Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

Κοριτσουδια τελικά μόλις μου ήρθε περίοδος 😔 πάμε για τον άλλον μήνα.. Τι να κάνουμε!!! Φιλιά καλό τριήμερο να έχουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια τελικά μόλις μου ήρθε περίοδος 😔 πάμε για τον άλλον μήνα.. Τι να κάνουμε!!! Φιλιά καλό τριήμερο να έχουμε!! 

Λυπάμαι Μαρίνα μου. Αισιοδοξία για τον επόμενο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας..Σας παρακολουθώ εδώ και έξι μήνες περίπου..Σας έχω μάθει πια..Ραφαέλα,Μαρίνα,Ναντια,Μαρία κ όλες..Μέχρι τα Χριστούγεννα δεν με απασχολούσε το θέμα παιδί..είμαι παντρεμένη 4 χρόνια ετών 33..από τα Χριστούγεννα άλλαξα ρότα όμως..ξεκίνησα δειλά δειλά τις προσπάθειες κ μήνα με τον μήνα αύξανα τις επαφές..στον τρίτο μήνα έμεινα έγκυος η οποία όμως ήταν βιοχημική σε μόλις 7 μέρες από την καθυστέρηση..μετά ένα μήνα οφ λόγω κόβιντ..τον επόμενο πάω γιατρό κ μ λέει βλέπω ενδομήτριο πολύποδα να τον βγάλουμε..του λέω ναι μετά όμως κάπως μ φάνηκε απότομο του λέω να το δούμε τον άλλον μήνα για σίγουρα..Τλκ τον Μάιο μ λέει δεν βλέπω πολύποδα..εκείνο τον μήνα είχα επαφές αλλά τπτ..αυτόν τον μήνα έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση με αρνητικό τεστ,σταθερό κύκλο κλπ…δραματική μ φαίνεται η προσπάθεια..περιμένω να αδιαθετήσω να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη..έμαθα πολλά από εσάς κ τις κουβέντες σας..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι χαλια, απο Πεμππτη βραδυ αλλα κυριως απο χθες μεσημερι μου ξεκινησαν καποιοι δυνατοι πονοι στην κοιλια, δεν μπορω ουτε να περπατησω ουτε να κοιμηθω τιποτα.. Οι πονοι μου θυμιαζουν πονους εντερου...

Πηγα εκτακτως γυναικολογο πρωι πρωι  σημερα και απο γυναικολογικα με βρηκε ενταξει και μου ειπεοτι φταιει οτι ισως ενα ινομυωμα που εχω εκτος μητρας εχει φτασει 7 εκατοστα μου πιεζει πλεον το εντερο.....Συν ειχα φαει οσπρια,,προχθες,,,, . Φυσικα χαιρομαι απιστευτα που μωρο ειναι καλα αλλα δεν αντεχω αυτον τον πονο και να μην μπορω να κοιμηθω να περπατησω κλπ....ελπιζω να περασει!

Κορίτσι μου περαστικά, έχω και εγώ ένα ινομυωμα που μεγάλωνε μέχρι την 17η εβδομάδα και πονούσε το έντερο. Τελικά από 3.5 εκ έφτασε 5.8 εκ. Συνήθως περνάει αυτός ο πόνος σχετικά σύντομα. Δηλ. αύριο θα έχεις ηρεμήσει. Πιες ένα depon. Μείνε ξαπλωμένη για κάποιες ώρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια τελικά μόλις μου ήρθε περίοδος 😔 πάμε για τον άλλον μήνα.. Τι να κάνουμε!!! Φιλιά καλό τριήμερο να έχουμε!! 

Μαρίνα θα ήμαστε μαζί με διαφορά τριών ημερών !!!!! Πάμε για νέες προσπάθειες δυναμικαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν πως όλα είναι καλα με το σπερμα με την διαφορά ότι βρήκαν πως η μορφολογία του σπέρματος από 4% είναι  2% και μας είπε να επαναλάβουμε τις εξετάσεις γιατί υπάρχει περίπτωση να μην παραδόθηκε έγκαιρα από την κοπέλα που ήταν εκεί στο κέντρο … της ζητήσαμε κάποια ενίσχυση γιατί το επόμενο ραντεβού εδώ στην Αγγλία είναι τέλη Ιουλίου μεγάλο διάστημα δηλαδή … και μας είπε όχι δ μπορώ να δώσω κάτι εάν δ επαναληφθεί η εξέταση του δείγματος … η γυναικολόγος ατην Ελλάδα μας είπε να πάρουμε wellman conception… και βλέπουμε ως την επόμενη εξέταση . Δεν θα ταξιδέψει Ελλάδα ο άντρας μ όποτε αναγκαστικά θα συμβιβαστούμε με τις κωλο διαδικασίες εδώ …. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Πω πω Ραφαέλα μου... είσαι κιόλας 12η βδομάδα 🥰🥰🥰🥰

Ναι δε το πιστεύω ☺️☺️☺️❤️❤️❤️ Ανυπομονώ έχω την αυχενική την Τρίτη!!! Θέλω να πιστεύω πως όλα καλά είναι! Έκανα κ κοιλιτσα είναι επίσημο πια μου το είπε κ η νύφη κ η πεθερά μου! Αλλά επειδή το ξέρουν, άτομα που δεν ξέρουν ότι είμαι εγκυος δε καταλαβαίνετε (έτσι θέλω να πιστεύω 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Μαρίνα θα ήμαστε μαζί με διαφορά τριών ημερών !!!!! Πάμε για νέες προσπάθειες δυναμικαααααααααααααααααααααααααα

Μακάρι κορίτσι μουυυυ μακάρι να μείνουμε μαζί εγκυουλες τον επόμενο μήνα και να μοιραζόμαστε ανησυχίες εγκυμοσύνης πλεον❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας..Σας παρακολουθώ εδώ και έξι μήνες περίπου..Σας έχω μάθει πια..Ραφαέλα,Μαρίνα,Ναντια,Μαρία κ όλες..Μέχρι τα Χριστούγεννα δεν με απασχολούσε το θέμα παιδί..είμαι παντρεμένη 4 χρόνια ετών 33..από τα Χριστούγεννα άλλαξα ρότα όμως..ξεκίνησα δειλά δειλά τις προσπάθειες κ μήνα με τον μήνα αύξανα τις επαφές..στον τρίτο μήνα έμεινα έγκυος η οποία όμως ήταν βιοχημική σε μόλις 7 μέρες από την καθυστέρηση..μετά ένα μήνα οφ λόγω κόβιντ..τον επόμενο πάω γιατρό κ μ λέει βλέπω ενδομήτριο πολύποδα να τον βγάλουμε..του λέω ναι μετά όμως κάπως μ φάνηκε απότομο του λέω να το δούμε τον άλλον μήνα για σίγουρα..Τλκ τον Μάιο μ λέει δεν βλέπω πολύποδα..εκείνο τον μήνα είχα επαφές αλλά τπτ..αυτόν τον μήνα έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση με αρνητικό τεστ,σταθερό κύκλο κλπ…δραματική μ φαίνεται η προσπάθεια..περιμένω να αδιαθετήσω να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη..έμαθα πολλά από εσάς κ τις κουβέντες σας..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα…

Καλά έκανες κ αποφάσισες να συμμετέχεις κορίτσι μου! Να μοιράζεσαι τους προβληματισμούς κ τα άγχη σου... Άσε που η ομάδα φέρνει γούρι 😉🥰

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Πρέπει να γράφω πολλά μνμ για να πάρω έγκριση κ να φαίνονται γρηγορότερα;

Ναι ακριβώς αυτό... γράφε όσα σου επιτρέπονται κάθε μέρα, για να έχεις μετά ελεύθερη πρόσβαση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω καταλάβει ότι φέρνει γούρι..για να δούμε..αδιαθέτησα τελικά εχθές άρα πρέπει να κλείσω ραντεβού με τον νέο γιατρό να μ σιγουρέψει την ύπαρξη ή μη πολύποδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας..Σας παρακολουθώ εδώ και έξι μήνες περίπου..Σας έχω μάθει πια..Ραφαέλα,Μαρίνα,Ναντια,Μαρία κ όλες..Μέχρι τα Χριστούγεννα δεν με απασχολούσε το θέμα παιδί..είμαι παντρεμένη 4 χρόνια ετών 33..από τα Χριστούγεννα άλλαξα ρότα όμως..ξεκίνησα δειλά δειλά τις προσπάθειες κ μήνα με τον μήνα αύξανα τις επαφές..στον τρίτο μήνα έμεινα έγκυος η οποία όμως ήταν βιοχημική σε μόλις 7 μέρες από την καθυστέρηση..μετά ένα μήνα οφ λόγω κόβιντ..τον επόμενο πάω γιατρό κ μ λέει βλέπω ενδομήτριο πολύποδα να τον βγάλουμε..του λέω ναι μετά όμως κάπως μ φάνηκε απότομο του λέω να το δούμε τον άλλον μήνα για σίγουρα..Τλκ τον Μάιο μ λέει δεν βλέπω πολύποδα..εκείνο τον μήνα είχα επαφές αλλά τπτ..αυτόν τον μήνα έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση με αρνητικό τεστ,σταθερό κύκλο κλπ…δραματική μ φαίνεται η προσπάθεια..περιμένω να αδιαθετήσω να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη..έμαθα πολλά από εσάς κ τις κουβέντες σας..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα…

Καλωσόρισες κορίτσι μου.. καλή επιτυχία να έχεις..  κάνε μια χοριακη αν δεν αδιαθετησεις γιατι καμία φορά τα τεστ δεν δείχνουν σωστά.. σου εύχομαι σύντομα να έχεις θετικό τεστ

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν πως όλα είναι καλα με το σπερμα με την διαφορά ότι βρήκαν πως η μορφολογία του σπέρματος από 4% είναι  2% και μας είπε να επαναλάβουμε τις εξετάσεις γιατί υπάρχει περίπτωση να μην παραδόθηκε έγκαιρα από την κοπέλα που ήταν εκεί στο κέντρο … της ζητήσαμε κάποια ενίσχυση γιατί το επόμενο ραντεβού εδώ στην Αγγλία είναι τέλη Ιουλίου μεγάλο διάστημα δηλαδή … και μας είπε όχι δ μπορώ να δώσω κάτι εάν δ επαναληφθεί η εξέταση του δείγματος … η γυναικολόγος ατην Ελλάδα μας είπε να πάρουμε wellman conception… και βλέπουμε ως την επόμενη εξέταση . Δεν θα ταξιδέψει Ελλάδα ο άντρας μ όποτε αναγκαστικά θα συμβιβαστούμε με τις κωλο διαδικασίες εδώ …. 

Και εχουν την Αγγλία για άψογο σύστημα υγείας.. ο Ιπποκράτης παγωμενοι Εγγλέζοι ηταν Έλληνας.. άμα θέλουν οι Έλληνες είναι οι καλύτεροι του κόσμου αλλά δεν το προσπαθούν όλοι.. έχε όμως φοβερούς γιατρούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. τι κάνετε;  εγω ξύπνησα χάλια.. αναγούλες εμετός πονοκέφαλος.. όλα τα καλά.. άρχισαν τα όργανα ευτυχως😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας..Σας παρακολουθώ εδώ και έξι μήνες περίπου..Σας έχω μάθει πια..Ραφαέλα,Μαρίνα,Ναντια,Μαρία κ όλες..Μέχρι τα Χριστούγεννα δεν με απασχολούσε το θέμα παιδί..είμαι παντρεμένη 4 χρόνια ετών 33..από τα Χριστούγεννα άλλαξα ρότα όμως..ξεκίνησα δειλά δειλά τις προσπάθειες κ μήνα με τον μήνα αύξανα τις επαφές..στον τρίτο μήνα έμεινα έγκυος η οποία όμως ήταν βιοχημική σε μόλις 7 μέρες από την καθυστέρηση..μετά ένα μήνα οφ λόγω κόβιντ..τον επόμενο πάω γιατρό κ μ λέει βλέπω ενδομήτριο πολύποδα να τον βγάλουμε..του λέω ναι μετά όμως κάπως μ φάνηκε απότομο του λέω να το δούμε τον άλλον μήνα για σίγουρα..Τλκ τον Μάιο μ λέει δεν βλέπω πολύποδα..εκείνο τον μήνα είχα επαφές αλλά τπτ..αυτόν τον μήνα έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση με αρνητικό τεστ,σταθερό κύκλο κλπ…δραματική μ φαίνεται η προσπάθεια..περιμένω να αδιαθετήσω να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη..έμαθα πολλά από εσάς κ τις κουβέντες σας..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα…

Καλώς ήρθες κορίτσι μου. Εδώ είμαστε σαν τους σωματοφύλακες. Μια για όλες κ όλες για μια. Join the club ❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/6/2022 at 11:45 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Εμεις ακόμα δε πήγαμε!! Τι ωραία συγκίνηση!!! Να σε ρωτήσω ποσά περίπου σας στοίχισε;;; 

Καλημερα ραφαελα μου!!!! ❤ τρομερη στιγμη!!!! Ουσιαστικα πηγαμε για να δοκιμασει διαφορα σχεδια κ χρωματα κ τελικα βρηκαμε το τελειο!!!!!!💘💘💘💘 ειναι απο κασμιρ το κοστουμι και το πηραμε απο 650€ στα 530€. Κοστουμι, γιλεκο, πουκαμισο κσι παπιον!!!! (Εγω τρελαινομουν να βαλει παπιον και ο αντρας μου δεν ηθελε... ηθελε γραβατα!! Εγω του ειπα παρε οτι σε κανρι να νιωθεις εσυ καλυτερα κ να το υποστηριξεις!! Κ ο πωλητης του εβαλε παπιον να το δοκιμασει κ δεν το αλλαζε μετα!!!! 😂😂😂)

με τα παπουτσια τι κσνονισεις εσυ;; θα ερθετε αθηνα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα ραφαελα μου!!!! ❤ τρομερη στιγμη!!!! Ουσιαστικα πηγαμε για να δοκιμασει διαφορα σχεδια κ χρωματα κ τελικα βρηκαμε το τελειο!!!!!!💘💘💘💘 ειναι απο κασμιρ το κοστουμι και το πηραμε απο 650€ στα 530€. Κοστουμι, γιλεκο, πουκαμισο κσι παπιον!!!! (Εγω τρελαινομουν να βαλει παπιον και ο αντρας μου δεν ηθελε... ηθελε γραβατα!! Εγω του ειπα παρε οτι σε κανρι να νιωθεις εσυ καλυτερα κ να το υποστηριξεις!! Κ ο πωλητης του εβαλε παπιον να το δοκιμασει κ δεν το αλλαζε μετα!!!! 😂😂😂)

με τα παπουτσια τι κσνονισεις εσυ;; θα ερθετε αθηνα;;

Καλημέρα Αντωνία μου!! Καλή τιμή το πήρατε!! Κ εγώ θέλω παπιον να δω αν θα τον καταφέρω χαχαχα τέλεια έφυγε κ αυτο τ άγχος ❤️❤️ Ευτυχως οι άντρες είναι πιο εύκολοι ☺️☺️😉😉

 

θα έρθω Αθήνα με την μαμα μου στις 25-27 τώρα τον Ιούνη ένα τριήμερο πήρα κ άδεια την Δευτέρα 27 γιατί ήταν πιο οικονομικό να έρθουμε έτσι! Ομως δε έβρισκα κάπου να μείνουμε είναι όλα γεμάτα κ ότι έμεινε ήταν χοστελ ή πανάκριβα ξενοδοχεία!! Τελικά βρήκα ένα διαμέρισμα Αμπελοκήπους! (Βασικά ήθελα εκεί γιατί έχει κ το λεωφορείο κ το μέτρο για το αεροδρόμιο, και μεταξύ μας είχα δοκιμάσει παλιά στην πλατεία Μαβίλης ενας τελειο βρωμικο 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας..Σας παρακολουθώ εδώ και έξι μήνες περίπου..Σας έχω μάθει πια..Ραφαέλα,Μαρίνα,Ναντια,Μαρία κ όλες..Μέχρι τα Χριστούγεννα δεν με απασχολούσε το θέμα παιδί..είμαι παντρεμένη 4 χρόνια ετών 33..από τα Χριστούγεννα άλλαξα ρότα όμως..ξεκίνησα δειλά δειλά τις προσπάθειες κ μήνα με τον μήνα αύξανα τις επαφές..στον τρίτο μήνα έμεινα έγκυος η οποία όμως ήταν βιοχημική σε μόλις 7 μέρες από την καθυστέρηση..μετά ένα μήνα οφ λόγω κόβιντ..τον επόμενο πάω γιατρό κ μ λέει βλέπω ενδομήτριο πολύποδα να τον βγάλουμε..του λέω ναι μετά όμως κάπως μ φάνηκε απότομο του λέω να το δούμε τον άλλον μήνα για σίγουρα..Τλκ τον Μάιο μ λέει δεν βλέπω πολύποδα..εκείνο τον μήνα είχα επαφές αλλά τπτ..αυτόν τον μήνα έχω ήδη 6 μέρες καθυστέρηση με αρνητικό τεστ,σταθερό κύκλο κλπ…δραματική μ φαίνεται η προσπάθεια..περιμένω να αδιαθετήσω να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη..έμαθα πολλά από εσάς κ τις κουβέντες σας..εύχομαι σε όλες τα καλύτερα…

Καλημέρα κοριτσι μου, θα σου πρότεινα και εγώ να κάνεις μια χοριακή αν μέχρι αύριο δεν σου έρθει έτσι ώστε να ξέρεις μετά πως θα κινηθείς, μπορεί λόγω covid να επηρεάστηκε ο κύκλος σου αλλά και το σπέρμα αλλάζει τον κύκλο να ξέρεις.

Σου εύχομαι ολόψυχα να βγει θετική η χοριακή αλλά και να μην βγει έχεις και τους επόμενους μήνες. Να χαλαρώσεις όσο περισσότερο μπορείς και όλα τα καλά είναι μπροστά σου. Εγώ αυτό το μήνα που έμεινα δεν είχα καθόλου ελπίδες και όμως φύτρωσε ένα σποράκι.

Επίσης το forum μας είναι γουρλιδικο για πολλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. τι κάνετε;  εγω ξύπνησα χάλια.. αναγούλες εμετός πονοκέφαλος.. όλα τα καλά.. άρχισαν τα όργανα ευτυχως😁😁😁😁

Καλησπέρα Νάντια μου. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο περιμένω και εγώ αυτά τα συμπτώματα για να χαλαρώσω λίγο. Θα μας διαβάζουν και θα μας περνάνε για τρελες!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. τι κάνετε;  εγω ξύπνησα χάλια.. αναγούλες εμετός πονοκέφαλος.. όλα τα καλά.. άρχισαν τα όργανα ευτυχως😁😁😁😁

Καλημέρα Εγώ είμαι χάλια ποιο πολλές μέρες δεν μπορώ να σηκωθώ ότι το κρεβάτι ότι τρώω το βγάζω δεν ξέρω τι να κάνω νιώθω πολύ αδύναμη δεν έχω και όρεξη να φάω ούτε το μωρό δεν μπορώ να έχω και απομακρύνετε από εμένα εκεί μου ήταν κολλημένος τώρα τίποτα έχω πέσει πολύ ψυχολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Καλημέρα Εγώ είμαι χάλια ποιο πολλές μέρες δεν μπορώ να σηκωθώ ότι το κρεβάτι ότι τρώω το βγάζω δεν ξέρω τι να κάνω νιώθω πολύ αδύναμη δεν έχω και όρεξη να φάω ούτε το μωρό δεν μπορώ να έχω και απομακρύνετε από εμένα εκεί μου ήταν κολλημένος τώρα τίποτα έχω πέσει πολύ ψυχολογικά 

Έτσι ήμουν και εγώ. Ότι έτρωγα το έβγαζα.  Ήμουν πολύ αδύναμη. Δεν ένιωθα καθόλου καλά και είχα αρχίσει να χάνω κιλά.

Προέχει να μιλήσεις με τον γιατρό να σου δώσει κάτι να σε βοηθήσει. Εμενα μου είχε δώσει σιρόπι που δεν με έπιανε , μετά υπόθετο που ούτε αυτό με έπιανε. Και τελικά έχω καταλήξει σε κάτι χάπια που είναι για το στομάχι και μόνο με αυτά κατάφερα να γίνω καλά.

Πλέον 25η εβδομάδα και κάποιες μέρες προσπαθώ να το κόψω αλλά πανω από μια μέρα δεν μπορώ γιατί με πιάνει πάλι αναγουλα και συμπτώματα. Αλλά τουλάχιστον με αυτό βρήκα την ησυχία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/6/2022 at 2:48 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι χαλια, απο Πεμππτη βραδυ αλλα κυριως απο χθες μεσημερι μου ξεκινησαν καποιοι δυνατοι πονοι στην κοιλια, δεν μπορω ουτε να περπατησω ουτε να κοιμηθω τιποτα.. Οι πονοι μου θυμιαζουν πονους εντερου...

Πηγα εκτακτως γυναικολογο πρωι πρωι  σημερα και απο γυναικολογικα με βρηκε ενταξει και μου ειπεοτι φταιει οτι ισως ενα ινομυωμα που εχω εκτος μητρας εχει φτασει 7 εκατοστα μου πιεζει πλεον το εντερο.....Συν ειχα φαει οσπρια,,προχθες,,,, . Φυσικα χαιρομαι απιστευτα που μωρο ειναι καλα αλλα δεν αντεχω αυτον τον πονο και να μην μπορω να κοιμηθω να περπατησω κλπ....ελπιζω να περασει!

Περαστικα σου κοριτσι μου!!!!🙏🙏🙏❤❤❤🌹 πως εισαι σμρ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα Νάντια μου. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο περιμένω και εγώ αυτά τα συμπτώματα για να χαλαρώσω λίγο. Θα μας διαβάζουν και θα μας περνάνε για τρελες!! 🤣🤣🤣

Όταν έχεις ασχημη εμπειρία αυτά τα συμπτώματα είναι υπέροχα🤣🤣🤣 κοιτα εγω τρελή είμαι αρα δεν θα πέσουν πολύ εξω🤣🤣🤣

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Καλημέρα Εγώ είμαι χάλια ποιο πολλές μέρες δεν μπορώ να σηκωθώ ότι το κρεβάτι ότι τρώω το βγάζω δεν ξέρω τι να κάνω νιώθω πολύ αδύναμη δεν έχω και όρεξη να φάω ούτε το μωρό δεν μπορώ να έχω και απομακρύνετε από εμένα εκεί μου ήταν κολλημένος τώρα τίποτα έχω πέσει πολύ ψυχολογικά 

Γιατι δεν μιλάς με τον γιατρό σου να σου δώσει κανένα χάπι να ηρεμήσεις λιγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/6/2022 at 4:48 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσουδια τελικά μόλις μου ήρθε περίοδος 😔 πάμε για τον άλλον μήνα.. Τι να κάνουμε!!! Φιλιά καλό τριήμερο να έχουμε!! 

Πσμε τον αλλο μηνα μαρινακι μου μαζι!!!!💪💪🏼💪🏼❤❤❤

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!! Καλή τιμή το πήρατε!! Κ εγώ θέλω παπιον να δω αν θα τον καταφέρω χαχαχα τέλεια έφυγε κ αυτο τ άγχος ❤️❤️ Ευτυχως οι άντρες είναι πιο εύκολοι ☺️☺️😉😉

 

θα έρθω Αθήνα με την μαμα μου στις 25-27 τώρα τον Ιούνη ένα τριήμερο πήρα κ άδεια την Δευτέρα 27 γιατί ήταν πιο οικονομικό να έρθουμε έτσι! Ομως δε έβρισκα κάπου να μείνουμε είναι όλα γεμάτα κ ότι έμεινε ήταν χοστελ ή πανάκριβα ξενοδοχεία!! Τελικά βρήκα ένα διαμέρισμα Αμπελοκήπους! (Βασικά ήθελα εκεί γιατί έχει κ το λεωφορείο κ το μέτρο για το αεροδρόμιο, και μεταξύ μας είχα δοκιμάσει παλιά στην πλατεία Μαβίλης ενας τελειο βρωμικο 🤣🤣🤣

Ναι παρα πολυ καλη τιμη!!! 😁😁😁 ολσ γινονται!! Θα τον καταφερεις!!! 😉😉 εμενα ευτυχως τον επεισε ο πωλητης!!! Του λεει ετσι ξεχωριζει ο γσμπρος.... γραβατα θα φορανε τοσοι κ τοσοι...😜

Σωπααα!!! 24 ερχομαστε εμεις κυπρο!!! 24-28 γ 25 εχουμε το γαμο!! Θ κανουμε τραμπα!!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...