Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφες


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα... θα ήθελα να αμω μια ερώτηση..... μετά την επαφή εσάς σας τρέχουν τα υγρά?? Κάθεστε στο κρεβάτι με σηκωμένα τα πόδια?? Κορίτσια εγώ, με το που τελειώνουμε, η περιοχή μου εκεί κάτω κάνει σαν μπουρμπουληθρες και είναι σαν να φτύνει τα υγρά τ άντρα μου!!!

Συγνώμη για τη περιγραφή περιγραφή δν ξερω πως αλλιώς να το πω

Φεύγει το σπέρμα η ο.τι είναι ν μείνει θ μείνει την ώρα της εκσπερματισης και τ υπόλοιπα δν μας ενδιαφέρουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... θα ήθελα να αμω μια ερώτηση..... μετά την επαφή εσάς σας τρέχουν τα υγρά?? Κάθεστε στο κρεβάτι με σηκωμένα τα πόδια?? Κορίτσια εγώ, με το που τελειώνουμε, η περιοχή μου εκεί κάτω κάνει σαν μπουρμπουληθρες και είναι σαν να φτύνει τα υγρά τ άντρα μου!!!

Συγνώμη για τη περιγραφή περιγραφή δν ξερω πως αλλιώς να το πω

Φεύγει το σπέρμα η ο.τι είναι ν μείνει θ μείνει την ώρα της εκσπερματισης και τ υπόλοιπα δν μας ενδιαφέρουν?

Καλό είναι να μένεις λίγο ξαπλωμένη, λένε ότι βοηθάει. Η αλήθεια είναι πως όσο είναι να μείνει, θα μείνει από την εκσπερματιση. Σε όλες τρέχουν όταν σηκωνομαστε, τα υπόλοιπα όμως έχουν ήδη ξεκινήσει το ταξίδι προς τις σάλπιγγες. Ευχομαι σύντομα ένα δυνατό να βρει το δρόμο του και να γίνει το παιδί σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... θα ήθελα να αμω μια ερώτηση..... μετά την επαφή εσάς σας τρέχουν τα υγρά?? Κάθεστε στο κρεβάτι με σηκωμένα τα πόδια?? Κορίτσια εγώ, με το που τελειώνουμε, η περιοχή μου εκεί κάτω κάνει σαν μπουρμπουληθρες και είναι σαν να φτύνει τα υγρά τ άντρα μου!!!

Συγνώμη για τη περιγραφή περιγραφή δν ξερω πως αλλιώς να το πω

Φεύγει το σπέρμα η ο.τι είναι ν μείνει θ μείνει την ώρα της εκσπερματισης και τ υπόλοιπα δν μας ενδιαφέρουν?

Καλησπέρα. Και εμείς που προσπαθούμε όχι πολύ καιρό. Η αλήθεια είναι ότι κάθε φορά που τελειώνουμε εγωω περιμένω ξαπλωμένη για λίγο στο κρεβάτι και μετα που σηκώνομαι ασφαλώς και τρέχουνε προς τα κάτω.. Προσπάθησε να κάνεις το ίδιο.. Ξάπλωσε μετά την επαφή και περίμενε ηια μερικά λεπτά.. Σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... θα ήθελα να αμω μια ερώτηση..... μετά την επαφή εσάς σας τρέχουν τα υγρά?? Κάθεστε στο κρεβάτι με σηκωμένα τα πόδια?? Κορίτσια εγώ, με το που τελειώνουμε, η περιοχή μου εκεί κάτω κάνει σαν μπουρμπουληθρες και είναι σαν να φτύνει τα υγρά τ άντρα μου!!!

Συγνώμη για τη περιγραφή περιγραφή δν ξερω πως αλλιώς να το πω

Φεύγει το σπέρμα η ο.τι είναι ν μείνει θ μείνει την ώρα της εκσπερματισης και τ υπόλοιπα δν μας ενδιαφέρουν?

Καλά είναι να μένεις ένα 20 λεπτό με μισάωρο όσο αντέχεις στο κρεβάτι μετα την επαφή… επίσης μπορείς να βάζεις ένα μαξιλάρι κάτω από τον γοφό σου να είναι λίγο πιο ψηλά  λένε βοηθάει  εγώ πάλι αυτό το έκανα 1 - 2 φορές με κούραζε… εύχομαι γρήγορα να έρθει το μωρακι σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σ πω ότι αρκεί ενα να βρει τ δρομο του. 

Πρώτο παιδι, 2 χρονια προσπαθειας, επαφές φουλ, ποδια ψηλα, υπνος μετα τ σεξ μπας κ μείνει τιποτα μεσα.. αποφαση για εξωσωματικη, τ μηνα πριν την εξω, μια τελευταία φορά ελευθερα πριν να πάω στη δουλεια, στα γρήγορα, πλύσιμο, ντύσιμο κ έφυγα. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπη 13 ειχα θετική χοριακη. 

2ο παιδι..μια κ μονο ελεύθερη επαφη, τ 1ο ξύπνησε κ φωναζε, λεω τελειωνε να σηκωθω, παλι πλύσιμο, ντυσιμο κ στο παιδι. Τέλος τ μηνα θετικο τεστ. Δ θελαμε καν 2ο εκεινη την περιοδο. Αλλα οταν προσπαθείς τοσο στο 1ο π να φανταστεις...

Οποτε απολαυσε τις επαφές με τ αντρα σου και θα ερθει. Αν κατι σε προβληματιζει καντε κ μερικές βασικες εξετασεις να ξερεις οτι ολα ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2022 at 12:17 ΠΜ, ο/η Diwni είπε:

Εγω θα σ πω ότι αρκεί ενα να βρει τ δρομο του. 

Πρώτο παιδι, 2 χρονια προσπαθειας, επαφές φουλ, ποδια ψηλα, υπνος μετα τ σεξ μπας κ μείνει τιποτα μεσα.. αποφαση για εξωσωματικη, τ μηνα πριν την εξω, μια τελευταία φορά ελευθερα πριν να πάω στη δουλεια, στα γρήγορα, πλύσιμο, ντύσιμο κ έφυγα. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπη 13 ειχα θετική χοριακη. 

2ο παιδι..μια κ μονο ελεύθερη επαφη, τ 1ο ξύπνησε κ φωναζε, λεω τελειωνε να σηκωθω, παλι πλύσιμο, ντυσιμο κ στο παιδι. Τέλος τ μηνα θετικο τεστ. Δ θελαμε καν 2ο εκεινη την περιοδο. Αλλα οταν προσπαθείς τοσο στο 1ο π να φανταστεις...

Οποτε απολαυσε τις επαφές με τ αντρα σου και θα ερθει. Αν κατι σε προβληματιζει καντε κ μερικές βασικες εξετασεις να ξερεις οτι ολα ειναι καλα.

Πόσο ωραία κι απλά το έθεσες!

Έχουμε ξεχάσει ποσο σημαντική κι ευεργετική είναι η επαφή μας και το μυαλό κολλάει στο αν μπήκε καλά, αν είναι η κατάλληλη ημέρα, αν αν αν..

Τέτοια post πρεπει να περνάνε κατα διαστήματα απο μπροστά μας, για να συνειδητοποιούμε τα πιο απλά πράγματα! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2022 at 11:32 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... θα ήθελα να αμω μια ερώτηση..... μετά την επαφή εσάς σας τρέχουν τα υγρά?? Κάθεστε στο κρεβάτι με σηκωμένα τα πόδια?? Κορίτσια εγώ, με το που τελειώνουμε, η περιοχή μου εκεί κάτω κάνει σαν μπουρμπουληθρες και είναι σαν να φτύνει τα υγρά τ άντρα μου!!!

Συγνώμη για τη περιγραφή περιγραφή δν ξερω πως αλλιώς να το πω

Φεύγει το σπέρμα η ο.τι είναι ν μείνει θ μείνει την ώρα της εκσπερματισης και τ υπόλοιπα δν μας ενδιαφέρουν?

καλησπερα!! ηταν και δικη μου απορια αυτη μεχρι που μπηκα εδω και ενημερωθηκα!! ελπιζω να ειναι αρκετα αυτα που μενουν βεβαια! εγω μενω περιπου κανενα μισαωρο ξαπλωμενη αλλα και παλι οταν σηκωνομαι εχουμε τις απωλειες μας!! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...