Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διάρροια


Recommended Posts

Γεια σας είμαι στην ένατη εβδομάδα και τον τελευταίο μήνα αντιμετωπίζω διάρροια ..με πιάνει ξαφνικός πόνος στην κοιλιά και τρέχω στην τουαλέτα ..πολλά αέρια έχω και γενικά λίγο πόνος εκεί κάτω στη κοιλιά ..να πω εδώ ότι κάνω ένεσεις ινοχεπ , σαλοσπιρ 2 Μαγνησία , φολικό, 4 χάπια προσγεστερονης .....η γιατρός μου είπε δεν είναι κάτι ανησυχητικό , από το.φοβο μου την έβαλα να μου υποσχεθεί ότι δεν είναι κάτι .....μήπως κάποια έχει ανάλογη εμπειρία ..??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας είμαι στην ένατη εβδομάδα και τον τελευταίο μήνα αντιμετωπίζω διάρροια ..με πιάνει ξαφνικός πόνος στην κοιλιά και τρέχω στην τουαλέτα ..πολλά αέρια έχω και γενικά λίγο πόνος εκεί κάτω στη κοιλιά ..να πω εδώ ότι κάνω ένεσεις ινοχεπ , σαλοσπιρ 2 Μαγνησία , φολικό, 4 χάπια προσγεστερονης .....η γιατρός μου είπε δεν είναι κάτι ανησυχητικό , από το.φοβο μου την έβαλα να μου υποσχεθεί ότι δεν είναι κάτι .....μήπως κάποια έχει ανάλογη εμπειρία ..??

 

Δεν είναι κάτι κορίτσι μου κάτι σε πειράζει από τα χάπια και σε βγάζει η κοιλιά σου μην αγχώνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Δεν είναι κάτι κορίτσι μου κάτι σε πειράζει από τα χάπια και σε βγάζει η κοιλιά σου μην αγχώνεσαι

Καλησπέρα λες να είναι από τα χάπια δλδ ..έχω τρομοκρατηθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα λες να είναι από τα χάπια δλδ ..έχω τρομοκρατηθεί

Δε νομίζω ότι είναι από τα χάπια όλα αυτά τα έπαιρνα κ εγώ. Απλά η διάρροια είναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης! Συνήθως οι περισσότερες έχουν δυσκοιλιοτητα όμως η διάρροια είναι επίσης συχνό φαινόμενο! Εγώ είχα πεθάνει στη δυσκοιλιοτητα οπότε πίστεψε με καλύτερα είσαι 😂

Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Δε νομίζω ότι είναι από τα χάπια όλα αυτά τα έπαιρνα κ εγώ. Απλά η διάρροια είναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης! Συνήθως οι περισσότερες έχουν δυσκοιλιοτητα όμως η διάρροια είναι επίσης συχνό φαινόμενο! Εγώ είχα πεθάνει στη δυσκοιλιοτητα οπότε πίστεψε με καλύτερα είσαι 😂

Με το καλό! 

Γεια σας μακάρι να είναι αυτό ...πίστεψέ με χειρότερα είναι έχω περάσει και από τις δύο φάσης και τώρα σκέφτομαι για τον αν θα πιω καφέ 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...