώ πήρα αντιβίωση λόγο μικροβιου τι να έκανα να το άφηνα το μικρόβιο;; Κορίτσι μιυ μιλά με το γιατρο σου εσυ υποφέρεις όχι ο άντρας σου!! Εμένα με παρακαλούσε όταν έπαθα γαστρεντερίτιδα να πάρω τηλ να ρωτήσω τι κάνει για την εγκυμοσύνη εγώ δεν ήθελα να πάρω… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλωσηρθες κοπέλα μου!!! Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σου!!!! Με το καλό να μείνουμε όλες μας εγκυουλες!!!!! 😘❤️ Το όνομα σου;; να το ψάξεις εννοείται γιατί αν έχεις πολύ πόδα πρέπει να αφαιρεθεί πρώτα!!! 

@Antonia2 μουυυυ ναι παμε μαζί δυναμικά!! ❤️❤️😍

Χριστινα με λένε..Βασικά ο γιατρός μ λεει οτι εχω αγχωθει πολυ με αυτο το θεμα κ δεν θα μ βγει σε καλο..γνκ ειναι χαλαρος πολυ...ολο επαφεςκ επαφές λεει..ε κανω κυριε γιατρε μου αλλα δεν κτλβν γτ είναι κακο να ψαχτουμε εκ των προτερων κ πρέπει να περάσει ενας χρόνος για να το δουμε το ζητημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις βγηκα απο την τουαλετα και ειχα λιγο κοκκινο αιμα στο σκουπισμα.. και ειμαι περίπου στη μεση του κυκλου. εχω 9 μερες για την περίοδο (20η μέρα κύκλου σε κύκλο 28 ημερών). λετε να ειναι απο την ωορρηξια;😧

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μολις βγηκα απο την τουαλετα και ειχα λιγο κοκκινο αιμα στο σκουπισμα.. και ειμαι περίπου στη μεση του κυκλου. εχω 9 μερες για την περίοδο (20η μέρα κύκλου σε κύκλο 28 ημερών). λετε να ειναι απο την ωορρηξια;😧

Καλημερααα ☺️☺️☺️ Λες να είναι αιμα εμφύτευσης; Ήταν μια σταγόνα ή περισσότερο;; Δε σου ξανά έτυχε κάτι τέτοιο από όσο θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μολις βγηκα απο την τουαλετα και ειχα λιγο κοκκινο αιμα στο σκουπισμα.. και ειμαι περίπου στη μεση του κυκλου. εχω 9 μερες για την περίοδο (20η μέρα κύκλου σε κύκλο 28 ημερών). λετε να ειναι απο την ωορρηξια;😧

Δεν μου έχει τύχει ποτέ μακαρι να ειναι αιμα εμφυτευσης, ειχες επαφες προηγουμενες ημερες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ☺️☺️☺️ Λες να είναι αιμα εμφύτευσης; Ήταν μια σταγόνα ή περισσότερο;; Δε σου ξανά έτυχε κάτι τέτοιο από όσο θυμάμαι 

καλημερα ραφαελα μου!❤️ ηταν μονο μια σταγονα κοκκινο αιμα... εγω κανονικα εχω ωορρηξια 13η ημερα οποτε την προηγουμενη τριτη... ειναι πολυυυ νωρις για εμφυτευση.. ασε που οι επαφες ηταν οτι να ναι.. ειχαμε μονο σαββατο και κυριακη πριν την τριτη....

αυτο μου εχει ξανατυχει 1 φορα περυσι τον αυγουστο. ηταν η αφορμη που ανακαλυψα το φορουμ γτ εψαχνα να δω γτ ειχα αιμα στη μεση του κυκλου αλλα τοτε ηταν 1-2 μερες μετα την ωορρηξια (γύρω στη 15η μερα κυκλου). ισως τωρα που το σκεφτομαι να εγινε πιο αργα η ωορρηξια και να ειχα παλι αιμα ετσι στο ασχετο...

μονο αν εχει κανει η αγια ειρηνη το θαυμα της θα ειμαι εγκυος...🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Περαστικα σου κοριτσι μου!!!!🙏🙏🙏❤❤❤🌹 πως εισαι σμρ;;

Ασε Τονια μου περασα εφιαλτη, απο πονο,...Και ακομα δεν αισθανομαι ακομη καλα.. Δεν μπορουσα ουτε να κοιμηθω ουτε να φαω ουτε να περπατησω...εχασα 2 κιλα σε 3 μερες!!! ειμαι λιγο καλυτερα αλλα αυριο θα παω γιατρο λογω τριημερου ολα ητνα κλειστα. Εχω σπαστικη κολιτιδα αποτι φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/6/2022 at 6:10 ΜΜ, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου περαστικά, έχω και εγώ ένα ινομυωμα που μεγάλωνε μέχρι την 17η εβδομάδα και πονούσε το έντερο. Τελικά από 3.5 εκ έφτασε 5.8 εκ. Συνήθως περνάει αυτός ο πόνος σχετικά σύντομα. Δηλ. αύριο θα έχεις ηρεμήσει. Πιες ένα depon. Μείνε ξαπλωμένη για κάποιες ώρες. 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου ασε τι περασα οχι απλα πονο μιλαμε δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να φαω εχασα 2 κιλα σε 3 μερες, εχω σπαστικη κολιτιδα... αυτιο θα παω στο γιατρο... ελπιζω να μην μεγαλωσει πολυ ινομυωμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν μου έχει τύχει ποτέ μακαρι να ειναι αιμα εμφυτευσης, ειχες επαφες προηγουμενες ημερες??

ευχαριστω κοριτσι μου για τη θετικη ενεργεια αλλα λιγο απιθανο μου φαινεται λογω των ημερων του κυκλου... ειχα επαφες λιγες μερες πριν την ωορρηξια (προηγουμενο σκ) και 2 φορες προχθές. δεν ξερω μηπως φταινε και οι επαφες του σαββατου για το αιμα...🙄

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε Τονια μου περασα εφιαλτη, απο πονο,...Και ακομα δεν αισθανομαι ακομη καλα.. Δεν μπορουσα ουτε να κοιμηθω ουτε να φαω ουτε να περπατησω...εχασα 2 κιλα σε 3 μερες!!! ειμαι λιγο καλυτερα αλλα αυριο θα παω γιατρο λογω τριημερου ολα ητνα κλειστα. Εχω σπαστικη κολιτιδα αποτι φαινεται...

πω πω κοριτσι μου τι περασες...😔 να ειναι περαστικο και να εισαι σιδερενια συντομα!🙏🙏🙏❤️❤️δεν το εχω περασει ποτε και δε μπορω να σε βοηθησω. να πας στο γιατρο να σου δωσει κατι να περασει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σήμερα είμαι στεναχωρημένη με τον ξεροκέφαλο τον άντρα μου. Έχει δύσπνοια και πονάει στο στήθος και ο Εοδυ και ο παθολόγος μας είπαν να πάει σε νοσοκομείο να τον εξετάσουν και δεν θέλει να πάει. Κοντευω να σκάσω , έβαλα και τους γονείς του να τον πάρουν τηλέφωνο και αυτός εκεί , φοβάται μην τον κρατήσουν μέσα. 

@Antonia2 ποτέ μην λες ποτέ, και εγώ αυτό το μήνα δεν είχα τις καλύτερες επαφές και έγινε το θαύμα. Σου εύχομαι ολόψυχα η Αγία να έκανε το θαύμα της και σε εσένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα ραφαελα μου!❤️ ηταν μονο μια σταγονα κοκκινο αιμα... εγω κανονικα εχω ωορρηξια 13η ημερα οποτε την προηγουμενη τριτη... ειναι πολυυυ νωρις για εμφυτευση.. ασε που οι επαφες ηταν οτι να ναι.. ειχαμε μονο σαββατο και κυριακη πριν την τριτη....

αυτο μου εχει ξανατυχει 1 φορα περυσι τον αυγουστο. ηταν η αφορμη που ανακαλυψα το φορουμ γτ εψαχνα να δω γτ ειχα αιμα στη μεση του κυκλου αλλα τοτε ηταν 1-2 μερες μετα την ωορρηξια (γύρω στη 15η μερα κυκλου). ισως τωρα που το σκεφτομαι να εγινε πιο αργα η ωορρηξια και να ειχα παλι αιμα ετσι στο ασχετο...

μονο αν εχει κανει η αγια ειρηνη το θαυμα της θα ειμαι εγκυος...🙏

Τι να πω δε μ ξανά έτυχε αλλά είχα διαβάσει να εχεις μια μικρή αιμορραγία κατά τη διάρκεια της ωορρηξιας…ισως να έγινε αργότερα η ωορρηξία σου; Δλδ χθες; Καλού κακου κανε μια επαφή 😉😉 κ μακάρι να έκανε το θαύμα της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...