Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Δεν υπαρχεις!!! γελαω μονη μου στο γραφειο!!!! ρεζιλι θα γινω!!!! 😆😆😆

πες η κυπρια φταιει που αλλα της λενε και αλλα ακουει χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ξύπνησα με τελείως χάλια στομαχι, ανακατεύομαι ακόμα και με το νερό. Έκανα μια ταινία της hometest αλλά ρε κορίτσια βγήκε μια αχνη  γκρι γραμμή. Κάτι δεν έκανα σωστά. Θα περιμένω μέχρι Τρίτη και βλέπουμε.

Η γραμμή μετά από πόση ώρα την είδες να βγαίνει; Και αν μπορείς βάλει μια φωτο να το δούμε πιστεύω ότι μάλλον ειναι θετικό κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

καλα το καταλαβα..αρα παω για το επομενο μηνα.. για να δουμε τι θα γινει και τον επομενο μηνα

 

καλημεραααα.. να σας ζησει το μικρο ζουζουνι.. να ειναι γερο και καλοτυχο💖💖💖

Κάτσε μην απογοητεύσεσαι . Αυτό το τεστ ήταν ωορρηξίας όχι εγγυμοσυνης. 

Εγώ έγγυος πάντως το ωορρηξίας έβγαινε αρνητικό. Δεν το λαμβάνω υπόψη μου . Περιμένεις σε 5 μέρες νομίζω. Άρα κάνε λίγη υπομονή και αν χρειαστεί θα κάνεις εγγυμοσυνης καλύτερα. ..να πάρεις ταινίες για να μην χαλας λεφτά. Εγώ μόλις τα πήρα 20 είχε μέσα, έμεινα έγγυος..χαχαχαχα και τα έκανα όλα μέσα σε 5 μέρες για να βλέπω να σκουραίνει όσο περίμενα τις χοριακες. Χαχαχαχχ του τρελού .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Επιτελους Παρασκευή!! Άλλη μια εβδομάδα να περάσει και θα πάω να δω το μπιζέλι μου❤️❤️ 
 

Σήμερα έχει γενέθλια ο ανιψιός μου γίνεται 3!! Πωπω μεγάλωσε το ζιζάνιο μου!! Σήμερα θα τους τρελάνει στο σχολείο με την «τούτα» του (τούρτα) χαχαχα δεν λέει το ρ και έχει πολύ πλάκα εμένα με φωνάζει αελα χαχαχα αλλά επειδή δε το βρίσκει να το πει με λέει θεία! Τον άντρα μου κ τον αδερφό μου σταμάτησε να τους λέει θείο κ τους λέει άντεα (Ανδρεας) χαχαχα

αχ τι ωραια!!! μια βδομαδουλα εμεινε!!!

Να χαιρεστε τον μικρουλη σας!!!!!! να ειναι γερος, καλοτυχος κι ευλογημενος!!!!! 🙏❤️❤️❤️❤️🎂🎈🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ο καθενας στην ειδικοτητα του.. ο γυναικολογος ξερει το βαρος του μωρου και παλι δεν ειναι με ακριβεια αλλα στο περιπου.. η ενδοκρινολογος να μεινει στο κομματι που ειναι η ειδικοτητα της.. δεν ειναι επαγγελματισμος αυτο που εκανε.. και προβλημα να υπηρχε δεν το χειριζεσαι ετσι.. απλα ενημερωνεις οοοοταν ξημερωσει την εγκυο οτι κατι σε προβληματισε και να μιλησει με τον γιατρο της.. αντε γιατι τελικα χασανε πολλοι την ανθρωπια τους

Ναι και ο γιατρός μου αυτό μου είπε ότι είναι δικά του τα χωράφια αυτά, το βαρος του μωρού.. μα μου έστειλε μέσα στην νύχτα email να μου πει τέτοια κουβέντα δεν μπορω να καταλάβω… και να με πέρνει τηλ και να συνεχίζει να μου λέει ότι είναι χαμηλό το βαρος του παιδιού επειδή δεν τρώω τον υδατάνθρακα που λέει και τρώω λιγότερο ;  μου λέει δηλαδή ότι εγώ κάνω κακο στο μωρο επειδή δεν τρέφομαι σωστά; Που μου τα έχει κόψει όλα ; Και πάλι καλά που δεν την άκουσα και τρώω κρέας γιατί αν έτρωγα και τα 100γρ κρέας που με λέει αυτήν θα είχα χασει και κιλα με την διατροφη αυτήν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κάτσε μην απογοητεύσεσαι . Αυτό το τεστ ήταν ωορρηξίας όχι εγγυμοσυνης. 

Εγώ έγγυος πάντως το ωορρηξίας έβγαινε αρνητικό. Δεν το λαμβάνω υπόψη μου . Περιμένεις σε 5 μέρες νομίζω. Άρα κάνε λίγη υπομονή και αν χρειαστεί θα κάνεις εγγυμοσυνης καλύτερα. ..να πάρεις ταινίες για να μην χαλας λεφτά. Εγώ μόλις τα πήρα 20 είχε μέσα, έμεινα έγγυος..χαχαχαχα και τα έκανα όλα μέσα σε 5 μέρες για να βλέπω να σκουραίνει όσο περίμενα τις χοριακες. Χαχαχαχχ του τρελού .

 

εχω της one step μια λοριδα και εχω και 3 κανονικα αλλα δεν θυμαμαι ποιας εταιρειας..δεν ξερω αλλα εχω πονακια σαν της περιοδου αρα δεν εχω πολλες ελπιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τι ωραία που θα το δεις..❣️❣️ πόσο είσαι τώρα Ραφαέλα μου ;

Κάθε φορά είναι μαγικό να περιμένεις να το δεις. Και να δεις και στις μεγάλες εξετάσεις τι αναμονή θα έχεις. Θυμάμαι στην αυχενική είχα τρομερό άγχος. Και φαίνονται όλα πιο ωραία. Είναι πιο καλό το μόνιτορ. 

Είμαι 6&3 θα πάω στις 8&1! Εχεις δίκιο ωραία η αναμονή αλλά δεν περνάνε οι μερες χαχαχα εσυ θα πας να δεις το ανθρωπάκι σου!! Να σου πω ο αλλος ο γυναικολόγος είχε καλύτερο υπέρηχο πιο καθαρό! Αυτή μ είπε ότι χάλασε το δικό της τώρα έχει ένα εφεδρικό κ περιμένει να της φέρουν το καινούργιο για να δούμε ποτέ θα το έχει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ναι και ο γιατρός μου αυτό μου είπε ότι είναι δικά του τα χωράφια αυτά, το βαρος του μωρού.. μα μου έστειλε μέσα στην νύχτα email να μου πει τέτοια κουβέντα δεν μπορω να καταλάβω… και να με πέρνει τηλ και να συνεχίζει να μου λέει ότι είναι χαμηλό το βαρος του παιδιού επειδή δεν τρώω τον υδατάνθρακα που λέει και τρώω λιγότερο ;  μου λέει δηλαδή ότι εγώ κάνω κακο στο μωρο επειδή δεν τρέφομαι σωστά; Που μου τα έχει κόψει όλα ; Και πάλι καλά που δεν την άκουσα και τρώω κρέας γιατί αν έτρωγα και τα 100γρ κρέας που με λέει αυτήν θα είχα χασει και κιλα με την διατροφη αυτήν 

δεν εχεις την δυνατοτητα να την αλλαξεις? εγω στον μεγαλο μεχρι τον 6ο μηνα δεν ετρωγα σχεδον τιποτα λογο εμετων ... εχασα και 2 κιλα .. μετα τον 6ον εβαλα 12 και το μωρο γεννηθηκε 3200

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλα το καταλαβα..αρα παω για το επομενο μηνα.. για να δουμε τι θα γινει και τον επομενο μηνα

 

καλημεραααα.. να σας ζησει το μικρο ζουζουνι.. να ειναι γερο και καλοτυχο💖💖💖

Σε ευχαριστώ πολύ Ναντια μου 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραια!!! μια βδομαδουλα εμεινε!!!

Να χαιρεστε τον μικρουλη σας!!!!!! να ειναι γερος, καλοτυχος κι ευλογημενος!!!!! 🙏❤️❤️❤️❤️🎂🎈🎉

Καλημερούδια ❤️❤️❤️ Ναι μια εβδομάδα έμεινε κ θα πάω 

σε ευχαριστώ πολύ Τονια μου!! ❤️❤️❤️ Εσας ποτέ θα γεννήσει η νύφη σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι και ο γιατρός μου αυτό μου είπε ότι είναι δικά του τα χωράφια αυτά, το βαρος του μωρού.. μα μου έστειλε μέσα στην νύχτα email να μου πει τέτοια κουβέντα δεν μπορω να καταλάβω… και να με πέρνει τηλ και να συνεχίζει να μου λέει ότι είναι χαμηλό το βαρος του παιδιού επειδή δεν τρώω τον υδατάνθρακα που λέει και τρώω λιγότερο ;  μου λέει δηλαδή ότι εγώ κάνω κακο στο μωρο επειδή δεν τρέφομαι σωστά; Που μου τα έχει κόψει όλα ; Και πάλι καλά που δεν την άκουσα και τρώω κρέας γιατί αν έτρωγα και τα 100γρ κρέας που με λέει αυτήν θα είχα χασει και κιλα με την διατροφη αυτήν 

Κορίτσι μου μην την ακους καλά λέει ο γυναικολόγος χωράφια δικά του!! Τον υδατάνθρακα θα ελέγχεις όχι την πρωτεΐνη!!! Ελεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Ναι είναι ρουτίνας , με αγχώνει η ολική αναισθησία γιατί δεν έχω χειρουργηθεί ποτέ ξανά . Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Είναι κύστη με αίμα μέσα , δεν θα σπάσει ούτε θα μου δημιουργήσει θέμα υγείας , αλλά σιγά σιγά μου αλλοιώνει την ωοθηκη και ήδη η σάλπιγγα έχει υγρό 

Κορίτσι μου εγώ έβγαλα χολή λαπαροσκοπικα με ολική αναισθησία και ινομυωμα με κανονική τομή και επισκληριδιο. Η ολική αναισθησία με βοήθησε περισσότερο, η επισκληριδιος δεν πονούσα αλλά τα ένοιωθα όσα τραβούσαν εκεί κάτω. Ευτυχώς υπήρχε ένα ρολόι στο χειρουργείο και έλεγα αντε περνάει η ώρα θα τελειώσουν. Με λαπαροσκοπηση και ολική αναισθησία σε δύο εβδομάδες θα είσαι περδίκι. Αντε να σου πει να περιμένετε κανένα μήνα για επαφές και κάνα τρίμηνο για εγκυμοσύνη. Στη θέση σου θα το έκανα πρώτα το χειρουργείο. Δε θα διακινδυνευα μια εγκυμοσύνη με πρόβλημα που ξέρω ήδη. Απλά ρώτα και ένα δύο άλλους γιατρούς μήπως υπάρχει φαρμακευτική λύση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Να σας ρίξω λίγο ψυχολογικά… αν και δεν θέλω… πήγα στο γυναικολόγο σήμερα και μου είπε ότι έχω κύστη ενδομητριωσης μεγάλη … θέλει αφαίρεση αν θέλω να μείνω έγκυος , αν όχι , δεν δημιουργεί κάποιο θέμα . Έχω τρελαθεί , δεν ξέρω τι να κάνω 

κοριτσι μου καλημερα!!!!! εγω στη θεση σου θα επαιρνα μια δευτερη γνωμη κι αν μου ελεγε ο δευτερος γιατρος τα ιδια, τοτε θα εκανα την επεμβαση με αυτον που νιωθω μεγαλυτερη ασφαλεια!! Την ιδια επεμβαση εκανε η κολλητη μου πριν 2 χρονια και τωρα ολα καλα!!! απλα μετα την επεμβαση χρειαστηκε να κανει μια θεραπεια για 3 μηνες ωστε να προφυλαξει την ωοθηκη της!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα και ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!! τα εμποδια ειναι για να τα προσπερναμε!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ, ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερούδια ❤️❤️❤️ Ναι μια εβδομάδα έμεινε κ θα πάω 

σε ευχαριστώ πολύ Τονια μου!! ❤️❤️❤️ Εσας ποτέ θα γεννήσει η νύφη σας; 

Εχει μπει στο μηνα της!!!!! Μετραμε αντιστροφα για τη μπουμπου μας!!!!!❤️❤️👶🤱🎈 βεβαια η πητ ηταν αρχες Ιουνιου αλλα τωρα περιμενουμε!!! ειναι και το 2ο μωρο και λενε κατεβαινει πιο ευκολα... Ανυπομονωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

δεν εχεις την δυνατοτητα να την αλλαξεις? εγω στον μεγαλο μεχρι τον 6ο μηνα δεν ετρωγα σχεδον τιποτα λογο εμετων ... εχασα και 2 κιλα .. μετα τον 6ον εβαλα 12 και το μωρο γεννηθηκε 3200

Εμένα υποτίθεται είναι λίγο τσιμπημένο το ζαχαρο και με έδωσε μια διατροφη τάχα εύκολη να την κάνω μέσα στην εγκυμοσύνη και την κάνω, το ζαχαρο η εξεταση ηταν οκ, τα ουρά μου ήταν οκ κοντεύω 6 μηνών εβαλα 3,5 κιλά και τώρα μου λέει αααα δεν τρωως πολύ.. μου έχει περάσει ένα ψυχολογικό τόσο καιρό ότι αν φάω λίγο πιο πολύ γιατί πεινάω με αυτήν την διατροφη ότι κάνω κακο και εχω τύψεις.. που  εμβρυολογος με είπε ότι είμαι μια χαρά το ζαχαρο δεν θα επηρεσει το μωρο αφού το ελέγχεις και εισαι αδύνατη μην αγχώνομαι και άλλη με βγάζει συνέχεια ότι δεν είμαι καλά… σκέφτομαι για την ώρα να μην κάνω τίποτα απλά θα τρωω από μόνη μου με λίγο προσοχή στα γλυκά και σε 3 βδομαδες που θα κανω καμπύλη ζαχαρου θα δω τι θα μου βγάλει θα μιλήσω με τον γιατρό μου και αν ειμαι οκ δεν πάω άλλου αν μου πει ότι πρέπει να πάω τότε θα ψαξω να βρω άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου μην την ακους καλά λέει ο γυναικολόγος χωράφια δικά του!! Τον υδατάνθρακα θα ελέγχεις όχι την πρωτεΐνη!!! Ελεος 

Έλα ντε το κρεασ Δεν με ενοχλεί η ζάχαρη και ο υδαταθρακας με ανεβάζουν λίγο και τώρα μου λέει ότι τρώω λίγο υδατάνθρακα και φταίει αυτό για το χαμηλό βαρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εμένα υποτίθεται είναι λίγο τσιμπημένο το ζαχαρο και με έδωσε μια διατροφη τάχα εύκολη να την κάνω μέσα στην εγκυμοσύνη και την κάνω, το ζαχαρο η εξεταση ηταν οκ, τα ουρά μου ήταν οκ κοντεύω 6 μηνών εβαλα 3,5 κιλά και τώρα μου λέει αααα δεν τρωως πολύ.. μου έχει περάσει ένα ψυχολογικό τόσο καιρό ότι αν φάω λίγο πιο πολύ γιατί πεινάω με αυτήν την διατροφη ότι κάνω κακο και εχω τύψεις.. που  εμβρυολογος με είπε ότι είμαι μια χαρά το ζαχαρο δεν θα επηρεσει το μωρο αφού το ελέγχεις και εισαι αδύνατη μην αγχώνομαι και άλλη με βγάζει συνέχεια ότι δεν είμαι καλά… σκέφτομαι για την ώρα να μην κάνω τίποτα απλά θα τρωω από μόνη μου με λίγο προσοχή στα γλυκά και σε 3 βδομαδες που θα κανω καμπύλη ζαχαρου θα δω τι θα μου βγάλει θα μιλήσω με τον γιατρό μου και αν ειμαι οκ δεν πάω άλλου αν μου πει ότι πρέπει να πάω τότε θα ψαξω να βρω άλλη 

ετσι να κανεις.. αυτη μονο κακο σου κανει.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα θα πανε καλα.. τον γιατρο σου να ακους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Η γραμμή μετά από πόση ώρα την είδες να βγαίνει; Και αν μπορείς βάλει μια φωτο να το δούμε πιστεύω ότι μάλλον ειναι θετικό κοπέλα μου 

Στα 5 λεπτά. Το πέταξα γιατί απογοητετηκα. Θα κάνω την Τρίτη αν δεν έρθει. Δεν μπορώ ειλικρινά. Έχω κουραστεί ψυχολογικά με αυτό το θέμα.

Ότι θέλει ο Θεός από δω και πέρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

ετσι να κανεις.. αυτη μονο κακο σου κανει.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα θα πανε καλα.. τον γιατρο σου να ακους

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι πρέπει να κάνω θα δω τι θα μου πει ο γιατρός σε 3 βδομαδες που θα παω.. ευχαριστώ πολύ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εχω της one step μια λοριδα και εχω και 3 κανονικα αλλα δεν θυμαμαι ποιας εταιρειας..δεν ξερω αλλα εχω πονακια σαν της περιοδου αρα δεν εχω πολλες ελπιδες

Κοίτα δύο μέρες πριν να περιμένω πειροδο ένιωθα και εγώ έντονο πόνο περιόδου και έλεγα ααα θα μου έρθει περίοδος. Αλλά το ένιωσα για μια μέρα.τις υπόλοιπες είχα έτσι ένα μπούκωμα περίεργο. 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι 6&3 θα πάω στις 8&1! Εχεις δίκιο ωραία η αναμονή αλλά δεν περνάνε οι μερες χαχαχα εσυ θα πας να δεις το ανθρωπάκι σου!! Να σου πω ο αλλος ο γυναικολόγος είχε καλύτερο υπέρηχο πιο καθαρό! Αυτή μ είπε ότι χάλασε το δικό της τώρα έχει ένα εφεδρικό κ περιμένει να της φέρουν το καινούργιο για να δούμε ποτέ θα το έχει…

Εγώ είχα πάει τώρα που ήμουν 17 + 5. 

Τώρα είμαι 18+6 .. έχω κλείσει β επιπέδου στης 22+3

Ο γιατρός μου είπε να πάω κατευθείαν για την β επιπέδου σε 3 βδομάδες. Εγώ του είπα ότι αγχώνομαι όσο δεν βλέπω το μωρό.και μου είπε αν είναι να αγχώνεσαι καλύτερα να έρθει τότε. Δεν ξέρω αν θα πάω θα δω. Αυτές τις μέρες αν κάτσω ήρεμη ξαπλωμένη νιώθω κάτι να κουνιέται χαμηλά οπότε δεν αγχώνομαι ακόμα. Όσο θα το νιώθω θα περνούν οι μέρες και θα είμαι οκ. Θα διξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στα 5 λεπτά. Το πέταξα γιατί απογοητετηκα. Θα κάνω την Τρίτη αν δεν έρθει. Δεν μπορώ ειλικρινά. Έχω κουραστεί ψυχολογικά με αυτό το θέμα.

Ότι θέλει ο Θεός από δω και πέρα.

 

Τι εννοείς πάντως γκρι.; Έβγαλε την μια και η δεύτερη που δίχνει εγγυμοσυνη ήταν γκρι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Επιτελους Παρασκευή!! Άλλη μια εβδομάδα να περάσει και θα πάω να δω το μπιζέλι μου❤️❤️ 
 

Σήμερα έχει γενέθλια ο ανιψιός μου γίνεται 3!! Πωπω μεγάλωσε το ζιζάνιο μου!! Σήμερα θα τους τρελάνει στο σχολείο με την «τούτα» του (τούρτα) χαχαχα δεν λέει το ρ και έχει πολύ πλάκα εμένα με φωνάζει αελα χαχαχα αλλά επειδή δε το βρίσκει να το πει με λέει θεία! Τον άντρα μου κ τον αδερφό μου σταμάτησε να τους λέει θείο κ τους λέει άντεα (Ανδρεας) χαχαχα

Να το χαίρεστε το αντράκι σας!!!! Να είναι γερό και ευτυχισμένο στη ζωή του! Φέτος του κάνατε το πιο ακριβό δώρο 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στα 5 λεπτά. Το πέταξα γιατί απογοητετηκα. Θα κάνω την Τρίτη αν δεν έρθει. Δεν μπορώ ειλικρινά. Έχω κουραστεί ψυχολογικά με αυτό το θέμα.

Ότι θέλει ο Θεός από δω και πέρα.

 

Σε 5 λεπτά το πέταξες ; Νωρίς το πέταξες 😕 αυτές οι ταινιες θέλουν λίγο χρόνο περισσότερο για να διαβάσεις τα αποτέλεσμα αφού μέχρι μισή ώρα το αποτελέσματα τους είναι έγκυρο μετά το μισάωρο το πετάμε… δεν πειράζει δοκίμασε πάλι σε 1-2 μερες είναι η γνώμη μου και εύχομαι να είσαι κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εχει μπει στο μηνα της!!!!! Μετραμε αντιστροφα για τη μπουμπου μας!!!!!❤️❤️👶🤱🎈 βεβαια η πητ ηταν αρχες Ιουνιου αλλα τωρα περιμενουμε!!! ειναι και το 2ο μωρο και λενε κατεβαινει πιο ευκολα... Ανυπομονωωωω!!!!!

Άντε τελειααα όλα καλα να πάνε να υποδεχθείτε τη μπουμπου σας ❤️❤️❤️ Για δεύτερη φορά θεία;; Ποσό ωραία!! Διδυμάκι δηλαδή;; Άντε με το καλό να το υποδεχθείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...