Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Συγχαρητήρια!!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα! Καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε !!! 
Εύχομαι αυτός ο Μηνας να φέρει το γόνιμο έδαφος και το καλό σποράκι για να φυτρώσει στις κοιλίτσες μας το θαύμα που όλες επιθυμούμε ❤️❤️
 

Έχω εξαφανιστεί λιγάκι γιατί έχει ξεκινήσει η σεζόν και δουλεύω κάτι 14ωρα γερά, αλλά μπαίνω και παρακολουθώ τα νεακια σας όμως και έχω fingers crossed για όλες ❤️❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Ηρθε πάλι ο μήνας των γενεθλίων μου. Με άδεια κοιλιά και άδεια αγκαλιά. 

Θυμάμαι που πριν 4 χρόνια στα γενέθλια μου έκανα αμνιοπαρακεντηση και έσβησα κεράκι και είχα το μωρό μου μέσα μου... Και ευχήθηκα όλα να πάνε καλά. Και δεν πήγαν... Και τώρα;; με τι ελπίδα να πάνε καλά στα 41 μου; συγνώμη που σας ρίχνω, έγραψα και στο θέμα του Απριλίου ότι δεν είμαι καλά και ευχαριστώ τα κορίτσια που μου συμπαρασταθηκαν, με αγγιξαν πολύ τα λογια τους, θα προσπαθώ να τα θυμάμαι και όσες φορές πέφτω άλλες τόσες να σηκώνομαι... 

💮🌙

Αχ βρε γλυκιά μου. Δίνω ολόψυχα τη φετινή μου χρονιά εαν ο Θεός είχε γραφτό να μου φέρει μωράκι, να το πιάσεις εσυ!  🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Όλα θα πάνε καλά, και αν δεν πήγαν πέρυσι δεν ήταν αυτό το τέλος. Είμαι αισιόδοξη για τα φετινά σου γενέθλια! 
Το 2022 είναι ζυγός αριθμός και τυχερός ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Ωωωω να τα μααααασσσσς !!!

μπραβο μπράβο έτσι να μας δίνετε κουράγιο !!! Μπράβο κορίτσι μου!

να μας λες τα συμπτώματα σου! 
εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη 

🌸🌺🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ ξεκινάω από σήμερα να μπαίνω στις γόνιμες !!!! Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Συνέπεσε με ένα ταξιδάκι μας που θα ήμαστε ξεκούραστοι και εύχομαι να ευδοκιμήσει !!!!!! Καλή  επιτυχία σε όλες σας ! Καλοτυχος να είναι ο μήνας !!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Να σου πάνε όλα δεξιά !!!! Με το καλό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου εγώ ξεκινάω από σήμερα να μπαίνω στις γόνιμες !!!! Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Συνέπεσε με ένα ταξιδάκι μας που θα ήμαστε ξεκούραστοι και εύχομαι να ευδοκιμήσει !!!!!! Καλή  επιτυχία σε όλες σας ! Καλοτυχος να είναι ο μήνας !!  

Καλή επιτυχία κοριτσι μου!! Σου εύχομαι τέλος Μαϊου αρχές Ιουνίου να μας πεις ευχάριστα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου εγώ ξεκινάω από σήμερα να μπαίνω στις γόνιμες !!!! Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Συνέπεσε με ένα ταξιδάκι μας που θα ήμαστε ξεκούραστοι και εύχομαι να ευδοκιμήσει !!!!!! Καλή  επιτυχία σε όλες σας ! Καλοτυχος να είναι ο μήνας !!  

Καλή επιτυχία αστεράκι !!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοτιτσια μου γλυκα καλο μηνα!!!!! ❤❤❤❤💐🌸🌹🌺🌻🌼🌷⚘ 

Ευχομαι οπως εχει ανθισει η φυση, ετσι να ανθισουν και σπορακια στις κοιλιες μας!! Ευχομαι ο μαης να φερει πολλα θετικα τεστακια και χαρμοσυνα νεα!!! Η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου να κανει το θαυμα της και να μας χαρισει γερα μωρα!!!!🙏🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰🥰🥰

@misofeggaroμου, φωτεινο μου κοριτσι σε νιωθω γτ κι εγω πριν 10 μερες ειχα γενεθλια και ο απολογισμος ηταν στεναχωρος και η ψυχολογια πεσμενη γτ δε βλεπω φως στο τουνελ. Κι ομως υπαρχει ΦΩΣ, υπαρχει ΠΙΣΤΗ και θα ερθει το ΘΑΥΜΑ!!!! Μην χανεις την ελπιδα σου!!! Συνεχισε να πηγσινεις στο γιατρο και το θαυμα ειναι πολυ κοντα!!!!  Σου στελνω μια σφιχτη αγκαλια!!!🤗🥰🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μηνά κορίτσια μου, με υγεία και χαρούμε νεα... εύχομαι αυτο το μήνα να δούμε πολλά θετικά!!! Άντε βρε κορίτσια μου και ο Θεός είναι μεγάλος!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσι μου!! Σου εύχομαι τέλος Μαϊου αρχές Ιουνίου να μας πεις ευχάριστα νέα!!

Ευχαριστω πολύ για όλες μας ! Αμήν ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε? εργασια και χαρα εγω

στις πριν 9 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου εγώ ξεκινάω από σήμερα να μπαίνω στις γόνιμες !!!! Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Συνέπεσε με ένα ταξιδάκι μας που θα ήμαστε ξεκούραστοι και εύχομαι να ευδοκιμήσει !!!!!! Καλή  επιτυχία σε όλες σας ! Καλοτυχος να είναι ο μήνας !!  

καλη επιτυχια., ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πω τον πονο μου.. χτες μιλουσαμε με τον αντρα μου και μου λεει να κανω τον αλλο μηνα την εξεταση για το σπερματοδιαγραμμα.. του λεω γιατι τον αλλον μηνα.. αν δω περιοδο αυτο το μηνα να το κανεις να ξερουμε τι γινεται.. ενταξει μου λεει βλεπουμε.. οκ δεν βλεπω να το κανει και εγω πλεον τα παραταω.. δεν θα παλευω μονη.. ειπα δεν θα του πω ξανα να κανει την εξεταση.. δεν μπορω αλλο να το παλευω μονη.. αρα μαλλον εγω βγαινω απο τον αγωνα γιατι για εξωσωματικη δεν προκειται να παω .. δεν θελει κιολας ο αντρας μου.. με φυσικο τροπο μονο αν με αξιωσει η αγια ειρηνη... εγω εκανα τις εξετασεις μου και ειναι ολες μια χαρα... ε δεν θα σκασω κιολας... μου το παει απο μηνα σε μηνα.. αυτος σιγουρα περιμενει να μεινω εγκυος για να μην κανει την εξεταση αλλα δεν παει ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη να πάνε όλα τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου εγώ ξεκινάω από σήμερα να μπαίνω στις γόνιμες !!!! Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Συνέπεσε με ένα ταξιδάκι μας που θα ήμαστε ξεκούραστοι και εύχομαι να ευδοκιμήσει !!!!!! Καλή  επιτυχία σε όλες σας ! Καλοτυχος να είναι ο μήνας !!  

Καλημέρα κορίτσι μου να περάσετε υπέροχα στο ταξίδι σας κοίτα να το απολαύσεις και μην σκέφτεσαι τίποτα ούτε γόνιμες ούτε ωορρηξία ούτε τίποτα στα λέω για να τα ακούω κι εγώ που ακόμα κι αυτό το μήνα που δεν είχαμε ελεύθερες επαφές λόγο σαλπιγγογραφιας κοιτούσα τις γόνιμες στο ημερολόγιο... Νομίζω ότι μας έχει γίνει εμμονή ιδέα όλο αυτό με τις γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα. Και εγώ δουλεύω σήμερα και δεν θέλω καθόλου. 

@Nandia- μήπως ο άντρας σου ντρέπεται να κάνει την εξέταση ή φοβάται μην δείξει κάποιο πρόβλημα και δεν θέλει να το δεχτεί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

θα πω τον πονο μου.. χτες μιλουσαμε με τον αντρα μου και μου λεει να κανω τον αλλο μηνα την εξεταση για το σπερματοδιαγραμμα.. του λεω γιατι τον αλλον μηνα.. αν δω περιοδο αυτο το μηνα να το κανεις να ξερουμε τι γινεται.. ενταξει μου λεει βλεπουμε.. οκ δεν βλεπω να το κανει και εγω πλεον τα παραταω.. δεν θα παλευω μονη.. ειπα δεν θα του πω ξανα να κανει την εξεταση.. δεν μπορω αλλο να το παλευω μονη.. αρα μαλλον εγω βγαινω απο τον αγωνα γιατι για εξωσωματικη δεν προκειται να παω .. δεν θελει κιολας ο αντρας μου.. με φυσικο τροπο μονο αν με αξιωσει η αγια ειρηνη... εγω εκανα τις εξετασεις μου και ειναι ολες μια χαρα... ε δεν θα σκασω κιολας... μου το παει απο μηνα σε μηνα.. αυτος σιγουρα περιμενει να μεινω εγκυος για να μην κανει την εξεταση αλλα δεν παει ετσι

Ναντια μου εντάξει είναι μεγαλος άνθρωπος και μπορεί να αντιληφθεί ότι ένα παιδί θέλει 2 για να γίνει! Εγώ νομίζω αν το έκανε θα σε βοηθούσε κ εσένα να ξε αγχωθείς! Τουλάχιστον αυτό αν έχει κάποιο θέμα θα το ξέρετε ή αν δεν έχει πάλι θα το ξέρετε! Εννοώ κ πρόβλημα να έχει το χωνεύεις σιγά σιγά…στην αρχή υπάρχει ενας πανικός αλλά μετά το χωνεύεις! Αλλά αν δεν θέλει να το κάνει εσυ το μόνο που εχεις να κανεις είναι να συνεχίσεις τις ελεύθερες επαφές και πιστεύω ότι οπως ήρθε την πρώτη φορά θα ξανά έρθει Ναντια μου!! Εύχομαι να αλλάξει γνώμη!! Εσυ ομως μην τα παρατάς αλήθεια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα. Και εγώ δουλεύω σήμερα και δεν θέλω καθόλου. 

@Nandia- μήπως ο άντρας σου ντρέπεται να κάνει την εξέταση ή φοβάται μην δείξει κάποιο πρόβλημα και δεν θέλει να το δεχτεί? 

τι να σου πω.. αυτος ηθελε να κανει την εξεταση.. η γιατρος οταν της το ειπα μου λεει δεν βρισκω τον λογο (περσι εμεινα εγκυος) αλλα αφου αγχωνεται να κανει

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναντια μου εντάξει είναι μεγαλος άνθρωπος και μπορεί να αντιληφθεί ότι ένα παιδί θέλει 2 για να γίνει! Εγώ νομίζω αν το έκανε θα σε βοηθούσε κ εσένα να ξε αγχωθείς! Τουλάχιστον αυτό αν έχει κάποιο θέμα θα το ξέρετε ή αν δεν έχει πάλι θα το ξέρετε! Εννοώ κ πρόβλημα να έχει το χωνεύεις σιγά σιγά…στην αρχή υπάρχει ενας πανικός αλλά μετά το χωνεύεις! Αλλά αν δεν θέλει να το κάνει εσυ το μόνο που εχεις να κανεις είναι να συνεχίσεις τις ελεύθερες επαφές και πιστεύω ότι οπως ήρθε την πρώτη φορά θα ξανά έρθει Ναντια μου!! Εύχομαι να αλλάξει γνώμη!! Εσυ ομως μην τα παρατάς αλήθεια…

η πλακα ειναι που αυτος το ζητησε να το κανει και τωρα το παιρνει παρακατω .. ελπιζω η ευλογια της αγιας ειρηνης να μας στειλει το σπορακι και να μην χρειαστει να το κανει.. βασικα και εγω ετσι πιστευω.. οτι δεν θα χρειαστει.. τελειωνουμε και τις βιταμινες αρα αν ηταν λιγο αδυναμο λογικα εχει βελτιωθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αα κορίτσια πριν λίγο είδα μια συνάδελφο και όταν κατεβήκαμε κάτω στο αυτοκίνητο να της δώσω κάτι έβγαλα την μάσκα κ μου κάνει «Αα ποσό όμορφη είσαι!! Ομόρφυνες τι έκανες; εκανες κάτι; Μποτοξ;» Επειδή της είπα παντρεύομαι τον Οκτώβρη νομίζει ότι έκανα κάτι επεμβατικό χαχαχα!! Ήθελα να της πω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο ότι είμαι απλά εγκυος κ ευτυχισμένη χαχαχα 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τι να σου πω.. αυτος ηθελε να κανει την εξεταση.. η γιατρος οταν της το ειπα μου λεει δεν βρισκω τον λογο (περσι εμεινα εγκυος) αλλα αφου αγχωνεται να κανει

 

η πλακα ειναι που αυτος το ζητησε να το κανει και τωρα το παιρνει παρακατω .. ελπιζω η ευλογια της αγιας ειρηνης να μας στειλει το σπορακι και να μην χρειαστει να το κανει.. βασικα και εγω ετσι πιστευω.. οτι δεν θα χρειαστει.. τελειωνουμε και τις βιταμινες αρα αν ηταν λιγο αδυναμο λογικα εχει βελτιωθει

Σίγουρα αν είχε κάποιο θεματάκι θα βελτιώθηκε! Να είσαι αισιόδοξη κ εννοείται να εχεις πίστη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα κορίτσια πριν λίγο είδα μια συνάδελφο και όταν κατεβήκαμε κάτω στο αυτοκίνητο να της δώσω κάτι έβγαλα την μάσκα κ μου κάνει «Αα ποσό όμορφη είσαι!! Ομόρφυνες τι έκανες; εκανες κάτι; Μποτοξ;» Επειδή της είπα παντρεύομαι τον Οκτώβρη νομίζει ότι έκανα κάτι επεμβατικό χαχαχα!! Ήθελα να της πω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο ότι είμαι απλά εγκυος κ ευτυχισμένη χαχαχα 🤣🤣🤣 

ελεος και αυτη.. μικρη κοπελα να κανεις μποτοξ? οχι επρεπε να της πεις παντα ετσι κουκλα ειμουν μαλλον εσυ δεν με εβλεπες καλα χαχαχαχαχαχαχ

κοριτσια δηλωνω υπευθυνα και υπογραφο η Ραφαελα μας ειναι κουκλαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα κορίτσια πριν λίγο είδα μια συνάδελφο και όταν κατεβήκαμε κάτω στο αυτοκίνητο να της δώσω κάτι έβγαλα την μάσκα κ μου κάνει «Αα ποσό όμορφη είσαι!! Ομόρφυνες τι έκανες; εκανες κάτι; Μποτοξ;» Επειδή της είπα παντρεύομαι τον Οκτώβρη νομίζει ότι έκανα κάτι επεμβατικό χαχαχα!! Ήθελα να της πω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο ότι είμαι απλά εγκυος κ ευτυχισμένη χαχαχα 🤣🤣🤣 

Κάτι μου λέει το σποράκι είναι αγοράκι. Εγώ στον γιο μου είχα ομορφυνει πάρα πολύ .. επίσης και στην τελευταία μου είχα ομορφυνει και από τον καρυότυπο είχαμε δει πως ήταν αγοράκι.

Άρα αυτό που λέγαν παλιά μάλλον ισχύει. Υπομονή λίγες εβδομάδες να το επιβεβαιώσουμε και με εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

θα πω τον πονο μου.. χτες μιλουσαμε με τον αντρα μου και μου λεει να κανω τον αλλο μηνα την εξεταση για το σπερματοδιαγραμμα.. του λεω γιατι τον αλλον μηνα.. αν δω περιοδο αυτο το μηνα να το κανεις να ξερουμε τι γινεται.. ενταξει μου λεει βλεπουμε.. οκ δεν βλεπω να το κανει και εγω πλεον τα παραταω.. δεν θα παλευω μονη.. ειπα δεν θα του πω ξανα να κανει την εξεταση.. δεν μπορω αλλο να το παλευω μονη.. αρα μαλλον εγω βγαινω απο τον αγωνα γιατι για εξωσωματικη δεν προκειται να παω .. δεν θελει κιολας ο αντρας μου.. με φυσικο τροπο μονο αν με αξιωσει η αγια ειρηνη... εγω εκανα τις εξετασεις μου και ειναι ολες μια χαρα... ε δεν θα σκασω κιολας... μου το παει απο μηνα σε μηνα.. αυτος σιγουρα περιμενει να μεινω εγκυος για να μην κανει την εξεταση αλλα δεν παει ετσι

Κορίτσι μού αφού τώρα τελειώνει με τη θεραπεία και τις βιταμίνες δώστου λίγο χρόνου και ας πάει τον άλλον μήνα και που ξέρεις ίσως να μην χρειαστεί όπως πιστεύεις και εσύ!! Μια φορά έγκυος για πάντα έγκυος!!! Δεν τα παρατάμε και συνεχίζουμε, μην απελπίζεσαι, φυσικά και δεν είσαι μόνη σου,  απλά πιστεύει πως θα το γλυτώσει και εγώ εύχομαι να το γλυτώσει και σύντομα να μας πείς τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...