Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Ρε θα τρελαθουμε τελειως;; θα ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε;; Είμαστε σίγουρες ότι είναι περίοδος;; Και εννοείται ότι πειράζει πες του Ντοκτορα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Λυπάμαι πολύ.. γνώμη μου είναι πως θα έπρεπε  ηδη να έχεις κάνει χοριακη από τη στιγμή που είχες αχνο θετικό για να ήσουν σίγουρη τώρα αν όντως ήσουν ή όχι, κι αν χρειαζόταν τώρα που είδες αιμα να πάρεις κάτι.. Μπορείς ακόμα να πας να κάνεις μια χοριακή, μπορεί να μην είναι περίοδος και να χρειάζεσαι βοήθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η stemi είπε:

Ρε κορίτσια μου πως θα γίνει να μπορούν να εμφανίζονται τα μηνύματα μου έτσι κανονικά, χωρίς να χρειάζονται έγκριση? Χθες έγραψα διάφορες απαντήσεις και μου έλεγε έχετε φτάσει το μέγιστο αριθμό μηνυμάτων ανά ημέρα.

@marinamanoulitsa χαίρομαι πάρα πολύ που θα είμαστε μαζί να τα λέμε!

@Nandia- και @Raf123 ζούμε στο ίδιο πολύπαθο νησί!

Και @Antonia2 και @Nandia- ειμαι σίγουρη ότι είστε οι επόμενες με θετικό τεστακι! Μην χάνετε την πίστη και την ελπίδα! Ο Θεός είναι μεγάλος και όλες τις χαρές του κόσμου θα μας δώσει! Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!

 

Είναι μέχρι να σε κάνει μόνιμο μέλος! Είναι λίγο σπαστικό στην αρχή!! 
 

και εσυ από Κύπρο;; Τέλεια!!! Από που είσαι;; 
 

Καλα έκανες κ πηγές σε άλλο γιατρο! Τι αδιαφορία ήταν αυτή;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- κοίτα αυτό  που σου είπα για το σπερμοδιαγραμμα εγώ πήρα σε όλα τα διαγνωστικά της περιοχής και δεν κάνει κανείς σπερμοδιαγραμμα Σάββατο ελπίζω σε εσάς να είναι διαφορετικά πράγματα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, εγώ ακόμα δουλεύω 😭😭

@marinamanoulitsa θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα κορίτσια. Πήγαινε αύριο από μόνη σου για χοριακή να δεις τι γίνεται. Μπορείνα μην είναι περίοδος και να χρειάζεται να πάρεις πχ προγεστερόνη.

Επίσης θα σου έλεγα να πάρεις και μια άλλη γνώμη γιατρού. Δεν μου αρέσει που σε άφησε να περιμένεις για χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Ήρθε κανονικά περίοδος;; με πόνο με αίμα όλα;; Το πέρασα κι εγώ το Νοέμβριο αλλά σε εμένα ήρθε περίοδος 2 μέρες μετά το αχνό θετικό ενώ εσύ απ ότι θυμάμαι είχες θετικό εχθές δεν κολλάει βρε κορίτσι μου.. Πήγαινε αύριο το πρωί να κάνεις μια χοριακη το πολύ πολύ να πετάξεις 20 ευρώ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η stemi είπε:

Ρε κορίτσια μου πως θα γίνει να μπορούν να εμφανίζονται τα μηνύματα μου έτσι κανονικά, χωρίς να χρειάζονται έγκριση? Χθες έγραψα διάφορες απαντήσεις και μου έλεγε έχετε φτάσει το μέγιστο αριθμό μηνυμάτων ανά ημέρα.

@marinamanoulitsa χαίρομαι πάρα πολύ που θα είμαστε μαζί να τα λέμε!

@Nandia- και @Raf123 ζούμε στο ίδιο πολύπαθο νησί!

Και @Antonia2 και @Nandia- ειμαι σίγουρη ότι είστε οι επόμενες με θετικό τεστακι! Μην χάνετε την πίστη και την ελπίδα! Ο Θεός είναι μεγάλος και όλες τις χαρές του κόσμου θα μας δώσει! Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!

 

Κοριτσι μου εκανες χοριακη;; ανυπομονουμε για το αποτελεσμα!!❤🤰

Λιγη υπομονη και τα μνματα σου θα εμφανιζονται κανονικα..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η stemi είπε:

Καλημέρα σε όλη τα κορίτσια και μέλλουσες μαμάδες! Γιοκ η χοριακη σήμερα! Ξύπνησα πρωί πρωί σήμερα με την αγωνία μου στα ύψη να πάρω το γιατρό μου να του πω για το θετικό τεστ και να μου πει για χοριακη. Προς έκπληξη μου,  δεν μου μίλησε καν ο ίδιος, με πήρε τηλ μετά η γραμματέας και μου είπε να πάω 27 Μαΐου και δεν χρειάζεται καμία ανάλυση αίματος. Επίσης, με ενημέρωσε ότι δεν αναλαμβανει πλέον γέννες, οι τελευταίες θα είναι τον Αύγουστο. Μεσα στο σοκ εγώ της λέω μα είχα προηγούμενη αποβολή, φοβάμαι πάρα πολύ, δεν πρέπει να κάνουμε έστω χοριακες; όχι μου λέει. Τελωσπαντων νευριασα για την αδιαφορία, και κλείνοντας το τηλ πήρα αμέσως σε μια άλλη γιατρό πρώτη φορά και μου είπε να πάω αύριο να με δει. Το ξέρω ότι δεν θα δούμε κάτι αλλά τουλάχιστον να μου μιλήσει, να ενδιαφερθεί για την αγωνία μου και να δούμε μαζί χοριακες, προγεστερονη, ενδομητριο... Ξέρω γω... Κάτι! Όλα για καλό... Ε κορίτσια?? Να σημειώσω ότι είχα ΤΕΡ 12/4 και ωορρηξια 26/4. Και 7/5 θετικό αχνό πολύ τεστ εγκυμοσύνης (όλα τα τεστ ήταν hometest) 

Τωρα διαβασα τα νεα σου κοριτσι μου... καταλαβαινω το αγχος σου λογω ιστορικου. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη κι ολα θα πανε καλα!

Εχεις feedback για τη γιατρο που θα πας; σου τη συστησε καποια αλλη κοπελα; περιμενουμε αυριο εντυπωσεις κι ευχομαι ολα να πανε καλα!! Θετικη σκεψη!!!🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ τελικά ακύρωσα το ραντεβού με το Αλέξανδρας το έβαλα για 16 Ιουνίου γιατί θα πήγαινε σήμερα ο αντρουλης μου για το σπερμοδιαγραμμα αλλά αγχωθηκε ο καλος μου και δεν κατάφερε να το κάνει..

Αχ κοριτσι μου σε νιωθω. Κι εμενα ο αντρας μου μού περιεγραφε το σαββατο ποσο αγχωτικη ειναι αυτη η διαδικασια. Εκανε την πεμπτη σπερμοδιαγραμμα..😕 

Αν παρει το δειγμα σπιτι κσι το μετεφερετε στο διαγνωστικο μηπως εινσι καλυτερα;; (γτ εμενα πηρε το δειγμα στο κεντρο σπερματολογιας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Μαρινα μου ποσο λυπαμαι... 😭😭😭😭

Μηπως να κανεις μια χοριακη οπως σου λενε τα κοριτσια; εγω δεν εχω παρομοια εμπειρια γτ δν ειχα ποτε εμφυτευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η stemi είπε:

Καλημέρα σε όλη τα κορίτσια και μέλλουσες μαμάδες! Γιοκ η χοριακη σήμερα! Ξύπνησα πρωί πρωί σήμερα με την αγωνία μου στα ύψη να πάρω το γιατρό μου να του πω για το θετικό τεστ και να μου πει για χοριακη. Προς έκπληξη μου,  δεν μου μίλησε καν ο ίδιος, με πήρε τηλ μετά η γραμματέας και μου είπε να πάω 27 Μαΐου και δεν χρειάζεται καμία ανάλυση αίματος. Επίσης, με ενημέρωσε ότι δεν αναλαμβανει πλέον γέννες, οι τελευταίες θα είναι τον Αύγουστο. Μεσα στο σοκ εγώ της λέω μα είχα προηγούμενη αποβολή, φοβάμαι πάρα πολύ, δεν πρέπει να κάνουμε έστω χοριακες; όχι μου λέει. Τελωσπαντων νευριασα για την αδιαφορία, και κλείνοντας το τηλ πήρα αμέσως σε μια άλλη γιατρό πρώτη φορά και μου είπε να πάω αύριο να με δει. Το ξέρω ότι δεν θα δούμε κάτι αλλά τουλάχιστον να μου μιλήσει, να ενδιαφερθεί για την αγωνία μου και να δούμε μαζί χοριακες, προγεστερονη, ενδομητριο... Ξέρω γω... Κάτι! Όλα για καλό... Ε κορίτσια?? Να σημειώσω ότι είχα ΤΕΡ 12/4 και ωορρηξια 26/4. Και 7/5 θετικό αχνό πολύ τεστ εγκυμοσύνης (όλα τα τεστ ήταν hometest) 

Καλησπέρα κορίτσι μου...να μην αγχώνεσαι κάθε πράγμα γίνεται για καλό.

Αύριο θα πας στην άλλη γιατρό κ θα ηρεμήσεις.

Και εγώ μετά την αποβολή πέρυσι άλλαξα γιατρό γιατί;;

Γιατί ενώ είχαμε χοριακη και ήταν θετική μετά χοριακη που δεν ήταν όπως την θέλαμε ανέβαινε λίγο και έπειτα μετά από δύο μέρες υπέρηχο που με έστειλε σε έξω να κάνω. Εκεί τα είδαμε όλα καλά ακοθσα με κ καρδούλα και μετά την επόμενη μέρα ξεκίνησαν ροζ και καφέ...τον έπαιρνα τηλ κ η απάντηση ήταν μην φοβάσαι όταν δεις αίμα να ανησυχήσεις και μάλιστα από το ύφος του τον ενοχλούσα!!! 

Όταν τελικά μετά είδα αίμα κ πήγα μέσα να με δεί δεν πάτησε ποτέ παρόλο που τον ειδοποίησαν,ήταν βλέπεις Κυριακή απλά με έδιωξε με οδηγίες που έδωσε στις μαίες να μου πουν!!! Εεε αυτό ήταν το έχασα το μωρό μου αλλά άλλαξα κ γιατρό!!!!

Όταν βλέπεις αδιαφορία νλνα φεύγεις. Υπάρχουν πολλοί που θα σε δουν και θα αγωνιούν μαζί σου και θα προσπαθήσουν να σε καθησυχάσουν!! Αυτούς τους γιατρούς θέλουμε!!! 

Περιμένουμε νέα σου!!! Φιλιά πολλά 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Λυπάμαι τόσο πολύ....😭😭

Αυτή η αναισθησία τους ώρες ώρες με τρελαίνει... Άκου εκεί δεν πειράζει...

Άκουσε τα κορίτσια πήγαινε κάνε μια χοριακη μήπως όντως δεν είναι περίοδο και χρειάζεσαι βοήθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ειλικρινά απορώ με το τι γιατροί υπάρχουν. 

Εμένα ο δικός μου γιατρός σε κάθε καρδούλα που ακούγαμε πέταγε στα σύννεφα και σε κάθε απώλεια μου του στοίχιζε πάρα πολύ και του ίδιου. Μπορεί να είναι λιγομίλητος αλλά κάνει το καλύτερο για κάθε γυναίκα. Ακόμα και τον καρυότυπο εμβρύου που θέλαμε να στείλουμε και ήξερε πως οικονομικά δεν ήμουν καλά έψαξε και βρήκε κέντρο εκτός μαιευτηρίου για πιο οικονομικά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσι μου σε νιωθω. Κι εμενα ο αντρας μου μού περιεγραφε το σαββατο ποσο αγχωτικη ειναι αυτη η διαδικασια. Εκανε την πεμπτη σπερμοδιαγραμμα..😕 

Αν παρει το δειγμα σπιτι κσι το μετεφερετε στο διαγνωστικο μηπως εινσι καλυτερα;; (γτ εμενα πηρε το δειγμα στο κεντρο σπερματολογιας)

Όχι στο ππιτι θα το έκανε αλλά μας είπαν να το πάει στις 10 το πρωί και αγχωθηκε ο γλυκός μου στο δεύτερο που λογικά θα μας ζητήσουν να το κάνει ή στο νοσοκομείο η σε κάποιο εξειδικευμένο κέντρο θα φροντίσω να πάω κι εγώ μαζί του για συμπαράσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρε κορίτσια ειλικρινά απορώ με το τι γιατροί υπάρχουν. 

Εμένα ο δικός μου γιατρός σε κάθε καρδούλα που ακούγαμε πέταγε στα σύννεφα και σε κάθε απώλεια μου του στοίχιζε πάρα πολύ και του ίδιου. Μπορεί να είναι λιγομίλητος αλλά κάνει το καλύτερο για κάθε γυναίκα. Ακόμα και τον καρυότυπο εμβρύου που θέλαμε να στείλουμε και ήξερε πως οικονομικά δεν ήμουν καλά έψαξε και βρήκε κέντρο εκτός μαιευτηρίου για πιο οικονομικά. 

 

Ποπο μπράβο σε αυτόν τον γιατρό!! Από ποια περιοχή είσαι;;; ψάχνω καλό γυναικολόγο και δεν βρίσκω... Φοβερό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον πήγε να γίνει κάτι και δεν προχώρησε κορίτσια...αυτο εννοούσε λογικά γι αυτό μου είπε πριν την καθυστέρηση μην κάνεις τεστ... 

Θα δω αύριο αν έχει μορφή κανονικής περίοδου θα το αφήσω.. Αν όχι και δω ότι είναι λίγο το αίμα θα πάω για χοριακή... 

Ειδωμεν... 2η ημέρα περιόδου έχω πλημμύρα... Οπότε θα δω αύριο πως θα είμαι. 

Σας ευχαριστώ για την συμπαράστασή αλήθεια... 

Ο σύζυγος κομμάτια... Πόσο τους πειράζει τελικά και αυτούς... 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ποπο μπράβο σε αυτόν τον γιατρό!! Από ποια περιοχή είσαι;;; ψάχνω καλό γυναικολόγο και δεν βρίσκω... Φοβερό!!! 

Αθήνα είμαι εγώ και ο γιατρός μου είναι στο Ίλιον. Εσύ νομίζω είσαι Θεσσαλονίκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αθήνα είμαι εγώ και ο γιατρός μου είναι στο Ίλιον. Εσύ νομίζω είσαι Θεσσαλονίκη?

Ναι Θεσσαλονίκη είμαι εγώ.. Κρίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αθήνα είμαι εγώ και ο γιατρός μου είναι στο Ίλιον. Εσύ νομίζω είσαι Θεσσαλονίκη?

Κοριτσι μου θα ηθελες να μου στειλεις σε πμ το ονομα του γιατρου;; σπανιζουν τετοιοι γιατροι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ντροπη του! κι αυτον γυναικα τον γεννησε και τον μεγαλωσε! ναντια μου προσπαθησε να μην επηρεαζεσαι οσο γινεται. το καταλαβαινω οτι λογω των παιδιων πρεπει να εχετε επαφες αλλα ΓΡΑΨΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. ευτυχως τωρα δε μπορει να σου κανει μεγαλυτερο κακο περα απο μερικες βρισιες. κλεισε τα αυτια η ακομα και το τηλεφωνο και σκεψου κατι θετικο. φερε μια εικονα στο μυαλο σου που θα διωξει καθε πληγη ή πικρια.

ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ! 

Μια ερωτηση θα ηθελα να αναφερω αλλα δε θελω να γινομαι αδιακριτη. τα παιδια τα βλεπει; τον ζητανε; ειδικα ο μεγαλος πρεπει να εχει αρκετες αναμνησεις απο τον μπαμπα του (ισως και πολυ κακες....)😔

Καλημέρα.. δεν έχω θέμα ρώτησε ότι θες.. προτιμώ να τα λέω να ξυπνήσουν κιαλλες κοπέλες..  δεν νοιώθω κακία.. ο Θεός θα κρίνει και τους δύο μας.. τα παιδιά (αν και έλεγε ότι εγώ ήθελα παιδιά) όσο ήταν στο χωριό τα έβλεπε κάθε μέρα..  τώρα έρχεται συνήθως τεταρτη και τα πιάνει Παρασκευή μέχρι Σάββατο στις 2 η από τις 5 το Σάββατο μέχρι το βράδυ της Κυριακής γιατί ο μεγάλος έχει προσκοπειο Σάββατο 2 με 5.. όταν σταματήσει λογικά θα τους παίρνει από Παρασκευή μέχρι Κυριακή.. τους παίρνει τηλ κάθε μέρα.. δεν μπορώ να πω ότι δεν ενδιαφέρεται θα πω ψέμα.. και την διατροφή των δίνει κανονικά κάθε μήνα.. μόνο αν χρειαστεί κάτι έξτρα εκεί αρχίζει το βρίσιμο... ο μεγάλος πάει αλλά πχ πήρε 20 σε ένα πρότζεκτ της τέχνης αλλά δεν του το είπε..  ότι θέλει σε μένα έρχεται.. μια μέρα όταν ήταν επαφή του λέω δεν θα μπορείς να πας στον μπαμπά σου μου λέει Ε δεν πειράζει αυτό που ήθελα μου το πήρε..  του λέω τέτοιος εισαι; και σε μένα έτσι θα κανεις; αν δεν με έχεις ανάγκη δεν θα έρχεσαι να με βλέπεις;  και μου απαντάει εσυ με μεγαλώνεις... θυμάται πολλά ο μεγάλος αλλα επειδή δεν τους βάλαμε στην μέση και πότε δεν είπα δεν θα έρθεις να τους πάρεις φαίνεται ότι κατάλαβαν ότι σε αυτό είμαι οκ.. βέβαια  ξέρει τι είναι ο πατέρας του απέναντι μου 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου να ρωτήσετε το μικρόβιολογικο αν κάνουν Σάββατο σπερμοδιαγραμμα γιατί κι εμείς για Σάββατο πρωί λέγαμε αρχικά αλλά τελικά πήρα τηλέφωνο στη βιοϊατρική (μεγάλο διαγνωστικό κέντρο) που είναι ανοιχτά το Σάββατο το πρωί και μου είπαν ότι κάνουν μόνο καθημερινές

Ρωτησα και κανουν..

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναντια μου εγώ σου έχω ξανά πει μην δίνεις σημασία!! Μόνο τα απαραίτητα μαζί του 

Μα τα απαραίτητα του λέω απλά αρχίζει τα δικά του μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μάλλον πήγε να γίνει κάτι και δεν προχώρησε κορίτσια...αυτο εννοούσε λογικά γι αυτό μου είπε πριν την καθυστέρηση μην κάνεις τεστ... 

Θα δω αύριο αν έχει μορφή κανονικής περίοδου θα το αφήσω.. Αν όχι και δω ότι είναι λίγο το αίμα θα πάω για χοριακή... 

Ειδωμεν... 2η ημέρα περιόδου έχω πλημμύρα... Οπότε θα δω αύριο πως θα είμαι. 

Σας ευχαριστώ για την συμπαράστασή αλήθεια... 

Ο σύζυγος κομμάτια... Πόσο τους πειράζει τελικά και αυτούς... 😢

Κρίμα βρε κορίτσι μου και χαρήκαμε τόσο πολύ!! Ελπίζω να μην είναι περίοδος! Νομίζω να κανεις μια χοριακη για να δεις τι έγινε τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Ναιιιιι ιιιι εισαιιιιιι εγκυοςςςςςς γιουπιιιιι φαίνεται  ξεκάθαρα!!!! Με έκανες και χάρηκα πραγματικά που βγήκε το ένστικτο μου για εσένα!!!!!!!!!!! Να σαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. δεν έχω θέμα ρώτησε ότι θες.. προτιμώ να τα λέω να ξυπνήσουν κιαλλες κοπέλες..  δεν νοιώθω κακία.. ο Θεός θα κρίνει και τους δύο μας.. τα παιδιά (αν και έλεγε ότι εγώ ήθελα παιδιά) όσο ήταν στο χωριό τα έβλεπε κάθε μέρα..  τώρα έρχεται συνήθως τεταρτη και τα πιάνει Παρασκευή μέχρι Σάββατο στις 2 η από τις 5 το Σάββατο μέχρι το βράδυ της Κυριακής γιατί ο μεγάλος έχει προσκοπειο Σάββατο 2 με 5.. όταν σταματήσει λογικά θα τους παίρνει από Παρασκευή μέχρι Κυριακή.. τους παίρνει τηλ κάθε μέρα.. δεν μπορώ να πω ότι δεν ενδιαφέρεται θα πω ψέμα.. και την διατροφή των δίνει κανονικά κάθε μήνα.. μόνο αν χρειαστεί κάτι έξτρα εκεί αρχίζει το βρίσιμο... ο μεγάλος πάει αλλά πχ πήρε 20 σε ένα πρότζεκτ της τέχνης αλλά δεν του το είπε..  ότι θέλει σε μένα έρχεται.. μια μέρα όταν ήταν επαφή του λέω δεν θα μπορείς να πας στον μπαμπά σου μου λέει Ε δεν πειράζει αυτό που ήθελα μου το πήρε..  του λέω τέτοιος εισαι; και σε μένα έτσι θα κανεις; αν δεν με έχεις ανάγκη δεν θα έρχεσαι να με βλέπεις;  και μου απαντάει εσυ με μεγαλώνεις... θυμάται πολλά ο μεγάλος αλλα επειδή δεν τους βάλαμε στην μέση και πότε δεν είπα δεν θα έρθεις να τους πάρεις φαίνεται ότι κατάλαβαν ότι σε αυτό είμαι οκ.. βέβαια  ξέρει τι είναι ο πατέρας του απέναντι μου 

 

Ρωτησα και κανουν..

Μα τα απαραίτητα του λέω απλά αρχίζει τα δικά του μετά 

Ναντια μου εμας ο γιατρος μας είχε πει όχι Σάββατο γιατί ισως να μη προλάβουν να το δουν και να χαλάσει καλύτερα καθημερινή! Αλλα οπως νομίζετε…αφού σας είπανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...