Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι αυτή τη φορά να είστε τυχεροί και να το πετύχατε!!! ❤️❤️❤️ Όταν είναι να γίνει το θαύμα θα γίνει! Εξάλλου άμα το σκεφτείς καλά 1 μέρα του μήνα άντε 1.5 να το πετύχεις, άρα μην στεναχωριέσαι όλα για κάποιο λόγο γίνονται!! 

Ναι ναι σίγουρα !!!! Παντα σκέφτομαι αισιόδοξα! Κάθε μήνα είναι και μια νέα προσπάθεια και ειδικά αυτή τη φορά προσπάθησα σωστά ! Και από εδώ και πέρα έτσι θα προσπαθώ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χάρηκα παρά πολύ σήμερα!! ☺️☺️☺️☺️Επιτελους μου έβαλαν τα λεφτά του κορονοϊού από τον Φεβρουαριο μου τα έβαλαν χθες!!🎉👯‍♀️👯‍♀️ Δεν ξέρω βέβαια πως τα υπολόγισαν λίγα μ φάνηκαν αλλά τι να κάνω…οπως κ να έχει θα τα μεταφέρω μαζί με κάτι αλλες οικονομίες π έκανα για το μωράκι μου!! Σχεδόν έκανα οικονομία τα λεφτά του τοκετού με καισαρικη (στην περίπτωση που κάνω καισαρικη) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια χάρηκα παρά πολύ σήμερα!! ☺️☺️☺️☺️Επιτελους μου έβαλαν τα λεφτά του κορονοϊού από τον Φεβρουαριο μου τα έβαλαν χθες!!🎉👯‍♀️👯‍♀️ Δεν ξέρω βέβαια πως τα υπολόγισαν λίγα μ φάνηκαν αλλά τι να κάνω…οπως κ να έχει θα τα μεταφέρω μαζί με κάτι αλλες οικονομίες π έκανα για το μωράκι μου!! Σχεδόν έκανα οικονομία τα λεφτά του τοκετού με καισαρικη (στην περίπτωση που κάνω καισαρικη) 

Είδες πάντα έρχονται την κατάλληλη στιγμή ! Μπράβο για την οργάνωση σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Κατεριναπαπκοριτσι μου που είσαι;;;που χάθηκες;;; Όλα καλά με τις προετοιμασίες του γάμου;;

Κορίτσι μου γλυκο, τρέχω και δεν φτάνω! Με την δουλειά επικρατεί ενας χαμός, μεγάλο φόρτο έχω τις τελευταίες μέρες,  με τις ετοιμασίες Του γάμου όλο και κάτι βγαίνει... τις τελευταίες 2 εβδομάδες βοηθάω και τον άντρα μου στην δουλειά του, γτ χρειάζεται στόμα.. οπότε έχω γίνει 1000 κομμάτια.... δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω, θα προσπαθήσω με την πρώτη ευκαιρία... έχω χάσει τπτ? Έχουμε κάποια εγκυουλα? Να χαρώ μέσα στη κούραση μου! 

Εσυ πώς είσαι, τι κάνει το νινακι σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου.εκλεισα για 4d  την άλλη Πέμπτη στης 9 του μήνα..

Τους έκανα λίγα παράπονα και είπανε να πάω για 4d

Και με τον γιατρό μου έχω ραντεβού στης 15. Χαχαχα αυτόν τον μήνα θα βλέπω το νινακι κάθε βδομάδα ❤️❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Οι Αιγόκεροι είναι οργανωτικοί νομίζω για αυτό κ τα θέλει έτσι χαχα βέβαια η μαμα μ αιγοκερος σε σχέση με τον αδερφό μου καμία σχέση…μάλλον θα έχει σχέση και ο ωροσκόπος!! 
 

Εμένα ο δικός μ είναι λέων με ωροσκόπο ζυγό για αυτό με τρελλενει με τις αποφάσεις που δεν παίρνει χαχαχα όλο αναποφάσιστος είναι 

Ναι είναι οργανωτικοι αλλά ο δικός μου ο κακομοίρης έχει μπλέξει μαζί μου που είμαι η θεωρία του χάους προσοποποιημενη.... Σίγουρα παίζει ρολο ο ωροσκόπος υποτίθεται ότι οι Αιγόκεροι είναι εργασιομανής και κάπως τσιγκουνιδες ο άντρας μου καμιά σχέση η ανηψια μου από την άλλη δεν μπορώ να πω ότι είναι τσιγκουνα θα σου δώσει και την ψυχή της αν χρειαστεί αλλά αν σου δανείσει έστω και ένα ευρώ θα το ζητήσει πίσω αν της πεις δεν έχω θα στα χαρίσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Τι εννοεί δηλαδή; Πόσα εκατοστά βγήκε το μωράκι;.τι ας πούμε την προβλημάτισε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Κορίτσι μου δεν σου είπε ακριβώς πόσο το βλέπει; Στην τελευταία μου εγκυμοσύνη ο γιατρός  το έβλεπε 4 μέρες μικρότερο, μετά την 9η εβδομάδα ήταν μία μέρα μεγαλύτερο κ στην αυχενική μου το είδαν 3 μέρες μεγαλύτερο. Οι μετρήσεις σε αυτές τις εβδομάδες δεν είναι απόλυτες κ πάντα η καλή είναι στην αυχενική όπου στο βρίσκει ακριβώς. Με την χοριακή πάντως δεν καταλαβαινω τι θα δει. Από τι στιγμή που μεγάλωσε το μωρό σίγουρα θα αυξήθηκε κ αυτή. Εμένα θέλει μόνο στην αρχή για να δει αν διπλασιάζεται. Μετά από τη στιγμή που παρακολουθούμε καρδιά δεν βρίσκει το λόγο. Όπως κ να έχει έχε εμπιστοσύνη στο σποράκι σου. Θα τα καταφέρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου δεν σου είπε ακριβώς πόσο το βλέπει; Στην τελευταία μου εγκυμοσύνη ο γιατρός  το έβλεπε 4 μέρες μικρότερο, μετά την 9η εβδομάδα ήταν μία μέρα μεγαλύτερο κ στην αυχενική μου το είδαν 3 μέρες μεγαλύτερο. Οι μετρήσεις σε αυτές τις εβδομάδες δεν είναι απόλυτες κ πάντα η καλή είναι στην αυχενική όπου στο βρίσκει ακριβώς. Με την χοριακή πάντως δεν καταλαβαινω τι θα δει. Από τι στιγμή που μεγάλωσε το μωρό σίγουρα θα αυξήθηκε κ αυτή. Εμένα θέλει μόνο στην αρχή για να δει αν διπλασιάζεται. Μετά από τη στιγμή που παρακολουθούμε καρδιά δεν βρίσκει το λόγο. Όπως κ να έχει έχε εμπιστοσύνη στο σποράκι σου. Θα τα καταφέρει!!!

Ναι και εγώ δεν καταλαβαίνω τι θέλει να δει με την χοριακη. Πρώτη φορά το ακούω . Μόνο στην αρχή ζητούν..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τι εννοεί δηλαδή; Πόσα εκατοστά βγήκε το μωράκι;.τι ας πούμε την προβλημάτισε ;

Ότι βάση της περιοδου είναι 7 βδομαδων αλλά στον υπέρηχο δείχνει πιο μικρό.. όμως σε σύγκριση με τον υπέρηχο της πρώτης φοράς που πήγα έχει μεγαλώσει ο σάκος και το έμβρυο φάνηκε.. 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εγώ δεν καταλαβαίνω τι θέλει να δει με την χοριακη. Πρώτη φορά το ακούω . Μόνο στην αρχή ζητούν..

 

Να δει πόσο με δείχνει και η χοριακη.. μπορεί να είναι πιο μικρό απ ότι βγαίνει βάση τελευταίας περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου δεν σου είπε ακριβώς πόσο το βλέπει; Στην τελευταία μου εγκυμοσύνη ο γιατρός  το έβλεπε 4 μέρες μικρότερο, μετά την 9η εβδομάδα ήταν μία μέρα μεγαλύτερο κ στην αυχενική μου το είδαν 3 μέρες μεγαλύτερο. Οι μετρήσεις σε αυτές τις εβδομάδες δεν είναι απόλυτες κ πάντα η καλή είναι στην αυχενική όπου στο βρίσκει ακριβώς. Με την χοριακή πάντως δεν καταλαβαινω τι θα δει. Από τι στιγμή που μεγάλωσε το μωρό σίγουρα θα αυξήθηκε κ αυτή. Εμένα θέλει μόνο στην αρχή για να δει αν διπλασιάζεται. Μετά από τη στιγμή που παρακολουθούμε καρδιά δεν βρίσκει το λόγο. Όπως κ να έχει έχε εμπιστοσύνη στο σποράκι σου. Θα τα καταφέρει!!!

Μου είπε δείχνει για 6 βδομαδων και άμα το συγκρίνω με τις αρχικές χοριακες έδειχνε αρχές της 4ης βδομάδας αρα λογικά τώρα είναι αρχή της 6ης βδομάδας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μου είπε δείχνει για 6 βδομαδων και άμα το συγκρίνω με τις αρχικές χοριακες έδειχνε αρχές της 4ης βδομάδας αρα λογικά τώρα είναι αρχή της 6ης βδομάδας 

Το να βγαίνει μια βδομάδα πιο μικρό εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι δεν είναι τραγικό. Ότι αυτά αλλάζουν..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- μου μην αγχώνεσαι, δώσε χρόνο στο σποράκι, μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Η μία χοριακή που σου είπε αύριο δεν νομίζω να ωφελεί σε κάτι, θα χρειαστεί να κάνει και την Δευτέρα σίγουρα για να δεις αν ανεβαίνει , στο λέω εκ πείρας. Πάντως η μια βδομάδα μικρότερο δεν λέει από μόνο του κάτι. Καρδούλα ακούσατε ή την είδατε να πάλλεται?

Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Το να βγαίνει μια βδομάδα πιο μικρό εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι δεν είναι τραγικό. Ότι αυτά αλλάζουν..

 

Ναι και η γιατρος μου δεν έδειξε να ανησυχεί... για 6 βδομαδων που βγαίνει στις μετρήσεις είναι φυσιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Αχ τώρα είδα είσαι ήδη έγκυος !!!!!!! Με το καλό !!!!

Ευχαριστώ τώρα είμαι στη αρχή 6 εβδομάδες και πάλι καλή επιτυχία να έχεις ενημέρωσε για τα αποτελέσματα περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Nandia- μου μην αγχώνεσαι, δώσε χρόνο στο σποράκι, μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Η μία χοριακή που σου είπε αύριο δεν νομίζω να ωφελεί σε κάτι, θα χρειαστεί να κάνει και την Δευτέρα σίγουρα για να δεις αν ανεβαίνει , στο λέω εκ πείρας. Πάντως η μια βδομάδα μικρότερο δεν λέει από μόνο του κάτι. Καρδούλα ακούσατε ή την είδατε να πάλλεται?

Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου.

Οχι δεν την ακούσαμε.. δεν είδα κάτι στον υπέρηχο  . Είχε παράξενη θέση και μας έσκασε μέχρι να το δούμε καλά κσι να το μετρήσει.. τελικά φάνηκε και το μέτρησε..  ανάποδο σαν την μάνα του θα είναι 

Βασικά θέλει να δει σε ποια βδομάδα με δείχνει η χοριακή..αν συμβαδίζει με τον υπέρηχο.. τότε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xristina_B είπε:

Ευχαριστώ τώρα είμαι στη αρχή 6 εβδομάδες και πάλι καλή επιτυχία να έχεις ενημέρωσε για τα αποτελέσματα περιμένουμε 

Με το καλό !!! Στείλε μ μπόλικη  θετική ενέργεια ! Ναι εννοείται σε δέκα μέρες θα στείλω να σας πω !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Ίσως είναι καθυστερημένη σύλληψη !!!! Όλα θα πάνε περίφημα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Κοριτσι μου ε δεν εχει σημασια ποτε ειχες τελευταια περιοδο αλλα ποτε εκανες ωορηξια. Εγω πχ που ειχα κυκλο 23 μερες βγαινω 5 μερες παραπανω αλλα αυτο εχει να κανει με το οτι ειχα 5 μερες μικροτερο κυκλ απο το  28. Εσυ τι κυκλο εχεις? Αν εχεις κυκλο πανω απο 28 μερες  τοτε ειναι απολυτα λογικο να ειναι καποιες μερες πισω. Επισης και αυτο να μην ισχυει, εχω ενα πολυ κοντινο παραδειγμα προσφατα στο περιβαλλον μπυ που πηγε η κοπελα στις 7 εβδομαδες δεν ακουσε καρδουλα πανικοβληθηκε και ξαναπηγε στις 8 και ολα ηταν μια χαρα και συνεχιζει τελεια

Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να συμβρι το ιδιο🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Το ίδιο δεν σου είπα ότι έπαθα και εγώ  μην αγχώνεσαι αφού έχει μεγαλώσει πόσο εβδομάδες σου  δείχνει ότι είναι το έμβρυο και πόσο ο σάκος και εμένα το έμβρυο και 3 μέρες πίσω και πόσα χιλιοστά εμένα είναι 2,8 μου είπε είναι ακόμα μικρό για να ακουστεί η καρδιά κάνε και την χορική να σου φύγει η αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ε δεν εχει σημασια ποτε ειχες τελευταια περιοδο αλλα ποτε εκανες ωορηξια. Εγω πχ που ειχα κυκλο 23 μερες βγαινω 5 μερες παραπανω αλλα αυτο εχει να κανει με το οτι ειχα 5 μερες μικροτερο κυκλ απο το  28. Εσυ τι κυκλο εχεις? Αν εχεις κυκλο πανω απο 28 μερες  τοτε ειναι απολυτα λογικο να ειναι καποιες μερες πισω. Επισης και αυτο να μην ισχυει, εχω ενα πολυ κοντινο παραδειγμα προσφατα στο περιβαλλον μπυ που πηγε η κοπελα στις 7 εβδομαδες δεν ακουσε καρδουλα πανικοβληθηκε και ξαναπηγε στις 8 και ολα ηταν μια χαρα και συνεχιζει τελεια

Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να συμβρι το ιδιο🙏🙏🙏

@Nandia- εαν θυμασαι ποια μερα ειχες ωορηξια μπορεις να μετρησεις με ακριβεια ποσο εισαι παντως. Βεβαια υοαρχει και ενδεχομενο καθυστερημενης συλληψης οπως στη φιλη μου απο πανω,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Ίσως είναι καθυστερημένη σύλληψη !!!! Όλα θα πάνε περίφημα !!!!

Μακάρι.. σε ευχαριστώ!!

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ε δεν εχει σημασια ποτε ειχες τελευταια περιοδο αλλα ποτε εκανες ωορηξια. Εγω πχ που ειχα κυκλο 23 μερες βγαινω 5 μερες παραπανω αλλα αυτο εχει να κανει με το οτι ειχα 5 μερες μικροτερο κυκλ απο το  28. Εσυ τι κυκλο εχεις? Αν εχεις κυκλο πανω απο 28 μερες  τοτε ειναι απολυτα λογικο να ειναι καποιες μερες πισω. Επισης και αυτο να μην ισχυει, εχω ενα πολυ κοντινο παραδειγμα προσφατα στο περιβαλλον μπυ που πηγε η κοπελα στις 7 εβδομαδες δεν ακουσε καρδουλα πανικοβληθηκε και ξαναπηγε στις 8 και ολα ηταν μια χαρα και συνεχιζει τελεια

Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να συμβρι το ιδιο🙏🙏🙏

Είχε μεγαλώσει ο κύκλος μου.. τελευταία είχα κύκλο 28 μέχρι και 30 μέρες..  θετικό τεστ ωορρηξιας είχα 27/4 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Nandia- εαν θυμασαι ποια μερα ειχες ωορηξια μπορεις να μετρησεις με ακριβεια ποσο εισαι παντως. Βεβαια υοαρχει και ενδεχομενο καθυστερημενης συλληψης οπως στη φιλη μου απο πανω,

Ειχα 27/4 θετικο τεστ αρα μετραω απο κει βδομαδες;

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Xristina_B είπε:

Το ίδιο δεν σου είπα ότι έπαθα και εγώ  μην αγχώνεσαι αφού έχει μεγαλώσει πόσο εβδομάδες σου  δείχνει ότι είναι το έμβρυο και πόσο ο σάκος και εμένα το έμβρυο και 3 μέρες πίσω και πόσα χιλιοστά εμένα είναι 2,8 μου είπε είναι ακόμα μικρό για να ακουστεί η καρδιά κάνε και την χορική να σου φύγει η αγωνία 

Δεν ρώτησα.. και το πόσες βδομάδες με δείχνει ο υπέρηχος ρο θυμάται ο άντρας μου .. εγω έπαθα σοκ και δεν θυμάμαι πολλά πράγματα.. μόνο ότι ειναι θετική η γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε @Nandia-εμείς τα είπαμε και σε προσωπικά μηνύματα !!!

@babyblue94 @Zeta.Αυτό με την χοριακή το κάνουν.. Και εμένα και στις δύο μου τελευταίες  παλινδρομες κυησεις επειδή δεν πήγαιναν καλά σου ξαναλεει ο γιατρός κάνε μια χοριακη και θα επαναλάβεις ξανά σε 2 ημέρες πάλι να δούμε και τώρα αν διπλασιάζεται.. Έτσι με είχε πει εμένα.. Και  εμένα ανέβαινε η χοριακη ααλλά δεν διπλασιαζοταν εμένα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/6/2022 at 10:14 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Επιτέλους ένας άνθρωπος που μας υποστηρίζει η κλασική αντίδραση όταν λέω το ζώδιο μου είναι ωχ παναγια μου βέβαια εγώ εχω και ωροσκόπιο ιχθείς οπότε την έχω τερματίσει την πίστα... Όχι κορίτσι μου εγώ δεν ζηλεύω απλά εάν τολμήσει καμία να πλησιάσει τον άντρα μου θα την θάψω απλά ήρεμα και πολιτισμενα

Χαχαχα κι εγώ τους συμπαθώ τους Διδύμους κ ο κολλητός μου ειναι δίδυμος κ αρκετοί φίλοι μου..σαν παρέα βέβαια ειναι καλοί, σαν σύντροφοι ειναι ό,τι να’ναι κ γκομενιάρηδες αλλά πλάκα έχουν😆😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...