Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τέστ αρνητική χορική


Recommended Posts

Έκανα σήμερα τεστ εγκυμοσύνης θετικό κάνω β χορική αρνητική ξανά κάνω τεστ εγκυμοσύνης ψηφιακό θετικό 1 με 2 εβδομάδες που λέει δεν ξέρω τι κάνω έχει συμβεί σε καμία από εσάς περίοδο περιμένω σε 3 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου καλημερα!!! εχω διαβασει εδω στο φορουμ να γινεται λαθος στο διαγνωστικο κεντρο και να δινουν λαθος αποτελεσμα. αλλα δεν ξερω αν εγινε το ιδιο στην περιπτωση σου. μηπως να δοκιμαζες να πας σε αλλο μικροβιολογικο;;

για να βγαινουν 2 τεστ θετικα σημαινει οτι η χοριακη εχει ανεβει... εκτος αν ετυχε να ειναι και τα 2 ελαττωματικα....😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλημερα!!! εχω διαβασει εδω στο φορουμ να γινεται λαθος στο διαγνωστικο κεντρο και να δινουν λαθος αποτελεσμα. αλλα δεν ξερω αν εγινε το ιδιο στην περιπτωση σου. μηπως να δοκιμαζες να πας σε αλλο μικροβιολογικο;;

για να βγαινουν 2 τεστ θετικα σημαινει οτι η χοριακη εχει ανεβει... εκτος αν ετυχε να ειναι και τα 2 ελαττωματικα....😕

Σήμερα το πρωί έκανα άλλα δύο τέστ και αυτά θετικά πήγα σε άλλο μικροβιολογικό και περιμένω τα αποτελέσματα ελπίζω να δείξει θετική η χωρική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Έκανα σήμερα τεστ εγκυμοσύνης θετικό κάνω β χορική αρνητική ξανά κάνω τεστ εγκυμοσύνης ψηφιακό θετικό 1 με 2 εβδομάδες που λέει δεν ξέρω τι κάνω έχει συμβεί σε καμία από εσάς περίοδο περιμένω σε 3 μέρες 

Καλημέρα!

Είχες συμπτώματα κι έκανες τεστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κάνεις χοριακη όταν θα έχεις καθυστέρηση για σίγουρα αποτελέσματα.  Να το ανιχνεύει το τεστ κ οχι η χοριακη που είναι πιο έγκυρη πολύ περίεργο. Ίσως θα ήταν καλή ιδέα να πας κ σε άλλο εργαστήριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλημερα!!! εχω διαβασει εδω στο φορουμ να γινεται λαθος στο διαγνωστικο κεντρο και να δινουν λαθος αποτελεσμα. αλλα δεν ξερω αν εγινε το ιδιο στην περιπτωση σου. μηπως να δοκιμαζες να πας σε αλλο μικροβιολογικο;;

για να βγαινουν 2 τεστ θετικα σημαινει οτι η χοριακη εχει ανεβει... εκτος αν ετυχε να ειναι και τα 2 ελαττωματικα....😕

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

 Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μα καλά πως έβγαλαν αρνητική την πρώτη στο άλλο μικροβιολογικο απορώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

Συγχαρητηρια!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤🤰🥰🥰🥰🥰 με το καλο κοριτσι μου!!!! Ενα τελειο ταξιδι ξεκινα!!!!! Ευχομαι μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη!!!!🙏🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

Ωωωω κ άλλη εγκυμονούσα !!  Συγχαρητήρια !!! Εύχομαι μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη !

στειλε μπεμπεδοσκονη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

 Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μα καλά πως έβγαλαν αρνητική την πρώτη στο άλλο μικροβιολογικο απορώ! 

Ευχαριστώ θα έκαναν λάθος μάλλον μπορεί να μπέρδεψαν και τα αίματα δεν ξέρω τι έγινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ωωωω κ άλλη εγκυμονούσα !!  Συγχαρητήρια !!! Εύχομαι μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη !

στειλε μπεμπεδοσκονη!!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά είχα μια παλινδρόμηση εγκυμοσύνη και μια επιτυχημένη με έναν γιο τώρα είναι ενάμιση χρονών έχω αρκετό άγχος μακάρι να πάμε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤🤰🥰🥰🥰🥰 με το καλο κοριτσι μου!!!! Ενα τελειο ταξιδι ξεκινα!!!!! Ευχομαι μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη!!!!🙏🌹

Ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά έχω αρκετό άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Kritsini είπε:

Καλημέρα!

Είχες συμπτώματα κι έκανες τεστ??

Ναι είχα πόνους περιόδου και περιμένω στήθος και λέω κάτσε να κάνω ένα και βγήκε θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

Συγχαρητήρια!! Μια άμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 😊😊🙏🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

Καλα όλα θα τα δούμε πλέον!!! Μα πως έγινε αυτό;;;;;;; με το καλό σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Ναι είχα πόνους περιόδου και περιμένω στήθος και λέω κάτσε να κάνω ένα και βγήκε θετικό 

Καλά κι εγώ έχω πόνους περιόδου και πρησμένο στήθος, αλλά είμαι σίγουρη ότι έρχεται η γλυκούλα. Μακάρι να έρθει κι η δική μου σειρά κάποια στιγμή και να ανοίξω θεματάκι όπως κι εσύ εδώ 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kritsini είπε:

Καλά κι εγώ έχω πόνους περιόδου και πρησμένο στήθος, αλλά είμαι σίγουρη ότι έρχεται η γλυκούλα. Μακάρι να έρθει κι η δική μου σειρά κάποια στιγμή και να ανοίξω θεματάκι όπως κι εσύ εδώ 🙄

 Στο εύχομαι  να μείνεις το συντομότερο Και πολλά υγρά είχα και έχω  και σε εμένα όταν πονάω μου έρχεται η περίοδος η την ίδια μέρα η αύριο το πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xristina_BΣυγχαρητήρια κοπέλα μου! Εύχομαι μία τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη! Είμαστε κι εγώ και η @Nandia- φρεσκοεγκυούλες, με παρόμοιες δυσάρεστες εμπειρίες και μπορούμε να μοιραζό΄μαστε τις ανησυχίες μας! Αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά και στις 3 μας, θετική σκέψη και πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/5/2022 at 3:11 ΜΜ, ο/η Xristina_B είπε:

Βγήκαν και τα αποτελέσματα θετική η χωρική 

συγχαρητηρια.. ευχομαι ολα να πανε καλα.. ειχα και εγω μια αποβολη το 2012 και περσι τετοια μερα αποξεση.. εγω βεβαια εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και ειμαι και 38χρ... σιγουρα το αγχος υπαρχει αλλα δεν σημαινει οτι θα παθουμε τα ιδια παλι.. εξαλλου εγω το παω εναλλαξ.. το πρωτο το γεννησα το 2ο το εχασα το 3ο το γεννησα το 4ο το εχασα και τωρα ελπιζω να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

 Στο εύχομαι  να μείνεις το συντομότερο Και πολλά υγρά είχα και έχω  και σε εμένα όταν πονάω μου έρχεται η περίοδος η την ίδια μέρα η αύριο το πολύ 

❤️Μακάρι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2022 at 7:20 ΠΜ, ο/η Zenia z είπε:

Συγχαρητήρια!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!! Στο ίδιο εργαστήριο πηγες;

Ευχαριστώ όχι σε διαφορετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

συγχαρητηρια.. ευχομαι ολα να πανε καλα.. ειχα και εγω μια αποβολη το 2012 και περσι τετοια μερα αποξεση.. εγω βεβαια εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και ειμαι και 38χρ... σιγουρα το αγχος υπαρχει αλλα δεν σημαινει οτι θα παθουμε τα ιδια παλι.. εξαλλου εγω το παω εναλλαξ.. το πρωτο το γεννησα το 2ο το εχασα το 3ο το γεννησα το 4ο το εχασα και τωρα ελπιζω να πανε ολα καλα

Το άγχος υπάρχει πάντα ιδικά άμα σου έχει συμβεί κάτι και τόσο δυσάρεστο εγώ την πρώτη φορά έβλεπα αίμα και δεν άκουσα ποτέ την καρδιά την δεύτερη είχα πάλι αίμα και είχα πάει στο γιατρό και λέω πάει το έχασα και αυτό θα πάω πάλι για αποξεση αλλά τελικά ακούσαμε την καρδιά και πήγαν καλά και τώρα έχω τον γιο μου σε αυτή την εγκυμοσύνη την τρίτη 31 του μήνα περιμένω να πάω να κάνω τον πρώτο υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2022 at 11:26 ΠΜ, ο/η stemi είπε:

@Xristina_BΣυγχαρητήρια κοπέλα μου! Εύχομαι μία τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη! Είμαστε κι εγώ και η @Nandia- φρεσκοεγκυούλες, με παρόμοιες δυσάρεστες εμπειρίες και μπορούμε να μοιραζό΄μαστε τις ανησυχίες μας! Αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά και στις 3 μας, θετική σκέψη και πίστη!

Μακάρι είσαι έγκυος?? ποσό μηνών είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...