Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ακόμα χάλια είμαι από ημικρανία και ναυτία. Ο ίλιγγος μου πέρασε αλλά νιώθω πολύ ατονία. 

@Nandia- με το καλό αύριο να δείτε το σποράκι σας. 

@stemiσυγχαρητήρια για το σποράκι σας. 

@marinamanoulitsa καταλαβαίνω το άγχος σου και την στεναχωρια σου. Είμαι ένα άτομο πολύ αγχωδης που ξεσπάει στο σώμα μου και στην υγεία μου όλο αυτό. Προσπάθησε αγάπη μου να σκέφτεσαι θετικά. Μετά από τρεις αποτυχίες έχω φτάσει πολλές φορές στον πάτο αλλά προσπαθώ να το βλέπω διαφορετικά γιατί έχω ήδη το παιδάκι μου και με χρειάζεται.

@Raf123 περαστικά και πάλι. Κάνε για λίγες μέρες ακόμα συντηρητική διατροφή. Σου μιλάω εκ πείρας. Είμαι η βασίλισσα της γαστρεντερίτιδας 🤣🤣🤣

Πόσες μερες ακόμη;; Το χειρότερο μου είναι ότι δεν μπορώ να πιω νερό με αναγουλιαζει προσπαθω γουλιά γουλιά αλλά δύσκολα…αυτό είναι λόγο γαστρεντερίτιδας; Το εχεις στην γαστρεντερίτιδα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πόσες μερες ακόμη;; Το χειρότερο μου είναι ότι δεν μπορώ να πιω νερό με αναγουλιαζει προσπαθω γουλιά γουλιά αλλά δύσκολα…αυτό είναι λόγο γαστρεντερίτιδας; Το εχεις στην γαστρεντερίτιδα;; 

Εννοείται είναι της γαστρεντεριτιδας!  Όλα τα υγρά πρέπει με το κουτάλι να πίνεις λίγο λίγο αλλιώς θα κάνεις εμετό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εννοείται είναι της γαστρεντεριτιδας!  Όλα τα υγρά πρέπει με το κουτάλι να πίνεις λίγο λίγο αλλιώς θα κάνεις εμετό! 

🥺🥺 δεν μπορώ με τίποτα να πιω προσπαθώ λίγο λίγο τουλάχιστο κάτι να πίνω… με πονάει το στομάχι μου και δεν ξέρω πλέον από τι είναι…μεγάλο μπέρδεμα!! Εύχομαι τη Δευτέρα να είναι όλα καλά! αγχώθηκα  παρά πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πόσες μερες ακόμη;; Το χειρότερο μου είναι ότι δεν μπορώ να πιω νερό με αναγουλιαζει προσπαθω γουλιά γουλιά αλλά δύσκολα…αυτό είναι λόγο γαστρεντερίτιδας; Το εχεις στην γαστρεντερίτιδα;; 

Η χειρότερη γαστρεντερίτιδα που έχω πάθει μου κράτησε 15 μέρες και έχασα 7 κιλά. Έπινα με το ζόρι με κουτάλι νερό και λίγες φρυγανιές. Υπομονή κορίτσι μου και όλα θα φτιάξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Η χειρότερη γαστρεντερίτιδα που έχω πάθει μου κράτησε 15 μέρες και έχασα 7 κιλά. Έπινα με το ζόρι με κουτάλι νερό και λίγες φρυγανιές. Υπομονή κορίτσι μου και όλα θα φτιάξουν.

Είχα πιει πριν λίγο, λίγο τσάι που το έπινα γουλιά γουλιά 2 ωρες κ νομίζα ότι θα τα βγάλω όλα πάλι…ευτυχως είχα στη τσάντα μου φρυγανιές! Εγώ μόνο πατάτα βραστή φρυγανιές τίποτα άλλο! Έχασα κ εγώ 1 κιλό, και 2 κιλά που δεν μπορούσα να φάω κ πολλά πιο πριν σύνολο 3! Ελπίζω να μη χάσω αλλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Πόσες μερες ακόμη;; Το χειρότερο μου είναι ότι δεν μπορώ να πιω νερό με αναγουλιαζει προσπαθω γουλιά γουλιά αλλά δύσκολα…αυτό είναι λόγο γαστρεντερίτιδας; Το εχεις στην γαστρεντερίτιδα;; 

Το έχεις κορίτσι μου στη γαστρεντεριτιδα είσαι τυχερή που μπορείς και τρως φρυγανιές και πατάτα έχω πάθει γαστρεντεριτιδα μια φορά στη ζωή μου από θάλασσα στα 15 μου επί μία εβδομάδα το μόνο πράγμα που μπορούσα να βάλω στο στόμα μου ήταν χαμομηλι έβγαζα μέχρι και το νερό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το έχεις κορίτσι μου στη γαστρεντεριτιδα είσαι τυχερή που μπορείς και τρως φρυγανιές και πατάτα έχω πάθει γαστρεντεριτιδα μια φορά στη ζωή μου από θάλασσα στα 15 μου επί μία εβδομάδα το μόνο πράγμα που μπορούσα να βάλω στο στόμα μου ήταν χαμομηλι έβγαζα μέχρι και το νερό

Εχεις δίκιο τουλάχιστο μπορώ να φάω αυτά…υπομονή ελπίζω να περάσει σύντομα! Χαμομήλι κ εγώ ήπια αλλά νομίζω το έκανε χειρότερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι μονη χαχαχαχαχα

εγω πλεον επιτειδες μονο ασπρο χαρτι υγειας παιρνω αλλα την επαθα με το νυχι.. δεν τα ξανακανω κοκκινα μεχρι να γεννησω χαχαχαχα

😅😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

εγω ειχα παθει κατι ακομα χειροτερο! Ειδα οντως αιμα αλλά είχα βγάλει αιμορροϊδες! παρενεργεια της εγκυμοσύνης... χαχαχαχα ωραίο έ;;; απλά επειδή ευτυχώς είχα ξαναβγάλει το καταλαβα αμεσως και δεν πηγα απο καρδια μεσα στην τουαλετα!

Αυτό δυστυχώς το έχω κατά καιρούς σε όλη την διάρκεια στις εγκυμοσύνες μου 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 μου υπομονή 🥺

Μήπως με κάποιον χυμό, σκέτο ρυζάκι?

Χυμό φοβαμαι να πιω γιατί πριν πάθω γαστρεντερίτιδα με πέθανε το στομάχι μου…σκέτο ρυζάκι το έκανα εμετο κ δε το θέλω 🤣🤣🤣 υπομονή νομίζω θα περάσει ως το ΣΚ μάλλον κ από Δευτέρα θα περάσει! Απλά αγχώνομαι για το μωράκι γιατί δεν ξέρω αν αυτά που νιώθω τώρα είναι λόγο της γαστρεντερίτιδας ή λόγο της εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμομήλι,χυμοί και γάλακτος δεν κάνει στην γαστρεντερίτιδα. Το χαμομήλι προκαλεί περισσότερο εμετό και οι χυμοί. Θα αφήσεις να ηρεμήσει το στομάχι σου και μετά από κάποιες μέρες θα φας κανονικά. Έστω και η πατάτα που τρως σε βοηθάει να μην είναι άδειο το στομάχι. Ρωτά την γιατρό σου και για ηλεκτρολύτες αν μπορείς να πάρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Χαμομήλι,χυμοί και γάλακτος δεν κάνει στην γαστρεντερίτιδα. Το χαμομήλι προκαλεί περισσότερο εμετό και οι χυμοί. Θα αφήσεις να ηρεμήσει το στομάχι σου και μετά από κάποιες μέρες θα φας κανονικά. Έστω και η πατάτα που τρως σε βοηθάει να μην είναι άδειο το στομάχι. Ρωτά την γιατρό σου και για ηλεκτρολύτες αν μπορείς να πάρεις. 

Μου είπε να πίνω 7up να το αφηνω να βγαίνει το αέριο κ να το πινω για ηλεκτρολύτες…σε ευχαριστώ βρε κορίτσια είστε θησαυρός ακόμα κ σε αυτό!!! Θα κάνω υπομονή δεν έχει κάτι άλλο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα!!!❤️

μπηκα να σας γραψω οτι με καλεσε ο ειδικος υπογονιμοτητας. του φανηκε οκ το σπερμοδιαγραμμα (τελειο βασικα) και μου ειπε οτι πρεπει να φτιαξουμε το dfi και θα μου στειλει mail το βραδυ να πει λεπτομερειες (αγωγη)!

οταν του ειπε για την επεμβαση τραβουσε τα μαλλια του! του ειπα για την κιρσοκηλη και το ενδεχομενο επεμβασης και ηταν κατηγορηματικος να μην κανουμε επεμβαση γτ συνηθως γινεται σε περιπτωσεις ολιγοσπερμιας η ασθενοσπερμιας και ειπε οτι το σπερμα του αντρα μου δεν εχει τετοιο θεμα..

οποτε, συμπερασματικα ο αντρας μου θα παρει αυτη την αγωγη για 3μηνο και θα κανουμε παλι την εξεταση να δουμε αν επεσε το dfi. αναλογα το αποτελεσμα, θα παμε σε 2ο ουρολογο να δουμε τι γνωμη θα μας δωσει... αυτα!! 😘❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μου είπε να πίνω 7up να το αφηνω να βγαίνει το αέριο κ να το πινω για ηλεκτρολύτες…σε ευχαριστώ βρε κορίτσια είστε θησαυρός ακόμα κ σε αυτό!!! Θα κάνω υπομονή δεν έχει κάτι άλλο…

Περαστικά σου κορίτσι μου. Όλα θα φτιάξουν. Υπομονή 2-3 μέρες ακόμα. 

Και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη συνέχεια άρρωστη ήμουν. Θυμάμαι την μέρα του γάμου μου ήμουν με πυρετό και απίστευτο συνάχι. Περίμενα να φύγουν οι συγγενείς μας από το τραπέζι για να πάω να κοιμηθώ . 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.Να ρωτήσω λίγο τη γνώμη σας;;οι δικές μου εξετάσεις βγήκαν όλες καλές. Για τον σύντροφό δεν έχουμε κάνει. Πιστεύεται ότι πρέπει να κάνουμε σπερμοδιαγραμμα η καλλιέργεια δεδομένου ότι συλλήψεις γίνονται εύκολα μη τυχόν κ έχει κάποιο θεμα;;Εγώ λογικά σε καλλιέργεια θα προσανατολιζομουν μη τυχόν Υπαρ χει κάποιο μικρόβιο αλλά δεν ξέρω μήπως το σπερμοδιαγραμμα είναι 2 σε 1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!!❤️

μπηκα να σας γραψω οτι με καλεσε ο ειδικος υπογονιμοτητας. του φανηκε οκ το σπερμοδιαγραμμα (τελειο βασικα) και μου ειπε οτι πρεπει να φτιαξουμε το dfi και θα μου στειλει mail το βραδυ να πει λεπτομερειες (αγωγη)!

οταν του ειπε για την επεμβαση τραβουσε τα μαλλια του! του ειπα για την κιρσοκηλη και το ενδεχομενο επεμβασης και ηταν κατηγορηματικος να μην κανουμε επεμβαση γτ συνηθως γινεται σε περιπτωσεις ολιγοσπερμιας η ασθενοσπερμιας και ειπε οτι το σπερμα του αντρα μου δεν εχει τετοιο θεμα..

οποτε, συμπερασματικα ο αντρας μου θα παρει αυτη την αγωγη για 3μηνο και θα κανουμε παλι την εξεταση να δουμε αν επεσε το dfi. αναλογα το αποτελεσμα, θα παμε σε 2ο ουρολογο να δουμε τι γνωμη θα μας δωσει... αυτα!! 😘❤️❤️

Τέλεια νέα Αντωνία μου!!! Ειδες;; Και αγχώθηκατε!! Καλά έκανες κ μίλησες μαζί του γιατί οκ μπορεί να είναι σίγουρα δουλεια του ουρολόγου αλλά θεωρώ ότι κ ενας εξωσωματιστης έχει γνώσεις!! Δεν είστε οι πρώτοι που του έτυχαν!!! Ωραία λοιπόν!! Να μας γράψεις την αγωγή να έχουμε εις γνώση μας κ εμεις ❤️❤️😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου. Όλα θα φτιάξουν. Υπομονή 2-3 μέρες ακόμα. 

Και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη συνέχεια άρρωστη ήμουν. Θυμάμαι την μέρα του γάμου μου ήμουν με πυρετό και απίστευτο συνάχι. Περίμενα να φύγουν οι συγγενείς μας από το τραπέζι για να πάω να κοιμηθώ . 🤣🤣🤣

Χαχαχα ήσουν εγκυος στο γάμο; Ποσό μηνών; 

υπομονή θα περάσει… λεω να κάνω κανένα μακαρονάκι απόψε κάνει; Ή να μείνω στη πατάτα που ξέρω ότι είμαι οκ; 
 

μακάρι το μωράκι μου να είναι καλά γιατί αγχώθηκα που δε το είδα χθες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χυμό φοβαμαι να πιω γιατί πριν πάθω γαστρεντερίτιδα με πέθανε το στομάχι μου…σκέτο ρυζάκι το έκανα εμετο κ δε το θέλω 🤣🤣🤣 υπομονή νομίζω θα περάσει ως το ΣΚ μάλλον κ από Δευτέρα θα περάσει! Απλά αγχώνομαι για το μωράκι γιατί δεν ξέρω αν αυτά που νιώθω τώρα είναι λόγο της γαστρεντερίτιδας ή λόγο της εγκυμοσύνης

Μην αγχώνεσαι ..σου είπα τι πέρασα και με τους δύο.

Και που ειμουν καλά πάλι μόνο τσάι και φρυγανιές μπορουσα να φάω.. στον μικρό δε ουτε νερό.. μόνο λίγο ανθρακούχο για να μην πάθω αφυδάτωση 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!!❤️

μπηκα να σας γραψω οτι με καλεσε ο ειδικος υπογονιμοτητας. του φανηκε οκ το σπερμοδιαγραμμα (τελειο βασικα) και μου ειπε οτι πρεπει να φτιαξουμε το dfi και θα μου στειλει mail το βραδυ να πει λεπτομερειες (αγωγη)!

οταν του ειπε για την επεμβαση τραβουσε τα μαλλια του! του ειπα για την κιρσοκηλη και το ενδεχομενο επεμβασης και ηταν κατηγορηματικος να μην κανουμε επεμβαση γτ συνηθως γινεται σε περιπτωσεις ολιγοσπερμιας η ασθενοσπερμιας και ειπε οτι το σπερμα του αντρα μου δεν εχει τετοιο θεμα..

οποτε, συμπερασματικα ο αντρας μου θα παρει αυτη την αγωγη για 3μηνο και θα κανουμε παλι την εξεταση να δουμε αν επεσε το dfi. αναλογα το αποτελεσμα, θα παμε σε 2ο ουρολογο να δουμε τι γνωμη θα μας δωσει... αυτα!! 😘❤️❤️

Εμ ειδες; όλα καλά θα πάνε..απόλαυσε το μέχρι να έρθει το σποράκι..δεν βλέπεις τι θα τραβήξεις;  εμετούς..ναυτιες..ζαλάδα.. κόκκινο νύχι..καλσ το τελευταίο μόνο εγώ μπορώ να το πάθω. 

Λίγο έμεινε και θα έρθεις στο κλαμπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ήσουν εγκυος στο γάμο; Ποσό μηνών; 

υπομονή θα περάσει… λεω να κάνω κανένα μακαρονάκι απόψε κάνει; Ή να μείνω στη πατάτα που ξέρω ότι είμαι οκ; 
 

μακάρι το μωράκι μου να είναι καλά γιατί αγχώθηκα που δε το είδα χθες…

5,5μηνων ήμουν. Εγώ είχα πει πως θα παντρευτώ μόνο αν εμένα έγκυος. Δεν ήθελα γάμους και τέτοια. Πολιτικό έκανα και τραπέζι για τους πολύ κοντινούς.

Φαντάσου ο πεθερός μου ακόμα περιμένει να κάνουμε θρησκευτικό, στους γονείς μου το είχα ξεκόψει ότι δεν θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!!❤️

μπηκα να σας γραψω οτι με καλεσε ο ειδικος υπογονιμοτητας. του φανηκε οκ το σπερμοδιαγραμμα (τελειο βασικα) και μου ειπε οτι πρεπει να φτιαξουμε το dfi και θα μου στειλει mail το βραδυ να πει λεπτομερειες (αγωγη)!

οταν του ειπε για την επεμβαση τραβουσε τα μαλλια του! του ειπα για την κιρσοκηλη και το ενδεχομενο επεμβασης και ηταν κατηγορηματικος να μην κανουμε επεμβαση γτ συνηθως γινεται σε περιπτωσεις ολιγοσπερμιας η ασθενοσπερμιας και ειπε οτι το σπερμα του αντρα μου δεν εχει τετοιο θεμα..

οποτε, συμπερασματικα ο αντρας μου θα παρει αυτη την αγωγη για 3μηνο και θα κανουμε παλι την εξεταση να δουμε αν επεσε το dfi. αναλογα το αποτελεσμα, θα παμε σε 2ο ουρολογο να δουμε τι γνωμη θα μας δωσει... αυτα!! 😘❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου! Θυμάσαι που σου είπα να ετοιμάζεσαι ε? Το σπορακι σου θα έρθει σύντομα και το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Κι εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα πριν κάποιους μήνες και μας χαντακωσαν οι ουρολόγοι.. Κι ο άντρας μου έχει κιρσοκηλη, όμως δεν χειρουργουνται όλες οι περιπτώσεις.. . Κατατμηση δεν έκανε βέβαια... Ήταν όλα στο πρόγραμμα μαζί με δικές μου εξετάσεις, και τελικά ήρθε το σπορακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Μην αγχώνεσαι ..σου είπα τι πέρασα και με τους δύο.

Και που ειμουν καλά πάλι μόνο τσάι και φρυγανιές μπορουσα να φάω.. στον μικρό δε ουτε νερό.. μόνο λίγο ανθρακούχο για να μην πάθω αφυδάτωση 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αγχώνομαι γιατί νομίζω ότι δεν έχω συμπτώματα…κ ότι ο πόνος που νιώθω στο στομάχι είναι από τη γαστρεντερίτιδα! Δεν ξέρω! Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει! Θα το μάθω τη Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

5,5μηνων ήμουν. Εγώ είχα πει πως θα παντρευτώ μόνο αν εμένα έγκυος. Δεν ήθελα γάμους και τέτοια. Πολιτικό έκανα και τραπέζι για τους πολύ κοντινούς.

Φαντάσου ο πεθερός μου ακόμα περιμένει να κάνουμε θρησκευτικό, στους γονείς μου το είχα ξεκόψει ότι δεν θα κάνω.

Ααα καλά έκανες οπως θέλατε!! Κ εμεις να πω την αλήθεια άμα δεν είχαμε πληρώσει κάποια πράγματα δεν θα κάναμε τώρα θρησκευτικό! Δε πειράζει… είχες κοιλιτσα; Εγώ θα είμαι 7 μηνών, είδα μια κοπέλα χθες 7 μηνών κ φορούσε ένα φόρεμα μαύρο στενό που αν δεν γύριζε στο πλάι δεν φαινόταν εγκυος…μακάρι να είμαι κ εγώ έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αγχώνομαι γιατί νομίζω ότι δεν έχω συμπτώματα…κ ότι ο πόνος που νιώθω στο στομάχι είναι από τη γαστρεντερίτιδα! Δεν ξέρω! Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει! Θα το μάθω τη Δευτέρα 

αφου το πονουσες και πριν την γαστρεντεριτιδα.. ποσο εισαι τωρα? εγω ειμαι σιγουρη ολα καλα ειναι.. αν ηταν να παθαινει κατι το μωρο γιατι αρρωστουμε εμεις εγω δεν θα ειχα παιδια.. ο θεος και η φυση ξερει να προστατευει το σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ααα καλά έκανες οπως θέλατε!! Κ εμεις να πω την αλήθεια άμα δεν είχαμε πληρώσει κάποια πράγματα δεν θα κάναμε τώρα θρησκευτικό! Δε πειράζει… είχες κοιλιτσα; Εγώ θα είμαι 7 μηνών, είδα μια κοπέλα χθες 7 μηνών κ φορούσε ένα φόρεμα μαύρο στενό που αν δεν γύριζε στο πλάι δεν φαινόταν εγκυος…μακάρι να είμαι κ εγώ έτσι 

και εγω ειχα μεση στις εγκυμοσυνες μου.. με εβλεπε η προισταμενη μου απο πισω και μου λεει εσυ εχεις πιο μικρη μεση απο μενα και ειμουν και 7-8 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...