Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είδα από την black cat την ημερομηνία της χοριακης μου και Μ έπιασε μια επιθυμία για τεστακια...από ποια μέρα μπορεί να δείξει μιναχνη γραμμουλα;;; Το Σάββατο είχα την ετ βάλαμε μοριδιο 4 ων ημερών....στείλτε τσόκαρα και παντόφλες....ήρθε η ώρα μου .. ....

Κορίτσι μου κρίμα να χαραμίσεις το τεστάκι. Σε δύο μέρες κ πάλι είναι πολύ οριακά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είδα από την black cat την ημερομηνία της χοριακης μου και Μ έπιασε μια επιθυμία για τεστακια...από ποια μέρα μπορεί να δείξει μιναχνη γραμμουλα;;; Το Σάββατο είχα την ετ βάλαμε μοριδιο 4 ων ημερών....στείλτε τσόκαρα και παντόφλες....ήρθε η ώρα μου .. ....

Καθησε στα αυγα σου ειναι νωρις για τεστ ακομα... Θα κανω εγω για σενα που σεξιαστικα στην Αθηνα... Μπορει το σπορι μου να μην γουσταρει θεσσαλονικη και να ηθελε αθηνα να σκασει μυτη...😋😋😋 Υπομονη μερες ειναι θα περασουν .... Σκεψου θετικα κι θα ερθει το θετικο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είδα από την black cat την ημερομηνία της χοριακης μου και Μ έπιασε μια επιθυμία για τεστακια...από ποια μέρα μπορεί να δείξει μιναχνη γραμμουλα;;; Το Σάββατο είχα την ετ βάλαμε μοριδιο 4 ων ημερών....στείλτε τσόκαρα και παντόφλες....ήρθε η ώρα μου .. ....

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Εγώ τεστ έκανα 2 μέρες πριν την χοριακη αλλά με βλαστοκυστη 6ης μέρας ...προτείνω μια μέρα πριν την χοριακη να κάνεις γιατί νωρίτερα μπορεί να μη σου δείξει και άδικα να απογοητευτείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Εγώ τεστ έκανα 2 μέρες πριν την χοριακη αλλά με βλαστοκυστη 6ης μέρας ...προτείνω μια μέρα πριν την χοριακη να κάνεις γιατί νωρίτερα μπορεί να μη σου δείξει και άδικα να απογοητευτείς!

Καλημέρα κι από μένα, καλά αυτό με τα τεστ δεν είναι ότι καλύτερο, εγώ έκανα την προηγούμενη της χοριακής , βλαστοκυστες 5 ημερών… απόγευμα όμως και βγήκε τέρμα αρνητική. Την επόμενη το πρωί 9η μέρα από μεταφορά η χοριακή θετική. Αν είναι πολύ νωρίς δεν δείχνει τελικά… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η panagiotakats1 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα!!!!!! Σήμερα 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα και εννοείται ότι δεν κρατήθηκα το πρωί κ έκανα ένα τεστ (predictor early) και βγήκε η 2η γραμμουλα αχνη!!!!!! Χοριακη το Μεγ. Σάββατο… αλλά είναι καλή η ένδειξη αυτή σωστά;;;;  

Καλή είναι η ένδειξη😃😃 Κάνε και την χοριακή όπως σου είπαν το Μ. Σαββατο και μας λες και το νούμερο σου να μπεις στο πινακάκι😉 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είδα από την black cat την ημερομηνία της χοριακης μου και Μ έπιασε μια επιθυμία για τεστακια...από ποια μέρα μπορεί να δείξει μιναχνη γραμμουλα;;; Το Σάββατο είχα την ετ βάλαμε μοριδιο 4 ων ημερών....στείλτε τσόκαρα και παντόφλες....ήρθε η ώρα μου .. ....

Κάτσε στα αυγά σου και άσε τα τεστ. Είναι πολύ νωρίς. Δεν κάνουμε νωρίς τεστ. Το έχουμε πει και το ξαναλέμε... Την πρωτιά στα τεστ πριν την ώρα τους τα έχει η @Κατεριναπαπ (ή κα΄νω λάθος τώρα) ή οποία έχει μέρες πολλές να εμφανιστεί.... 👀👀 που είσαι κριαράκι μου καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου καλή μου φροιντιν.... καλο μας κορίτσι...να εχεις πίστη και ελπίδα (το λεει και το όνομα σου). Απο ιστορίες με αίμα πολλες!!! Τα έχουμε ακούσει τα έχουμε διαβάσει. Κάνε κουράγιο όσο δύσκολο και αν είναι. Ξέρουμε όλες πως δύσκολα είναι αυτό και η κάθε μια περνάει πάντα τα ζόρια της, αλλά είμαστε εδώ πάντα. Είμαστε μια γροθιά, μια (τρελο)-παρέα, μια συντροφιά!!!! το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να ξεκουράζεσαι γι'αυτο σε ήθελαν στο νοσοκομείο. Να σε έχουν υπο έλεγχο. Εαν δεν νιώσεις καλά να ξαναπας, λεω εγω τωρα. Όπως και να' χει όλες είμαστε εδώ. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα κι από μένα, καλά αυτό με τα τεστ δεν είναι ότι καλύτερο, εγώ έκανα την προηγούμενη της χοριακής , βλαστοκυστες 5 ημερών… απόγευμα όμως και βγήκε τέρμα αρνητική. Την επόμενη το πρωί 9η μέρα από μεταφορά η χοριακή θετική. Αν είναι πολύ νωρίς δεν δείχνει τελικά… 

Σωστά έχεις δίκιο!!! Γιατί αν είναι χαμηλή δεν την διαβάζει το τεστ ..είναι στις 50μοναδες τα τεστ αν έχεις λίγο πιο κάτω δεν το πιάνει!!!! Αύριο έχω την τρίτη χοριακη... !!! Εσύ είσαι καλύτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου φροιντιν.... καλο μας κορίτσι...να εχεις πίστη και ελπίδα (το λεει και το όνομα σου). Απο ιστορίες με αίμα πολλες!!! Τα έχουμε ακούσει τα έχουμε διαβάσει. Κάνε κουράγιο όσο δύσκολο και αν είναι. Ξέρουμε όλες πως δύσκολα είναι αυτό και η κάθε μια περνάει πάντα τα ζόρια της, αλλά είμαστε εδώ πάντα. Είμαστε μια γροθιά, μια (τρελο)-παρέα, μια συντροφιά!!!! το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να ξεκουράζεσαι γι'αυτο σε ήθελαν στο νοσοκομείο. Να σε έχουν υπο έλεγχο. Εαν δεν νιώσεις καλά να ξαναπας, λεω εγω τωρα. Όπως και να' χει όλες είμαστε εδώ. ❤️❤️

Χαχα την πρωτια στα test την εχει η @Παρασκευαιδουεχει παρει τον τιτλο επάξια αυτη κανει το πρωτο μια μερα πριν την ετ😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είδα από την black cat την ημερομηνία της χοριακης μου και Μ έπιασε μια επιθυμία για τεστακια...από ποια μέρα μπορεί να δείξει μιναχνη γραμμουλα;;; Το Σάββατο είχα την ετ βάλαμε μοριδιο 4 ων ημερών....στείλτε τσόκαρα και παντόφλες....ήρθε η ώρα μου .. ....

Είναι νωρίς να κανείς τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@twinkletwinlkle να σε ρωτήσω κάτι, εσύ μέχρι να μείνεις έγκυος λουζόσουν με σιλβερ/μωβ σαμπουαν? Η το έκοψες πιο νωρίς? Εγώ εδώ και καιρό δεν το χρησιμοποιούσα να πω την αλήθεια λόγω των τοξικών που πρέπει να αποφεύγουμε. Αλλά τα μαλλιά μου φαίνονται τόσο κίτρινα πορτοκαλί που δεν μου αρέσει. 

Βασικά ρωτάω και όλα τα κορίτσια που έχουν βαμμένα μαλλιά (με οποιαδήποτε τεχνική) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle να σε ρωτήσω κάτι, εσύ μέχρι να μείνεις έγκυος λουζόσουν με σιλβερ/μωβ σαμπουαν? Η το έκοψες πιο νωρίς? Εγώ εδώ και καιρό δεν το χρησιμοποιούσα να πω την αλήθεια λόγω των τοξικών που πρέπει να αποφεύγουμε. Αλλά τα μαλλιά μου φαίνονται τόσο κίτρινα πορτοκαλί που δεν μου αρέσει. 

Βασικά ρωτάω και όλα τα κορίτσια που έχουν βαμμένα μαλλιά (με οποιαδήποτε τεχνική) 

Ναι εγώ λουζομουν. Το έκοψα αν θυμάμαι καλά στην ετ ή στη θετική χοριακη. Όμως επίσης εγώ πήγα στην ωοληψια με ένα κατακόκκινο φανταστικό νύχι υβριδικό. Οπότε δεν ξέρω αν είμαι η κατάλληλη για να παίρνεις συμβουλές γιατί από ο, τι βλέπω τα περισσότερα κορίτσια έχετε κόψει το υβριδικό. Πήγα χθες και έκανα μανικιούρ και πεντικιούρ, αλλά χωρίς να τα βάψω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle να σε ρωτήσω κάτι, εσύ μέχρι να μείνεις έγκυος λουζόσουν με σιλβερ/μωβ σαμπουαν? Η το έκοψες πιο νωρίς? Εγώ εδώ και καιρό δεν το χρησιμοποιούσα να πω την αλήθεια λόγω των τοξικών που πρέπει να αποφεύγουμε. Αλλά τα μαλλιά μου φαίνονται τόσο κίτρινα πορτοκαλί που δεν μου αρέσει. 

Βασικά ρωτάω και όλα τα κορίτσια που έχουν βαμμένα μαλλιά (με οποιαδήποτε τεχνική) 

Κι εγώ λουζόμουν με το silver/μωβ κανονικά και μία μέρα πριν την ΕΤ έβαψα τα μαλλιά μου με ινοα. Πάντως τώρα που μου έδωσε οδηγίες ο γιατρος, μου είπε βαφή μαλλιών μετά τις 12 εβδομάδες. Τα υπόλοιπα δεν πειράζουν  νύχια ημιμονιμα, τζελ, make up, ενυδατικές, αποτριχώσεις κτλ. Μου τα έχει δώσει και γραπτώς.
Τα νύχια ημιμόνιμα, τζελ κτλ υποτίθεται ότι επηρεάζουν την ποιότητα των ωαρίων, ως εκεί δηλ. Μου το είχε πει και η κ. Τσεκούρα. Με είχε ρωτησει συγκεκριμένα αν κάνω ημιμονιμο!! Εγώ τον τελευταίο χρόνο -επειδή για πάρα πολλά χρόνια πάνω από 10-12 ήμουν μόνιμα με ημιμόνιμο - το έκανα μόνο στις γιορτές.  Τελευταία φορά Πρωτοχρονιά, οπότε για 3 μήνες έκανα ή απλό ή σκέτο manicure- pedicure. Καλό είναι να προσέχουμε, χωρίς υστερίες. Και να σου πω την αλήθεια ενώ ήμουν πολύ κοκέτα, πλέον δεν με νοιάζει ιδιαίτερα. Ας πάει καλά το μωράκι κι ας είμαι με λευκές και απεριποίητη για 9 μήνες. Έχουμε χρόνο μετά γι’ αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Σωστά έχεις δίκιο!!! Γιατί αν είναι χαμηλή δεν την διαβάζει το τεστ ..είναι στις 50μοναδες τα τεστ αν έχεις λίγο πιο κάτω δεν το πιάνει!!!! Αύριο έχω την τρίτη χοριακη... !!! Εσύ είσαι καλύτερα;;

Καλά είμαι κορίτσι μου! Περιμένω υπομονετικά να περάσει και αυτή η εβδομάδα να δω πως θα πάει… Με το καλό η χοριακή σου αύριο, μια χαρά θα τα πας θα το δεις! Θα είναι σούπερ το νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν είχα στην πρώτη αιμα. Καθόλου. 

 

Στην πρώτη εξωσωματικη είχα και δεν πήγαν καθόλου καλά. Δεν έχω καφέ πλέον έχω και κόκκινο. :-( ασπιρίνη έχω κόψει απ την ώρα που είδα το αίμα. Και τώρα μου έκοψε και αντιπηκτικές.  

Κοριτσάκι μου διάβασα τα νέα σου ! Καταρχάς συγχαρητήρια για την χοριακη είσαι εγκυουλα ♥️♥️♥️

Λίγο υπομονή να κάνεις επαναληπτική, όσο μπορείς ξεκούραση και ηρεμία για το σπορακι σου 😘 εύχομαι όλα να πάνε σούπερ 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα μια χαρα εισαι για να μου απαντήσεις @twinkletwinlkle. Στην δεύτερη ετ είχα κάνει νύχια πριν την ετ και μετα την ετ πηγα την άλλη μερα απυθειας δουλειά. Δεν ξέρω εαν εκανα καλα ή όχι μιας και το αποτέλεσμα ήταν 0, αλλά γενικά προσπαθώ να προσέχω. Τώρα... νύχια δεν κάνω εδω και πολύ καιρό. Μόνο περιποίηση. Αλλά για το θέμα σαμπουάν δεν ξέρω πραγματικά. Με "τρόμαξαν" και αυτά που άκουσα ότι έλεγε η Τσεκούρα στις άλλες κοπέλες και διάβασα και το βιβλίο it starts with the egg, αλλά για το σαμπουαν τώρα δεν ξέρω. Σ'ευχαριστώ πάντως φιλη μου για την απάντηση σου❤️

@TRigirl Συμφωνώ με το θέμα υστερίες. Δεν χρειάζονται. όπως και ότι δεν με νοιάζουν πλεον τόσο πολύ όλα αυτα περί κοκέτα. Αλλά νιώθω πως άφησα λίγο τον εαυτό μου. Πήγα έκανα το μπαλαγιαζ μου, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου. Μου φαίνονται πολύ κίτρινα και δεν είμαι ευχαριστημένη. Μου πρότεινε να λουστώ με σιλβερ (δεν ξέρω εαν έχει διαφορά με το μωβ), απλά το είχα κόψει και αυτό πολύ καιρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle να σε ρωτήσω κάτι, εσύ μέχρι να μείνεις έγκυος λουζόσουν με σιλβερ/μωβ σαμπουαν? Η το έκοψες πιο νωρίς? Εγώ εδώ και καιρό δεν το χρησιμοποιούσα να πω την αλήθεια λόγω των τοξικών που πρέπει να αποφεύγουμε. Αλλά τα μαλλιά μου φαίνονται τόσο κίτρινα πορτοκαλί που δεν μου αρέσει. 

Βασικά ρωτάω και όλα τα κορίτσια που έχουν βαμμένα μαλλιά (με οποιαδήποτε τεχνική) 

Εγώ πάντως εδώ κ ενάμισι χρόνο δεν έκανα τίποτα, ούτε μαλλια ούτε νύχια ούτε τίποτα κι αποτέλεσμα δεν είδα! Το μόνο που έγινε είναι να χαλάει λίγο ακόμα η ψυχολογία μου γιατί πλέον δεν μου άρεσα! Και μου τη βάρεσε την προηγούμενη εβδομάδα κ πήγα και τα έκανα όλα! Τουλάχιστον να νιώθουμε πιο καλά! Είναι που είναι η ψυχολογία μας στα πατώματα τουλάχιστον ας μας αρέσουμε τουλάχιστον! Τώρα έκανα καλά, δεν έκανα δεν ξέρω! Νιώθω λίγες ενοχές αλλά όλα πλέον μου θύμιζαν ότι ζω μες στην υπογονιμότητα κι ότι όλα εξαρτώνται απ αυτήν όποτε ειπα τέλος! Θα κάνω τη ζωή μου κι ευχομαι και προσεύχομαι να έρθει το πολυπόθητο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλή είναι η ένδειξη😃😃 Κάνε και την χοριακή όπως σου είπαν το Μ. Σαββατο και μας λες και το νούμερο σου να μπεις στο πινακάκι😉 

Κάτσε στα αυγά σου και άσε τα τεστ. Είναι πολύ νωρίς. Δεν κάνουμε νωρίς τεστ. Το έχουμε πει και το ξαναλέμε... Την πρωτιά στα τεστ πριν την ώρα τους τα έχει η @Κατεριναπαπ (ή κα΄νω λάθος τώρα) ή οποία έχει μέρες πολλές να εμφανιστεί.... 👀👀 που είσαι κριαράκι μου καλο?

Νομιζω την εχω εγω χαχαχα 4η μερα μετα την ετ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια όλες μοντέλα πάτε στην ετ; 
τις προηγούμενες φορές πάντα έβαφα το μαλλί πριν πάω αυτή την φορά δεν έκανα τίποτα πήγα με την ρίζα 10 δάχτυλα κάτω 😂 νύχια δεν φτιάχνω γιατί κάπου πρέπει να ξεσπάσω το άγχος μου και την πληρώνουν τα νύχια μου άσε όσες φορές τα έφτιαξα την άλλη μέρα τα είχα καταστρέψει τσάμπα λεφτά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κι εγώ λουζόμουν με το silver/μωβ κανονικά και μία μέρα πριν την ΕΤ έβαψα τα μαλλιά μου με ινοα. Πάντως τώρα που μου έδωσε οδηγίες ο γιατρος, μου είπε βαφή μαλλιών μετά τις 12 εβδομάδες. Τα υπόλοιπα δεν πειράζουν  νύχια ημιμονιμα, τζελ, make up, ενυδατικές, αποτριχώσεις κτλ. Μου τα έχει δώσει και γραπτώς.
Τα νύχια ημιμόνιμα, τζελ κτλ υποτίθεται ότι επηρεάζουν την ποιότητα των ωαρίων, ως εκεί δηλ. Μου το είχε πει και η κ. Τσεκούρα. Με είχε ρωτησει συγκεκριμένα αν κάνω ημιμονιμο!! Εγώ τον τελευταίο χρόνο -επειδή για πάρα πολλά χρόνια πάνω από 10-12 ήμουν μόνιμα με ημιμόνιμο - το έκανα μόνο στις γιορτές.  Τελευταία φορά Πρωτοχρονιά, οπότε για 3 μήνες έκανα ή απλό ή σκέτο manicure- pedicure. Καλό είναι να προσέχουμε, χωρίς υστερίες. Και να σου πω την αλήθεια ενώ ήμουν πολύ κοκέτα, πλέον δεν με νοιάζει ιδιαίτερα. Ας πάει καλά το μωράκι κι ας είμαι με λευκές και απεριποίητη για 9 μήνες. Έχουμε χρόνο μετά γι’ αυτά! 

Αν θέλεις στείλε φώτο τις οδηγίες. Πάντως ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του. Φαντάσου Παρασκευή βγήκε η πρώτη θετική χοριακη και μου είπε Σάββατο να πάω στο γραφείο του για να μου δώσει οδηγίες. Μου είπε μαλλιά, νύχια μετά τη 18η εβδομάδα. Τον ρώτησα κατά τη 10η εβδομάδα για αποτρίχωση και μου είπε ότι δεν μας πειράζει καθόλου αλλά καλύτερα μετά τη 13η εβδομάδα λόγω του πόνου. Πήγα λοιπόν σήμερα και εγω. Επίσης τον ρώτησα για λέιζερ και μου είπε ότι επιτρέπεται αλλά καλύτερα μετά τη 14η εβδομάδα για να έχει ανέβει λίγο το μωρό προς τα πάνω. Αλλά εγω φοβαμαι. Προς το παρόν το μπικίνι ξύρισμα (ετσι και αλλιώς μετά από τόσα χρόνια λέιζερ δεν έχω σχεδόν τίποτα) και προς το τέλος θα κάνω κερί. Επίσης τον είχα ρωτήσει αν μπορώ να κάνω μπάνιο στη θάλασσα και μου είπε ναι εννοείται,  ίσα ίσα που κάνει καλό. Τον ρώτησα ξανά προχθές αν μπορώ να πάω τώρα άμεσα για μπάνιο και μου είπε καλύτερα όχι επειδή ακόμα το νερό είναι κρύο μπορεί να δημιουργήσει συσπάσεις στη μήτρα. Γενικά λίγο από ο, τι έχω καταλάβει  ο καθένας γιατρός λέει τα δικά του. Γιατί τον ρώτησα αν μπορώ να τρώω καρότα και μου είπε εννοείται.  Αλλά διάβασα ότι πρέπει να τα τρώμε με φειδώ γιατί περιέχουν βιταμινη Α και δεν κάνει. Μάλιστα η Λευκού μου είπε να πάρω τώρα ω3 αλλά προσοχή να μην περιέχουν βιταμινη Α.

Για silver πάντως που ήθελα να τον ρωτήσω δεν το έκανα για 2 λογους: 1) Πρώτον γιατί λογικά ο άνθρωπος δεν θα ξέρει καν τι είναι και 

2) γιατι θα με έστελνε να μην πω που και είναι και Άγιες Μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις σπέρματος κ δεν είναι καλές.dfi 38,οξειδωτικο 7,5 κ έχει ουρέοπλασμα!!!κ ο ανεκδιηγητος μου λεγε πας με δοτρια όλα καλά!έλεγα να μην κάνω φασαρία  ούτε.μηνυση αλλά όσο ψάχνω εκνευρίζομαι όλο.κ.πιο πολυ....τελοσπαντων αύριο θα πάρουμε τα συμπληρωματα.ο γιατρος μου.πε θα βρούμε.λυση για όλα να κανω υπομονή. Εξέταζε κ δεν έχουμε.μιλησει ακόμα αναλυτικά.

Σήμερα έκανα ημιμονιμο αλά.με αυτό που λέτε μου φαίνεται δεν θα ξανακάνω.οσο για τα.μαλλια δεν.μπορω να μείνω με τις άσπρες.τριχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Εγώ πάντως εδώ κ ενάμισι χρόνο δεν έκανα τίποτα, ούτε μαλλια ούτε νύχια ούτε τίποτα κι αποτέλεσμα δεν είδα! Το μόνο που έγινε είναι να χαλάει λίγο ακόμα η ψυχολογία μου γιατί πλέον δεν μου άρεσα! Και μου τη βάρεσε την προηγούμενη εβδομάδα κ πήγα και τα έκανα όλα! Τουλάχιστον να νιώθουμε πιο καλά! Είναι που είναι η ψυχολογία μας στα πατώματα τουλάχιστον ας μας αρέσουμε τουλάχιστον! Τώρα έκανα καλά, δεν έκανα δεν ξέρω! Νιώθω λίγες ενοχές αλλά όλα πλέον μου θύμιζαν ότι ζω μες στην υπογονιμότητα κι ότι όλα εξαρτώνται απ αυτήν όποτε ειπα τέλος! Θα κάνω τη ζωή μου κι ευχομαι και προσεύχομαι να έρθει το πολυπόθητο!! 

Καλα έκανες γιατί και εγώ τα είχα κόψει όλα ένα διαστημα και αισθάνθηκα χάλια. Τα νύχια στα πόδια ούτως η αλλιώς δεν τα κάνω τους χειμώνες και δεν τα κάνω και ημιμόνημο μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες με πέδιλο. Αλλά ας μείνω εγω με το καλό και ας μην τα βάψω μια χρονιά. Τα χέρια τα έχω πάντα κοντα που σημαίνει ημιμόνημο κάθε 14 μέρες. Επομένως μιας και δεν πηγαίναμε πουθενα δεν τα ε΄κανα τους δυο τελευταιες χειμώνες παρά μόνο Χριστου΄γεννα. Αλλά όλο τον καιρό κάνω περιποίηση γιατί μαζεύω εύκολα πετσάκια. Μαλλιά παντα κάνω γιατί δεν κάνω ρίζα. Αλλά αυτή τη φορά δεν μου αρέσει καθόλου το αποτελεσμα.

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Νομιζω την εχω εγω χαχαχα 4η μερα μετα την ετ 😂😂😂

αχαχαχαχα προσπαθούσα να θυμηθώ ποια "κραζαμε" 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Οκ κορίτσια , το μήνυμα ελήφθη " όχι τεστ" , θα το λέω στον εαυτό μου όταν μπαίνει ο διάβολος "mother2be " μέσα μου!!!!

Α πα πα Μεγάλη Εβδομάδα. Δεν τον φέρνουμε στο στόμα μας τον ακατανόμαστο. 

Όχι τεστ! Οταν φτάσει η μέρα της χοριακής 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις σπέρματος κ δεν είναι καλές.dfi 38,οξειδωτικο 7,5 κ έχει ουρέοπλασμα!!!κ ο ανεκδιηγητος μου λεγε πας με δοτρια όλα καλά!έλεγα να μην κάνω φασαρία  ούτε.μηνυση αλλά όσο ψάχνω εκνευρίζομαι όλο.κ.πιο πολυ....τελοσπαντων αύριο θα πάρουμε τα συμπληρωματα.ο γιατρος μου.πε θα βρούμε.λυση για όλα να κανω υπομονή. Εξέταζε κ δεν έχουμε.μιλησει ακόμα αναλυτικά.

Σήμερα έκανα ημιμονιμο αλά.με αυτό που λέτε μου φαίνεται δεν θα ξανακάνω.οσο για τα.μαλλια δεν.μπορω να μείνω με τις άσπρες.τριχες!!!!

Η γνωστή καραμέλα αγάπη με την δότρια αγάπη όλα φτιάχνουν λογικά θα πάρετε την θεραπεία σας και θα πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Οκ κορίτσια , το μήνυμα ελήφθη " όχι τεστ" , θα το λέω στον εαυτό μου όταν μπαίνει ο διάβολος "mother2be " μέσα μου!!!!

Στο λέω να μην κανείς γιατί εγώ την πάτησα με τα τεστ ξεκίνησα τεστ από την 3η ημέρα τις ετ (ασχολίαστο) ως την 14η αν θυμάμαι και όλα αρνητικά μέχρι την 14η το βράδυ που βγήκε αγχνο θετικό και θες να μάθεις ότι 10η ημέρα μετά από την ετ είχα θετική χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...